Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Boooooooooooziu... zarumieniłam sie.. jak wy mnie bronicie :*
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Ooooo własnie mamy nauczycielki na forum wszystkiego najlepszego

      tak właśnie mam takie przeje..ne skurcze ze nieraz aż wyję z bólu, normalnie jakby mi ktoś rozpruwał brzuch to jest okropne i zaraz po tym biegunka

      Kala a moze ma bliźniaki albo tak jak Renatka napisała że moze ktos ją wystawił do wiatru i dlatego drugi raz wystawia, ja zawsze patrze po komentarzach wiec jak ma pozytywne to raczej nie oszust

      Majorka i jak sie zumba podobała fajnie nie?? tak się troche powygłupiać

      Nooo Renatka myślę ze tu wszystkie się zawsze będziemy bronić no chyba tez na tym nasza znajomośc polega
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Co do butów używanych to ja tez nie bardzo ale śniegowce są drogie a to jej kupiłam tylko do szaleństw na wsi na śniegu wiec nie do takiego normalnego chodzenia bo tak to ma normalne zimówki nówki
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          dzieki kobitki za odpowiedzi ale to już nieaktualne, bo wymierzyłam Polę dokładnie i ten kombinezon na 92 będzie dla niej o wieeeeele za duży więc poprosiłam o odwołanie mojej licytacji

          co do butów na zime to ja kupiłam Poli w dichmannie za 69 zł, jakoś nie mam przekonania do używanych butów mam nadzieje że was nie uraziłam
          no ale wiecie każdy ma jakieś swoje odczucia w takich kwestiach też

          co do renatki i tego posta ni z gruchy ni z pietruchy to ja już nawet nie komentowałam, bo już miałam na tym forum tyle niemiłych spięć że nie mam ochoty na więcej , ale oczywiście popieram dziewczyny w 100 % !!!!!!!

          a po za tym wychodzimy dzisiaj na wernisaż naszej koleżanki z jakimś bankietem i takie tam, teściowa zostaje z dziećmi , ale jakos nie mam zbyt dużej ochoty
          Last edited by kala8; 14-10-2011, 17:18.
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dziwie sie, ze podoba Wam sie prostacki styl Renaty. Co kto lubi.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Łoł,ale tutaj "ostro"

              Renatka nie zmieniaj się,bo komuś coś się nie podoba....My cię lubimy taką jaką jesteś.

              Itka no ja też miałam stresa przed ślubem ,najgorzej było jak przyszło już do ubierania z godzinę przed...Ale jak podjechaliśmy do kościoła już był luzikWszystko się uda napewno.A jaką masz sukienkę?

              Majorka ja to więcej boję się tej nauki testów niz jazdy,powodzonka!

              Kaluś zdrówka dla Poli,a co do licytacji to faktycznie mogło tak być,że coś nie wypaliło.Ja zrezygnowałąm z kombinezonu bo doszłam do wniosku ,że na jednoczęściowy jest już za duży.Kupiłam kurteczkę z Nexta i kozaczki Bartka.

              Dostałam ssię też do kampani Millenium banku w Stree....e,a dzisaj meila ,że paczkę kurierem wysłali .

              Wpadnę póżniej bo mój M o kompa jęczy
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez sylwiaTM Pokaż wiadomość
                Dziwie sie, ze podoba Wam sie prostacki styl Renaty. Co kto lubi.
                no to dziw się dalej ,

                nie znasz ani nas ani jej to że ktoś ma taki a nie inny styl wypowiedzi to nie znaczy że jest dyskwalifikowany na naszym wątku, odrobina tolerancji by sie przydała !!!!!!!!!!!!! każdy ma swój styl i temperament i pochodzenie a to że ktoś czasmi używa wulgaryzmów to nie oznacza że jest nie wartym zainteresowania człowiekiem , no chyba że dla ciebie znaczy pani poprawna i idelana,
                a może ty zakonnicą jesteś albo taką katoliczką z radia maryja , co tam sie modli a bliźniemu by oczy wydrapała za każdą inność
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Czesc dziewczyny

                  do tej obcej Pani to sie nie wypowiadam bo ja nie lubie osob ktore sie wpier.... tam gdzie nie trzeba

                  A ty Renatka sie nie przejmuj takimi postami moze Pani jest zazdrosna i nie umie sie wprost wypowiedziec.

