Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Jak ja bylam nad morzem to pierwszy tydzien byl wietrzny. O ile w miasteczku nie wialo to na plazy katastrofa. Ale chlopcom to jakos srednio przeszkadzalo. F byl zachwycony bo fale i mogl kamieniami dowoli rzyca w wode bez strachu ze kogoś uderzy

    drugi tydzien byl cieply. chlopcy bez koszulek smigali
    ale to byl początek maja wiec czego sie spodziewac. nastepnym razem bede jechac we wrzesniu.. pogoda pewniejsza..

    i zastanawiam sie czy aby za rok nie jechac gdzies nad jezioro.. albo w gory..





    Ł mi wczoraj cisnienie podniosł. No on ocipial do reszty..i jeszcze sie na mnie obraza. Przyjechal z pracy o 16..naprawił auto ( ok 30 min roboty ) i poszedł z chlopcami na ryby.Chcial sam. ale kazalam mu ich wziąść bo co? on ma sie relaksowac a ja calą dobe bede z dziecmi przebywac?
    wziął ich..po 15 min dzwoni ze on ich prowadzi bo deszcz zaczyna kropic. ok.. ale sam znowu poszedł. na chwile niby. nie bylo go 2,5 godziny.. a deszcz jak pokropił tak po minucie przestal kropic.zadzwonilam zeby wrocil jasnie pan.. i wrocił..ale wracal 100 metrow godzine.
    przyszedł sie najadl..poogladal tv..niereagując na piski dzieci na moje prosby.. nic. no gluchy jak pien.
    ok 20 znowu poszedł.. na chwilke.. przyszedł po 22... sie wykapal i sie tu do mnie dobiera.. bo on potrzebe ma. nooooooooooz a we mnie az strzelilo ze zlosci.
    powiedzialam mu zeby mnie nie w********ial, ze nie ma go calymi dniami, bo albo pracuje albo wieje na ryby, nawet nie raczyl dzieci wziąść bo deszcz.. ( jak chcialam dac im plaszczyki od deszczu to sie wydarł ze ja ich ubieram jak na wojne ), ze ja musze zapierdzielac z dziecmi calą dobe, niemam czasu sama sie wysrac, bo Oskar wiecznie cos chce, F tak samo. a on przychodzi na noc jak do chotelu i bzykanie mi proponuje? ze co on sądzi e to tani chotel? albo ze bedzie korzystal jak z burdelu.? kazalam mu sie odwalic i dac mi spokoj. No i sie obraził. bo jemu sie bzykac chcialo a ja dziewice udaje.!!

    rano dziś znowu sie dobieral.. " bo dzieci spią to tak szybko.."
    ale po minie mojej widzial ze jeszcze slowo a jego zywot sie zakonczy.
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Heh naczytałam sie i zapomniałam już co czytałam

      Kala ty mnie nie dobijaj z tym Bałtykiem, bo nasz urlop coraz bliżej

      A jeśli chodzi o wypoczywanie w pracy to u mnie się nie da, bo jak nie swoje to cudze dzieci mam i na okrągło coś chcą A dziś miałam Julkę od 7 do 12, bo wstała szybko i ryczy, bo chce iść ze mną. To ją zabrałam i myslałam, że będzie miała dość, ale gdzie tam! Teraz szaleje w domu, bo w przedszkolu to jest aniołkiem!!! Aż miło, bunt jej się wyłącza hehe ale w domu sie niestety włącza

      Czacza wklej fotkę tych krostek, jeśli masz jak. Ciekawa jestem jak wyglądają. Julci znikły, ale jak przestaję smarować to za kilka dni znowu są.

      Renatka nie tylko u ciebie takie jazdy, mój K. też niestety tak ma, że on jedzie gdzie chce np na basen no bo przecież ja z Julką zostanę.......... Oj szkoda pisać na ten temat.........Te chłopy.......

      AAAA kupiliśmy Julci rowerek, taki większy i stoi. Cwaniara tak się cieszyła i nie chce na nim jeździc a tak chciałam nauczyć ją pedałować Może kiedyś....

