Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    hej,
    Aniu i Ago super że już lepiej ze zdrówkiem

    U nas cisza i spokój wczoraj byliśmy na pobraniu krwi i Weronika raczej nie ma anemii tylko jakiś wirusik (stawiam na drogi moczowe), ale konkretnie powie nam lekarz.
    Ja się zaczynam martwić bo kilka lat temu wycinali mi torbiel z buzi i teraz na zrostach porobiły mi się białe bąble, zapalenie i puchnie troszke pomaga szałwia, ale nie mogę za dużo mówić - dopiero w przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza
    Weronika 19-09-2009

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Cześć
      My dziś byliśmy na szczepieniu, Staś waży 8900g i ma 73cm długości.
      Coyotku, ja też niejednokrotnie jestem oskarżana o hitlerowskie metody, które stosuje na moim niewinnym dziecku. Mam nadzieję, że Julek jest na dobrej drodze do wyzdrowienia.
      Aniu - twarda jesteś i jak to kobieta, nie rozczulasz się nad sobą
      A to moje maleństwo:
      Attached Files
      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Hey! Staś do duży chłopak już W ogóle wszystkie dzieci śliczniutkie My byliśmy w weekend u mojej rodzinki za Ostródą (około 100km od nas) i tam Wojtek go zważył na wadze elektronicznej, najpierw sam stanął, a potem z Małym, no to w ciuchach z pampersem ważył około 7900, to jakoś mało mi się wydaje, bo 22 stycznia jak byliśmy na szczepieniu ważył 7kg... Daję mu obiadek codziennie i na kolację kaszkę. Tego obiadku daję mu pół słoiczka i potem cycusia. Nie uważacie, że może to za mało, że powinnam mu może cały dać? I cycusia też jeszcze potem, hmm... Kupiłam z bobovity mleczną kaszę manną i dodaję troszkę do zupki.
        Nauka spania została przerwana, dziecko moje nabawiło by się nerwicy, a ja razem z nim... Trudno, może jak będzie troszkę starszy to zrozumie, że sam musi zasypiać
        Aniu, dobrze, że czujesz się lepiej. Aga, Julkowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia, niech się już nie męczy bidulek.
        Noce u nas też nie są przesypiane jeszcze, a myślałam, że jak na noc mu dam kaszki to mu się żołądek napełni i będzie spał jak suseł całą noc, a tu nic z tego...
        Pozdrawiam!
        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          My bylysmy na spacerze i czuje sie jak nowonarodzona! Zrobilysmy zakupy, wygrzalysmy sie w slonku i wrocilysmy na obiad.
          Agatka: ja daje Julii 100 gr na obiad i wiem, ze wiecej nie zje. Pozniej dostaje cyca. Daj Adasiowi tyle ile chce zjesc- oczywiscie bez przesady, bo nie mozna przejsc z polowy sloiczka na poltora, ale jak chlopak ma apetyt i chce zjesc caly sloik, to niech je Ja nie uwazam, ze Adas za malo wazy. Kazde dziecie przybiera inaczej i nie sugeruj sie tu waga Stasia Kasi, bo on to maly kolosek jest
          Kasia: Stas to kawaler jak sie patrzy. A jak potrafi sie na ramionach uniesc!



          Rosne...
          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
          16.11.2009 5620 gr, -
          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
          17.06.2010 9250 gr, -
          06.09.2010 10600 gr, 77cm
          14.12.2010 11600 gr, 81cm
          05.05.2011 11900 gr, 83cm
          20.09.2011 13200 gr, 90cm
          14.01.2012 14300 gr, 93cm
          19.07.2012 15500 gr, 98cm



          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Kupiłam w rossmanie kaszkę mannę w słoiczku o smaku waniliowym firmy babydream. Napisane od 4 miesiąca. A w domu patrzę na skład, a tam mleko pełne. I co ja mam teraz z tym zrobić? Dam chyba dwie łyżeczki i zobaczę.
            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Sprobuj z 2 lyzeczkami, a noz widelec nic Stasiowi nie bedzie. Swoja droga, to troche dziwne, ze do jedzenia dla 4-miesiecznego dziecka daja pelne mleko. A moze to blad w tlumaczeniu na pl? Rossmann jest chyba niemiecki. Ja nie kupuje w Rossmanie, tylko w Dm, ale DM nie ma w Pl. A szkoda, bo to fajna drogeria. Fajne ceny, duzy asortyment.



              Rosne...
              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
              16.11.2009 5620 gr, -
              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
              17.06.2010 9250 gr, -
              06.09.2010 10600 gr, 77cm
              14.12.2010 11600 gr, 81cm
              05.05.2011 11900 gr, 83cm
              20.09.2011 13200 gr, 90cm
              14.01.2012 14300 gr, 93cm
              19.07.2012 15500 gr, 98cm



              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Dzień dobry
                Agatko ja daje Ali tak mniej wiecej 120g zupki, czasem zje mniej, a czasem domaga się więcej. Deserku przeważnie zjada 2/3 słoiczka.
                Indra ale ten Twój Staś duży mężczyzna. Co do kaszy manny to nie mam pojęcia czy to jest błąd tłumaczenia jak mówi Ania czy faktycznie w składzie jest pełne mleko. Spróbuj dać troszkę Stasiowi i zobaczysz reakcje.

