Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Antosia śliczna, a to chyba ulubiony strój wszystkich dzieci, apropos czy Wasze dzieci też nie przepdają za ubieraniem?

    I czy wychodzicie codziennie bo czytałam że można do -10, a u mnie jest -18, ale nakrywam folią wózek?




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Moja PAula powiedziała dzisiaj MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pewnie nie świadomie ale było to czyste MA-MA!!!!!!

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Arqo Moja nawet lubi się ubierać, ale nie za długo (czyli jak się ociągam w zakłądaniu body to czasem zakwiczy).
        Ja muszę się przyznać, że z dobre 3 tyg nie wychodziłam z Małą jedynie co to przy oknie leżała. A ja znowu słyszałam że do -5 można z dziećmi do 4m. Ale po Nowym Roku to już napewno zaczniemy wychodzić.

        Magdapm Moja to tak pedałuje nóżkami,że czasem to od tego jej się uleje, tak macha nogami aż pod brodę

        Ewylynka No to masz już 100% powód do radości.
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          arqo - Julek uwielbia rozbieranki, przebieranki. A już wieczorem to śmieje się pełna gębką, bo wie że idzie do kąpieli. Jak muszę mu zmienić pieluszkę to łapie go pod kolanko i proszę by zgiął nóżkę, bo muszę wyjąć go ze śpiocha i moje dziecię zgina nóżkę.
          Julek jest przebierany codziennie rano z nocnego śpiocha w dzienne ubranko, a jak się pobrudzi z pieluszki, lub mu się uleje śmierdziuszkiem to jeszcze kilka zmian w ciągu dnia zaliczy
          Co do wychodzenia na dwór to jeszcze dziś byliśmy, było ok.-10C. Ale tylko z 30minut.Najgorszy moment dla mnie, to jesli jedziemy gdzieś autkiem i trzeba go wyjąć z wózka i przełożyć do autka. Na szczęście Julek to śpioch i nauczyliśmy się to wykorzystywać. Wychodzimy jak jest nakarmiony, po długiej przerwie od spania i wtedy usypia już w kombinezonie




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
            Moja PAula powiedziała dzisiaj MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pewnie nie świadomie ale było to czyste MA-MA!!!!!!
            Ewelynka gratulacje Mamusiu




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
              To ulubiony strój do leżenia dumnej przebieraczki- nie ma to jak w samych gatkach i brzuchol jak patelnia
              Mój Julek w porównaniu do Antosi to olbrzymek U twojej niuni to widać podbródek, a u mojego się wtapia w tło .
              No nic zrobię jutro zdjęcia to same się przekonacie.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                W dzisiejszym planie dnia było odgruzowywanie pokoju Bartka. Pokój wygląda jak nowy . Julek dzielnie mi pomagał na bujaczku. Zabawki Bartka bardzo mu się podobały, szczególnie z Bentena potworki Jednemu głowę obślinił. Najpierw je myłam jak mu je dałam, a potem jak odkładałam na miejsce

                Muszę się pochwalić, że dałam Julkowi zabawkę (Kubusia Puchatka, wielkość ok. 8cm, plastikowy z lego duplo) i moje szczęście przekładało go sobie z rączki do rączki. No i zaczyna się kręcić , wiercić.Dziś położyłam go spać ok. 20 na boczku, a ze dwie godziny później podeszłam na łóżeczka, bo "ktoś" w nim gaworzył i Julek leżał na pleckach, cały odkryty i nogi wierzgały w górze, a uśmiech pełzał na małych usteczkach . Teraz już śpi, znów na boczku, nakarmiony mleczkiem.

                U nas teraz jest -20C. Ciekawe jaka będzie juro pogoda.Jak będzie mniej niż -10C to nigdzie nie wychodzę. mam dosyć marznięcia. Do sklepu też ni ma jak pójść, bo dzikie tłumy. Pójdę w tygodniu, w razie czego ominę supermarket i butiki i kupię prezenty gdzies obok siebie. Nie lubię tłumów i stania w kolejkach.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Cześć
                  Coyotku - współczuję przygody, mi też ostatnio samochód się zepsuł, siadła cała elektryka, brat mnie holował do warsztatu, niby tylko kilka kilometrów, ale padał deszcz, a ja bez świateł i wycieraczek, nic prawie nie widziałam, koszmarne przeżycie.

