Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kasia Czacza glos oddany
    Czacza dobrze ze wyniki /Amelki ok
    ja WAs doczytuje ale nie mam co pisac w sumie tak jakos raczej kiepsko u mnie z samopoczuciem,dolina jakaśmoze przejdzie...samo







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ja też głosiki pooddawałam
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        bry


        Glos na Amelke oddany. i na kasi p-le tez

        głowe mi rozsadza..
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          sprawdzam czy mi sie udało pomnieszyć zdjęcie
          Attached Files
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            jupiiiii udało sie , zrobiłam w paintcie no to może wieczorem coś wstawię
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kala.. jakie te twoje panny podobne do siebie są. a niby nie powinny..


              no i teraz jak juz umiesz zdiecia zmniejszac.. to poprosimy czesciej
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                no Kaluśsuper ze ci sie udało a laseczki twoje są śliczne i pola jakaś duza mi sie wydaje tak jej twarzyczka wydoroślała jakby kurcze ale ten czas leci

                ja właśnie od kolezanki wróciłam i dzieci do wyrka idę położyć znaczy się Hanie bo Maja z tata idzie czytać książkę i tata kładzie Maje spać od jutra urlopik ma więc nie wiem czy sie cieszyć czy płakać niby fajnie bo mogę wszędzie od rana wyjsć spokojnie ale jak ma mi przeszkadzac w pewnych domowych robotach to wole nieraz jak go nie ma
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Dziewczynki dzięki za głosy

                  Ranatka i jak tam przeszedł ból głowy ? Podobno najlepiej na tę dolegliwość działa seks

                  Kala pomyślałam zupełni tak samo jak Majorka na widok Poli: jaka ona już duża i buźka faktycznie dojrzalsza Śliczne masz panny.

                  Ja dzis zakupiłam Julii strój kąpielowy, klapki na basen i sobie klapki, bo stroju nie znalazłam i będziemy niedługo się kąpać. Mężuś ma gratis z firmy karnet ale my z Julcia jakoś nie chodzimy, byłyśmy chyba ze 2 razy i paczka pampersów basenowych leży w szafie.
                  Julcia śmiga oczywiście bez pampersiaka.

                  Dopijam herbatkę i zobaczę co tam ciekawego w tv, pewnie nic, chociaż mamy full pakiet




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    kuźwa teraz mi sie popiepszyły ustawienia poczty w telefonie i nie mogę wysyłac nic mailem już sobie popsprawdzałam te ustawienia serwera i doopa , dzwoniłam do ery żeby jakieś inne ustawienia w telefonie jeszcze zmienić ale nadal nie działa cholera jasna

                    dzisiaj dlatego już fotek nie wkleje bo nie mam jak ich przerzucić z telefonu na komputer !!!!!!!!!!!!!!

                    kurde trochę techniki i człowiek sie gubi

                    a co do Poli to mi sie wydaje nadal taka malutka choć może rzeczywiście buzia jej trochę wydoroślała albo tak wyszła na tym zdjęciu
                    Last edited by kala8; 15-06-2011, 22:04.
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Kaluś a od czego masz kabel a moze go nie masz ale powinnaś mieć kacel ja to sobie kupiłam blutu (wiecie o co chodzi)no i z telefonu prosto do kompa przesyłam

                      idę zaraz spać bo jutro od rana mieso muszę robic kupilam cała nogę od świniaczka i muszę rozebrać potem pomielic i jeszcze do mamy jade jak m wróci z rybek
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej laski

                        m na rybkach a dziewczyny oglądaja bajki więc ja zaglądne do was przed robotą i wyjazdem do mamci

                        czy wy też macie problemy z kupnem ciuchów czy tylko ja takowe mam bo normalnie gdzie nie pójdę to nic nie mogę sobie znaleźć albo jakieś dziwactwa albo mini rozmiary ani stroju a wyjazd tuz tuz ani spodenek sobie kupic jak nic nie znajde będę zmuszona isć do Frankfurtu ale nie za bardzo mi się tam usmiecha chodzić bo jak nic nie kupie to mi euro zostanie kurcze zobaczę dziś u mamy mam nadzieje ze chociaż spodenki jakieś dostane
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej

                          Majorka zbijanie lozka juz nie aktualne, ech za duzo jednak roboty, myslenia, lazenia za materialem, znalazlam na aukcji lozko polpietrowe ze slizgawka, zalicytowalam, no i moge juz odbierac, teraz tylko czekac na Pawla musze, kiedy bedzie chcial krolewicz, bo zawsze jakies waty ma.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            http://tak-sie-bawie.happytv.pl/

                            dziś już spokój, teściowie wyjechali od nas wczoraj wieczorem, Pan Teść nawet się ze mną i Amelką nie pożegnał, schodził z torbami, kurna jaki miły.... jak teściowa może z takim człowiekiem wytrzymać, nawet zapytałam retorycznie mojego m

                            zastanawiam się co robić dziś z Amelką, nie pada ale tez nie ma słońca, więc taka trochę podejrzana pogoda..

                            nie pochwaliłam się Wam, w salonie stały dwa fotele i stolik no i wymieniliśmy je sobie na sofę, w końcu coś swojego i innego kupiliśmy na tablica.pl stamtąd tez kupiłam jedno (na razie) krzesełko IKEA MAMMUT dla Amelki, chcę kupić jeszcze jedno i stolik i wyrzucić z Małej pokoju kanapę, która jest tak ohydna że bbllleeee, teściowie się zgodzili że możemy ja wypieprzyć, więc musimy i tak dokupić jeszcze coś do spania, myśleliśmy nad materacem takim dużym dmuchanym, zawsze się przyda, nawet na wyjazdy.. chyba, że ju nigdy nie przyjada do nas spać więc problem z głowy

                            miłego dnia dziewczyny

                            PS wczoraj pojechaliśmy na rower i Amelce spadła głowa - zasnęła podczas jazdy ale dobrze że blisko do domu, wzięłam ja na ręce a M prowadził oba rowery do domu
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              http://www.youtube.com/watch?v=iwsQu...layer_embedded


                              szok!! dacie wiare w to dziewczyny?

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez vini-miki Pokaż wiadomość
                                http://www.youtube.com/watch?v=iwsQu...layer_embedded


                                szok!! dacie wiare w to dziewczyny?
                                hahaha jak nic to fotomontaż, na początku widać jak "dziwnie" się zachowuje to "dziecko" a na samym końcu jak pokazuje ten znak to już w ogóle..
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X