Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Jestem Majorka!
    Ale oczywiście tylko czytam, bo pisać mi sie nie chce i nie za bardzo mam o czym...

    Musze wam sie pochwalić, że odmalowałam z pomocą mojej mamy pokój Krisa w naszym mieszkaniu, a potem już samiuśka go umeblowałam taki kurdupel, a zapiepszałam z meblami we wszystkie strony i efekt jest taki jak chciałam

    poza tym wakacje uciekają moja siostra wróciła zza granicy, więc jak tylko jest w domu to nadrabiamy bojki. Wczoraj byłyśmy na mega zakupach. W Ravelu np. jest promocja- 2 pary jeansów za 99 zł, wiec się skusiłam. Do tego nowe sweterki i bluzki i od razu humor lepszy

    Dziś wieczorem jestem umówiona z ginem na pierwszą dawkę leku na nadżerkę. To jest jakieś cusik czym smaruje się nadżerkę w 2 dawkach w odstępie tygodnia. Lek kosztował 120 zł, każda wizyta ( w sumie będzie ich 3) - 100 zl, wiec ładnie sie wypłukam


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      cześć

      dziewczyny (zwłaszcza te doświadczone allegrowiczki ) chce wstawić na allegro do sprzedania Poli kurtki zimowe z zary i h&m i kombinezon coccodrilo jak myślicie kiedy to zrobić ??? teraz czy moze jeszcze za wcześnie ? i poczekać do września np ???
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        jestem i ja!

        dziś od rana wymiana wykładziny, my z Marleną i Jagódką pojechalysmy na ogród do rodziców Krzysztofa a chłopacy urządzali Amelii pokój, wykładzina jest super, niby tylko zmiana koloru ale inaczej od razu wygląda pokoik, odświeżony i pachnący

        widzę że nie tylko ja mam jakąś deprechę od paru dni nie mam humoru, wszystko robię na siłę i tylko dla Małej, niestety w związku się sypie, jest naprawdę fatalnie, nie odzywamy się do siebie i pewnie to mnie dołuje..
        kupiłam sobie witaminy z żeń-szeniem i mam nadzieję że mnie trochę postawią na nogi..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          he he mówiłam ze tylko powiem to juz jesteście oj wy
          Nicholwstawiłabyś jakieś foto a nie mówila ze fajny pokoik daj popodziwiać
          co do nadżerki to nie czasem zamrażanie? tak patrząc to ja każdą kase bym zapłaciła żeby tylko nie wypalać

          Kaluśja to bym we wrześniu wystawiła tak w połowie bo teraz raczej nie schodzą tak mi sie wydaje

          Czaczuśzawsze coś nowego to od razu inaczej też bym cos zmieniła u siebie ale jak na razie wszystko idzie teraz na potrzeby dzieci (szkoła) no a z mojej puli chcę zacząć prawo jazdy ale strach mnie trzyma i nie wiem czy zacznę
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
            he he mówiłam ze tylko powiem to juz jesteście oj wy
            Kaluśja to bym we wrześniu wystawiła tak w połowie bo teraz raczej nie schodzą tak mi sie wydaje

            [
            dzięki majorka , no tak własnie myślałam
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kala, ja tez myślę że nie opłaca się wystawiać jesiennych i zimowych ciuszków wcześniej niż w połowie września. Sama dopiero wtedy bym szukała...

              Majorka, pokój- żadna rewelacja. Po prostu odświeżyłam ściany- z zielonego na zielony (chciałam delikatniejszy kolor, żeby ciut się rozjaśniło,ale nie wyszło), no i przestawiłam meble inaczej niż były wcześniej

              a co do nadżerki- nie wiem na czym polega wypalanie i zamrażanie ja miałam wykupić lek w dwóch fiolkach, i leczenie polega na aplikowaniu leku na nadżerkę, i powoduje martwicę miejsca w którym występowała- jakoś tak. Mój lekarz powiedział że jeden komplet narzędzi do wypalania ma jeszcze w szafce nie tknięty, bo już od dawna stosuje tą nowa metodę...
              Ja też sobie nie żałuję, jeśli chodzi o zdrowie- kasa nie ma znaczenia


