Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
    Ok, ja zmykam cos robic, chociaz strasznego lenia mam. Najchetniej polozylabym sie do lozka obok Julii i pospala w ciepelku razem z nia
    No nic... podwyzsze temperature ogrzewania (Carin wirtualnie Ciebie i Kubusia ogrzewam) i biore sie za robote.
    Pa, Kochane! Milego dnia.

    Miłej pracy:*
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      hej, moja niunia właśnie zasnęła, uśpiły ją piosenki z radia kids
      Carin Ania ma rację lepiej od razu powiedz teściowej co Ci przeszkadza bo może być gorzej.
      W ogóle współczuje Wam mieszkania z teściami, ale wiem że czasami nie ma wyjścia trzeba uzbroić się w cierpliwość i puszczać uwagi bokiem.

      A dzieci chyba też mają sny, bo Ala czasem uśmiecha się przez sen, a czasem jak Twój Kubuś kręci główką i jest niespokojna.
      moja Niunia ma tak samo ale ja staram się nie reagować i nie wstawać do niej to zasypia po chwili.
      Co do mężów to faktycznie sprawa beznadziejna ja swojemu też czasami przypominam że więzi z dzieckiem buduje się od małego i żeby później nie miał pretensji jak ona będzie tylko do mnie przybiegać jak spadnie z bujaczki.

      tuliXpanek a na jaki temat jest ta ankieta?? Może my też możemy Ci pomóc (jako starsza młodzież)
      Weronika 19-09-2009

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Wiecie co się przed chwilą stało? Położyłam Kubucha na fasolce w pozycji półleżącej i się zagapiłam w okno! Chwile potem patrze, a Kubuś... SIEDZI (musiał się podnieść za poduchę) i to niemalże bez asekuracji (tylko troszkę za pleckami)! Ja lecę do niego podniecona, a on fik... na bok . Ale jestem z niego dumna!

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
          Wiecie co się przed chwilą stało? Położyłam Kubucha na fasolce w pozycji półleżącej i się zagapiłam w okno! Chwile potem patrze, a Kubuś... SIEDZI (musiał się podnieść za poduchę) i to niemalże bez asekuracji (tylko troszkę za pleckami)! Ja lecę do niego podniecona, a on fik... na bok . Ale jestem z niego dumna!

          I dla takich chwil warto życ
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Magda ankiete mam na temat narkomiani wśród młodzieży. Jak będę mieć za mało ankiet to zgłoszę się bardzo dziękuje za propozycje:*

            Ja byłam w tej szkole, ankiete mam przeprowadzić w styczniu. Teraz zjem,pobawie się z Alusią i o 15 znowu wybywam na uczelnie, nie będzie mnie do 19. Już mi smutno!
            Carin pisała, że każdy dzień wygląda tak samo, ja lubie tą monotonie. I tak np dzisiaj mam dzień przeznaczony na wychodne bez Ali to mi jakoś tak smutno. Wolałabym siedzieć z Alusią i bawić się z nią na macie.
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Hej laski! Wiecie co od kilku dni moja Paula uwielbia stać Tzn jest to oczywiście w mojej asekuracji , na moich kolanach . Stoi bardzo sztywno i mało co się chwieje Wszyscy co nas odwiedzają są w szoku jak tak małe dziecko może być takie silne. Siedzenie to u nas już norma i nie ma z tym problemu (jednak ja mimo wszystko wolę jak ona jeszcze na pół leżąco w leżaczku, żeby z kręgosłupem nie było żartów)...
              Ja teraz szukam dla mojej niuni prezentu na gwiazdkę bo już jeden mam ale to za mało, teraz poszukuję garnuszka na klocuszka bo laski mi doradziły...
              A wy jak tam co kupujecie swoim pociechom??
              A no i kurde szukam jeszcze cieplejszych bucików do chrztu bo na razie mamy takie balerinki ale to za zimno na takie do kościoła...

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Ewylynka a jak u Paulinki z główka? Wklej foto z pozycji na brzuszku . Twoja Paula też już siada bez podparcia? Super! Mój tylko na parę sekund z 4-5...

                Kubol tak (chwile przed zaśnięciem już wymęczony co widać po oczach i minie )...



                Mój też tak uwielbia stać i tak podskakuje jak mała sprężynka .
                Last edited by Carin; 15-12-2009, 15:58.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Carin jak Ty wstawiasz te zdjęcia??

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Dodaje je najpierw na swoje serwer na interia.pl a później wklejam w poście (tam jest taka ikonka ze zdjęciem, to tam wpisuje linka do mojego zdjęcia i już ). Ale chaotycznie napisałam .

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      No to i tak nie wiem o co chodzi
                      Dobrze wklejam dwa zdjęcia : 1.Jak Paula patrzy się za aparatem, bo mama to jej nie interesuje hahahaha, a 2. To z mamusią na spacerku1.jpg2.jpg

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Super fotki !!
                        Paulinka też tak próbuje ściskać powierzchnie na której ją położysz?!

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Wszystko by w pięście wkładała a że się nie da to tak to wygląda

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            U nas to samo, jak już nie ma za co chwycić to łapie własną koszulkę i do buzi , albo ręka w rękę.

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                              To z mamusią na spacerku
                              ale Paulinka ma super czapke!
                              Ewylynka pieknie wygladasz!!!



                              Rosne...
                              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                              16.11.2009 5620 gr, -
                              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                              17.06.2010 9250 gr, -
                              06.09.2010 10600 gr, 77cm
                              14.12.2010 11600 gr, 81cm
                              05.05.2011 11900 gr, 83cm
                              20.09.2011 13200 gr, 90cm
                              14.01.2012 14300 gr, 93cm
                              19.07.2012 15500 gr, 98cm



                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Ja to mam największy ubaw jak Paula składa ręce jak do modlitwy mówię wtedy że robi "amen" Amsw dziękuję za komplement ale nie czuję się dobrze, jeszcze 5 kg do zrzucenia zostało..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X