Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Napisane przez magdapm Pokaż wiadomość
    Aniu jak się sprawdza puff?? bo zastanawiam się czy Sobie nie kupić (strasznie dokucza mi kręgosłup i chce mieć coś wygodnego do siedzenia
    to bylo pytanie do mnie?
    Magda ja bylam wczoraj na kursie gimnastyki poporodowej i kobieta powiedziala nam, ze pokaze nam cwiczenia na kregoslup, bo z 6 uczestniczek kursu 5 uskarzalo sie na bole kregoslupa!
    Na pierwszy rzut powiedziala, ze najlepiej kupic sobie ta pilke gimnastyczna i na niej siedziec i karmic, bo ona odciaza kregoslup. Ja moja spakowalam i schowalam na dno szafy ale chyba wroci do laski

    A tak w ogole to gdzie jest ANDROSIA?



    Rosne...
    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
    16.11.2009 5620 gr, -
    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
    17.06.2010 9250 gr, -
    06.09.2010 10600 gr, 77cm
    14.12.2010 11600 gr, 81cm
    05.05.2011 11900 gr, 83cm
    20.09.2011 13200 gr, 90cm
    14.01.2012 14300 gr, 93cm
    19.07.2012 15500 gr, 98cm



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      AMSW chyba nie masz się czym martwić, że Julia tyle śpi. Ja czytałam,że takie maluszki to powinny nawet 20 godzin na dobę.
      A sama zauważyłąm, że jak śpię z małą to ona też dłużej śpi i pięknie zasypia, tylko jak ją uśpię i odłóżę do łóżeczka to otwiera oczy i dziwi się, że mnie nie ma.
      A Wasze dzieciaczki smae zasypiają w łóżeczku, bo Ala ma z tym czasem problem?!




      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
        AMSW chyba nie masz się czym martwić, że Julia tyle śpi. Ja czytałam,że takie maluszki to powinny nawet 20 godzin na dobę.
        A sama zauważyłąm, że jak śpię z małą to ona też dłużej śpi i pięknie zasypia, tylko jak ją uśpię i odłóżę do łóżeczka to otwiera oczy i dziwi się, że mnie nie ma.
        A Wasze dzieciaczki smae zasypiają w łóżeczku, bo Ala ma z tym czasem problem?!
        U Kuby to zależy od nastroju... Zdarza mu się.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Cześć kobitki!!!
          Trochu tu nie zaglądałam. Musze nadrobić i poczytać co tam naskrobalyscie. Ja ostatnio ciagle zajeta jestem. Zaczelam zbierac materialy do pracy magisterskiej, Aniu a jak tam z Twoim pisaniem? No i nici z mojego siedzenia przed komputerem, Wiktoria się obudziła... No nic, postaram się jeszcze dziś zaglądnąć.
          Madzia - 2 grudzień 2007
          Wiktoria - 17 wrzesień 2009

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Śpi dalej ale cosik sie wierci pewnie zaraz sie obudzi. Aniu ty mnie chyba myślami na forum sprowadzilaś Nie chce sie chwalic zeby nie zapeszyc ale Wiktoria tez duzo spi, co mnie baaardzo cieszy, miala w swoim zyciu ze trzy- cztery dni kiedy spała trochu mniej. Oho musze mleko iść robić
            Madzia - 2 grudzień 2007
            Wiktoria - 17 wrzesień 2009

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Ewelynka - ładna ta twoja córeczka

              My dziś mamy szczepienia,
              pneumokoki odpuściliśmy sobie - za droga zabawa, waham się nad rotowirusami - ale to zostawię do decyzji pediatry. Szczepię zwykłymi szczepionkami, nie skojarzonymi, i tak na te rotawirusy pójdzie majątek w sumie. Poza tym chce zaszczepić go w 1 roku życia na żółtaczkę typu A (2 dawki) i na ospę wietrzną.I chyba na meningokoki, ale to po 1 roku życia.

              Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
              Muszę sobie wszystko przygotować, nim Julek się obudzi.

