Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hejka!

    dziś m pojechał z Amelią do przedszkola (pierwszy raz) a ja sobie skoczyłam na ciuszki, pokupowałam znów Amelii pełno fajnych ciuchów, sobie jak zwykle nic, potem poszłam do cioci (tej od zdjęć) i tam po mnie przyjechali, ciocia jak zwykle wzięła Amelię "pod aparat" i narobiła jej zdjęć w wielkim kapeluszu (zdjęcie na NK)
    co do puzzli to akurat dziś kupiliśmy następne, układa już od jakiegoś m-ca 6,9,12 a dziś kupiliśmy puzzle stacyjkowo 3 szt - 25,36,49 trochę m dziś nią posiedział przy nich i już sama potrafi parę skompletować, tak więc kilka dni i zacznie sama układać, Amelia kiepska jest w kolory, liczyć też przestała, zostało tylko "siedem, nanaście" - dwanaście, a już liczyła idąc po schodach od 1 do 10

    umówiłam się w końcu na bilans, więc w poniedziałek do psychologa a w środę na bilans..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      cześć dziewczyny
      u nas po staremu, Mały śpi , M w pracy więc sama siedzę. A, Młody przerzucił się ze spaniem na duże łózko! zobaczymy jak długo wytrzyma. juz jedną taką próbę mamy za sobą ale wtedy wytrzymał chyba dwie noce i wrócił do łożeczka ale gdyby już mu tak zostało to nie powiem, fajnie by było, łożeczko bym wyniosła i zaraz więcej miejsca na jego klamoty by było.
      co jeszcze? wczoraj dzwonili do mnie z dziekanatu, że mój promotor próbuje się ze mną skontaktować i chciałby mojego maila! niby dość normalna sprawa, gdyby nie to że mija już 2.5 roku odkąd się obroniłam! trochę mam stresa o co może mu chodzić?

      a, i chyba największa bomba- chodzę na prawo jazdy na...MOTOR!!! 3 jazdy już za mną.na razie śmigam między słupkami na placu i już mnie plecy bolą od tego przechylania się na boki przy skrętach. ale jest fajnie


      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        nudzę się...

        m poszedł na nockę a Was też nie ma

        Inka wow!!! no to żeś pojechała, pozytywnie, bardzo podoba mi się Twoje zainteresowanie i odwaga
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          czacza ja jestem tak jak pisałam też sama.własnie jakiegoś horrora na polsacie oglądam
          wiesz, zainteresowanie zainteresowaniem M mnie po prostu namówił,że niby przepisy się zmieniają od przyszłego roku i takie tam. no to się zapisałam. na kursie są 3 dziewczyny i chyba 4 chłopaków więc nie jestem rodzynkiem. a koszt też nie taki straszny,bo 6oozł- tak trochę po znajomości mi facet opuścił +egzamin 160. ale frajdę też trochę mam, zwłaszcza jak innym mówie o tym


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            chodziło mi o to jakie mają miny jak im mówię że chodzę na prawko


            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              czesc dziewczynki
              wrócilam niedawno od mamy,bogatsza o nowy kolor wlosów i kilka ciuchów-tym razem tylko sobie kupilama co!raz sie zyje.
              Czacza-ja myje butelki i kubki w zmywarce-patelnie i garnki równiez-tylko smoczkow boje sie wkladac.
              Inka-super ze sie zdecydowalas,ja w czerwcu sie wybieram wogole na prawko-i moze zrobic tez na motor?!he he moj m chce kupic to mu bede podbierac
              my juz zakupilismy malemu kask na rower teraz czekamy na fotelik i rower dla mnie-i mozna ruszyc na wycieczke







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hejka laseczki jestem na momęnt
                dziś kupa roboty była bo torciki robiłam i oddawałam jeszcze na jutro jeden i z głowy na podwórku też troszke porobiliśmy zmobilizowałam mężka i juz mamy podwórko obkoszone piękne i dużo teraz widać bo tak to w połowie nie do użytku było

                teraz trochę relaksu i zaraz dzieci spać idą to też odpoczne przy lodziku i piwku

                jeśli chodzi o puzle to moja też juz od miesiaca układa ale ma takie drewniane no i sporo po Mai
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hejka kochane,my dzisiaj pół dzionka na dworku byliśmy,mały już padł a M i pierworodny meczyka oglądają

                  No więc NFZ przysłał skierowanie na uzdrowisko dla młodego do Rabki Zdroju,az na 27 dni wyjedzie A co najlepsze to młody wraca 3 czerwca z zielonej szkoły wieczorem a na drugi dzień musimy się stawić o 14 w sanatorium Dowóz i powrót na własny koszt,już szukam jakiegoś połączenia pociągu i taniego noclegu w Krakowie.Także wakacje w tym roku ma ekstra,nawet na zakończeniu roku nie będzie bo wróci 1lipca...

                  Inka no tosuper i powodzenia Ja się chyba zbiorę na prawko ale na samochód bo pewniej się w nim czuję.A motor...no cóż,mamy skuter ale sama nie odważyłam się jeszcze jechać.

                  Renatka ile dni "wakacji" zafundował Wam NFZ nad morzem?

                  Czacza jak dobrze pamiętam to Ty jesteś z Krakowa.?Czy mżesz mi napisać jak daleko jest na stare miasto od dworca PKP?(głównego).I czy znasz jakieś miejsce gdzie można niedrogo i niedaleko przenocować?
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                    Hejka kochane,my dzisiaj pół dzionka na dworku byliśmy,mały już padł a M i pierworodny meczyka oglądają

                    No więc NFZ przysłał skierowanie na uzdrowisko dla młodego do Rabki Zdroju,az na 27 dni wyjedzie A co najlepsze to młody wraca 3 czerwca z zielonej szkoły wieczorem a na drugi dzień musimy się stawić o 14 w sanatorium Dowóz i powrót na własny koszt,już szukam jakiegoś połączenia pociągu i taniego noclegu w Krakowie.Także wakacje w tym roku ma ekstra,nawet na zakończeniu roku nie będzie bo wróci 1lipca...


