Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    hej
    Carin co do wyjzdu nad morze to tak orientacyjnie to 50zł od osoby za nocleg za dobe (czyli u Was 100zł, bo Kuba jeszcze za darmo), obiad to pewnie jakieś 40-50zł dla 2 osób+ pewnie śniadania, kolacje, ale niewiem jaki to koszt+ jakieś przyjemności

    U Nas też deszczowy i burzowy wekend był i w sumie dzisiejszy poranek taki sam jest. Przez tą pogode to prawie skończyłam prace pisać i napisałam kilka prac na zaliczenie. Zaraz zmykam na uczelnie. Ala też od kilku dni je praktycznie samo mleko, jak w nią wcisnę pół małego deserka przez cały dzień to jest sukces.
    Buziaczki
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Carin co do urlopu nad morzem to zależy od stnadardu jaki potrzebujesz , ale myślę że 50 zł od osoby za pokój to chyba minimum ( my płaciliśmy 210 za dobe za pokój z aneksem kuchennym i łazienką w jastarni rok temu)

      do tego oczywiście wyżywienie, dojazd i przyjemności , myśle że ok 3000 przy założeniu że pokój za 50 zł od osby bo za zam pokój to już 1400 zł , a dziennie 100 zł na jedzenie na dwie osoby to idzie napweno, jeżeli jada sie obiady w knajpkach
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Dołączam się do życzeń dla Adasia

        Co do urlopu...to ja mam wolny ostatni tydzień lipca i pierwszy sierpnia. Nie dość, że przerwa w pracy to i żłobek mam zamknięty. Tylko nie wiem gdzie jechać, myślałam o wakacjach nad morzem. Ale jakoś się zebrać nie mogę, poza tym w grę wchodzi tylko pierwszy tydzień, bo mąż ma tylko wtedy wolne. W końcu nigdzie nie pojedziemy jak tak dalej będę szukać. Może któraś z was ma namiary na jakieś sensowne miejsce.Może być na priv .

        A pamiętacie jak rozprawiałyśmy o naszym wakacyjnym spotkaniu? I co....i cisza. A fajnie by było, tyle że logistycznie ciężkie jest to do ogarnięcia i zaplanowania.




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Sto lat dla Adasia!!!
          No właśnie co z naszym wakacyjnym spotkaniem?? Mi najbliżej byłoby do Warszawy i jakby to był któryś wekend to wyciągnełabym męża.
          Coyotek ja mam namiary na Karwie, ale Wy niechcecie tam jechać prawda? Coś tak mówiłaś. Ja wybieram się właśnie w ostatnie 10 dni lipca tam.
          Ja jutro ide do ginekologa, bo boli mnie podbrzusze i miednica.
          Miłego popołudnia!
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Hej hej

            No ja również miałabym najbliżej do Wawy zresztą krk jest jeszcze bliżej
            My wakacje niestety spędzamy w domu, ale kto wie może ktoś nas porwie, albo chociaż mnie

            Tulipanek uuu to nie dobrze, trzymam kciuki by było wszystko ok!

            Miłego wieczorku !
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              cze dziewczyny
              spóźnione zyczenia dla dzieciaczków, Nam też w sobotę stuknęło 8 miesięcy
              co do spotkania, to ja jestem chętna, ale nie wiem jak to będzie z tym prawkiem, to wybierzcie miejsce żebym mogła pociagiem przyjechać

              ja też chcę jechać nad morze i czekam na ładną pogodę bo chcieliśmy skoczyć już w pierwszej połowie czerwca. a od takiej wiosny to już wolałam zimę -2 dni siedzę w domu -normalnie kociokwiku można dostać, zwłąszcza że już popakowałam trochę manatków do przeprowadzki i jest mały sajgon




              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Dobry wieczór dziewczyny.

                Dziękuję za odpowiedź w sprawie urlopu!

                Ja mam jakiś gorszy dzień, bo co chwilę łapią mnie skurcze w okolicach żołądka, i tak już trzeci dzień... Łapie mnie na 3sek. i puszcza, a za 10-15 minut znów, boli to bardzo , podkreślam, że nie zjadłam nic ciężkiego ani nic . Nie wiem co się dzieje...