              No i musze się pochwalić - szwy, te rozpuszczalne, w końcu zaczynają się rozpuszczać i wychodzić, plamię już zdecydowanie mniej, i przykry zapach zanikł już całkowicie. Przerzucę się niedługo na cienkie wkładki w ciągu dnia. Dziś ide do ginekologa, to zobaczymy co tam się dzieje...ale sama widze,że jest już zdecydowanie lepiej.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Z mojego grafiku wynika, że Julek śpi średnio 16-19 godzin ana dobę, w zależności czy funduje mu wypad poza domek, połączony np. z jazdą samochodem.

                No gości nie reaguje, zazwyczaj spi, a w gościach jeszcze z nim nie byliśmy




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Cześć dziewczyny.
                  Ja nie wiem ile Kubolec śpi na dobę, ale nie narzekam. Co chcę to zdążę zrobić.
                  W nocy to już wszystko robię odruchowo, tak, że rano nie raz nawet sama nie wiem czy wstawałam do niego czy nie. Nie raz obudziłam się, bo mi się wydawało, że mały płacze, a on sobie słodko spał.
                  Ja jeśli chodzi o szczepienia to muszę porozmawiać z pediatrą. Niech mi doradzi.
                  U nas dziś ładna pogoda, słoneczko.
                  Kochane powiedzcie mi czy planujecie kolejne dzieciątka?!
                  Ja bym chciała na swoje 25. urodziny . Zobaczymy jak warunki do tego czasu się pozmieniają.
                  Zamówiłam sobie prenumeratę "Mamo to ja" za 19,20zł na cały rok. Dostanę gratis dwie książki "Nowoczesna kuchnia malucha" i "Mama i jej niemowlę". Jeśli któraś chce namiary na tą promocyjną ofertę mogę podać jak ją zamówić.
                  No to trochę naskrobałam.
                  Miłej lektury życzę.

                  Last edited by Carin; 28-10-2009, 09:51.

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Cześć
                    Ja zdecydowałam się na komplet szczepień, z rotawirusem i pneumokokami, niestety wszystko razem to 3 razy po 700zł, ale najwyżej całe becikowe na to przeznaczę. U mnie pediatra polecała.

                    Z chęcią dowiem się jak zamówić tą prenumeratę Carin
                    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      To już wkleję tu:

                      E-mail na adres:
                      bok@edipresse.pl
                      W zamówieniu podaj:
                      - adres dostawy
                      - tytuł czasopisma ("Mamo to ja")
                      - numer rozpoczęcia prenumeraty
                      Dopisz jeszcze, ze zamawiasz roczna prenumeratę zgodnie z promocja zamieszczona w numerze 11/2009.
                      Aha dodatkowy jednorazowy koszt wysyłki to 6zł.
                      Czyli koszt łączny 19,20zł + 6zł = 25,20zł .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        carin a za ta prenumerate placi sie przy odbiorze czy przez przelew??




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                          carin a za ta prenumerate placi sie przy odbiorze czy przez przelew??
                          Przy odbiorze się płaci.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            thx hmm to chyba zamowie bo ja place 3zl za nr normalnie w sklepie a ze lubie ta gazete to sie oplaca ja tez zamawiam dziecko




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Już zamówiłam. Płatne przy odbiorze
                              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                                To już wkleję tu:

                                E-mail na adres:
                                bok@edipresse.pl
                                W zamówieniu podaj:
                                - adres dostawy
                                - tytuł czasopisma ("Mamo to ja")
                                - numer rozpoczęcia prenumeraty
                                Dopisz jeszcze, ze zamawiasz roczna prenumeratę zgodnie z promocja zamieszczona w numerze 11/2009.
                                Aha dodatkowy jednorazowy koszt wysyłki to 6zł.
                                Czyli koszt łączny 19,20zł + 6zł = 25,20zł .
                                chyba jeszcze trzeba podać czy chce się gazetę z dodatkiem czy bez. ja w zeszłym roku zamawiałam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X