Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Fajny domek się wydaje Aniu, a w środku ile to cudo ma pokoi?Bedziesz miała dużo miejsca na braciszków i siostrzyczki dla Julki?




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      A te pieluszki co wam pisałam to chyba są te o których kiedyś Ania pisała, że u niej już są, a u nas jeszcze nie. Bo te moje zwykłe Premium Care kupowane w sklepie są cieniutkie i mają rysuneczki z ulicy sezamkowej, a ten są jeszcze cieńsze, w każdym razie tak wyglądają i są bardziej delikatniejsze i mają rysunki z jakimiś kotkami i wyglądają jakby były wypłowiałe, takie bardzo jaśniutkie pastelowe.
      mam tylko wrażenie, że jednak te zwykłe dla Julka są bardziej przypasowane. No ale jak już poużywam je kilka dni to wtedy ocenię, bo narazie to mieszane uczucia mam.

      Zamówiłam sobie jeszcze dodatkowy dzienny zestaw, zawsze to kilka pieluszek więcej. Poza tym zapakowalam je do torby przy wózku, bo przez to że są super cienkie zajmuje niewiele miejsca.

      My już od 5.30 na nogach i po kaszce. teraz julek usnął, a ja nadrabiam zaległości, miałam wczoraj wieczorem posiedzieć na necie, ale rozmawiałam prawie 1,5godziny z koleżanką która wyjechała do NY i pewnie juz stamtąd nie wróci. dziwne uczucie jak się z kogoś zna wieki całe, spotyka się dzień w dzień, mnóstwo wspólnych tematów i nagle ta osoba jest srtasznie daleko. Dobrzez, że jest skype i w chwilach chandry można jakoś przeżyć.

      Ostatnio jestem taka przemęczona, że szok.Cały dzień na nogach, więc jak wczoraj najpierw w ciągu dnia pojechałam do jednej koleżanki, przy okazji spotkałyśmy kolejną (grono mam z przedszkola przy pierwszym synku ), a potem wieczorem pogadałam z Gośką, to odżyłam. Choć na chwilkę.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
        Fajny domek się wydaje Aniu, a w środku ile to cudo ma pokoi?Bedziesz miała dużo miejsca na braciszków i siostrzyczki dla Julki?

        calkowita powierzchnia to 218 m2, a sama powierzchnia do mieszkania to 140 m2. Jest 7 pokoi, ten siodmy jest malenki i nie do konca rozbudowany, ale nie bedziemy z niego korzystac, wiec go tak zostawimy.



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          witam po przerwie,
          ostatni tydzień byłam na urlopie, ale miałam możliwość dorobić więc pracowałam po 12 godzin dziennie i wracałam taka zmęczona że tylko szybki prysznic i spać.
          U nas z nowości to mamy inwazje zębów tylko żeby było śmiesznie wychodzą wszystkie po lewej stronie, a po prawej się ociągają i tym sposobem mamy 1, 2, 3, 5 po lewej, a po prawej dwie 1. Noce to ostatnio małe dramaciki aż ibufen musiała dostać tak jej dają w kość i jest bardzo płaczliwa.
          A ja oblałam pierwsze podejście do egzaminu na prawko, ale jestem dobrej mysli przy drugim podejściu

          Aga gratulacje dla Ali, Weronika sama jeszcze nie chodzi ale zaczyna się puszczać nieśmiało

          Karolinabrawa dla Tosi, popieram to wielka ulga jak dzieci zaczynają się same przemieszczać.

          Aniu super że udało się z domem, teraz trzymamy kciuki za napisanie pracy.
          Weronika 19-09-2009

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Ewylynka: No w koncu sie doczekalysmy zebola u Pauli! Gratulacje!
            I mam nadzieje, ze teraz nie pojda jej wszystkie na raz, bo to troche bolesna sprawa.

            Madzia: no to niezla kolejnosc maja zebole Weroniki! Ma juz 3 i 5 a 4 jeszcze nie ma.



            Rosne...
            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
            16.11.2009 5620 gr, -
            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
            17.06.2010 9250 gr, -
            06.09.2010 10600 gr, 77cm
            14.12.2010 11600 gr, 81cm
            05.05.2011 11900 gr, 83cm
            20.09.2011 13200 gr, 90cm
            14.01.2012 14300 gr, 93cm
            19.07.2012 15500 gr, 98cm



            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              cześć Dziewczyny,
              Gratulacje ząbków dla Weronici i Pauli!!!!!
              Aniu gratulacje znalezienia domu!! Dom śliczny i spory. W takim domu zmieści się gromadka dzieci
              Magda trzymam kciuki, żeby za drugim razem udało się zdać egzamin!!!

