Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    CZEŚĆ dziewczynki

    czytam was na bieżąco, tylko nie mam co pisać , praca praca i dom

    ania2288 ja też mam taki dzbanek, na początku używałam go non stop, ale od jakiegos czasu stoi sobie i ozdabia "kuchnię"

    zła jestem bo sie wdałam w dyskusje na innym wątku, nie wiem po co bo jak widać ludzie nie chcą znać innych zdania na temat o jakim piszą, jedyne słuszne są ich własne wypowiedzi i poglądy a jak ktoś ma inny punkt widzenia to od razu atak nie ma co sie wtrącać to tak dla mnie na przyszłość !!!!

    oj madzik jak tak mogłaś sie zapóźnić z nocnikiem teraz sie dzieci uczy już jak mają pół roku , nie wiesz` niedobra matko (tak a propos to temat mojego wtrącania sie na innym wątku)
    Last edited by kala8; 28-11-2011, 17:24.
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      No wiesz,Kala,ja -niedobra matka???A tak poważnie,trochę też mojej winy,brak zdecydownia i jakoś w tym temacie nie jestem uparta

      Najlepiej się gada na swoim wątku,u nas "nieproszeni" goście wygłaszający swoje opinie nie byli tolerowani(choćby w sprawie Renatki).Pamiętasz?
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
        No wiesz,Kala,ja -niedobra matka???A tak poważnie,trochę też mojej winy,brak zdecydownia i jakoś w tym temacie nie jestem uparta

        Najlepiej się gada na swoim wątku,u nas "nieproszeni" goście wygłaszający swoje opinie nie byli tolerowani(choćby w sprawie Renatki).Pamiętasz?
        no tak madzik tylko że wtedy to był niemiły atak na renatkę, a ja nic takiego nie zrobiłam tylko zacytowałam jakąś tam opinie w danym temacie, ale nie ważne , nie ma o czym mówić szkoda czasu i energii
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Nichol super wreszcie odpoczynek dla kieszeni ja już mam spokój od wakacji niestety na noc muszę zakładać bo pije jak opętany ten mój syn

          Kala wcale się nie przejmuj niech się spinają kobitki :P

          Filipa w końcu coś trafiło i zaczął mówić wierszyk z przedszkola mówię wam jaki śmieszny ten mój dzieciak jak prosiłam 100 razy żeby powiedział to nic "pies azorek..." i koniec a dziś stanął przed lustrem i zaczął nawijać z pokazywaniem buahahhaha nawet go nagrałam właśnie wrzucam na neta bo chcę dla cioci wysłać to wam wstawię o ile się wrzuci to cholerstwo
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            MÓJ PIESZ AŻOREK :lol: :lol:

            http://www.youtube.com/watch?v=UJCgrUSwN7Y
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              no super wierszyk)brawa dla filipka jak dominik uslyszal mowil razem z filipema sam nie chce za nic he he
              ja dzis na zakupach bylam troche swiatecznych juz,kupilam stroj dla mikolaja moze sasiad da sie namowic i przyjdzie i malemu na mikolaja do buta maly zestaw kregli i szufelke ze zmiotkachcial swoj zestaw to bardzo prosze hehe
              a ja sobie dzinsy sprawilam takie z podwyzszana talia a co niech dzinsy za mnie udaja ze ja mam







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Ania 2288 Fifi rewelacyjnyMa zdolności recytatorskie

                A tak to witam z rana.My już śniadanko zajadamy


                Dziewczynki-proszę o głosiki,plisssss

                http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/pati7814-moje-m-4
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Madzik zagłosowane super sprawa jakbyś wygrała! widać gdzieś na którym jesteś miejscu? można raz dziennie czy częściej?

