Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Cześć

    Aga - jak się czujesz (wiem, że to trochę głupie pytanie), byłaś w szpitalu?

    Aniu - współczuję nocki, jedno chore dziecko to już masakra dla rodzica, a dwoje to już to kataklizm, A sama Helenę odstawiłaś czy ona już nie chciała?
    Ostatnio leciał na Tvn Style program (widziałam tylko zapowiedzi) o obsesji karmienia piersią i były tam kobiety karmiące swoje kilkuletnie dzieci, niektóre to pod 8 lat mi wyglądały. Matki twierdziły, że to ich dar dla dziecka i przyjemność dla nich, dzieci też sie wypowiadały jakie to super, ale dla mnie to już lekka przesada.
    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      też uważam, że co za długo to niezdrowe ;-)
      mój Julek ostatnio odwiedza w nocy naszą sypialnie i właśnie wczoraj ja się budze a ten lobuziak dobiera się do mojego cycka na spiocha. jak się spytałam co robi to bardzo niezadowolony z tysiącem pomrukiwan odsunął się i znów usnal. dziś ostatni dzień w żłobku i miesiąc wolnego. myślałam, że uda m się wydłużyć pobyt koło Bydgoszczy co najmniej tygodnia, ale nie ma miejsc. może jeszcze jutro coś poszukaj, a jak nie to trudno 3 dni to też coś.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Hejka.

        Tulipanek Aniu trzymaj się kochana! Tak jak dziewczyny piszą lepiej teraz niż później. Znam koleżankę, która po łyżeczkowaniu, bo też jej ciąża obumarła w 11tyg, po odczekaniu chyba 2 miesięcy znowu była w ciąży i córeczkę urodziła zdrową i piękną, więc może właśnie u Was będzie podobnie, trzeba też patrzeć na to pozytywnie :*
        AMSW Aniu współczuję Ci z dziewczynami, fakt nie wiem jak u Was dokładnie ale pogoda nie służy. Przynajmniej u mnie jest tak, że 2-3 dni upału po 35st a później znowu spadek do 18-20st. Ja już czułam że gardło mnie pobolewa i odrazu nerwówka żeby nie było powtórki sprzed miesiąca i szpital, ale udało mi się bo ratowałam się zimną wodą tzn piłam o każdej porze dnia i nocy i zabijałam bakterie i pomogło.

        Na razie (odpukać) Tola zapomniała o zdejmowaniu sobie wieczorem pampersa po zrobieniu kupy i mam nadzieję, że tak już Jej zostanie. Zaczyna się robić taka cwaniara, gorzej jak wcześniej. Ale może to juz takie małe przygotowanie do przedszkola hehehe. Poza tym u nas nic nowego, reszta toczy sie jak toczy. Zostawiam Wam najnowsze zdjęcia Toli.
        Miłej nocki
        Attached Files
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Cze!!!
          Tulipanku odezwij się!!!

          Aniu wspólczuję, u Was też się pogorszyła pogoda? Ja już nie wiem jak u Nas jest... rano chłodniej, później niby gorąco, ale powiem Wam, że chyba już zawiewa jesienią.... Powodzenia jutro!!!

          Ja wczoraj i dziś byłam w pracy. Jutro mam szkolenie na barmankę Postanowiłam z koleżanką spróbować, tylko w piątek i sobotę, nigdy tego nie robiłam a jestem żądna nowych doświadczeń, choć nie do końca jestem przekonana, ale może miesiąc spróbuję. W sumie to sama nie wiem czego chcę. Pewnie dostałabym pracę w jakimś sklepie, ale wolałabym do przedszkola sie dostać.

          W niedzielę był wypadek w moim mieście. Po pierwsze skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne... Ale to była wina kierującego ofiar. Chłopak i dziewczyna ( w ciąży) 18letni na skuterze nie ustąpili pierwszeństwa, potrąciło ich bmw, kierowca był trzeźwy. Dziewczyna zmarła po 3 godz, chłopak umiera. Przed chwilą czytałam artykuł. Masakra...