                    Renatka ile dni "wakacji" zafundował Wam NFZ nad morzem?

                    ?
                    ja skladalam wniosek do powiatowego centrum pomocy rodzinie o dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego.Turnusy trwają po 14 dni. i wybieram gdzie chce jaki chce.. z tym ze doplacam jak wybiore jakiś ekstra drogi,wypasiony itd..

                    a wy w jaki sposob zalatwialiscie..?
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość

                      Czacza jak dobrze pamiętam to Ty jesteś z Krakowa.?Czy mżesz mi napisać jak daleko jest na stare miasto od dworca PKP?(głównego).I czy znasz jakieś miejsce gdzie można niedrogo i niedaleko przenocować?
                      z Poznania Czacza jest.

                      i tak wogole czeeee
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
                        z Poznania Czacza jest.

                        i tak wogole czeeee
                        AAAAAAAAAAa no tak,skleroza nie boli A to która jest z Krakowa?

                        My jesteśmy pod opieką poradni pulmunologicznej,syn ma astmę oskrzelową i do tego alergik.Zapytałam panią doktor czy mógłby jechać do sanatorium,więc zleciła badania(morfologia itp),wypisała wniosek i ja zawiozłam do NFZ.Cały pobyt i wyżywienie,zabiegi ma za darmo ,jedynie dowóż i odbiór dziecka jest we własnym zakresie...
                        No i oto ma pańtwowe uzdrowisko,wkońcu na darmo składek się nie płaci,nie?
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Madzik fajnie masz ale czy on nie będzie za bardzo tęsknił nie zdąży sie nacieszyć domem jak już znowu rozłaka mój maminy synuś to na 3 dni pojechał i juz tęsknił

                          my papiery już wzięliśmy i w poniedziałek złożymy niby wszystko mi sie należy będę cała happy jak dostaniemy tą kasę życie nam będzie ratować i mogę sie starać o zwrot za Mai okularki

                          jestem padnięta po całym dniu roboty ide sie wykąpać i wciągne swoje lodziki
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                            AAAAAAAAAAa no tak,skleroza nie boli A to która jest z Krakowa?

                            My jesteśmy pod opieką poradni pulmunologicznej,syn ma astmę oskrzelową i do tego alergik.Zapytałam panią doktor czy mógłby jechać do sanatorium,więc zleciła badania(morfologia itp),wypisała wniosek i ja zawiozłam do NFZ.Cały pobyt i wyżywienie,zabiegi ma za darmo ,jedynie dowóż i odbiór dziecka jest we własnym zakresie...
                            No i oto ma pańtwowe uzdrowisko,wkońcu na darmo składek się nie płaci,nie?
                            a jesli np dziecko jest za male zeby samo jechac..? jest taka mozliwosc ze z opiekunem,..? i to nie ty decydujesz gdzie ktore sanatorium??
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              tak, I'm poznańska pyra z krwi i kości hahaha

                              ale wczoraj miałam intensywny dzień, w południe przyjechała po mnie i Amelkę koleżanka z podstawówki ze swoją córeczką i pojechałyśmy na Cytadele, było super, laski pobiegały, pobawiły się tez nawet we wodzie w Rosarium przyjechałyśmy ok 14 do domku, szybki obiad, Amelia padła (spała 1,5h) a my sprzątaliśmy i czekaliśmy na kuzynkę, przyjechała sama z dziećmi (bo rozwiodła się już dawno ze swoim mężem) i kurde nie poznałam jej dzieci, Julia ma już 11 lat i rośnie na piękną kobietkę a Maciuś ma 6 lat a widziałam go jak miał chyba z 3 więc duża różnica, siedzieli do 20.30 i buzia nam się nie zamykała, Amelia z Maciusiem się świetnie bawiła, dodam że nareszcie z jakimś facetem się spotkała bo wszystkie moje koleżanki maja córeczki.. Julia grała z M w Scrabble a ja sobie plotkowałam z kuzynką..

                              dzis wybieram się na otwarcie (po remoncie) koło nas Tesco, ma być jakiś festyn z konkursami, tylko pogoda nie zachęca
                              a jak sie m obudzi po nocce to jedziemy po moich rodziców i wszyscy do mojego brata.. śpię dziś u rodziców bo jutro do psychologa, ciekawa jestem tej wizyty.. zapowiada się znów intensywny dzień

                              życzę Wam miłej niedzieli..

                              PS wygrałam na FB książkę Zawitkowskiego - Mamo, tato, co Ty na to" ale się cieszę, a jakiś czas temu -20% do Smyka, chyba czas zagrać w Totka ;D
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
                                a jesli np dziecko jest za male zeby samo jechac..? jest taka mozliwosc ze z opiekunem,..? i to nie ty decydujesz gdzie ktore sanatorium??
                                No to nie ja wybieram sanatorium,lekarz z NFZ napisał we wniosku,że kwalifikuje się do uz-drowiska,podał 3 miejscowości:Ciechocinek,Rabka i Swieradów.Przydzielili mu Rabkę,myślę,że jak dziecko mniejsze to jedzie z opiekunem,ale opiekun płaci za swój pobyt i wyżywienie

                                Majorka no napewno będzie tęsknił przez tyle dni....Pierwszy raz na tak długo pojedzie sam.

                                Idę szykować obiadek-gołąbki z młodej kapustki.Do póżniej....
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X