                  Itka ja przed nszym slubem to no 6 rano siedzialam w oknie i plakalam bo padal deszcz ale potem juz wyluzoawalam i nawet slonko wyszlo

                  Majorka mi na 3 jezdzie samochod w ciagu godziny zgasl z 20 razy a instruktor super i ja chcialam wysiadac a on nie powiedzial ze jak teraz wysiade to juz bede sie bala wrocic i pewnie mial racje i tez nie rob przerwy jak zdasz ja zdalam za pierwszym razem a potem rok przerwy i ciezko mi bylo wrocic do jazdy

                  Co do butow ja dzisiaj wydalam 250 zla na bartki i sniegowce tez nie lubie uzywanych jak Kala

                  Oj ja jutro pierwszy dzien w szkole czuje sie jakbym pierwszy raz szla do szkoly i njeszcze dworzec fabryczny zamykaja a tak blisko bym stamtad miala a tak nie wiem musze chyba sobie mapke łodzi kupic
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    megi a gdzie idziesz do szkoły ?? co do mapki łodzi to zawsze możesz sie nas popytac o drogę tzn mnie lub madzika
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      zajecia mam na jaracza 70 a robie podyplomowke z technologi farmaceutycznej o własnie a daleko jest od centralu do jaracza bo na mapce w necie to kawalek drogi jest jakies 2 km a ja za duzo czasu zeby przejsc nie bede miala moze wiecie jakis tramwaj??
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej hej
                        Renatka-wlasnie odebralam paczkeno rewelacja ten frak,jak ja go w niego ubiore to padna wszyscy he he z wrazeniadzieki jestem ci bardzo wdzieczna.
                        Megi-sukienke mam ecru-spodnica z gorsetemjestem zielona ze strachu doslownie...to tylko7dni zostalo...







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Sylwia gdybyś miala choć trochę kultury to po przeczytaniu naszych wypowiedzi obronnych byś już tu nie zaglądała nic i tak nie zdziałasz a skoro się dziwisz to tylko Twój problem więc nie pisz więcej i wypad z wątku

                          Kala nie uraziłaś nikogo każda z nas ma swoje zasady ale również każda szanuje zdanie innej ja też butów na co dzień nie kupię używanych ani dla leny ani dla siebie bo to takie osobiste aaaale takie co to raz na jakiś czas na chwilę się założy to jeszcze ujdzie


                          ja na zimę dla leny już nic nie kupuje bo wygrzebałam z zeszlorocznych rzeczy ze ma na teraz idealne 2 pary spodni narciarskich, 3 kurtki zimowe i jeden kombinezon jednoczęściowy jakis firmowy ale nie pamiętam z czego więc wstrzymuję się z kupowaniem czegokolwiek już bo nie zdąży w tym wszystkim pochodzic a i zliczyłam ile ma spodni na jesień/zimę i wyszło ze ma 15
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez sylwiaTM Pokaż wiadomość
                            Dziwie sie, ze podoba Wam sie prostacki styl Renaty. Co kto lubi.

                            To sie dziw dalej i dowidzenia!
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Itka super ze frak sie podoba. Oskar niemial go ani razu chyba na sobie bo okazji nie bylo. A na spacer to nie bardzo taki strój.

                              Co do mojej naglej zmiany charakteru.. o nie nie nie..! JA sie nie zmienie, tylko temu ze jakas nawiedzona istota napisala tu posta ze moje wypowiedzi są wulgarne i obleśne.
                              Last edited by renatkaa09; 14-10-2011, 19:45.
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Alez prowokatorka Chyba nie ma przyjaciol prawdziwych, czy moze i znajomych dobrych, skoro nie potrafi zrozumiec, ze stosunki przyjacielskie jak i te mniej zazyle wymagaja takze tolerancji, zrozumienia, poparcia i wstawienia w obronie zawsze, zawsze bez wyjatku w obliczu zachowania jakie mialo tu miejsce. Ja znowu po Twoich dwoch postach ocenilam Ciebie jako tupeciare ze sklonnoscia do macenia, ta ktorej slowo musi byc ostatnie (bardzo sie myle? moze i Renatka ma tez inne oblicze), ale i tak najbardziej widzialabym Cie na jakims skandowaniu czy cos w stylu

                                moze i nawet pod plotem Renatki z innymi beretami

                                Z innej beczki, alez mialam dzisiaj dzien z Maikiem. Przyczyna to pewnie nieprzespana w calosci nocka, a skutek taki, ze lal jak opetany, no doslownie jakbysmy co dopiero zaczeli odpieluchowywanie. Zero czucia. Ale juz spi na szczescie smacznie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X