Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej..

    no i już się zaczynam denerwować, temperatura Amelii 37,3 i czekamy na rozwój wydarzeń, czy to aby od szczepienia czy coś innego

    syrwunia ale pogmatwały, tak właśnie rodzą się plotki i niedomówienia, później jest nieprzyjemnie.. oby takie sytuacje nie powtarzały się częściej..

    grygor jedź i odpoczywaj a zazdrośnikiem się nie przejmuj
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej kochane

      u nas znowu brzydka pogoda ;(


      a dzisiaj mamy festyn i ma grac kombi i lipa bo w taka pogode to nie chce sie isc

      jutro ma byc doda a bilet kosztuje 70 zl a dla studentow 40
      z tego co wiem to bardzo malo sie sprzedalo

      dzisiaj nikoli tata ma przysc ciekawe co znowu bedzie sie dzialo
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        dzień dobry ale leje u mnie chociaż nie mam co narzekać Filip w takie dni śpi do 8

        Paulichen a gdzie pracujesz czym się zajmujesz?
        Czacza cieszę się że z serduszkiem wszystko dobrze jak Fifi był malutki to też jeździliśmy na badania ale okazało się że wszystko dobrze a w naszym szpitalu mają stary sprzęt dlatego było słychać jakieś szmery stresu się jednak najadłam...
        Renatka zdrówka! pod kołderkę i wygrzewać się
        Syrwunia współczuję ci tego całego zamieszania z Adamem porażka chłopak na wasze nieszczęście jesteście związani Niki do końca życia... może kiedyś dorośnie i zmądrzeje... a masz kogoś na oku?

        dziewczyny Fifi wczoraj i przedwczoraj nie zmoczył się ani razu a i dziś po nocy miał suchą pieluszkę jestem w totalnym szoku że tak szybko załapał a ja tu chciałam inwestować w grający nocnik za 100... a jemu wystarczyły tylko krzaczek i brawa o i czasem jajko niespodzianka tylko kupe wczoraj walnął w majty ale do tego dojdziemy aby tylko nie siusiał już połowa sukcesu za nami jestem z niego taka dumna umie mnie młody zaskoczyć nie ma co... od wczoraj tak padało że się przestraszyłyśmy z mamą że nie będzie chciał sikać do nocnika ale nakleiłam mu naklejkę rybki do środka i mówię że trzeba ją podlać bo ona chce pływać i skutkuje tylko za skarby nie usiądzie musi na stojąco
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Bry

          Ania ja sie wygrzewac? a kto tych terrorystow przypilnuje. Nie daj Boziu ja zasne w ciągu dnia to wlasnej chaty potem nie poznam. Oni mają takie pomysly..ze ja sie zastanawiam czy to aby napewno są mje dzieci

          Gardlo nadal boli. ale bardziej pluca. juz kaszlec nie dam rady bo czuje ze mi wszystko skacze w sroku.
          pogoda tez u nas do dupy.. wczoraj caly dzien lalo.. dzis nie, ale niebo takie ciezkie..
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            cześć

            u nas też pogoda do doopy podobno ma sie poprawić od wtorku oby bo my za tydzień wyjeżdżamy na urlop

            jestem bardzo heppy bo Poli prawie zupełnie zniknęły te krosty po tych maściach od naszej pediatry i syropie , więc nie będe musiała iść z nią do tego dermatologa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            ale pustki tu dzisiaj i wczoraj, ale chyba majorka już wróćiła z urlopu to może wpadnie

            aż mi głupio jak czytam o tych wszych dzieciakach że już odpieluszkowane

            u nas postępów w tej kwestii brak
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kaluś pisałam wam że jeszcze 3 dni temu Filip ryczał jak chciałam mu zdjąć pampersa a przedwczoraj jakieś czary chodził bez majtek i żeby dostać kinderka to zaczął wołać siku pod krzaczek sam z siebie nie wiem co mu się stało chyba poprostu do tego dojrzał a może widział jak sika jego kuzyn który był u nas kilka dni temu nie wiem ale jestem mega zadowolona z tego Kala a babcia nie mogłaby zacząć puszczać Polki w majteczkach po domu może też by załapała...
              strasznie pada u nas już 2 dni z rzędu jakaś zmiana klimatu czy co?
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                cześć



                aż mi głupio jak czytam o tych wszych dzieciakach że już odpieluszkowane

                u nas postępów w tej kwestii brak
                na pocieszenie napisze ci ze mojej sąsiadki wnuczka ( 3 latka we wrzesniu bedzie miala ) nadal sika i kupka w pampka, i sporo dzieci takich jak Oskar, nawet starszych chodzi jeszcze w pampersie. Na mego panicza sikającego pod krzak.. ( sam sika..ja mu nie pomagam bo on Siam! ) robi wielkie oczy, ze taki maly a juz bez pieluchy
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej laseczki moje
                  WIELKIE DZIĘKI ZA ŻYCZONKA!!!!