                My dzisiaj idziemy do pediatry, zobaczymy co powie odnośnie szczepienia. Dzisiaj Alusia pięknie spała w nocy, tylko 2 razy się budziła. Godzine temu znowu zasneła, a ja mam czas dla siebie.
                Miłego dnia
                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                  ... Daję mu obiadek codziennie i na kolację kaszkę. Tego obiadku daję mu pół słoiczka i potem cycusia. Nie uważacie, że może to za mało, że powinnam mu może cały dać? I cycusia też jeszcze potem, hmm... Kupiłam z bobovity mleczną kaszę manną i dodaję troszkę do zupki. ....
                  Agatko, tak jak Ci napisała Ania, każde dziecko je indywidualnie tyle ile potrzebuje. U mojego Julka jednego dnia jest to 150g zupki, a drugiego dnia zje połowę i koniec.Cycusia już od jakiegoś czasu po obiedzie nie chce. On jest cycusiowy wieczorem, w nocy i rano tak do 9-10, a potem to głownie obiadek i deserek.
                  A co do kaszki, to pisałyśmy już kiedyś że to chodzi o to by do zupek ręcznie robionych dodawać 1/2 łyżeczki kaszy mannej (pszennej) lub jeśli dziecko ma skłonności do alergii to płatki ryżowe.Kupujesz opakowania produktów błyskawicznych (np. Kupca) i dodajesz według przepisu.Ta kaszka manna Bobivity to nie to. Sama tez na początku tak myślałam




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Kasiu coś mi się wydaje, że teraz mój Julek będzie większy. Bo jak go ważyliśmy z miesiąc temu w domu to dobiegał 9kg.Choć ostatnio mam wrażenie że się jakoś wyciągnął. W przyszłym tygodniu mamy szczepienia (choć nie wiem czy ich lekarz nie przełoży) to się okaże ile to moje szczęście waży.

                    dziękuje wam za życzenia zdrówka dla Julka. Chyba pomogło, bo po mału wychodzimy z choroby.Wczoraj wieczorem oglądał go jeszcze lekarz, bo w ciągu dnia zwymiotował i dołączyła się chrypka, a katar gdzieś utknął.lekarz nas uspokoił, jest lepiej. Wszystko nadal czyste, do noska psiukać i dmuchać na dzidzię..no i w piątek na kontrolę. Ale idzie ku dobremu, tylko na dwór narazie mamy nie wychodzić, więc wietrzę mieszkanko by nie było za gorąco...i jakoś się kręci.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Cześć laski! ^^
                      Daaaaaaawno mnie tu nie było, ale jakoś nie mogłam się zmobilizować -.-'.

                      Co u mnie? Jakoś leci. Planujemy kupno mieszkania w kwietniu.

                      Kubol jeszcze ani razu mi nie chorował, nawet kataru nie miał, przez co jestem przerażona ewentualną chorobą która prędzej czy później się do nas przyplącze...
                      Attached Files
                      Last edited by Carin; 11-03-2010, 11:45.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Ja tylko na moment bo zmeczona jestem dzisiaj. Witaj Carin Mój synek tez jeszcze odpukac nie chorował (nawet katarku nie mial).
                        A jesli juz mowa o jedzeniu: moj Tymuś zjada 130-150 ml zupki, potem deserek (caly sloiczek a czasami nawet wiecej) i wieczorem 100-120 ml kaszki ryzowej, w miedzyczasie 3 razy cycus i wazy tylko 7 kg! Teraz jest juz pulchniutki a policzki to dwa pączusie wiec tak jak piszecie - kazde dziecko inaczej przybiera i nie ma co tak do konca porownywac. Ja martwilam sie ze moj za malo wazy ale dzieci na piersi maja oddzielne siatki centylowe i tam moj synek jest w okolicach 50 centyla a na tych ogolnych na 3 centylu.

                        Indra, Staś to duży chłopak!
                        AMSW, mam nadzieję, że u Ciebie już lepiej. Ja miałam jakiś czas temu grypę żołądkową - ufff!!! Nasze dzieciaczki wyczuwają chyba, kiedy mamy są niedyspozycyjne, bo są wtedy bardzo grzeczne.
                        Agatka, kup sobie zwykłą kaszę mannę.
                        Tymoteusz - ur. 03.09.09

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Hejka

                          Widzę, że nie tylko moja Tosia jeszcze nie chorowała...
                          Co do żywienia to tak u Nas też jest inaczej. Bo rano i wieczorem po200ml kaszki ryżowej. raz w tyg danie ze słoiczka (niestety na razie pomału ze względu na skazę) i do tego 2razy samo mleko a w inne dni 3x po 200ml. Jak ostatnio ważyłam to jest niecałe 8kg. 23marca idziemy na szczepienie i dowiem się dokładnie.

                          A i chyba do ząbkowania się szykujemy, bo w miejscu gdzie mają być jedynki pojawiły się dołeczki a wcześniej ich nie było I z coraz większym zaangażowaniem szuka ich Tosia...

                          A jak tam wasze pola ?? Bo ja już jestem kurzym psychologiem i jakoś mleko produkujemy
                          Last edited by karolaina; 11-03-2010, 20:47.
                          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Hejka, ja też już zdobyłam ten tytuł. nawet dwóch krów sie dorobiłam. I myślę o rozbudowie kurnika, ale na to trzeba sporo kasy


                            U nas już lepiej.Julek po mału zdrowieje. Gorączki nie ma. Pozostał katarek i lekki kaszelek, jak ten katar mu ścieknie do gardziołka.Apetyt ma, humor tez wrócił. Ale jutro idziemy na kontrolę i pospacerujemy chwilkę, bo tak to od poniedziałku tylko domek i pootwierane okna




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              witam
                              agatti w kościele było w miarę,nawet bez czapeczki cały czas była. miała body na krótki rękaw, rajtuzki, spodenki polarowe, sukienkę polarową i płaszczyk. w kwietniu rzezcywiście trudno przewidzieć jak będzie...



                              i z Rodzicami Chrzestnymi




                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Frania jak wybrzydza obiadek


                                Figielki z mamusią




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X