      Zmykam pranie wstawić i ogarnąć ten ogólny bajzel. Pa




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        no i znowu pada i z 16 st ja pieprze, ale nic pijemy piwko i zaraz robimy grilla , chwilowo dzieci nie wrzeszczą

        kasiar może ja po prostu zbyt wybredna jestem a po za tym może właśnie w sierpniu pogoda będzie ok ,to nigdy nie wiadomo


        jedynie warunki mieszkaniowe mamy super - 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym ,taras ale za to sie słono płaci więc tym bardziej brak słońca i ciepła wkurza

        ale jak chciałam lecieć do turcji lub na sycylie to dla naszej rodziny 2 tyg all inclusive to ok 12 tyś plus coś trzeba mieć do ręki czyli w sumie ok 15 tyś zł więc jednak jest różnica

        w zeszłym roku za grecje płacicliśmy 9600 zł plus 1000 euro do ręki, a nic nie płaciliśmy za Polę bo nie mia\ła 2 lat a teraz trzeba za nią płacić więc to podwyższa koszty bo płacimy za 4 osoby

        także wcale wyjazdy zagraniczne nie są tanie ale chyba wolę uzbierać i jeździć co drugi rok
        Last edited by kala8; 15-07-2011, 15:24.
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          a mnie tam nie przeszkadza pogoda abym tylko tam być to rewanzuje mi to powietrzem i samym zapachem morza uwielbiam to nawet teraz bym znowu pojechała Maja już jeczy ze jej tęskno

          Hania jak na razie ok już nie wymiotowała i zjadła rosołek więc chyba bedzie dobrze z ospom też już nie najgorzej bo nie narzeka

          a z chłopami tak własnie jest cały dzień (prócz pracy) się obijają i te RYBY no kuźwa szału mozna dostać z takimi leserami a potem do wyra tylko a poszli na szczaw interez zamkniety
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hejka..

            ja nie miałam około 2 h prądu, już zaczęłam się martwic lodówką ale zadzwoniłam na pogotowie energetyczne i powiedzieli że już naprawiają awarię więc byłam spokojniejsza..

            okresu nadal brak wiecie co Wam powiem, chciałabym ujrzeć 2 kreseczki ALE - za dużo brałam ostatnio tabletek - i antybiotyk i te na jelita i te na grzybice, i jeszcze coś tam i powiem Wam, że jeśli faktycznie jestem w ciąży to.... nie wiem czy nie usunęłabym jej można stwierdzić (oczywiście przez lekarza) czy ciąża jest "zakażona" przez te tablety?????????????????

            majorka a może tylko coś Małej zaszkodziło, wiesz co jadła przed wymiotami? ale na całe szczęście jej szybciutko przeszło. co jej dawałaś - jakie leki?

            co do naszego morza, to ja też uwielbiam, odkąd pamiętam to jeździłam z rodzicami często w różne miejsca, teraz co rok jeździmy we wrześniu do Międzyzdrojów i naprawdę jest pięknie, można odpocząć..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              no cóż dziewczyny każdy ma swoje preferencje urlopowe

              ja jestem już "starsza" kobita to i wymagania mam większe, po za tym to zależy czego sie w życiu spróbuje, apetyt rośnie w miare jedzenia, a może taki typ marudny jestem co mi trudno dogodzić ????????????

              bo jako młoda dziewczyna spędzałam każde wakcaje nad naszym morzem i w różnych warunkach i zawsze byłam zachwycona
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hmmm,u mnie to znowu był problem bo nie miałam okresu w czerwcu tzn. nie pamiętam czy miałam i nie zapisałam ,ale dostałam w lipcu.Kurczę,tyle człowiek ma na głowie ,że czasami nie wie jak się nazywa a co dopiero o innych sprawach pamiętać.

                Majorka Ty byłaś w Mielnie ,powiedz mi kochana ,czy jeszcze serwują nad morzem ziemniaczki zapiekane w folii aluminiowej i do tego sałatki??/Bo ja pamiętam,że jak byłam 11 lat temu to tym się zajadaliśmy ,takie było smaczne i treściwe

                Kala skoro nie ma najlepszej pogody-ciul,chociaż morskie powietrze dobrze Wam zrobi.I korzystajcie ile się da,bo niedługo wracać trzeba będzie do tej szarej Łodzi.