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                DOBRANOC baboszki
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej

                  fajną kupiła Polce czapkę na jesień w h&m ???

                  no to spadam pod prysznic i do pracy, piszcie coś , najlepiej dużo
                  Attached Files
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    u mnie dalej ciche dni, brak humoru i deprecha

                    kala świetna czapeczka,
                    widzę że pomału kompletujecie jesienną szafę dla Maluchów swoich?!
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      byłam w Rossmannie kupić te kosmetyki Nivea by dostać kolczyki z Yes'a i żałuję, niestety kolczyki nie są srebrne więc nie wiem czy moje uszy je będą tolerowały, ale dobrze że mam komplet - szampon, odżywka, pianka i lakier, to zawsze się zużyje..
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        czesc
                        Kala ...fajowa czapeczka i Polka urocza dziewczynka.
                        CZacza zycze oby ciche dni jak najszybciej minely
                        Dziewczyny, jak tam z waga u waszych szkrabow, bo Miki troche schudl ostatnimi czasy, tak ok 1 kg, no kilogram to napewno, i teraz wazy 13,5 kg i 90 kilka cm dlugi, no taka sie chudzina zrobila, ale jak moze byc inaczej jak on non stop na speedzie, no a je tyle samo co wczesniej oby bylo jak mysle.
                        Dzisiaj bylismy w parku rozrywki pod dachem takim. Szal cial jak zawsze zreszta, chlopaki sie wyszaleli, Maik wyrywal w tancu 7-latki, jedna tak poszturchal, ze sie wreszcie rozplakala, no i byla akcja z przeprosinami. Ale jak on sie wygina, szok doslownie, w tancu uzywa kazdej czesci ciala, to mu wychodzi jak cholera, smiechu co niemiara.
                        Ide chyba pod prysznic, bo ani filmu nie uracze chyba dzisiaj, jakies dziadowskie mecze leca, juz mi zreszta P. zakomunikowal, ze sie sezon zaczal

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          dzięki grygor, ale jest kiepsko wróciłam właśnie z wycieczki rowerowej, pierwszy raz sama od paru lat i trochę mi przeszła złość i chandra ale pierwsza ręki tym razem nie podam

                          dobrej nocy wszystkim..
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            KalaPolcia ślicznie wygląda w tej czapeczce
                            Czacza oby wszystko wróciło szybko do normy,ja też nigdy reki pierwsza nie wyciagam i ostatnia nasza kłótnia trwała ponad miesiąc ale w końcu przyszedł i się pogodziliśmy
                            Grygorku moja waży 12 kg nue wiem ile ma w cm ale ubrania nosi i na 98 i na 104 wiec coś między tym a Maik to widzę taki maly ogierek fajnie że sie umie dobrze bawić ale mama chyba w domu też przy muzyce szaleje co u mnie obydwie tańczą jak szalone a Maja ma taką małą wadę(talent) moze kręcić sie caly dzień w jedną stronę jak baletnica i nigdy jej sie w głowie nie zakręci ma to od kąd zaczeła chodzić i kreciła się zawsze po pare godzin bez przerwy tylko oby muzyka grała a teraz jak tylko usłyszy muzę to od razu tańczy nawet nad morzem przy plaży pytała sie czy moze, jeszcze troche to bym z kubeczkiem stała i zbierała datki

                            a tak wogóle to hejka
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              cześć

                              grygor ja to nie wiem ile moja Polka teraz waży na dwa latka ważyła 12 300 i 87 cm , to teraz pewnie ok 13 kg

                              dziewczyny jak pomyślę jaka sie mała urodziła to jestem w szoku i chyba ładnie nadgoniła rówieśnikow
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej
                                dziewczynki tez forme trzymaja chudzinki
                                zmierzylam teraz Maika to wychodzi ok 92/93 cm, nie jest zle.
                                Leeeenia mam dziewczyny, len jak cholera...tak to jest jak sie w domu siedzi, jakbym do pracy miala isc inaczej bym myslala

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X