Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Kala dla wszystkich "Nowych" jestes taka mila?? Gdybys wiedziala ze ja to ja bys tak nie napisala ;p ha ha ale dobra mniejsza o to, wyrazilam swoje zdanie i na nikogo nie nalatywalam, a przez Twoja wypowiedz poczulam sie zle

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Ja się zgadzam w 100% z Karoliną odnośnie pampersa !!!!
      Co do szczepionek to ja nie szczepiłam bo uważałam, że dziecko w przeciągu roku miało itak dużo szczepionek obowiązkowych. Teraz zamierzam szczepić jak już wcześniej wspomniałam. Dziecko już odpoczeło od szczepionek obowiązkowych i dlatego teraz zamierzam, bo przed przedszkolem moim zdaniem ważne są szczepionki na memingokoki i pneumokoki. Ale uważam, że szczepionki są ważne. Test teraz moda na nie szczepienie wogóle dzieci nawet obowiązkowymi i to jest moim zdaniem głupota.
      Aga ja wiem, że na rotawirusy szczepi się do 6 m.ż. Ja mówie o tym, że jak mi lekarka powiedziała o powikłaniach to aż się przeraziłam. Ja itak bym nie szczepiła bo wystarczająco dużo jest innych szczepionek. a jak się czujecie? Z dzidzią wszystko ok? Ładne imiona
      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Napisane przez Lewarek Pokaż wiadomość
        Kala dla wszystkich "Nowych" jestes taka mila?? Gdybys wiedziala ze ja to ja bys tak nie napisala ;p ha ha ale dobra mniejsza o to, wyrazilam swoje zdanie i na nikogo nie nalatywalam, a przez Twoja wypowiedz poczulam sie zle
        co to znaczy ja to ja tzn kto ? znamy sie ?? czy o co ci chodzi ??!!!!!!!!!!! co test jakiś ???

        poprostu twoja wypowiedź była co najmniej dziwna może nawet prowokująca do takich wypowiedzi nie bardzo wiem o co ci chodzi ???, bo chyba nie użyłam jakichś obraźliwych słów w stosunku do ciebie
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Kala Lewarek to kolejna laurunia hehe hehe

          co do szczepionek ja szczepiłam tylko obowiązkowymi tylko na tężec krztusiec i blonicę sobie inne wykupiłam

          zastanawiam się na pneumokokami ale Julka chodziła do przedszkola teraz chodzi do szkoły gdzie jest 1500 dzieci i żyje to sobie daruję chyba

          co do pampka to im wcześniej pokazemy różnicę tym szybciej dzieci załapią i powtórzę się niestety super chłonne i super cienkie pampersy utrudniają naukę
          moja Olinka nauczyła się że rano po wstaniu siusiu na nocnik i przed kąpielą nie zawsze zrobi ale wie że leci z "pi" "si" bo ja zrobi to mówi si a jak nie zrobi to mówi "ne me" czyli nie ma


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            http://www.hk-herkules.com.pl/litera...y_ian_sinclair jedna z polskich ksiazek, polecam! Chociaz wiecej na ten temat mowia ksiazki w j. ang Dla mnie temat zakonczony. Zadna laurunia nie jestem i to nie jest zaden test.
            Karolina i Tulipanek odnosnie pampersow mam takie samo zdanie

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              majajula ja szczepiłam na pneumokokij i teraz mam zamiar zaszczepić na meningokoki zanim Pola pójdzie do przedszkola , no i szczepiłam skojarzonymi taka "niedobra" matka jestem
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Kala :" Co TY w ogole kobieto piszesz" wydaja sie slowami troszke mocnymi. Forum jest po to by wyrazac swoje opinie, ja swoja napisalam a Ty do mnie ze co ja pisze? No pisze to co ja wiem i to co dla mnie jest wazne... Ty masz swoje to je piszesz i chyba w tym wszystkim o to chodzi?? Bynajmniej po Twoim wczesniejszym poscie wynika cos zupelnie innego ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  I nie powiedzialam ze matka ktora szczepi swoje dziecko na co tam chce jest zla. Jestesmy dorosli i kazdy wybiera to, co dla niego dobre...