              Ja w piątek i sobote leżałam chora w łóżku. W piątek nie mogłam wstać z łóżka, kręciło mi się w głowie, było mi słabo, zle mi było oddychać. Byłam u lekarza, lekarka nie bardzo wiedziała co mi jest dostałam witaminy na wzmocnienie i jakieś leki i w sobote wieczorem było już lepiej. W niedziele mój mąż miał urodziny więc było troche gości i spędziliśmy miło czas. Ala chodzi sama, ale woli jednak za reke, czuje się wtedy bezpieczniej. Mówie coraz więcej, jak ogląda ksiązeczke to mówi "cita"(czyta), a jak gra na pianinku to mój "gla" (gra). Potrafi na obrazku pokazać ptaszka, sowe, jeża, wiewiórke.
              Miłego dnia dziewczyny!!!
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                Madzia: no to niezla kolejnosc maja zebole Weroniki! Ma juz 3 i 5 a 4 jeszcze nie ma.
                nie ma choć może po dzisiejszej nocy w końcu i 4 wybiła, pół nocy ja nosiłam po kuchni (bo tylko w tym pomieszczeniu się uspokoiła-widok na ulice i światełka) ibufen ledwo dał radę więc rano nie sprawdzałam bo nie chciałam jej drażnić. U nas co nowy ząbek to gorzej to znosi może dlatego że zaczęły wychodzić jeden za drugim

                GRATULACJE dla Paulinki!! trzymam kciuki oby następne były w miarę bezbolesne
                Weronika 19-09-2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Co tu takie pustki?
                  u nas zimno strasznie dzisiaj dlatego siedzimy w domu. Ala w wekend gorączkowała, pewnie przez zębt ale nie jestem pewna dlatego wole dmuchać na zimne. Ala właśnie "cita", a ja jestem w trakcie gotowania obiadu. Aluśka spała tylko 30min w dzień i wcale nie wygląda na śpiącą.
                  Mam pytanko Dajecie swoim dzieciaczkom słodycze? Bo my w sumie ne, od czasu do czasu Ala zje wafelka smietankowego i tyle, na przekąske dostaje albo chrupki kukurydziane albo jogurt albo owoce. Mojego M bracia dają swoim dzieciom (20miesiecy i 2 lata) czekolade, paluszki,lizaki, gumy rozpuszczalne, ciastka itp Jak ja powiedziałam, że nie daje takich rzeczy to matki dzieci stwierdziły, że szkoda dziecka bo każde dziecko lubi i chce jeść słodycze.
                  Magda to faktycznie ciężka noc za Wami. Trzymam kciuk, żeby następna była lepsza.
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Napisane przez magdapm Pokaż wiadomość
                    U nas z nowości to mamy inwazje zębów tylko żeby było śmiesznie wychodzą wszystkie po lewej stronie, a po prawej się ociągają i tym sposobem mamy 1, 2, 3, 5 po lewej, a po prawej dwie 1. Noce to ostatnio małe dramaciki aż ibufen musiała dostać tak jej dają w kość i jest bardzo płaczliwa.
                    hehe no to u nas jest podobnie tylko że u Tosi brakuje 3 Ale za to kolejny ząb wyszedł po prawej stronie i to właśnie 3

                    Napisane przez magdapm Pokaż wiadomość
                    Karolinabrawa dla Tosi, popieram to wielka ulga jak dzieci zaczynają się same przemieszczać.
                    Ojj wielka ulga ale teraz zacznie się bieganie za Małą i blokowanie wszystkich szafek- głównie w kuchni

                    AMSW Dom super jak ja bym chciała mieć taką "chatke"

                    Ewelynka Gratulacje dla Pauli za zęba!!!!!!!

                    Tulipanek U nas ze spanie jest tak samo, w dzień 30-45min i do godz 19 zabawa a poźniej jak kafka pada
                    Co do słodyczy to ja małęj nie daje ze wzgędu na skazę... ale mam postanowienie że wcześniej jak przed 3 r.ż. nie dostanie słodyczy rypu: gumy, chrupki. Czekoladę to muszę dozować do skazy wiec pewnie dopiero po 3rz dostanie. ale też nie mówię że dam odrazu.
                    Teraz je tylko chrupki i owoce i musy owocowe...

                    Uciekam spać bo padam na twarz... dodatkow omam angine i ucho mnie boli a musze do konca tyg pracować...