                  AMSWna październikowym wątku ostatnio napisała, że na Syberii też są dzieci i z domu muszą wychodzić. Ja dziś byłam ze Stasiem na spacerku prawie godzinę i to ja miałam już dość z zimna. Bardziej denerwują mnie zaśnieżone chodniki i koleiny ze śniegu, przez które nie moge przejechać wózkiem. Ostatnio musiałam zawrocić z drogi, bo nie mogłam podjechać pod mały mostek przez rzeczkę, było zbyt ślisko.
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    A to dzisiejsze, tuż przed kąpielą




                    A tak w ogóle to hejka, my dzisiaj mieliśmy wizytę teściów. Niunia ich olała i spała cały czas To jest Mała cwaniara, bo jak moja kumpela przyszła to Tosia nie spała- Wie kiedy spać a kiedy nie.
                    Kurcze!! Jeszcze mi się okres właśnie zaczął ale jak na razie skąpy można powiedzieć, że to większe plamienie
                    A u Was jak z tymi sprawami??

                    Coyotek gdzie są zdjęcia Julka ;>
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                      c
                      Kurcze!! Jeszcze mi się okres właśnie zaczął ale jak na razie skąpy można powiedzieć, że to większe plamienie
                      A u Was jak z tymi sprawami??

                      Coyotek gdzie są zdjęcia Julka ;>
                      Hejka U mnie okresu jeszcze nie widać (i całe szczęście)

                      Zdjęcia miały być robione dziś, ale dałam ciała i zapomniałam. Przypomniał mi mąż koło 18. Dziś zostawiliśmy Bartka samego z Julkiem na ok. 2h. Nakarmiłam go i pojechaliśmy na szybkie zakupy. Już prawie wszystko mam, brakuje mi drobiazgów.

                      Julek i Bartek przeżyli.Ale nie wiem czy Bartek drugi raz zdecyduje się na powtórkę
                      Jutro zrobię sama zdjęcia to wam na 100% wrzucę.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        hej,
                        u Nas wekend był ciężki, Alusie brzuszek bolał i przez 2 dni ciągle marudziła. Była u mnie wczoraj koleżanka, ale Ala nie była w sosie i niechciała się bawić z ciocią. Wczoraj przyjechała do mnie mama, uff nareszcie
                        Ja okresu jeszcze niemam i ciesze się z tego powodu bardzo
                        Karolaina Antosia śliczna!!
                        Aniu jak tam po chrzcinach??
                        Miłego dnia
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Cześć dziewczyny ja miałam okres dwa razy a teraz ani widu, ani słychu...

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Hej!
                            Ja mam już regularnie okres. Mówiłam mojej gince i pytałam dlaczego tak wcześnie skoro karmię tylko piersią 8-9 razy na dobę?! Ona stwierdziła, że ta naturalna antykoncepcja to mit i nie u każdej kobiety sprawdza się.

                            Dziewczyny, Wasze maleństwa miały już katarek? Mój właśnie ma od 2 dni. Chyba ja go zaraziłam Psikam mu do noska i ściągam troszkę. Jutro chciałam jechać z nim na zakupy...Jak myślicie, mogę go wziąć ze sobą?

                            AMSW, jak kobieto żyjesz po chrzcinach?
                            Tymoteusz - ur. 03.09.09

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              A ja pieke na swieta babke, sernik, tesciowa robi z tesciem karpia i mysle, zebym zrobila takze jakas pyszna salatke
                              A wiecie co, ja tez mam juz drugi miesiac po porodzie regularny okres jak w zegarku, a teraz w styczniu zobacze jak bedzie, bo moze byc niespodzianka.... gdyz... moze byc ciaza)) ale jazda no nie...










                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Laurunia - jazda będzie napewno .
                                ja mam różnice miedzy synami 12lat i sobie chwalę - jakbym miała dwóch jedynaków w domu.




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X