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                    majajula ja szczepiłam na pneumokokij i teraz mam zamiar zaszczepić na meningokoki zanim Pola pójdzie do przedszkola , no i szczepiłam skojarzonymi taka "niedobra" matka jestem
                    wiesz a ja jestem troche ECO orzechy do prania wielorazówki nie szczepie skojarzonymi
                    kupuję albo przywożę od babci mleko prosto od krowy piekę sama chleb orkiszowy hoduję pietruszkę bazylię i inne roślinki na balkonie nie kupuję wędlin tylko sama piekę hehe dzieci nie mają telewizora
                    też jestem ta zła wyrodna matka


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      I Nie, nie jestem druga Reni Jusis. Moje dziecko ma zwykle zabawki, siusia na nocnik tez odkad skonczylo 1,5 roku. Nigdy nie uzywalam nawet eko pieluch i zadnych eko rzeczy ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Napisane przez Lewarek Pokaż wiadomość
                        Kala :" Co TY w ogole kobieto piszesz" wydaja sie slowami troszke mocnymi. Forum jest po to by wyrazac swoje opinie, ja swoja napisalam a Ty do mnie ze co ja pisze? No pisze to co ja wiem i to co dla mnie jest wazne... Ty masz swoje to je piszesz i chyba w tym wszystkim o to chodzi?? Bynajmniej po Twoim wczesniejszym poscie wynika cos zupelnie innego ...
                        no wiesz pisanie że kiedyś nie było szczepionek i dzieci były zdrowe jest stwierdzeniem co najmniej kontrowersyjnym, jak nie śmiesznym , przecież kiedyś dzieci i dorośli też umierali na choroby które dzisiaj nie istnieją lub są uleczalne własnie dzięki szczepieniom

                        zresztą to chyba oczywiste , więc nie wiem po co taką dyskusję prowokować , jak dla mnie temat jest skończony
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          MajaJula to za te pieluchy przede wszystkim szacun... Ja chyba zbyt leniwa Nad wlasnymi nasionkami tez sie zastanawialam ale jakos narazie tylko myslalam

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                            wiesz a ja jestem troche ECO orzechy do prania wielorazówki nie szczepie skojarzonymi
                            kupuję albo przywożę od babci mleko prosto od krowy piekę sama chleb orkiszowy hoduję pietruszkę bazylię i inne roślinki na balkonie nie kupuję wędlin tylko sama piekę hehe dzieci nie mają telewizora
                            też jestem ta zła wyrodna matka
                            no to ja jestem gorsza proszki do prania, pampersy i mamy telewizor i to duży

                            a co do roślinek i wędlin pieczonych to akurat zazdroszczę
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              MIT "Szczepienia są główną przyczyną zmniejszenia ilości zachorowań w USA i innych krajach"

                              Spadek liczby zachorowań wystąpił dużo wcześniej aniżeli wprowadzenie szczepień i antybiotyków. Spadek zachorowań na 11 podstawowych chorób zakaźnych nastąpił o trzy pokolenia wcześniej, aniżeli wprowadzenie szczepień i antybiotyków w populacji. Spadek ten, jak dowodzą analizy jest związany z wprowadzeniem wody wodociągowej w dużych aglomeracjach, poprawą sytuacji sanitarnej i podniesieniem poziomu higieny. Kraje europejskie, w których nie wprowadzono szczepień zanotowały także spadek zachorowań na odrę i polio, równolegle z krajami, które wprowadziły szczepienia.

                              Raport Światowej Organizacji Zdrowia podaje, że nie ma korelacji pomiędzy wprowadzeniem procedury szczepień a śmiertelnością w krajach trzeciego świata. Notowany spadek śmiertelności związany jest z podnoszeniem się poziomu higieny i wprowadzeniem wodociągów oraz poprawą jakości odżywiania.

                              Dla chcacych sie zaglebic w ten temat :

                              http://szczepienia.prv.pl/strona11.html
                              Last edited by Lewarek; 24-05-2012, 20:53.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                I wiecej przepraszam sie nie udzielam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X