Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    a, mój M też stwierdził że powiedzieliśmy co trzeba, sumienie mamy czyste, to ich wybory są. Tylko że nie mają co liczyc na jakąkolwiek pomoc z naszej strony jak im się coś będzie walić. bo on też ma dość już tej sytuacji.


    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      a juz całkiem to mnie teściowa rozwaliła. wie jak sytuacją wygląda, jaki jest, jakie cyrki odstawia a się nie odezwała żeby może zaczekali z tym ślubem czy coś. dobra, koniec tematu. ale jak mówiłyście wcześniej-dobrze że jest się komu wyżalić


      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Grygorku-Ty racje chyba masz z ta demencja-ze ja na to nie wpadlam
        Czacza-nam do40duuuzo czasu zostalo jeszcze hehe
        a tak wogole ten wiek to tylko na facetów tak dziala jakos glupawo
        mam w koncu prawie zamnkniety temat remontu-drobne poprawki i mozna malowac-czytajcie ja pomaluje bo moj juz nie ma czasu na takie *************y.
        no ale coz takiego wzielam-to mam heeh







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Czacza-egzaminy srednio tak mysle ale jestem dobrej wiarya ustne23i24maj,wiec mam jeszcze troche czasu.jutro ostatecznie koncze prezentacje,przy duzej pomocy chrzestnej Minia i czekam az nastanie ten dzień hehe







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            dziewczyny - jesteście na FB, jeśli tak to Lubnijcie moją fotkę..

            http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              dziewczyny luknijcie na przepisy sa super
              http://nk.pl/#profile/38081347
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Majorka-świetne te przepisy jest z czego wybierac az mi ślinka pociekla na te pysznosci hehe cos by trza upieckopiec kreta mi sie marzy ale to jutro dzis juz dosc zrobilam







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  ja sobie już kilka pokopiowałam pychotka normalnie mam cheć cos upiec
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    ja dzis robilam gruntowne porzadki w domu lacznie z pakowaniem"za malych"zabawek wiec na pieczenie sil nie mam ale jutro obowiazkowo bo w czwartek mam kolezanke na caly dzien i cos tam pysznego nam zrobieoprocz obiadu oczywiscie







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka
                      my dzis wcześnie powstawaliśmy zaraz ide śniadanko szykować a potem na podwórko bo trzeba korzystać z pogody
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej

                        ale piękna pogoda za oknem
                        dziś mam wolne więc korzystamy, spacerek już zaliczony teraz jemy śniadanko i znowu na dwór a na 15 wreszcie na bilans.

                        Jutro znowu popołudniówke mam pojutrze też więc znowu do 22
                        ale weekend wolny i idziemy na chrzciny
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          MATKO KOCHANA ALE TU RUCH JAK W MADRYCIE!!!!!!!
                          a gdzież to wszystkich wymyło czyżby pogoda dopisywała i na spacerkach jesteście
                          my wróciliśmy z podwórka Hania śpi a mi się zupka konczy gotować mężek juz w domku zaraz ide kąpać piesia bo się w piaskownicy ufajdolil
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            ja miałam nockę do doopy, Amelia przed 3 obudziła się z krzykiem, gadała coś przez sen a to dlatego że wczoraj wierciliśmy dziurę w ścianie by powiesić jej tablice korkową no i zanim jej wszystko wytłumaczyłam to rozryczała się okropnie no i pewnie to ja męczyło w nocy, dałam jej mleko i uspokoiła się ale nie zasnęła od razu, ja położyłam się na sofie w jej pokoju i usnęłam, spałam do 5.30 i przeniosłam się do sypialni no i wstałam ok 8 niewyspana w trzy dupy dziś wyżywam się fizycznie sprzątając, M pojechał już na 11 do roboty a ja siedzę w chacie i sprzątam, dobrze że Amelka sama się zajmuje sobą więc nie przeszkadza mi... u nas jej taka gorączka że aż nie chce się wychodzić na dwór, po południu z Małą się przejdę..
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              byłyśmy na spacerze, ale się parno zrobiło i zachmurzyło się mega, czyżby zanosiło się na deszcz?

                              dziewczyny help me!!!!!!
                              odezwałam się w końcu do mojej kuzynki, nie mamy już od dłuższego czasu kontaktu ze sobą, niestety (czy stety) jej córeczka jest moją chrześniaczką i ją również zaniedbuję, więc postanowiłam ich zaprosić (dodam że Aga-kuzynka nie widziała jeszcze Amelki, choć sama na początku się wpraszała i zawsze coś jej wypadało) tak więc nie wiem co mam kupić mojej chrześniaczce, ma 11 lat, jest też Maciuś ma chyba z 4-5 lat.. co mam im kupić
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hejka my dzis u chrzestnej Minia caly dzien-tak sie wyszlal ze spi juz ponad 2godziny
                                Czacza-dziewczynka duza więc moze książke jakąs kup-tak neutralnie a napewno sie przyda+bluzeczke jakas modna-ale tez nie wiem jakie fundusze masz.. a chlopcu-moze puzzle?takie z autami fajne sąja bym tak zrobila-ale oczywiście Twój wybór.
                                daj znac po spotkaniu.
                                ja do mojej chrzesniaczki w sobote jade z baaardzo spoznionym zajacem-ale to przez ta mature jestem troche usprawiedliwiona







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X