Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Czesc
    Dziewczyny, mam cos dobrego do poruszania sie, powiem tyle, ze masakra jest wszystkie czesci przetrwac (bo pierwsza to tak na spokojnie raczej rozciaganie itp) w miare nadazajac, wlasnie wrocilam z pod prysznica bo cala potem zlana
    http://www.youtube.com/watch?v=GP-ADSVstD0&translated=1

    Powodzenia baby.

    Ide teraz cos upichcic szybko, chyba mielone w sosie i makaron - szybszego obiadu nie znam no i jak Miki wstanie musimy po chleb sie wybrac, a za oknem czaaaaaaaaaarno, no zobacze co z tego wyjdzie

    Do potem
    Last edited by vini-miki; 20-09-2010, 13:41.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej dziewczynki
      u mnie taka piździawa ze szok mimo że zaczeli palić to grzejniki są ledwo ciepłe brr.

      U nas weekend był świetny, Fifi od nie wiem kiedy spał u babci z soboty na niedzielę a my wyszliśmy całą ekipą do baru oglądać walki przy piwku ale było fajnie odpoczeliśmy sobie przynajmniej, wróciliśmy około 2 a wstaliśmy o 7 i tak ale jak poszliśmy po małego to jeszcze się zdżemneliśmy u mamy z godzinkę co tam jeszcze... bluzki przyszły śliczne, wcale nie zniszczone i zadbane naprawdę jestem zadowolona.
      A to mój maluch już wieki nie wstawiałam zdjęć
      Attached Files
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej dziewczyny!

        Ania no nie mogę się napatrzeć na zeby Filipa haha, Asia jeszcze trochę szczerbata jest
        Chudagleba sliczne córeczki!
        Ankasos fajny remoncik ja też mam dwie ściany bordowe w pokoju, a na nich złote i miedziane wzory sobie namalowałam. Asia ma za to koty nad łóżeczkiem - tez malowane przeze mnie.

        teraz jestem zajęta przygotowaniami do imprezy - będą urodziny na słodko - 3 ciasta, babeczki i po ciasteczku dla każdego na do widzenia. poza tym żelki, paluszki, mamby, popcorn itp. na razie siedzę w ozdobach, a sprzątanie pod koniec tygodnia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          chuda dziewczynki urocze

          ania no Filip to już poważny facet

          a ja postanowiłam napisać maila do tej baby co mi sprzedała tą beznadziejną kurtkę dla Poli i czekam teraz na odpowiedź , ciekawe co mi odpisze
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            przyszedł wylicytowany przeze mnie na allegro kombinezon coccodrillo dla Poli jest super nowiutki z metkami i naprawdę śliczny i jestem w szoku że mi sie go udało kupić za 99 zł

            ale sie cieszę bo po tej beznadziejnej kurtce to sie już bałam co przyjdzie
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              No a ja sama wieczorkiem M poszedł do pracy,dzieciaki śpią,tylko ciekawe jaka noc przede mną....Mały był dzisiaj okropny,przechodził samego siebie,wszystko mu przeszkadzało,wymuszał płaczem i do tego chyba zęby idą bo strasznie się śliniWszędzie wchodzi gdzie mu nie wolno(na taborety non stop).Normalnie odjazd.....

              Kala to napisz co Ci baba odpisała.Ja dogadałam się ze swoją-poprostu ma podwójne ciuchy.
              Fajnie,że udał się zakup kombinezonu!

              Ania Twój Fifi to "prawie" dorosły facecik,nie ma co,przecież najstarszy z forumowych dzieciaczków.

              Renatka nie masz zaciekawie z tymi wyjazdami męża.Ja bym chyba nie wytrzymała bez swojego.Wystarczy ,że pracuje na nocki i bardzoooo tego nie lubię

              Ankasos i co z tymi szafami?

              Ciekawe co tam u Syrwuni,Nichol,i Nitki??? Nator to już nie zajrzy pewnie...
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Ania Filipek wygląda na 3 latka taki kawaler ci wyrósł że hej