          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Karolinko śliczne fotki, śliczna modelka




            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Czesc Kochane, bardzo dziękuje za wsparcie i pamięc.
              U mnie niestety diagnoza sie potwierdzila. W pon dostalam lek na skrocenie macicy,a wczoraj mialam lyzeczkowanie. Noc z pon na wt byla koszmarem,bol nie do opisana,krwi wiecej niz przy porodzie,wychodzilo ze mnie wszystko. Dziecko wyladowalo w wc,to byl koszmar. Byla to najhorsza noc w moim zyciu. We wtorek po lyzeczkowaniu juz dobrze,malo krwawie,nic nie boli. Mialam ogromne wsparcie mojego gina,nawet zamienil sie na dyzury na oddzialach,zeby mi zabieg zrobic,przychodzil,dopytywal. Cudowny lekarz. Maz tez sie spisal. Od wieczora jestem w domu. Fizycznie jest ok,psychicznie gorzej,ale mam nadzieje,że uda mi sie samej z tym uporać. Sił dodaje mi Alusia. Odezwe sie jak sie trochę ogarne.
              Aniu zdrowka dla dziewczynek.
              Karola Tosia cudna.
              Marika ja tez musze sie chyba przebranzowic,bo w przedszkolu raczej niemam szans na prace.
              Trzymajcie sie!
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                trzymaj się Aga i wypoczywaj. z czasem będzie lepiej.

                my dziś pierwszy dzień razem, byliśmy już na podwórku bo idąc do sklepu spotkaliśmy sąsiadów, teraz już po zakupach, ale Julek jeszcze okupuje automaty-autka bez kasy ;-) i po mału zwiniemy się do domu robić obiad, potem pewnie znów na dwór i dzień minie sam. jutro muszę się jakoś przeorganizowac, albo i nie, wolne mamy.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  hejka, co tu takie pustki?
                  my spędzamy czas aktywnie. dziś rano byliśmy na basenie, potem plac zabaw i dopiero niedawno dotarliśmy do domu, w sam raz przed burzą. Julek usnal skuszony wizją bajki po przebudzeniu, a ją odpoczywam choć chwilke.
                  wczoraj byliśmy na usg, na 100% będzie Lila i ma teraz całe 24cm i waży 1600g. jak mały pisklak ;-)




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Cze!
                    Coyotek fajnie, będziesz miała sojuszniczkę a imię Lila bardzo mi się podoba

                    U Nas powoli, przedwczoraj byliśmy na plaży, wczoraj w domku i na placu zabaw, dzisiaj właściwie na urodzinach Maji koleżanki. No i oczywiście w międzyczasie zakupy, sprzątanie, gotowanie itp... Poza tym nic się nie dzieje...
                    Wstawię zdjęcia z Ali ślubu Płakałyśmy z kuzynką jak ślubowała "Ja- Hello Kitty, biorę sobie Ciebie królu za męża..."
                    Attached Files




                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Cześć kochane.
                      Tulixpanku, przykro mi bardzo i współczuję Ci ale wkrótce będzie lepiej, trzymaj się kochana.
                      Karolaina, Argo, dziewczyny świetne.
                      Coyotku, super że będzie dziewczynka. Pewnie Ty też jesteś zadowolona?!

                      U nas gorąco. Siedzimy w domu i rozglądamy się w necie za jakimś wypoczynkiem nad morzem. BYć może pojedziemy w przyszłym tygodniu.
                      Dzisiaj robią nam barierki na 3 balkonikach na górze. W tym roku to już koniec inwestycji, bo kasa się kurczy.
                      Tymoteusz z dnia na dzień robi się coraz większym chłopcem, tzn. dojrzalszym i mądrzejszym. Mogę śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że na grupie zabawowej jest najlepiej rozwiniętym dzieckiem. Coraz fajniej też radzi tam sobie, gada jak najęty czym zwabia do siebie inne dzieci. Zdecydowałam, że pójdzie od września do klubiku, który ma otworzyć ta moja znajoma (300 zł m-c). Nie wiadomo czy dostanie te fundusze unijne więc na razie nie wiem co z moją pracą u niej ale ona i tak otwiera więc w razie czegoś będzie płatne.
                      Ostatnio ulubioną zabawą Tymcia jest zabawa w strażaka i urządzanie koncertu w garażu na starych puszkach po farbach. Niezły ubaw mamy bo śpiewa przy tym swoje teksty o myszkach, kotkach i innych zwierzątkach i ich przygodach. Robi się też coraz bardziej rozbrykany szczególnie w obecności wujków i cioć - nie jest już wtedy w ogóle podobny do mojego grzecznego Tymcia. Ostatnio też nauczył się też zalewać łzami na zawołanie i robić strasznie nieszczęśliwe miny, na które nabierają się wszyscy na szczęście oprócz mnie
                      Piszcie co tam u Was!
                      Tymoteusz - ur. 03.09.09

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Cześć
                        My byliśmy w sobotę na morzem. Zrobili kawał drogi, jest piękna dwupasmówka i jechaliśmy 1h 15min do Kątów Rybackich (niedaleko Krynicy Morskiej). Nie było dużo ludzi, mogliśmy się spokojnie rozłożyć, wokół pełno miejsca, swobodny dostęp do morza. I ja miałam czas na odpoczynek, bo Staś wszystko chciał robić z dziadkiem i wujkiem. Staś szalał cały dzień, biegał, kąpał się w morzu, aż go trzeba było wyciągać, bo już dygotał.
                        Wczoraj pojechaliśmy do mojej koleżanki do Olsztyna. Staś przejechał się pociągiem. Staś miał radochę, cały czas patrzył przez okno.

