Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Madzik z paczką nie musisz sie tak spieszyć kiedy będziesz miała czas to sobie wyslesz ja dzis też nie dam rady wysłać a spodni nie było same byle jakie popisane i nic wiecej sam badziew

    no ja od samego rana słucham ściągam i nagrywam muzę coś mnie wzieło (a moze się zakochałam?)
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Cześć

      Czacza
      jak było? Pisz kochana.

      Kala zdrówka dla was A film niedługo sobie ściągniemy.

      Aniusos kolczyki sliczne! Napisz tak mniej więcej jak się je robi, bo jestem ciekawa. A i ja jestem chętna na jakieś np na Mikołajaki w promocyjnej cenie hehehe

      Majoreczko kogo jak kogo ale Majorki to żadna deprecha nam nie złamie !!!! Więc się trzymaj i nie smuć!

      A ja zapisałam Julcię do alergologa na sobotę, bo od ok miesiąca ma ciągle katar, taki wodnisty i ostatnio co noc atak kaszlu i to tak ok godzinę ją męczy, potem śpi. Czytałam na necie i wyszło mi, że to alergia. Zapisałam ją prywatnie, bo na NFZ wizyta na styczeń

      A mi już widać brzuszek Kiedyś wam pokażę ale ostatnio nie mam weny do zdjęć. Byłam na usg i pani doktor szukała co bobo ma między nóżkami, ale nie było widać jeszcze. Obiecała następnym razem czyli przed świętami w prezencie gwiazdkowym zdradzić mi już płeć.

      No i mam problem co z prezentem na Mikołaja. W przedszkolu dostanie jakąś grę edukacyjną a my nie wiem co kupimy. Ostatnio wynisłam na strych całe pudło zabawek takich dupereli - Boże ale sie tego nazbierało! I zastanawiam się co kupić, żeby ona się tym bawiła a nie leżało gdzieś i wylądowało w końcu na strychu.

      A i bierze mnie na nową fryzurkę w sensie farbnięcia. Podoba wam się Górniakowa z tymi jasnymi końcówkami, bo ja już sama nie wiem czy to wygląda fajnie czy jak by się miało ogromne odrosty

      Ale się spisałam kurczę, chyba nikt nie doczyta do końca...

      Pa pa dziewczynki




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        NIE MIAŁAM BIOPSJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lekarz zrobił mi jeszcze raz USG i powiedział, że nie widzi nic coby miał badać, po czym sprawdził moje poprzednie USG i powiedział że nie będzie kuł, nie widzi żadnych wskazań do badania ale sugeruje przewlekłe zapalenie tarczycy (muszę zrobić przeciwciała) i później znów do kontroli, skoro z hormonami jest wszystko ok, to znaczy że ogólnie tarczyca jest zdrowa.. zobaczymy co to znaczy to przewlekłe zapalenie?!

        itka dzięki za smsika no i Wam wszystkim, że byłyście ze mną, dziś się mega wzruszyłam
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Czacza po to jesteśmy...aby wysłuchać, wspierać się nawzajem, doradzić czasem co nieco

          i cudownie, że wszystko jest ok
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Kasiu to czekamy na fotki brzuszka

            a co do kolczyków tooo ja bardzo chętnie jakieś dla Was zrobię, ja uwielbiam robić biżuterię, trochę sie już tego narobiłam i własnie czekam na mega przesyłki półproduktów i będe dalej rózne robić na fb mam wiekszość zdjeć moich "prac" a teraz własnie wkręcam się w haft sutaszowy. Te kolczyki to się robi z takich specjalnych sznurków i się to porostu szyje jakiś wzór układam w głowie i zaczynam obszywac i obszywać, w środek wkładam jakieś koraliki itp i jakoś idzie tylko najgorzej jest zrobić ten drugi na wzór pierwszego
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kasieńkomnie tylko tak co jakiś czas ale potem ok
              fajnie że brzuszek już widać u mnie wyskoczył po 6 miesiacu a płci nie chciała zadna pokazać tylko się tyłkiem wypinały hehe

              Czacza mówiłam ze oni tak od razu nie robią lekarz od lekarza bardzo sie różnią jeden tak drugi inaczej dobrze ze chociaż ten drugi był jakiś w miare mądry ale najważniejsze ze nic takiego ci nie jest jak zapalenie to pewnie tabletkami zaleczą
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Majorka ja też miewam takie napady depresyjne, że słucham muzyki leżę i wyję a ostatnio mnie lena tak wyprowadziła z równowagi, że z poczucia totalnej bezsilności tak się rozryczałam ze aż się zanosiłam i ona się chyba trochę wystraszyła i potem chodziła i mi mówiła mamusia nie płakaj... oj ale wtedy to miałam naprawde masakryczny dzień a ona taka niedobra była, ze nawet nie zdążyłam uciec do łazienki się wyryczeć

                a ja czekam na moje paczuszki bo i te kolczykowe i buty mają dziś przyjść lubię dostawać paczuszki
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Majorka a wkim Ty się zakochałaś?

                  Czacza no widzisz,niepotrzebnie sie tak martwiłaś i te nerwy.SUPER wiadomośc!

                  Kasia oooo to prezent na gwiazdkę będzie wyjątkowy Oby dało sie bobo podejrzeć

                  A ja niedługo jadę na tą komisję-trzymajcie kciuki -może parę grosiczków wpadnie na święta.Mam taką nadzieję....

