Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
    Ja to mam największy ubaw jak Paula składa ręce jak do modlitwy mówię wtedy że robi "amen" Amsw dziękuję za komplement ale nie czuję się dobrze, jeszcze 5 kg do zrzucenia zostało..
    Solidaryzuje się z Tobą. Tylko, że ja już zrzuciłam kg po ciąży, ale mam niedosyt...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Evelynka moim zdaniem super wyglądasz, a Paula słodziutka
      Kubuś jaki przystojniak

      Aniu jakie są opinie w Niemczech o kosmetykach Bubchen (ja niestety nie znalazłam)

      Ja to mam największy ubaw jak Paula składa ręce jak do modlitwy mówię wtedy że robi "amen"
      Weronika robi podobnie
      Last edited by magdapm; 15-12-2009, 20:11.
      Weronika 19-09-2009

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Carin, Ewylynka piękne te Qsze maluszki!!!
        Moja Ala to ani nie siedzi ani tymbardziej nie stoi. Chyba muszę z nią więcej ćwiczyć. ja już po uczelni, zaraz wykąpie niunie, dam jedzonko i lulu
        Ewylynka naprawde super wyglądasz!!!!
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
          Moja Ala to ani nie siedzi ani tymbardziej nie stoi. Chyba muszę z nią więcej ćwiczyć.
          A ja ze swoim nie zamierzam ćwiczyć stania,na wszystko przyjdzie czas.
          Narazie wspaniale leży na brzuszku, głowa wysoko i dwa tygodnie trzymania i delikatnego podciągania za rączki dają efekty. Podciąga się do góry zginając się na scyzoryk, ćwiczy mięśnie ud i brzuszka.I jak już siedzi to główkę ma sztywną, ale po kilku sekundach powolutku kładę go z powrotem na pleckach.




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
            Coyotek: zamowilam te cuda, ktore chcialas. Maja przyslac do mnie w ten czwartek
            A wysle Ci je juz z Polski (pewnie po swietach, bo my chyba dopiero rano 24.12. w Polsce bedziemy).
            Bardzo Ci dziękuje.Zobaczę cuda już niedługo na własne oczy, ciekawe jak Julkowi przypadną do gustu. Pierwsza będzie buteleczka i smoczek do wypróbowania.

            Jak już będziesz wiedziała co i jak to podaj mi namiary na priv na konto gdzie mam Ci przelać pieniążki. I nie zamarudź za długo, bo przejdę z długami na nowy rok. A wystarczy, że mam olbrzymi kredyt na jeszcze 28lat.




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Ewelynka ja też walczę z kilogramami, rano mam 2 za dużo a wieczorem 3 hehe

              Ala pięknie leży na brzuszku i sięga do zabawek na macie,jeszcze nie całkiem precyzyjnie, ale staram się ją cząsto kłąść. Siadania ani stania nie ćwiczymy -dziecko samo do tego dojdzie, kiedy będzie gotowe.

              My dzisiaj skończyłyśmy 3 miesiące i miały minąć kolki, ale jeszcze się męczyła popołudniu znowu bidulka :/

              Miłej nocy Wam życzę




              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Arqo wszystkiego dobrego dla Ali Spóźnione ale szczere
                Ja to pamiętam z września, że najpierw był Kubuś (przybył pospiesznym), za nim Paulinka, potem chyba Tymek, a potem się posypałyśmy.Mój Julek dzień przed Julką, a najdłużej chyba czekałyśmy na dzidzię Androsi, ale mogę się mylić

                My dziś układaliśmy puzzle - ja i Bartek, a Julek nam dzielnie pomagał, szczególnie przy takich dużych 10 na 10cm (jeden puzzel), jak tylko dawaliśmy mu do potrzymania wkładał do buzi.
                Do kuchni jak chodzę, a mamy otwartą na pokój to biorę go na bujaku i dzielnie mi towarzyszy. Dziś zapoznawał się z pomarańczowym sitkiem i bawiliśmy się nim w akuku/.

