Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Wpadłam tylko na moment żeby napisać Wam, że jutro wyruszamy nad morze a więc nie będzie mnie kilka dni. Trzymajcie się ciepło!
    Tymoteusz - ur. 03.09.09

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Aga, ja znam dziewczynkę o imieniu Malina, zresztą to rodowita Warszawianka

      Agatti, bawcie się dobrze.

      U nas reggae festiwal, trwa cztery dni, chodzimy codziennie, ale dziś było bardzo zimno. Poza koncertami są różne atrakcje dla dzieci, przyrządy do baniek mydlanych, plac zabaw, dmuchany zamek - zjeżdżalnia. I niestety masa błota po deszczach, wczoraj Staś gonił wielką bańkę i nie zauważył kałuży, wyrżnął się bardzo widowiskowo na plecy i musieliśmy jechać do domu się przebrać.

      Wstawiam zdjęcia z placu zabaw i znad morza.
      Attached Files
      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Hej dziewczyny!
        My zyjemy, malo tu zgladam, bo Julia chodzi od 2.08. do przedszkola. Narazie na 3 godziny, od 9 do 12, bo do 14 nie daje rady wytrzymac fizycznie. Za duzo dzieci (3 grupy po 25 dzieci), za duzo przestrzeni, za glosno dla niej. No ale musi sie przyzwyczaic, nie ma innego wyjscia. Do przedszkola jezdzi na biegowym rowerze, a ja pedze za nia z wozkiem z Helena.

        Helena ma 4 zeby, kolysze sie w pozycji na czworaka i zwiedza sobie duzy pokoj (metoda kulania-pelzania-podciagania).

        Wrzucam Wam zdjecie Julii przed wyjsciem do przedszkola - to byl pierwszy dzien

        Aga! Gratuluje dziewuszki! Ale bedzie krolewna z dwoma starszymi bracmi!
        Kasia: widze, ze Stas w piasku jest w swoim zywiole. Julia piasek omija szerokim lukiem.
        Attached Files
        Last edited by AMSW; 13-08-2012, 19:25.



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Witam! Tak się zaniedbałam z forum... Musze to nadrobić. Wszystkiego nie zdążyłam doczytać jeszcze co u Was...
          Aga-tulipanku, trzymaj się, bardzo mi przykro z powodu tego co się stało.
          Aga-coyotku gratuluje dziewczynki, bardzo ładne imię wybraliście.
          My w czerwcu byliśmy w Gdańsku. Wojtek był na jednym z meczu Euro i spędziliśmy kilka dni u kuzynostwa.
          Adaś się odpieluchował, niecałe dwa miesiące temu, z dnia na dzień. przestałam mu zakładać pampka i jakoś poszło. Pierwsze dni nie zdążył ani zawołać ani się zsikać bo ciągle latałam z nocnikiem Teraz już woła, ale zamiast mówić, że chce siku to woła"kupa". No ale dobre i to...
          Nawija jak szalony, jego ulubiony temat to auta, a lektura gazeta motoryzacyjna, poznaje wszystkie marki aut i modele prawie wszystkie zna, szok... Jego ulubione zabawki to małe resoraki ze znaczkami np, toyota, mercedes itp. Po całym domu się przewalają małe autka. Dziś jadę z nim do pediatry, bo ma kaszel i chciałam żeby go obejrzała bo dawno nie byliśmy.
          Ja zaczynam myśleć o drugim dziecku... Odstawiam tabletki i muszę go gina jechać bo ciągle jakieś zapalenie mi się przywiązuje...
          Attached Files
          Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


          Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            hej,
            Dzieciaki cudne.
            Staś jest bardzo dużym chłopakiem, ile ma wzrostu?
            Aniu a z Julki super przedszkolak. Helenka dużo ma zębów, Ala na rok miała tyle.
            Agata super, że się odezwałaś i zostań na dłużej. Ciągle nam znikasz. Z Adasia śliczny bondynek. Dużo zdrówka dla Niego. Powodzenia ze starankami
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Agatka, powodzenia w staraniach
              Aga, Staś miał 1,5miesiąca temu 99 cm, duży z niego chłopak.