                  Mnie się podoba fryzurka Kożuchowskiej ,chcę zmienic na taki blond albo ciemny rudy.Tylko nie wiem czy mi dobrze będzie.W grudniu dopiero

                  Ankasos jaka Ty twórcza kobietka jesteś.

                  Do wieczorka kochane.
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Madzik ja tez planuję fryzjera na grudzień, ale nie mam pomysłu na fryzurkę.

                    Czacza to super wiadomość! Szkoda, że tyle nerwów wszystko kosztowało, ale teraz już z górki!

                    Aniusos
                    to życzę weny twórczej i coś zdziałaj ładnego dla nas




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Cześć gwiazdy

                      ale żescie nastukały, jejciu no to tak
                      Chuda sóźnione życzenia rocznicowe duuuuuuuuużo seksu i wielu wspólnych lat razem!!!
                      Czacza no to super wiadomosc , mnie tez kiedys gin straszyl ze musze miec biopsje guzka w piersi a chirurg powiedzial ze to jakas tam choroba a nie guz i biopsji tez nie mialam
                      Kala zdrowka i o prace sie nie martw tak od razu to u nas pewnie nie wejdzie
                      Ankasos kolczyki sliczne i ostatnio tez tak plakalam przy moim malym tyl;ko jego to jakos nie ruszylo ale grzeczniejszy sie zrobil
                      a do depresji to ja tez tak mam caly czas brak kasy siedzenie w domui i brak slonca robi swoje
                      a poza tym bylismy u logopedy i bedziemy chodzic co tydzien musimy ograniczyc telewizor do 0 i caly czas sie z malym bawic a jak w ciagu 2 miesiecy nic sie nie zmieni to psycholog neurolog i nie wiem co jeszcze
                      u nas chorobsko szaleje mały kaszle ja w sobote z goraczkka do szkoly pojechalam ale musialam bo mialam kolokwium i nie wiem jakim cudem 5 dostalam no wszytsko napisalamn na temat ale mało ale widac wystarczyło

                      Kasienko wrzucaj zdjecia z brzuszkiem chcemy popodziwiwac i mowze sie ktoras zapatrzy ja bym chciała bardzo ale teraz nie moge ale moze niedlugo za dwa trzy lata kto w ie
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Czacza-bardzo sie ciesze
                        ja tez miewam takie stany czasami,zwlaszcza jak sama tylko z dziecmi siedze,ale dla mnie lekarstwem jest dobra ksiazka,wtedy nawet nocke potrafie zarwac...a ty Majorka sie nie depresuj he he bo co nam pozostanie
                        ja dzis na smutki babke wloska wcinam mniam uwielbiam
                        milego wieczorku baboszki







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          cześć

                          no to super czacza że się wszytsko wyjaśniło i to nic groźnego

                          megi to dobrze że się jednak zdecydowaliście na wizytę u logopedy , po co czekać jak można małemu pomóc już teraz

                          a do nas lekarka przyjdzie dopiero jutro , bo dzisiaj nie mogła

                          gabi nadal kaszle ale chyba mniej, ale jutro jeszcze do szkoły nie pójdzie bo chce żeby lekarka ja osłuchała i jak powie że nic takiego to ja od środy do szkoły wyślę, bo w domu z nudów dostaje głupawy i snuje sie po chałupie !!!!!!!!!!!!!!

                          ja jestem "zawalona" tym katarem, ale chociaż juz mi tak nie cieknie, urwałam sie z pracy o 12 tej, ale jutro idę , no cóż taka praca jak sama wszystkiego nie zrobie to za mnie nikt nie zrobi , bo nie umie i nie może

                          Pola narazie sie trzyma, ale nie wiem czy sie nie zarazi przy takim ataku zarazków oby sie nie zaraziła, bo dosyć tych przeziębień !!!
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Cześć
                            Nie idziemy dzisiaj do szkoły, bo Vini ma wysoką gorączkę.
                            Czacza, super wiadomość. Kamień z serca pewnie.
                            Megi, fajnie, że juz po wizycie. Teraz wiedząc co robić, nie będziesz się aż tak zamartwiać, tylko wg wskazań działać i do przodu. Sama świadomość, że nie jesteś sama z problemem, daje bardzo dużo dla psychiki, że to nie tylko Twoją odpowiedzialność. Pracy teraz przed tobą sporo z drugiej strony. Głowa
                            do góry aaa, gratuluje piąteczki
                            Madzik, a dla ciebie udanych negocjacji

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hejka

                              Zdrówka dla wszstkich chorutków.

                              Ja dosyć póżno wczoraj wróciłam,wyszłam stamtąd o 19.40

                              Ale babka fajna ,dało się z nią dogadać,powiedziała ,że w miarę możliwości może pomóc i sama stwierdziła,że ta firma ubezpieczeniowa jest do kitu.Pytała ile mi przyznali.Więc teraz tylko czekać na decyzję-myślę,że z miesiąc to potrwa

                              A ja jeszcze w łóżeczku,chłópaki w szkole ,może mąż zrobi śniadanko
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Madzik, a Kacper co, w szafie siedzi? ze ty taki luz
                                My juz na dole siedzimy, dzwonilam juz do szkoly, ze V. nie przyjdzie
                                Pije kawke

                                Moze i kosztem zdrowia ale nie powiem, ze mi teraz zle

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X