                  powiem wam że było SUPER laski tak się cieszyły z pobytu mama tez zadowolona dostałam na urodziny od m łańcuszek srebrny z żabką i bransoletkę pogoda dopisała pokoik też super z lazienką i tv oraz lodówką całe dnie spędzaliśmy u mojej mamy na ośrodku rano tata nas zabierał szliśmy na plaże i potem już po obiadku na miasto a w między czasie dzieciaczki biegały u mamy na placu zabaw bo miała na ośrodku tak że z tarasu mogłam ich dogladać jak już będe miała foty to powstawiam
                  wczoraj jak wróciliśmy to siadł mi komp i dopiero dziś mi naprawili ale za to chodzi jak błyskawica

                  Paulinchen Syrwunia super że znowu jesteście ja to już straciłam nadzieje ze zajrzycie

                  a moja Hania już nie nosi pampka tylko na noc bo nawet w dzień jak śpi to się nie zesika w nocy ją wysadzam jak się przebudzi i woła ale zawsze raz sie zesika a tak to nawet w podrózy jak jej załozylam i mówilam żeby sie zesikała bo się tak darła ze chce a nie było jak stanąć to ona nie chciała mósieliśmy zjechać i stanać bo inaczej chyba zadarła by się na śmerć

                  tak więc już jestem i będe do was zaglądac potem nadrobie czytanie bo teraz ide do kumpeli odetchnąć od moich dzieciaczków
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                    Kaluś pisałam wam że jeszcze 3 dni temu Filip ryczał jak chciałam mu zdjąć pampersa a przedwczoraj jakieś czary chodził bez majtek i żeby dostać kinderka to zaczął wołać siku pod krzaczek sam z siebie nie wiem co mu się stało chyba poprostu do tego dojrzał a może widział jak sika jego kuzyn który był u nas kilka dni temu nie wiem ale jestem mega zadowolona z tego Kala a babcia nie mogłaby zacząć puszczać Polki w majteczkach po domu może też by załapała...
                    strasznie pada u nas już 2 dni z rzędu jakaś zmiana klimatu czy co?
                    no właśnie ania na to liczyłam że babacia się tym zajmie i kilka razy jej założyła majtasy ale jak Polka zasikała to zrezygnowała, poprostu brak konsekwencji

                    wczoraj mój tata kupił Poli nakładkę na kibelek i chciała na niego siadać co chwilka i nawet siku robiła
                    to jest moja wina, bo powinnam zrobić jak z Gabi tzn zdjąć definitywnie pampersa, Gabi przez tydzień musiałam przebierać kilka razy dziennie a potem tak załapała że nawet na noc papmpers nie był potzrebny

                    no nic musze się tym zająć a nie marudzić
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      renatka to witaj w klubie, ja już tez nie mam sił kaszleć i wypluwam dosłownie płuca ale antybiotyk działa z dnia na dzień, więc jeszcze troszkę muszę się pomęczyć, a czemu Ty się kładziesz do szpitala bo chyba nie doczytałam...

                      u nas dziś też fatalnie, cały dzień pada i jest aż 11 C zimno w ********u.. nareszcie m ma wolny weekend i przynajmniej razem w domku spędzamy czas, jutro idziemy na imieninki do znajomych córeczki i szykuję się, robię sobie paznokietki, umyłam włosy by je na świeżo wyprostować ale... szukam po całej chacie prostownicy i po prostu zniknęła

                      kala świetnie że Malej już zniknęło to badziewie, cokolwiek to było by już nie powróciło
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Amelka tez jeszcze siusiu robi w pieluchę, jak ją posadzę to zrobi ale żeby sama wolała to gdzie tam, nie czuje jeszcze w ogóle tego momentu, za to cieszę się że kupkę już od ponad pół roku robi na nakładkę więc u nas też połowa sukcesu, czekam na sierpień, wtedy wyjeżdżamy do teściów na działkę i będzie latała bez pieluchy..
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                          Amelka tez jeszcze siusiu robi w pieluchę, jak ją posadzę to zrobi ale żeby sama wolała to gdzie tam, nie czuje jeszcze w ogóle tego momentu, za to cieszę się że kupkę już od ponad pół roku robi na nakładkę więc u nas też połowa sukcesu, czekam na sierpień, wtedy wyjeżdżamy do teściów na działkę i będzie latała bez pieluchy..
                          no ja czekam na urlop bo łudzę sie że może jak będzie na plaży w majtasach to coś załapie a jak będzie ciepło to może ją też po "domu " bez pieluchy będę puszczała
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Czacza, wizyte w szpitalu przelozylam ze wzgledu na ten moj kaszel; Fakt on jest przez astme i alergie, ale nie przyjmą mnie takiej na oddzial. Zaden inny pacjent nie spal by nocami przez moje koncerty.. podlecze sie i za dwa tygodnie sie poloze..
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
                              Czacza, wizyte w szpitalu przelozylam ze wzgledu na ten moj kaszel; Fakt on jest przez astme i alergie, ale nie przyjmą mnie takiej na oddzial. Zaden inny pacjent nie spal by nocami przez moje koncerty.. podlecze sie i za dwa tygodnie sie poloze..
                              ale czemu idziesz do szpitala
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                                ale czemu idziesz do szpitala
                                bo mam astme i alergie i lekarz chce mi probe wysilkowa zrobic i inne badania. no i sie uparl ze nie da sie inaczej..tylko klas sie do szpitala.
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X