Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dzięki kochane za głosy, mam nadzieję, że trochę ich uzbieramy i że wszystkie zaliczą się

    Amelka dopiero zasnęła, zasnęła dziś w samochodzie grubo po 16 więc nie ma się co dziwić że nie chciało jej się spać..
    ciekawa jestem jak minie nam dzisiejsza noc, nie dość że M poszedł na nockę to jeszcze Amelka obok w pokoju.

    dziewczyny (do tych których dzieci już tez mają swój pokój) jak Wy to przeżywałyście? a może to ja przesadzam
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Majorka to Megi pokazywała pokoik super że Hania tak szybko i łagodnie zapomniała o smoczku no i z tym wyjazdem tez super, ja też sobie obiecałam że zabiore Kube w tym roku nad może chociaż tylko na weekend, mam nadzieje że się uda.
      Czacza to fajnie, Amelka pobawi się z dzieciaczkami a ty sobie odpoczniesz.
      A nie wiem czy pisałam ale zapisaliśmy Kubusia do przedszkola, więc od września będę miała przedszkolaczka, fajnie mam nadzieje że obejdzie się to w miare bezboleśnie i Kuba będzie zadowolony

      A ciekawe co tam u Magici

      dobrej nocki

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        my też w tym roku jedziemy nad nasze morze ze względów ekonomicznych

        zarezerwowałam nam apartament dwupoziomy w Rewalu, nigdy w tych okolicach nie byliśmy , no zobaczymy oby pogoda dopisała

        właśnie magica się nie oddzywa, ciekawe jak się czuje ?? a może wyjechała na te wczasy do egiptu, bo tak chyba mieli lecieć pod koniec marca
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Sorki u mnie nie wyświetla zdjęć tylko w każde trzeba wchodzić i tak zerknęłam ze u ciebie pare zdjeć i skojażyłam z tobą

          a ten torcik myszki miki to zamawiałaś czy robiony?

          idę lulu bo już padam moi już śpią wszyscy tylko ja jak zwykle sama na końcu

          Dobrej nocki kochaniutkie
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej

            Czacza pokaż pokoik :P Zagłosowałam - dzięki za link do głosowania

            Majorka i Kala zazdroszczę wczasów...

            A ja mam do pracy dziś na 13.00 a Juleczka wyczuła chyba, że jestem i już od dawna nie śpi. Cwaniara.




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              kasiar dzięki i Tobie za głos zrobię parę fotek ale jak mówiłam to jeszcze nie kompletny pokoik, nie mogę zbyt dużo robić "po dziecięcemu" bo to jednak nie do końca nasze pokoje, to nadal teściów więc nie wiem na ile mogę sobie pozwolić.. na pewno musimy kupić jakąś sofę, bo musi być w tym pokoiku coś do spania jakby mieli przyjechać a ta co jest jest już w katastrofalnym stanie

              u nas nocka spokojnie minęła, wstawałam do Amelki 3 razy więc standard myślę, że to było super posunięcie no i że warunki na to pozwoliły, teraz m sobie śpi u nas w pokoju po nocce a my się bawimy u Amelki w pokoju..

              miłego dnia Wam życzę
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hejka

                u nas znowu mrozik ale słoneczko piękne świeci i coraz cieplej na koniec tyg ma być nawet 20 st
                Kasieńkoto moje pierwsze samodzielne wczasy zawsze jeździliśmy do mamy na czarno a teraz jedziemy na swoje śmieci mama też jedzie ale ośrodek ma dalej a u nas będa jeszcze 2 siostry mamy też wzieły tam gdzie my i super bo będę miała nianie moje dziewczyny kochaja cioteczki i na wzajem zawsze zabieraja je na spacery ja niby mam tam jechać odpoczywac tak powiedziały dla tego ciesze sie podwójnie i sponsoring dla dzieci dodatkowy będzie
                my nadal bez smoka

                tata przyjedzie robić dzis łazienke zostało przy drzwiach pasek dekoracyjny i podłoga więc myślę że ok 2/3 dni no i fuga i mogę już graty wnosić bo mi pralki brakuje
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  majorka ale masz fajnie

                  my teraz na święta mamy jechać z teściami do Przesieki kolo Karpacza (maja tam znajomych, którzy prowadzą pensjonat) no i chcemy sobie od razu zaklepać termin na wakacje, zatem w zeszłym roku nad morzem w tym góry ojciec znów wspominał, że na wrzesień szykują się z mamą do Międzyzdrojów więc pewnie i my się załapiemy (jak co roku) może chociaż tylko ja z Amelką.. już nie mogę się doczekać bo też brakuje mi chwili odpoczynku..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    takie zrobiłam tylko zdjęcia:

                    po drugiej stronie jest jeszcze szafa..
                    Attached Files
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Czaczano i spokojnie jej taki wystarczy można dodać naklejki na ściane żeby wyglądal bardziej Amelkowo one sa zdejmowane wiec z teściami problemów mieć nie będziesz a tak super

                      ja mam @ i masakra w ciągu 20 min pełna podpaska zaraz się wykrwawię już wziełam tabletki które mi dała na wstrzymywanie zeby taki mocny nie był ale zanim zadziałaja

                      wczoraj tyle werwy miałam na sprzątanie a dziś mam lekkiego lenia

                      w biedronce nakupowałam chemii i dzis sprzątańsko,marzy mi sie pomalować salon ale w tamtym roku malowane wiec chyba mi M nie pomaluje
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Dziękuję dziewczyny - jesteście kochane
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          dziś sprzątanie od rana, kupiłam produkty na sernik no bo jutro przyjeżdżają teściowie i muszę się postarać
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            majorka a możesz mi pokazać które to naklejki będą, weszłam na Allegro i jest ich wiele ale nie wiem o których mówisz? chcę być pewna, które są te "zdejmowalne" by nie uszkodzić ściany..
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej
                              czacza ciesze sie, ze jednak Wam wyszlo z tym mieszkaniem, no i pokoik Amelki fajny, fajny...ale przepowiadam ci, ze jak nam wkleisz zdjecia za 2 miechy to juz bedzie widac na 100%, ze tam dzieciaczek mieszka teraz jeszcze ci pewnie tak glupio troche tak od razu wszystko zmieniac, ale tak stopniowo, coby tez tesciowie szoku nie przezyli...czemu nie

                              Majorka, a moze ten brak werwy to poprostu przez ta obfita miesiaczke, to przeciez tez zarypiscie moze oslabic organizm.

                              My w tym roku pewnie nigdzie nie pojedziemy, bo musimy oszczedzac po pierwsze to na podatek na konierc roku ok 6 tys euro i zaraz na poczatku roku ostatnia rata za auto 4 tys euro ( to byl kredyt lisingowy czy jakos tak dlatego ta ostatnia rata taka kolosalna), juz sie boje co to bedzie, wiec wakacje pewnie spedzimy w Niedoradzu u mojej mamy.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                dzięki grygorku
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X