Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Dziewczyny jak macie Nasza klasę to napiszcie mi namiary w prywatnej wiadomości.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
      Dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki, słyszałyście że od stycznia urlop macierzyński zwiększa się o 2 tyg, no i właśnie mam problem bo jedni mówią że obejmie wszystkie kobiety które są na tym urlopie albo dopiero będą, a inni mówią że nie i ja mam dylemat bo bardzo chciałabym mieć te 2 tyg + i nie wiem co z tym począć ani gdzie się udać po poradę może któraś z was coś wie na ten temat...??
      sorry że sie wtrącę, a kiedy ci sie kończy urlop macierzyński ? bo jeżeli w 2010 to masz prawo do dodatkowych dwóch tygodni, tylko na nie trzeba złożyć podanie w zakładzie pracy o udzielenie dodoakowego urlopu macierzyńskiego tzn tych 2 tygodni, tzeba złożyć to podanie co najmniej tydzień przed zakończeniem tego urlopu podstawowego, oczywiście pracodawca nie może ci go odmówić, to podanie to tak pro forma,

      bo te 2 tyg dodatkowe są urlopem macieżyńskim nieobowiązkowych , możesz je wziąć ale nie musisz, co jest troche dziwne bo chyba mało jest kobiet które z tego nie skorzystają
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Kala dzięki! No to niedługo będę musiała napisać to podanie bo macierzyński kończy mi się pod koniec stycznia

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
          Kala dzięki! No to niedługo będę musiała napisać to podanie bo macierzyński kończy mi się pod koniec stycznia
          bardzo proszę mam nadzieje że pomogłam
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
            Coyotek[/B], próbowałaś podawać Julkowi mleko modyfikowane? Pytam, bo Julek podobnie jak mój Tymek jest chyba wielbicielem mleczka mamusinego. Ja z Tymciem mam taki problem, że absolutnie nie chce połknać nawet kropli mleka modyfikowanego - nie smakuje mu. Próbowałam już chyba z 10 razy i nic! Pluje i krzywi się okrutnie. Muszę go zacząć przyzwyczajać, chociażby po to by później do kaszki glutenowej dodawać. Próbowałam mieszać modyfikowane z moim ale również bezskutecznie. Mały uparciuch
            Agatti - nie próbowałam. Mam w domu jedno opakowanie, ale nawet na to nie wpadłam. Ja swoje mleczko ściągam do torebeczek, zamrażam i mam tym sposobem już jedną komorę prawie pełną.Julek idzie od kwietnia do żłobka (narazie prywatnego) i tam będzie dostawał moje mleczko. Chce mu wprowadzić w lutym zupki, te najprostsze, i stopniowo dodać do nich kaszkę.
            On nie ma żadnych większych alergii, więc zacznę od kaszki manny i dodam ją po kilku dniach do zupki.




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Carin najlepsze życzenia dla Kubusia.
              Duży chłopak już z niego.

              Ale te nasze dzieci już duże.
              Ewelynka współczuje. Może Paula się jeszcze przekona do bujaczka, mój ma fazy - w jednym tygodniu tylko mata, w kolejnym za nic nie da się na nią położyć i wybiera tylko bujaczek.Może i z twoją panną będzie podobnie, bo inaczej się umęczysz.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Dziękuję. My dziś wprowadzamy do Kubusiowego nowy smak (narazie tylko jeden malutki posiłek dziennie)... Myślę o zupce krem jarzynowej .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Agatti widze że ty też jeszcze diecku nie dajesz innych pokarmów ja bym już chciała ale moja mała wogóle nie chce jeśc mleka z butli i na razie cały czas karmię piersią .

                  A dziewczyny jeśli chodzi o przedłużenie maciezyńskiego to my sie załapiemy jeszcze wiem tylko na razie że trzeba do pracodawcy złozyć w niosek o przedłużenie urlopu macierzyńskiego


                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Moja Paula już od kilku dni po południu zamiast mleczka dostaje obiadek, zupkę jarzynową, albo marchewkową z ryżem, albo dynie z ziemniakami wszystkie te które są przeznaczone dla dzieci od 4 mc-a, w sumie moja jeszcze nie ma skończonych ale nic złego się jej nie dzieje Carin życzę miłego przebierania Kubusia po obiadku heheheheheh u mnie było wszystko brudne łącznie ze mną Co planujecie na Sylwka??