                PS. Kubie wyszły dwie górne 2. W sumie ma 6 zębów!
                Last edited by Carin; 17-05-2010, 21:40.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Witam,
                  Arqo spóźnione, ale szczere życzenia dla Alusi!!!!!!Żeby była zdrowa i szczęśliwa!!!!!
                  Carin gratulacje kolejnych ząbków dla Kubusia!!! Aluśka nadal bezzębna.
                  U Nas słoneczko wyszło i jak taka pogoda się utrzyma to jak Alusia się obudzi to idziemy na spacerek. Do ginekologa mam na 19, mam nadzieje, że nic groźnego się nie dzieje. Marcin mnie już rakiem straszy:/
                  Musze się pożalić... Ja juz padam ze zmęczenia. Ciągle coś robie, nie mam czasu nawet usiąść i herbaty się spokojnie napić. Kłade się spać 1,2 wstaje o 6,7, w nocy oczywiście kilka pobudek. Już mnie wszystko boli Ja chce wakacje
                  Miłego dnia życze,
                  napisze po wizycie u lekarza.
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Hey! My tez mamy sześć ząbków... Jak pisałam Wam, że jest piąty, to potem zauważyłam następny Wróciliśmy w sobotę od rodzinki, było fajnie, ale po powrocie mały domu nie poznał...
                    Carin, my byliśmy dwa lata temu w Mielnie w podróży poślubnej (dostaliśmy ją w prezencie). Spędziliśmy tam sześć dni i kosztowało to z tego co wiem jakieś 1100zł. W cenie były trzy posiłki i pokój z aneksem kuchennym i łazienką (to był chyba apartament). To nawet niedrogo chyba...
                    Dziękuję serdecznie za życzenia!
                    Pozdrawiam!
                    Dziś jadę do ginekologa, bo jakieś zapalenie mnie dorwało, a okresu nie mam jeszcze. Wy już macie?
                    Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                    Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Tulipanku, dzielna z Ciebie kobietka, radzisz sobie super ze wszystkim i rozumiem, że czujesz zmęczenie... U nas tez jest podobnie, wczoraj to mi się już płakać chciało. Mały choć zmęczony nie chciał zasnąć w wózku, krzyczał w niebogłosy. Najlepiej mu jest na rękach, ciągle chce żeby go nosić i ciekawy jest wszystkiego. Wy tez tak macie? Cały czas się bawicie z Waszymi maluszkami, czy potrafią się same zabawić trochę, bo Adamo to chwilę posiedzi i krzyk. Żeby jeszcze z tym usypianiem nie było problemu...
                      Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                      Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Cześć Agatko
                        Co do okresu to ja nieszcze nie dostała. Ala potrafi się bawić sama, ale musze byc koło niej. My na szczęście z usypianiem nie mamy problemu, chyba, że przegapimy odpowiedni moment to wtedy jest wrzask straszny i trzeba usypiać na rękach. Tak normalnie to kładziemy się na łóżku, przytulamy czołami i Alusia zasypia po kilku minutach.
                        Agatko trzymaj się kochana!!!!!!! Napisz co lekarz powiedział.
                        Ja właśnie się zbuntowałam. Zrobiłam sobie pyszną herbatkę, zjem rogalika domowej roboty (mama piekła) i poobijam chwile póki Ala śpi.
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Przyszłam się pochwalić Moje dziecię zrobiło siku do nocnika. Po spaniu posadziłam ją i zrobiła ale jestem dumna!!!
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            I jeszcze jedno. Aluśka już umie z pozycji na czwaraka siadać
                            Zmykamy na spacerek
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Spóźnione ale szczere życzenia dla wszystkich maluchów, kończących 8 m-c!!!

                              Carin, to Kuba pewnie już nieźle gryzie.
                              Mój Tymek mimo, że ma tylko 2 zęby, gryzie wszystko jak szalony. Mam na mysli moją rękę, plecy i wszystko co jest w zasięgu jego buzi. A radochę ma przy tym niesamowitą
                              Tulixpanek, u nas też są niewielkie próby siadania ale chyba jeszcze trochę potrwa.
                              Agatka, mój synek potrafi dośc długo bawić się sam. Np. teraz siedzę już 30 min przed kompem a on drze gazetę w strzępy i siedzi w pokoju obok. Ale jest tak jak u Ciebie, że wszystko chce oglądać, szczególnie gdy ktoś przyjdzie do nas to wtedy już tylko chce na ręce i żeby wszystko dotykać i psocić. Przy mnie zachowuje się inaczej.
                              Z usypianiem jest ciężko. Podobnie jak u Tulixpanka, kładę się obok niego ale tak mnie tarmosi, że już rozkrwawił mi wargę i kilka razy podrapał na twarzy. Nie potrafi się spokojnie przytulić tylko ciągle tymi łapkami przebiera. Ostatnio zaczął okropnie kopać i gryśc przy zasypianiu. Często zasypia na brzuszku.
                              Jak pokazuję mu "nu nu" (że nie można) to on mruży oczy i śmieje się. Urwis z niego rośnie ale jest cudowny
                              Tymoteusz - ur. 03.09.09

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                hej, u nas na razie bez większych zmian, nadal mamy jeden ząbek (bardzo ostry) i już pawie raczkujemy

                                Ja chora od dzisiaj na L4, mam ropne zapalenie górnych dróg oddechowych, dostałam antybiotyk i na szczęście zaczyna działać
                                Weronika 19-09-2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X