                A ja swoje towarzystwo wygnałam na podwórko,co do chłopów-szkoda słów czasami....
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                  no cóż dziewczyny każdy ma swoje preferencje urlopowe

                  ja jestem już "starsza" kobita to i wymagania mam większe, po za tym to zależy czego sie w życiu spróbuje, apetyt rośnie w miare jedzenia, a może taki typ marudny jestem co mi trudno dogodzić ????????????

                  bo jako młoda dziewczyna spędzałam każde wakcaje nad naszym morzem i w różnych warunkach i zawsze byłam zachwycona
                  Chyba na "stare" lata człowiek potrzebuje wygody i robi się wybredny
                  Nie no,serio ,ja też teraz chyba bym się nie zdecydowała na nocleg pod namiotem,a kiedyś.....to była radocha.Życie w Mielnie zaczynało się wieczorem,do południa wszyscy spali ....ahhh to były czasy.
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    no więc, odpowiecie mi - wy matki bardziej doświadczone.. czy jest jakieś zagrożenie od tabletek?
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Czacza niektóre leki powodują nawet poronienie (np.lek na wrzody żołądka),czy w jakiś sposób wpłynąć na rozwój płodu.W ulotce są takie informacje,kiedy brać a kiedy nie.
                      Najlepiej jakby się potwierdziło czy jesteś w ciąży czy nie.Teraz testy są bardzo dokładne.
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Czaczuś wyluzuj ja w pierwszej ciąży brałam tyle antybiotyków bo co chwila chora byłam a i grzybice w ciaży sie leczy nie panikuj i na pewno nie myśl w ten sposób test ci nie wyszedł bo moze za wczesna jest poczekaj i zobacz jesli ty chcesz dzidziusia to ja jestem za i trzymam kciuki

                        Madzik są i ziemniaczki teraz to w takich płaskich kotlach wszystko robią i sprzedaja oj jeste tego jedzenia kurcze aż mi sie zatęskniło

                        wsadziłam biszkopta do pieczenia i ide do sasiadki bo teraz nie mam jak latać z dziećmi wiec nie byłam rano
                        a co do grypki to ona przez cały dzień nic nie jadla a u nas panuje prawie wszyscy dookoła ja maja
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          głupia jestem, że martwię się za wczasów, nie? ale już taka jestem..

                          czy to normalne, że Amelka od paru dni ma taką małą temperaturę - 37,1, 37,3 nic wyżej na szczęście nie idzie ale nie wiem czy to normalne..
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            kasiar zdjęcia krostek - na 1 zdjęciu i 2 to są rączki i jeszcze strupki a na 3 jest noga i bez strupka już, taka plamka jej została..
                            Attached Files
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                              Chyba na "stare" lata człowiek potrzebuje wygody i robi się wybredny
                              Nie no,serio ,ja też teraz chyba bym się nie zdecydowała na nocleg pod namiotem,a kiedyś.....to była radocha.Życie w Mielnie zaczynało się wieczorem,do południa wszyscy spali ....ahhh to były czasy.
                              no dokładnie w nocy imprezowanie , potem do południa spanie i od nowa
                              stare dzieje !!!! nic człowiekowi nie przeszkadzało nawet spanie pod namiotem i zimna woda pod prysznicem, byle dobra zabawy była
                              ale też myślało sie tylko o sobie

                              a wogóle to jakoś mi lepiej zimno i wieje , ale piwko wypite, grill zjedzony, z m sie pośmialiśmy z głupot
                              Last edited by kala8; 15-07-2011, 18:26.
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                czacza, no w ciązy pewnych leków nie powinno sie brać, ale też branie ich nie zawsze oznacza jakieś wady u płodu, każdy przypadek jest inny

                                przecież to sie często zdarza że kobieta nie wie że jest w ciąży i bierze jakieś leki ale rodzi zdrowe dziecko
                                po za tym od tego są badania prenatalne ale najpierw musisz być w ciązy bo z tego co piszesz test wyszedł negatywnie
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X