                        Jutro wstawię zdjęcia.Trzymajcie się

                        Marika, to już masz jeden ślub za sobą, następnym razem już z Ciebie ślubna weteranka będzie
                        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          hej,
                          Tulixpanku przesyłam Ci dużo pozytywnych myśli
                          u nas prawie wszystko bez zmian, Weronia w tym miesiącu nie chodzi do żłobka i zostajemy z nią na zmianę, teraz jest najtrudniejszy tydzień bo ja robię na noc, żebym mogła zając się Małą w dzień a od następnego tygodnia Andrzej bierze urlop. Najgorsze że po nocce boli mnie w okolicy lewej kostki, najbardziej przy chodzeniu
                          My robimy jednodniowe wypady nad morze, ale Weronia nie chce się kapać.
                          Coyotek super że będzie dziewczynka, osobiście uważam że wybraliście bardzo ładne imię
                          Wracam do zabawy z Isią
                          Pozdrawiamy
                          Weronika 19-09-2009

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            hejka, my od wczoraj w domu. Ostatnie 5 dni wczasowalismy się. najpierw byliśmy w okolicach Żnina, jeden dzień byliśmy w Zaurolandii, jeden w Westernowym Miasteczku i jednego dnia mieliśmy wycieczkę kolejką waskotorowa ze Żnina przez Wenecje i Biskupin. Odwiedziliśmy muzeum Kolejki Waskotorowej, gdzie chłopaki mogły wsiąść do prawie każdej kolejki, taki duży plac zabaw dla każdego. w Biskupinie też im sie podobało. pojechaliśmy na dwa auta, ja z chłopakami i drugim mama z chłopcem z Julka żłobka. Juz raz byliśmy w Baltowie i mówiłam ze więcej nie pojedziemy bo trzeba mieć oczy dookola głowy, bo najlepsza zabawa to popchnac, ugryzc itp. a mama widzi, ale tłumaczy ze to ten drugi prowokuje. a prowokacją może być choćby uśmiech lub wyciagnieta dłoń. zmiana nastąpiła w środę, oni wrócili do domu bo mieli inne plany, a my przenieśliśmy sie w inne miejsce i jeszcze do wczoraj siedzieliśmy prawie całe dnie nad jeziorem, tzn chłopaki siedziały w wodzie i budowały zamki. obiad mieliśmy w cateringu więc nie musieliśmy nigdzie jeździć, a w pokoju kuchnię więc też nie było problemu. dopiero dreszCzyk koło 15 sygnał nas do auta i autostrada A2 wróciliśmy expresowo do domku. a tu czekał na nas tatuś i zimno z deszczem. Ale najważniejsze ze juz domek i własne łóżko.
                            tak sie zastanawiam co sIe robić, ale poczekam jak sie chłopaki pobudzają i sami coś zaproponują, bo my z Julkiem nie mamy pomysłu.
                            udanego weekendu




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Hej,
                              My siedzimy w domu. M mial 2 tyg urlopu od pon wraca do pracy. U tesciowej tydzien byl o rok straszy Ali kuzyn,Ala tam chodzila i miala zajecie. Hartowała się przed przedszkolem,od lobuz,dokucza więc miała przedsmak przedszkola. My pod koniec miesiaca mamy 3 dni adaptacyjne.
                              Dziewczyny wstacie foty z wakacji.
                              U Nas od wczoraj brzydko,jesiennie. Ja zeby nie myslec to zabralam sie za generalne porzadki:mylam okna,pralam firanki,ukladalam w szaftkach tp.
                              Aga gratuluje corci,bedziesz miala sojuszniczke wsrod chlopakow. A Lila piekne imie i oryginalne.
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                imię oryginalne, ale wczoraj na plaży z moimi chłopakami bawiła sie dziewczynka o imieniu Jaśminka. śmieszne są te imiona kwiatowe- Lila, Róża. Zna ktoś jeszcze jakieś? dla chłopca może być Narcyz, choć ja bym tak swojego nie nazwała :-)




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X