                  Dzięki dziewczyny młody ciągle chodzi z moim telefonem i siebie ogląda hehe

                  Fifi do przedszkola odprowadzony, zakupy zrobione i zaraz zmykam zastąpić teściową w pracy na 2 godzinki bo jedzie na jakieś badania do Olsztyna...
                  Kupiłam w biedronce dla Filipa książkę do buta "opowiadania dla chłopców" widziałyście? mam nadzieję że mu się spodoba bo mamusia ma chęć mu czytać wieczorami a łobuz nie chce
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejka lasęcje
                    u nas po staremu Maja do przedszkola nie chodzi jak na razie bo ja ciagle wyjazdy mam i albo u babci siedzi albo z m nie chce jej prowadzac co dwa dni w kratke

                    AniuFilipek normalnie DE BEST muszę pomyśleć zeby swoja nauczyć też szybko łapie hehe
                    od jakiegos czasu dziewczyny sie bija normalnie okładają na przemian a ja ledwo juz wyrabiam mama wczoraj powiedziała ze ma dosć siedzenia z nimi bo takie niby niegrzeczne hehe

                    Madzik a tam nie trzeba sie przeprowadzic na jakis czas na to osiedle bo ja nie kapuje o co loto

                    u mnie załamka psychiczna już tylko 4 wyjazdy mi zostały do Gorzowa jeżdże niby ok ma się tam pare niedociągnieć typu nie właczony kierunek na rondzie przy wyjeździe ale kurcze jakoś nie czuje się iść na egzamin wczoraj dziewczyna zdała za pierwszym razem a ja mam doła bo mi się jazdy kończa i potem astelawista baby już Adama nie zobacze no chyba ze wykupię jeszcze godziny ale 2 wyjazdy do Gorzowa to 300 ,jak nie będę czuła się na siłach to na egzamin nie idę tylko biore dodatkowe godziny i wtedy zobaczymy a jak mi się poszcześci to na świeta egzamin mnie czeka

                    Kalanie przejmuj sie innymi i bądz wierna naszemu forum ludzie sa wredni tylko coś to teraz nóż w plecy nie te czasy teraz hehe
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Najpierw Bry..


                      Maaaatko jaka zimnica u nas..

                      Ania Swietny pies azorek, a ta gestykulacja. Jeszcze troche recytowania i by odfrunął.

                      O wczoraj zaczął spiewac piosenke "hej miski"
                      Myslałam ze sie poplacze ze smiechu.



                      teraz siorbie sobie drugą kawe, bo coś mi energii brakuje.
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć kochane
                        ja też jestem cały czas Was podczytuje ale u nas same nieszczęścia tak to można nazwać
                        co tydzień chodzimy z małym do lekarza cały czas kaszle i duupa przejdzie mu trzy dni przerwy i znów
                        nA dodatek M zerwał sobie mięsien w łydce i chodzić nie może i nie może pracować ja nie wiem jakie świeta beda w tym roku i skad kase wezmiemy on z ta noga jesxcze do lekarza prywatnie na NFz nawet USG mu nie zrobili i dali ketonal i do domu ja nie moge pracy znalezc a tu za szkole znow zaplacic musze po prostu opadam z sil
                        Majorka noo to sie wkrecilas ale takie zauroczneia potrzebne i na M pewnie masz wieksza ochote
                        ANiu Fifi super
                        A co do malego znow zaczal mi sikac po nocach a bylo juz ze 2 tygodnie bez pampersow i w dzien dopiero zawola jak popusci

                        Ja mam chyba jakas depresje caly dzien bym lezala i nic nie robila a wszystko wkolo mnie dobija i=oj znow wam sie nawyzalalam ale ja tak mam
                        Jeszczwe musze wam napisac o mojej mamie miala teraz 2 tygodnie urlopu i bylam u nas moze 2 razy bo jej niedoszla tesciowa jest w szpitalu i nad nia lata ale pewnie jak wroci znow ja bedzie obrazala i miala w dupie a mamam bedzie plakac no ale to jej wybor , woli pomoc obcej babie niz mi ale jak cos potzreba to pozycza samochod ode mnie a nie od swojego partnera bo ja to mam czas ja zawiezc a oj jest po nocce i ejst zmeczony i ona nie moze go prosci no szlak mnie trafi
                        Oki wystarczy juz milego dzionka
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Majorka nie trzeba się przeprowadzać do mieszkania aby testować.Najpierw zbierasz głosy aby przejść do kolejnego etapu-dostaniesz wtedy do domu sprzęt do testowania.Testujesz go i wrzucasz film jak to robisz i znów go oceniają.Jak uzyskasz duuuużo głosów to możesz dostać ten sprzęt na własność