                No i trenuje moje dziecię akrobacje lotnicze, bo tatuś ma do końca tygodnia zwolnienie, więc jak tylko ciut lepiej się poczuje to łapie to swoje szczęście, podrzuca je i oblatują całe mieszkanie i nie wiadomo który głośniej się śmieje.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Acha - dziś złożyłam podanie o przyjęcie do najbliższego nam żłobka - jesteśmy 272 na liście rezerwowej Czyż nie cudownie?

                  Jutro rano pobudka i jedziemy do kilku pozostałych, a nuż gdzieś znajdzie się dla maluszka miejsce choćby od września. A mówią, że przyrost jest mały.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Coyotek my stawania wcale nie ćwiczyłyśmy tylko podciągania za rączki do góry i dużo dużo czasu leżenia na brzuchu, to Ta moja panna taka śpieszna do wszystkiego A i Tymek był kilka godzin przed Paulą, bo ona mi psikusa zrobiła
                    Argo ja od czasu kiedy skończyłam w połowie listopada karmić to powoli kg idą w dół już 3 zeszły, jeszcze tylko 5 no i te cycki w końcu zmaleć by mi mogły bo nie na widzę siebie w roli Pameli Anderson. Wszystkiego dobrego dla Ali! Żeby zdrowo rosła!
                    Coyotek co do małego przyrostu to u nas jest mnóstwo mam z wózkami i pełno kobiet w ciąży więc wątpię że mały ten przyrost, a tak ap ropo to trochę mi się tęskni do brzusia...
                    Moja Paula śpi już od 21 więc pora i na mnie, dobranoc!

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Ewelynka - mój Julek tak do podciągania i na brzuszek to ma ochotę dopiero od zeszłego tygodnia, ale i tak dłużej niż minuta nie wyleży na brzuszku




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Napisane przez magdapm Pokaż wiadomość
                        Aniu jakie są opinie w Niemczech o kosmetykach Bubchen (ja niestety nie znalazłam)
                        Dobre. Duzo ludzi je uzywa, podobnie penaten. Na Johnson´s duzo ludzi narzeka, ze uczulaja. Bübchen sa ok, tyle ze nie naleza do tanich.



                        Rosne...
                        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                        16.11.2009 5620 gr, -
                        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                        17.06.2010 9250 gr, -
                        06.09.2010 10600 gr, 77cm
                        14.12.2010 11600 gr, 81cm
                        05.05.2011 11900 gr, 83cm
                        20.09.2011 13200 gr, 90cm
                        14.01.2012 14300 gr, 93cm
                        19.07.2012 15500 gr, 98cm



                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Witam.
                          Macie racje Kubus przybył pospiesznym . Właściwie to nawet rzekłabym expresem (ze względu na to ,że przed 37tyg.). Pewnie gdyby nie to byłby nie najstarszy, ale najmłodszy (termin miałam na 24 września). Ale grunt, że rozwija się jak rówieśnicy, ładnie przybiera na wadze, rośnie, jest zdrowy i silny.
                          Tak samo jak Julek nie poleży długo na brzuszku (po prostu tego nie lubi).
                          Ewylynka cycki po ciąży i po karmieniu nigdy nie będą tak "małe" jak dawniej .

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            hejo
                            Arqo spóźnione ale szczerze życzenia dla Alicji!! Wszystkiego najlepszego!!!
                            Coyotek ja też niechce ćwiczyć stania, tylko trzymać za rączki, żeby Ala sama próbowała się podciągać.
                            Macie jakiś fajny przepis za sałatke? Bo niewiem co na chrzciny przygotować...
                            Moja Alusia w nocy pięknie spała, spała od 21.30-4, potem od 4.20-7 Jestem wyspana i wypoczęta
                            Ala właśnie zasypia, a ja poszperam troszkę w necie, a potem idę sprzątać. Obiad mam dziś z głowy bo teściowa Nas zaprosiła
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Właśnie Arqo GRATULACJE !

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Carin jak tam humorek??
                                A co do biustu to moja ciocia np przed ciążą miała rozmiar C, a po karminiu ledwo A.
                                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X