              Na zdjęciu: w niedzielę na Ostróda Reggae Festival
              Attached Files
              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Postaram się już nie znikać na tak długo...
                Ja na razie myślę o tym dziecku, rozważam, ale nie wiem czy tak od razu zaczniemy się starać...
                Staś to naprawdę duży kawaler, bardzo ładny Często przejeżdżam przez Ostródę jadąc do Łukty, myślałam nawet o tym festiwalu, fajna sprawa, no ale cóż jesteśmy już w domu i żadne wyjazdy się nie kroją na razie...
                Julia też duża panna, jak widzę ile waży i mierzy to idzie łeb w łeb z Adasiem, ale na zdjęciach wydaje mi się, że Julia jest większa. U Adasia waga chyba stanęła i idzie chłopak w górę teraz. Pani doktor też tak mówiła, przepisała mu dwa syropy od kaszlu i zaleciła emulsję do kąpieli z mocznikiem. Miałam emolium do kąpieli bez mocznika to dokupiłam balsam do ciała emolium z mocznikiem. Lecę do łóżka!
                Pozdrawiam!
                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  hejka,
                  u nas słonecznie. od wczoraj zostaliśmy tylko we dwójkę, ale juz od wtorku dołączy do nas Bartek na jakieś 10dni, w ramach pomocy rodzinie. Julek ma animuszu za trzech, w połowie dnia wymiekam. Na szczęście udaje mi sie go jakoś zająć popołudniami w domu. w dzień juz nie śpi, chyba ze niechcący padnie. usypia między 21 a 22 i śpi tak do 6-7.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Hey! U nas też piękna pogoda
                    Adaśko śpi, wolę jak śpi w dzień, bo inaczej ciężko wytrzymać nam do wieczora...
                    Adaś cały czas ma taki straszny kaszel, doprowadzał go nawet do wymiotów, ma taki odruch wymiotny jakby mu coś siedziało w gardle i go dusiło, nie może się pozbyć tej wydzieliny, chyba jeszcze zadzwonię do lekarza...
                    P.S. Prosimy o głos
                    http://www.miniminiplus.pl/nurkowie/kartka/427
                    Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                    Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      hej,
                      U Nas jakoś leci, zaczeliśmy robić mini wyprawke do przedszkola. Kupiłam Ali kilka bluzeczke z długim rękawem, buty o takie http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...lter_brand_r=6 U Nas dominuje ostatnio kolor fioletowy i różówy, to są ulubione kolory Ali i wszystko musi być w tych kolorach. W planach mamy jeszcze kalosze i pewnie jakieś spodnie dresowe lub legginsy, żeby Ali było wygodnie biegać w przedszkolu noi oczywiście jakieś kapcie do chodzenia po.
                      Mam problem bo Ala nie umie sama jeść zupy,jak jej każe w domu jeść to zje 2 łyżki i mówi, że jest zmęczona. Niewiem jak ona sobie da rade w przedszkolu. A psychocznie to już wogóle Ja już mam nerwa
                      Coyotek powiedz mi w jaki sposób podpisujesz Julkowi ubrania,rzeczy do przedszkola? Znalazłam taką strone z nalepkami i prasowankami http://www.podpisane.pl/97.html ale to 90zł kosztuje i zastanawiam się czy jedsdt jakiś tańszy sposób.
                      Też zostawiam kilka zdjęć:
                      na zdjęciu 3 i 4 Alusia ćwiczy bo w przyszłości chce być strażakiem Samem
                      Attached Files
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                        Hey! U nas też piękna pogoda
                        Adaśko śpi, wolę jak śpi w dzień, bo inaczej ciężko wytrzymać nam do wieczora...
                        Adaś cały czas ma taki straszny kaszel, doprowadzał go nawet do wymiotów, ma taki odruch wymiotny jakby mu coś siedziało w gardle i go dusiło, nie może się pozbyć tej wydzieliny, chyba jeszcze zadzwonię do lekarza...
                        P.S. Prosimy o głos
                        http://www.miniminiplus.pl/nurkowie/kartka/427
                        Moja Ala przy infekcji gardła i kaszlu zawsze wymiotuje bo inaczej dzieci nie potrafią usunąć sobie wydzieliny. My jak odkaszlujemy to odrazu wypluwamy wydzieline, dzieci połykają i skąd te wymioty. Na kaszel i gardło dobry jest syrop gardimax.
                        A głos oddany.
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Witajcie!
                          My już po wczasach, wróciliśmy w piątek wieczorem. Byliśmy we Władysławowie, duuużo ludzi ale podobało nam się. Dwa dni upału w zupełności wystarczyło żeby opalić się. Trzy pozostałe dni byłe ciepłe więc spacerowaliśmy po plaży. Tymoteusz to prawdziwy wczasowicz, odnalazł się świetnie. Na plaży tarzał się w piasku, robił babki i kopał tunele. Pierwszy raz wszedł do morza i skakaliśmy na fale. Dwa razy byliśmy na basenie gdzie za pierwszym razem nie chciał zamoczyć nawet palca ale po kilkunastu minutach przekonał się i nie można było go wyciągnąć z wody. Chyba zacznę z nim jeździć na basen. Na początku wyjazdu słabo jadł ale potem zaklimatyzował się. bardzo pomocny był mój brat i jego dziewczyna za którymi przepada - zajmowali się nim większość czasu. Niestety Tymcio wymiotował w drodze mimo podania mu Lokomotivu więc dwa razy zmieniałam mu ubranie.
                          Tymcio na wyjeździe wydał mi się dużo doroślejszy niż w domu. Pytany, pięknie odpowiadał jak ma na imię i ile ma lat. Sam też płacił za lody. Miał swoje drobniaki w kieszonce i skrzętnie pilnował żeby mu nie zginęły po czym po uzyskaniu naszego pozwolenia wskakiwał na autko, samolot bądź łódź, wrzucał pieniążek i radocha na całego
                          Agatka, miło że jesteś
                          Tulixpanku, Tymuś też nie je sam zupy. Wiem, że potrafi ale nie chce mu się, płacze i wymusza, żebym ja go karmiła. Gdy odmawiam, nie je wcale.
                          Coyotku, mój smyk też nie śpi w dzień, pada ok 21 ale wstaje o 9 rano a dzisiaj rekordowo o 10:10 Nie wiem czy on nadaje się do przedszkola.
                          Tymoteusz - ur. 03.09.09