                          Dlatego prosimy o głosiki-można raz dziennie

                          Megi nie załamuj się,kiedyś zła passa minie-ja Cię doskonale rozumiem,nam też ciężko z jedną pensją.Do tego mój miał tydzień przestoju w pracy i na święta licha wypłata będzie
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Renatka no faktycznie gestykulacja dobra ale on zawsze tak przeżywa jak coś mówi

                            Megi teraz taka pogoda dupna że człowiek ma chandrę a jak dochodzą dodatkowe rzeczy to już w ogóle... małego przytrzymaj w domu daj jakieś leki żeby go wykurować jak Filip zaczyna kaszleć daję mu od razu Clemastinum i przechodzi ale wygrzej go porządnie! Co do m. to tak bywa nie jego wina że ma problemy z mięśniem dostał chociaż L4? A ty rozglądasz się za pracą? Małego oddałabyś do przedszkola i może sama zaczęła gdzieś dorabiać w jakiejś restauracji, sklepie obojętnie ja wiem że jesteś wykształcona ale jak nie ma kasy to nie ma co wybrzydzać.. ja sama przez to samo przechodzę Damian jest na okresie próbnym więc na miesiąc zarobi 1300zł i co z tego zostanie po opłatach, przedszkolu... kasa na żarcie tylko i wyłącznie ale trzeba jakoś to przeżyć i działać Megi działać!
                            głowa do góry jak jest pod górkę to zaraz będzie z górki
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Ania jak piszesz to tak wszystko prosto to wyglada, ja pracy szukam od ponad 1,5 roku i co z tego ze mam wyksztalcenie jak nie mam doswiadczenia i pracodowcy bardzo niechetnie na to patrza a wysylam cv mnostwo nawet na sprzatczake i nic bo tam najlepiej grupa inwalidzka albo rencista by sie nadal , a poza tym nie mieszkam w miescie i jak np skalam cv do łodzi to jest tekst a to bedzie pani dojezdzacc wolelibysmy kogos na miejscu, a jak wspomne o dziecku to juz koniec rozmowy z cv wykreslilam ze jestem mezatka nawet A małego chetnie do przedszkola bym dala ale u nas nie ma miejsc i duuu...a , a jak wam sie udaje wyzyc za 1300zl to nie wiem bo ja za prad i wode place ok 400zł plus jakis telefon, internet telewizja i jest 600zł a anwet wiecej
                              Jakos ddo tej pory M mnie podtrzymywal na duchu ze damy rade ze on pracuje ale teraz to ja nie wiem jak to bedzie
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Sama się dziwię jak nam się udaje ale oszczędzamy na czym się da.. nasze rachunki zamykają się w 400zł + rata za meble 140zł i 60zł na przedszkole to 600zł idzie na opłaty a reszta na przejedzenie w sumie jakoś leci.... ja też szukam gdzie popadnie ale nawet nie jest problemem doświadczenie bo jakieś mam ale u nas to wszystko po znajomości więc szukam w Olsztynie.... Megi a daleko masz do łodzi? Nam na szczęście Fifi dostał się do publicznego przedszkola więc jego mam z głowy.. jak się pracodawca pyta co z dzieckiem zrobie jak zachoruję to zawsze odpowiadam że babcia pomoże bo nie pracuje a potem i tak się urlop należy jak dziecko chore więc niech nie cwaniakują... a ty chemik o ile pamiętam? nie chciałabyś zrobić sobie studium farmaceutycznego? Chcę cię jakoś podnieść na duchu żebyś miała przed sobą perspektywy i nie traciła wiary że się uloży powoli
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X