Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Rzeczywiście jakoś cicho

    Mężek wrócił z pracy i znów wyjechał... a ja sama z młodym który wywala mi język za każdym razem jak na niego spojrze... głupia matka nauczyła i teraz ma

    A ja dziś smyrnęłam szybko pomidorówkę, jeszcze tylko ryż ugotować i bedzie mniam mniam
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Witam

      chciałam się tylko pozalić, że kuźwa zamek w drzwiach się mi zepsuł i nie da się zamknąć mój chłop na nocke poszedł a my musimy spać przy otwartych drzwiach no to mam pospane bo będę się bała tak spać sama z miśką.
      Potem doczytam co napisałyście bo idę gotować małej zupę na następne dni
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Heja, to jestem.
        Musiałam tak urwać, bo mały stękał, a później wpadła moja siostra i tatek.

        A ja dziś byłam z małym rano w "przedszkolu" i dramat miałam przygodę. Mam @ i strasznie źle się czuję i boli i leje się ze mnie! No masakra jakaś!
        Więc po zabawach, kulaniu i skakaniu z małym czułam się strasznie. I w szatni jak ubierałam małego patrze a na ławce istne mazy - przemokłam! I to jak! Wstyd mi było i słabo aż się zrobiło jak tyle krwi zobaczyłam.
        Dobrze, ze mamuśki wyrozumiałe i jedna z podpaską juz stala, druga Kacpra przejęła, trzecia ławkę wycierała, a ja biegiem do łazienki. I do domu wracałam siedząc na takim podkładzie do przewijania. No masakra masakra masakra!!!
        A moja ginekolog powiedział, że może mnie przyjąć dopiero 20 listopada No szok jakiś!
        Wogóle straszna przygoda. Dobrze,że same mamuśki były!

        Aniu, podstaw pod drzwi jakieś gary lub krzesełka. No barykaduj się!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          o Nator współczuje ja miałam kiedyś taką sytuację w szkole... musiałam z krzesełkiem do kibla pomykać bo miałam wielką plamę na spodniach

          Fifi juz kima na szczęście a mnie jakoś łupie w krzyżu....
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Anka, no myślałam, ze spłone ze wstydu!
            Ale tak się zastanawiam co się dzieje, bo nigdy nie miałam tak mocnych miesiączek a od porodu to jakaś kaplica. Leje się ze mnie jak z kranu.
            Najgorsze jest to, że jestem osłabiona i kręci mi się w głowie i boję się brać Grocha na ręce czy prowadzić żeby jakieś nieszczęście z tego nie wyszło.
            A pamiętam jak kiedys się śmialam, ze okres to nie choroba- a teraz chyba zmienie zdanie
            Dobra, to ja zmykam!
            Patki
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Witka!

              Nator
              , no to siara niezła, ale jak wśród samych babek i to wyrozumiałych, to ok. Ania chyba miała gorzej
              A my niani płacimy 25 zł dniówke- niecałe 6 godzin. Siedzi tylko z Krisem, nie sprząta, nie gotuje, wszystko ma przygotowane na zicher- ciuszki, papu do podgrzania, sprzęty ułatwiające życie. Wiem że nie płacimy jej dużo, ale w małych miasteczkach to normalna stawka

              Syrwunia, boski film! I jak Niki sie słodko smieje, Krystian to rrrrryczy normalnie jak go rozśmieszamy!

              Majorka, a ile takie słoiczki z mięskiem mogą stać po pasteryzacji w lodówce? Bo my kurka dalej na kupnych jedziemy, a im młody starszy, tym wszystko droższe...

              No i kuśfa znowu nie pamiętam co miałam jeszcze odpisać...


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                A, Nator, co do chodzika- ja byłam stanowczo przeciwna takim bajerom, ale jak młody podłapał podciąganie sie za wszystko i znudziło mu sie tylko siedzenie ciągle, to nie mielismy wyjścia. na początku tylko sobie stał, ale potem wykukał że można sie odpychać i przemieszczać i juz nawet blokady nie pomagają Aaaale ciul- nie trzymamy go w cholerstwie cały dzień, tylko jak siedzenie mu nie pasuje, a my musimy mieć wolne ręce żeby coś zrobić. A tak wogóle, to nasz Herkules zapiernicza jak oszalały jak go trzymamy pod paszki jeszcze tydzień temu nie wiedział o co loto, a teraz- może przez/dzięki chodzikowi- załapał że trzeba przebierać nóżkami żeby sie przemieszczać i normalnie chodzi... Obawiam sie że w święta już sam będzie podkradał sie do choinki

                Syrwunia, Krystiano nadal budzi mie sie w nocy co 2 godziny, więc jestem z Tobą. Ciekawe o co kurka chodzi tym naszym małym nocnym terrorystom


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Laseczki, licytuje chodzik za smieszną cene (narazie nie mam konkurencji )
                  trzymajcie kciukersy!
                  Last edited by nichol; 29-10-2009, 16:12.


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Nichol ja na twoim miejscu nie pokazywałabym aukcji póki nie wygram bo tu pełno podglądających więc możesz mieć chętnych

                    ja na miejscu Ani garów bym nie stawiała pod drzwiami bo jak w nocy mężek przypadkiem wróci to dopiero umrze na zawał jak i on tak i ona

                    a ja czuje sie tragicznie gały mi zaraz wyjda głowa pęknie biore tabletkę i ide do wyrka

                    Hania kolejny wieczór cyrki i kończymy w wózku ale dzis tak sie spłakała ze aż prawie nie wymiotowała już sama nie wiem od czego mogła sie tak przestawić za chiny nie może zasnać

                    pa pa buziole
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      czesc dziewczynki
                      Ja dzis wstalam o 5, nawet zdazylam zjesc z mezkiem sniadanko i sie poprzytulac mlody obudzil sie i nic nie pomoglo zeby go uspic tak wiec on szaleje na lozku a my przy kompach

                      Wstawiam wam wczorajsze fotki mojego pieska co jezyk wystawia do matki
                      Attached Files
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Czesc dziewczyny, czy mogłabym do was dolaczys? Na poczatku ciazy troszke sie pokazywalam na forum ale pozniej zniklam. Moje dzieciatko urodzilo sie 27.03.2009 przez cc. wiec chyba moge nalezec do tego watku? mam nadzieje ze mnie nie przegonicie narazie zmykam bo Kubalek sie obudzil i trzeba dac jesc

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          No pewnie że możesz witamy!
                          Napisz cos więcej o sobie
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Dziewczyny to jeśli chodzi o zmiane czasu na forum (autor Sikora jakby co)

                            ustawienia --> edytuj opcje - i w przedostatniej ramce na dole są ustawienia czasu: musi być GMT Western Europe Time i automatycznie się zmainia godz. na forum jak zatwierdzisz
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Wielkie dzieki wlasnie przebralam kube i zabieramy sie za sniadanko, czyli kaszka. jak zje to napisze cos wiecej pa

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                dzisiejsze śniadanko Filipsa
                                zdjątko z przed chwiluni
                                Attached Files
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X