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                      Moja Paula już od kilku dni po południu zamiast mleczka dostaje obiadek, zupkę jarzynową, albo marchewkową z ryżem, albo dynie z ziemniakami wszystkie te które są przeznaczone dla dzieci od 4 mc-a, w sumie moja jeszcze nie ma skończonych ale nic złego się jej nie dzieje Carin życzę miłego przebierania Kubusia po obiadku heheheheheh u mnie było wszystko brudne łącznie ze mną Co planujecie na Sylwka??
                      O tak Kubuś tez zauważył uroki plucia w mamę. Tzn. on się cieszy i przy tym rozpyla jedzenie, które znajduje nawet na jego czubku głowy, a nawet... w uszach .
                      My Nowy rok spędzimy w domu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Netka, ja chcialabym żeby mój synuś od czasu do czasu zjadł modyfikowane bo na uczelnie jeżdżę i nie wiem co z nim wtedy robić! W styczniu mam 3 zjazdy i już się boję. Na szczęście w lutym kończę te studia podyplomowe. Chyba będę musiała odciągnąć ale jakoś nie chce mi wypływać. Może za bardzo się "spinam". Coyotku, specjalisto od odciągania doradź coś

                        Ewylynka, Ty też już obiadki serwujesz? Kurcze, jakoś wcześnie chyba. Piszą, żeby nie spieszyć się z tym ale muszę się przyznać, że ja Tymkowi dałam jabłko do possania. Wcinał jak szalony Soczek mu wybitnie smakował! Gdy mu zabrałam, niestety rozpłakał się.

                        Ja w tym roku szaleję na balu sylwestrowym!!! Idziemy z mężem i kilkoma znajomymi do pobliskiej restauracji. Bal na 150 osób. Bylismy w ubiegłym roku i było super. Tymcio zostaje z moją teściową, tzn. mam nadzieję, że będzie spał. Nie wyjdę dopóki nie zaśnie. Przyjdę go nakarmić bo to rzut beretem, 2 razy budzi się w nocy więc nie ma tragedii
                        Tymoteusz - ur. 03.09.09

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Agatti patrz odciągając na fotkę małego. Albo oglądaj komedię.

                          Obiadki, deserki, soczki można dawać po 4 miesiącu (oczywiście dostosowane do wieku). Ale generalnie piersią można karmić do ukończenia 6 miesięcy, później po prostu mleko nie wystarcza.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Agatti tak ja daję już Pauli obiadki bo skoro nie ma na nie uczulenia nic się nie dzieje, a i tak jest na modyfikowanym więc te kilka dni różnicy mi nie robi...
                            Z resztą kiedyś było tak że dzieciom podawało się obiadki już w 3 mc-u i były to ziemniak czy marchewka a nie takie słoiczki jak w dzisiejszych czasach.
                            Kurde ale Ci zazdroszczę tej imprezy Sama bym się gdzieś wybrała tyle że w tym roku wszyscy mają mnie w dupie z resztą już odkąd byłam w ciąży straciłam wszystkich przyjaciół(jeśli można ich tak nazwać) i w tym roku jedziemy do rodziny, jakoś mi się to nie uśmiecha, ale nie będę siedziała sama z Paulą przed tv.

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Carin, spróbuję z tym zdjęciem
                              Ewylynka, wiadomo, że po urodzeniu dziecka ze znajomymi jest już troszkę inaczej ale ja staram się utrzymywać kontakty - piszę maile, smsy, telefonuję i zapraszam do siebie Wprawdzie na razie nie wybiorę się na disko ale mam małe cudo, które naprawdę dostarcza mi taką dawkę szczęścia, że nie odczuwam nawet takiej potrzeby. Ale Sylwester to coś innego - warto się wyrwać.
                              W sumie macie rację z tymi obiadkami - kiedyś podawalo się znacznie wcześniej. Moja mama też mówi mi, że już mogę zacząć a coś wie na ten temat, bo 4 chłopów wychowała, każdy po 190cm! Wcinają wszystko, żadnych alergii i końskie zdrowie!
                              A będziecie podawały tylko ze słoiczków? Ja planuję gotować i miksować. Słoiczki tylko gdy nie będę miała siły, czasu lub ochoty na gotowanie.
                              Tymoteusz - ur. 03.09.09

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                hej,
                                My biliśmy dzisiaj w gościach, mała była bardzo grzeczna. Teraz tatuś usypia córcie.
                                Ja mimo wszystko uważam, że jest za wcześnie na podawanie zupek czy deserów. Ja zamierzam podawać Ali zupki gdy skończy pół roku. Planuje gotować sama zupy. Zaczyna mi brakować pokarmu, Ala coraz więcej jem, a ja nienadązam z produkcją. Raz, 2 razy dziennie podaje jej od kilku dni modyfikowane.
                                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X