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Aga, czarnym flamastrem do płyt CD na setkach, ale tylko te ciuchy które zostawiam w zapasie, ręcznik i pościel. gdzie sie da to na setkach, a jak nie ma ich to od spodu ubrania, ciocie jakoś sobie radzą, oprócz tego jest podpisany worek taki na kapcie i tam wrzucają brudne ubrania. potem worek został zastąpiony zwykła reklamowka podpisana flamastrem przez nie i tez było ok. prosto i tanio ;-)




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              tulixpanek moja Pola też pierwszy raz idzie do przedszkola we wrześniu i też mam mnóstwo obaw i zsatnawiam sie jak ona sobie da radę

                              bo moja Pola jest trochę mało społeczna , i taka "pipka" troszkę tzn nie umie walczyć o swoje, nawet mam wrażenie że trochę boi sie dzieci w jej wieku , zwłaszcza jak sa głośne i nachalne , po za tym ona nie bardzo lubi hałaśliwe miejsca , a jak jakieś dziecko coś jej zabierze to uderza w płacz zamiast sobie poprostu nie dać odebrać itp

                              a co do jedzenia zupy to nie ma sie czym martwić bo w "maluszkach" panie pomagają przy jedzeniu dzieciom, jak potrzeba to nakarmią

                              ona co prawda idzie do przedszkola w którym ja jestem księgową(Pola oczywiście nie wie że ja tam pracuje, zesztą jestem tam tylko dwa razy w tyg ) , więc cały personel mnie zapewnia że bedzie ok , ja też ich wszytskich dobrze znam ale i tak sie martwię i stresuje bo ona dla mnie cały czas jest takim maleństwem

                              także nie jesteś sama
                              Last edited by kala8; 20-08-2012, 20:38.
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Hej!
                                Dziewczyny nie przejmujcie sie tak strasznie tym przedszkolem! Julia jest typem dziecka-ciamajda. Pozwoli sobie wszystko wziac, nie lubi halasu, nie lubi biegania i innych typowych rzeczy, ktore robia dzieci w jej wieku a... Daje sobie rade w przedszkolu. Nie powiem, zeby bylo latwo, bo pierwsze 2 tygodnie byly ciezkie - wracala bardzo zmeczona. Ale od czwartku zeszlego tygodnia chyba sie przyzwyczaila i nie jest juz taka zmeczona, opowiada o dzieciach. Od dzisiaj zostaje w przedszkolu do 13, czyli je tez tam obiad.
                                Wierzcie mi, dzieci sobie dadza rade! My mamy bardziej ta sytuacje przezywamy niz one same!

                                P.S. Julia potrafi jesc zupe sama i nie wyglada po jedzeniu jak prosiak

                                Ja bede sie rzadko tu pokazywac, bo pisze prace. Od pazdziernika bede Wam tu pisac chocby i co dzien, ale teraz znikam.



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X