                    Miłej nocki!!
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Dzien dobry!
                      Widze, ze zebole u Was ida jeden za drugim! Weronika prawie pelna paszcza a Tosiula ja goni
                      Julia miala ostatni tydzien kwekajacy (noca) no i w koncu cos to kwekanie przynioslo - wczoraj wyczulam, ze 4 u gory po lewej stronie sie jej przebila. Matko! Jak kazdy nastepny zab bedzie okupiony tygodniem niespokojnych nocy, to ja dziekuje!
                      A w dzien Julia spi nadal (dzieki Bogu!) 2,5 h czasami w porywach nawet 3 h.

                      Karolina: zdrowka zycze!
                      Madzia: A Wam spokojnych nocy!

                      Wczoraj mialam zagoniony dzien - pedzilam do maklera, do banku, na plywanie z Julia a wieczorem gotowalam jeszcze zupe dyniowa, zeby miec obiad na dzisiaj.
                      Zaraz wychodzimy na spacer - mamy tylko +3 stopnie, ale ubierzemy sie grubo i wio Chce kupic Julii trabke albo flet, bo ostatnio wklada klocki do buzi i dmucha.

                      A! Tulipanku mialam sie zapytac: Ala spi na wiekszym lozku tak jak mialas w planach? I spi lepiej?
                      Zycze Wam milego dnia!



                      Rosne...
                      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                      16.11.2009 5620 gr, -
                      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                      17.06.2010 9250 gr, -
                      06.09.2010 10600 gr, 77cm
                      14.12.2010 11600 gr, 81cm
                      05.05.2011 11900 gr, 83cm
                      20.09.2011 13200 gr, 90cm
                      14.01.2012 14300 gr, 93cm
                      19.07.2012 15500 gr, 98cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Cześć,
                        Aniu tak Ala śpi na materacy, szerokość pewnie z 140cm i dużo lepiej śpi, budzi się może 2 razy w nocy ale na picie lub smoczka żeby jej podać, a wcześniej budziła się min8-10 razy. Wędruje po całym materacu, ale mam miejsce więc niech wędruje. Nie spadnie bo jest nisko. Polecam!
                        Karolina dużo dużo zdrówka życze!!!!

                        Mi się jakoś niechce wychodzić na zewnątrz, zimno! Pozatym mnie jakieś choróbsko bierze, kaszle i mi zimno. Aa właśnie wchodzi mi na kolana, uciekam! papa
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Aniu masz tu zdjęcie Ali legowiska.
                          Attached Files
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Hello!
                            Widzę, że zębole idą na całego U nas 8 i nocki niespokojne więc pewnie kolejne pchają się na wierzch.
                            Tulixpanku, ja staram się nie dawać słodyczy ale jak np. my jemy coś słodkiego to dajemy Tymkowi tylko spróbować i koniec. Nie płacze, że chce więcej więc na razie ok. Jak ktoś mu coś daje słodkiego to pozwalam zjeść mu troszkę ale tylko jeśli jest po jedzeniu. Dziadków wyczuliłam już, że jeśli coś ze słodyczy to może być kruche ciasteczko, wafelek lub domowe ciasto.

                            My byliśmy dzisiaj w mojej pracy (gdzie jestem na wychowawczym). Tymuś to typ megatowarzyski - z wszystkimi zrobił "cześć", "żółwika" itp. U mojego szefa siedziało 6 facetów a ten z każdym przybił "piątkę". Na koniec troszkę wtulił się we mnie, bo głośno śmiali się ale ogólnie to bardzo odważny jest. Splądrował szafki i powyjmował klucze z zamków. Potem wywalił segregatory, rzucił telefonem i porozrzucał kartki Ja chciałam mu zabronić ale wszyscy mieli taką radochę, że dałam sobie spokój.
                            Do nowych słów dołączył kot "tot" i ptak "kak"

                            Trzymajcie się i nie chorujcie, bo forum nam upadnie
                            Tymoteusz - ur. 03.09.09

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              cze!!!
                              u Nas smarki na całego, już mam dosyć!!!

                              Tulipanku super to łóżeczko
                              Ja chciałąbym Alkę powoli "wywalić" do pokoju Majki, ale waham się jeszcze bo też budzi się w nocy

                              Aniu, byłoby bardzo ciężko
                              znalazłam jedną pracę fajną tylko 30godz/tyg... ale chcą prawo jazdy na przyczepę do przewozu koni, a tego nie mam i jeszcze mi nie odpisali :/




                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                My narazie nie chorujemy i nie zamierzamy.
                                Julkowi pcha się 4 górna prawa, już jedna część wyszła a reszta już prawie prawie. biedulek jest, kupki robi rzadsze, i to chyba przez te zęby. Nie wiem już sama.

                                Zmykam, poczytałam co tam u moich ukochanych koleżanek słychać i idę spać.




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X