Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Renatka dzięki i odpisz jeszcze na druga wiadomośc
    Musze spadac bo obie walą do nocnikow.....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      I tak dzieki temu ze Chuda mi przypomniala.Czy wy sie rozliczacie z podatku? Moge z eFem liczyc na wasz 1 %?? w podpisie mam linka do str o Filipie. pliiiiiiiiiis. mam sie podlizac teraz czy jak juz bedzie czas rozliczen??
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Renatka ja jednak zrezygnuję z zakupów, coś mi się wydaje, że ten płaszczyk będzie za mały. 100 cm to Julia miała na bilansie na wiosnę Także pewnie już podskoczyła.

        Chuda
        a ty kopytka robisz tak "na oko" czy masz jakieś proporcje, bo moje czasami są twardawe, a czasami się rozpadają.

        A przepis na zupkę sobie zapisałam. Kiedyś też wypróbuję. Dzięki!




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          kasiar a miałaś już usg ?? widziałaś fasolkę z bijącym serduszkiem ?

          musisz nam wstawiać zdjęcia z usg i rosnacego brzuchola też bo ja bardzo lubię ogladać no cóz mi to tylko popatrzeć pozostaje
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Kasia Ok..
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              http://www.skrzynkawojaka.pl/skrzynk...d2ba2082b.html

              dzis też proszę

              kurde nie mam ostatnio znowu jakos czasu wracam z pracy cos trza zrobić i jak mogę usiąść to jest 20 a ja bym najchętniej poszła spać

              fajne te butki ale duże a wiadomo kiedy lena bedzie miała ten rozmiar? bo tak to chetnie bym takie kupiła bo by była w siódmym niebie

              Renatko ja ci się kiedyś pytałam o to czy znasz moze jakieś testy cwiczenia które mogą zdiagnozować nadpobudliwość ale chyba nie zauważyłaś mojego postu
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Kasiorkuja kiedyś chciałam koleżance polecić nasze forum ale w jej wątku(tym ciążowym dopasowanym do terminu ) nikogo nie było od bardzo dawna tak chyba tylko nasz wątek na topie jest

                ja dziś poprałam obiadek zrobiłam i kumpela do mnie wpadła i napomkneła ze premia w październiku ma być ok 4 tyś jestem w szoku i normalnie nie mogę się doczekac a tak mi się przyda bo i ziemie wygraniczyc trzeba i w chacie pokonczyć oby tylko wypłacili

                dziewczynki już śpią jak mi czasu starczy to jutro robię kopytka a ja z mamą robimy takie placki właśnie ciasto jak na kopytka i robimy gruby wałek z całego ciasta potem tniemy na kotlety rozklepujemy na placek rękoma i smażymy podajemy z sosem grzybowym z suszonych grzybków mniam

                Chuda dzięki za przepis czekałam na niego ale nie chciałam juz ponaglac
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                  Renatko ja ci się kiedyś pytałam o to czy znasz moze jakieś testy cwiczenia które mogą zdiagnozować nadpobudliwość ale chyba nie zauważyłaś mojego postu
                  sorki..widocznie osleplam

                  testy? a są takie? w Osrodku jedynie nam robili, tzn dla Filipa, nie mi. No i podstawą stwierdzenia ze dziec ma nadpobudliwosc to jest nadaktywnosc i zero koncentracji lub zaburzona koncentracja. Na zwyklych czynnosciach w domu mozesz przyuwazyc czy z dzieciem wszystko ok.

                  Lenie chcesz zrobic???
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Siemka z rańca,jak zwykle Renatka pierwsza
                    Kasiur ja tam robie na oko te kopytka,ale jedno moge ci napisac ze dodaję więcej maki ziemniaczaniej niz zwyklej,wtedy są takie lekko gumowe a nie zozlazłe.
                    Kiedyś macocha moja mi powiedziala że jak wrzuci sie do miski ziemniaki to żeby tak je ułozyc by 1/3 miski była pusta i wtedy w to miejsce wsypuje się make i to jest wymierzone na ta akurat ilosc ziemniaków,ktora masz do zrobienia...
                    Zaraz jeszcze dopisze,babcia wpadła na ploty i musze na chwile spadac.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dobry z rana Dzisiaj już nie pierwsza.

                      Kasia gratulacje Nie wiedziałam,że jesteś w ciąży.Kaluś nic straconegoJa czekam na wnuczki

                      My zaraz na zakupki się wybieramy bo pustawo w lodówce i nie wiem co na obiadek zrobić?O 11.00 do szkoły po małego

                      Zmykam bo się nie wyrobię.

                      Chuda przyznali mi z pracowniczego 2%-odwołanie złożyłam na dziadów.
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Madzik no to ile to wychodzi..?
                        A zus..?
                        Walcz kochana o swoje

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          chyba wszystkie albo w garach albo w pracy
                          a mi sie nudzi...
                          Wczoraj zrobilam jesienne porządki w szafce u dziewczynek,jako tako ciuszków mają.
                          a dzis co mam robić...?Obiadu nie gotuję bo mam wczorajsza zupkę.
                          Jeszcze 2 tygodnie i mój mężulek WRACA !!!!!!!!
                          Piszcie coś bo umrę z nudów............

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            aniusos a tam u ciebie w sklepie sa może łózka piętrowe takie ze na gorze spanko a na dole biurko...?Patrzyłam na alegro to prawie nie ma wyboru...Musze kupic dziewczynkom takie dwa wyrka,tzn za rok ale chcialabym już sobie pomarzyc Za rok oddamy dziewczynkom swoj pokój a przeniesiemy się do dziewczynek.Ale będzie fajnie
                            He he he ,prowadze monolog....

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Patrzcie jaka fajna zabawa
                              Z Emilka właśnie sobie układamy
                              http://dopasuj.pl/puzzle-16.php

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                cześć Wam!

                                byłam na dwa dni u rodziców, przynajmniej pofarbowałam sobie włoski, poleżałam sobie we wannie (ale relaks) no i poszłam sobie na ciuchy - kupiłam sobie jeansy i to znów o rozmiar mniejsze i jeszcze fajną bluzeczkę.. tym razem nic dla Amelii

                                moja babcia miała operację na zaćmę, tzn zabieg, jest już w domu i mówi że świetnie widzi, będzie za jakiś czas szła jeszcze na drugie oko..

                                na pewno nie jestem w ciąży bo dziś umieram z bólu od okresu, ale nie powiem, bo chciałabym

                                dziś Amelka była pierwszy raz sama w przedszkolu, zostawiłam ją od 9-11, bawiła się świetnie i nie chciała oczywiście wyjść, od poniedziałku będzie chodziła już na ok 4-5 h właśnie w poniedziałki i środy albo czwartki, jeszcze nie ustaliłam..

                                ja na obiad dziś mam spaghetti po bolońsku, nasze ulubione danie.. robię je często gdy M idzie na popołudniówkę by coś na szybko mógł zjeść
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X