                Chudadziewuszki jak zwykle cudowne i piękne żeby moje sie tak kochały

                Kalafajnie że ten kombinezonik jest super mam nadzieję że opchniesz kurteczkę no i że moje też przyjdą w super stanie

                mój M tak czekał na mnie aż skończę grać że zasnął na kanapie i teraz chyba już go nie podniose no trudno będę spała sama

                idę póki śpią a o dziwo nie wstały ani razu

                DOBRANOC I DO JUTRA
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Czesc

                  Szybka kawunia z ranka i idziemy zaraz do przedszkola; Miki jeszcze spi

                  Madzik Ty mowisz, ze nie dobry byl, bo Ci wszedzie wchodzi.......ooooj to nie chcialabyc mojego pod opieka to jest "dziecko wysokosci", Miki najlepiej sie czuje stojac na stole, na parapecie, wdrapuje sie wszedze i o kazdej porze dnia, od rana do wieczora, no i masz ci babo placek...obudzil sie ide narazie, bo jeszcze musze o kibelek zachaczyc
                  Last edited by vini-miki; 21-09-2010, 07:16.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    czesc dziecwzynki
                    jestem i ja zmeczona jak nie wiem co mały cały weekend był u mamy tzn był z nami na poprawinach z dwie godzinki wiec dzisiaj w nocy przypomnial nam co to znaczy miec dziecko budzil sie chyba z 50 razy wiec chodze jak zombie
                    poza tym u mamy przestraszyl sie kapania w wannie bo u nas to pod prysznicem i wczoraj byly wrzaski jak mial sie kapac ale weszlam z nim i jak zalagodzilismy sprawe

                    zdjecia dzieciaczkow cudne
                    Kala pisz co z ta baba , a kurteczke widzialam w sklepir fajna i tez chcialam taka malemu kupic tylko niebieska ale sie wstrzymalam

                    Ania noo ja tez sie nie moge napatrzec na Filipka i te jego sliczne zabki no super chlopak

                    Aniasos pokoiki super ja mam bezowe sciany wiec nie mamm czym sie pochwalic a czerwone tez mi sie podobaja

                    Grygorku widze ze na maxa cwiczysz ale chyba sie nie odchudzasz bo ze zdjec to widac ze nie masz z czego, ja kiedyas tez tak lubilam poskakac dla lepszego samopoczucia i nawet ostatnio myslalm zeby sie na jakis aerobik zapisac tylko musze kolezanke wyciagnac


                    Jak zgram zdjecia to wam kilka wrzuce ale jak zwykle ja robilam i osobiscie pewnie jestem na max 10 no ale trudno ja uwielbiam robic zdjecia
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      tak na szybko kilka zdjec nasz mały jak zwykle upluty bo znów ząbki idą , a co włażenia na wszystko to Grygorku zapraszam z Maikiem do nas u nas nawet na szafce za telewizorem siedzial a mamy 40 calowy a parapet to jego milosc tylko juz nauczyl sie okno otwierac i jest problem
                      Attached Files
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej
                        Juz po przedszkolu, chlopaki jeszcze troche poganiaja i zaraz ich do lozek odtransportuje no i wtedy sobie poskacze, Megi wiesz co, takie "sportowanie sie" wciaaaaga jak cholera, i jak sie mozna rozladowac , no a juz na tym aerobiku a'la boks to przegiecie tak mi sie podoba, musialam cos wymyslic poza bieganiem, bo to nie zawsze wyjdzie z racji na tutejsza pogode, a raczej terazniejsza aure
                        Chuda te Toje dziewczynki takie kochliwe na codzien? czy od swieta? bo u nas to roznie bywa
                        Megi suuuuper wygladasz, bosko, podoba mnie sie twoj typ urody i tak sie zastanawialam ile masz wzrostu i czemu nie startowalas na Top Model , wg mnie masz predyspozycje a synus moze i upluty ale przystojniak na potege
                        Ania2288 Filip ma rozbrajajacy usmiech, w 100% nadaje sie do reklamy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          cześć

                          megi no lasencja jesteś niezła

                          a co do kurtki to baba mi jeszcze nie odpisała nie wiem czy wogóle odpisze

                          zaraz musze wstwić jej na allegro za*****iście negatywny komentarz
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Cześc kobity!

                            Staram sie Was czytać na bierząco, ale z pisaniem to już gorzej- czasu, weny i ochoty brak

                            strasznie dużo teraz zwaliło mi sie na głowe...
                            Krystian, sprawy typowo domowe (opłaty, samochód itp), do pracy musze sie teraz duuuużooo więcej przygotowywać, bo poprzednia p. dyrektor olewała wszystko totalnie, a ta nowa znów jest bardzo nadgorliwa, a że podpadłam- czepia sie teraz wszystkiego no i do szkoły już po pierwszym zjeździe mam mase nauki i pisania na kolejny (za 2 tygodnie)

                            Pierwszy zjazd jakoś przeżyłam, ale cholera jak to daleko od domu!
                            Krystian podobno nawet za mną nie jęczał, za to w niedziele cwaniak już nie mówił do mnie "Mama", tylko "Asia" fajnie, nie? Obraził sie czy ki piernik

                            Megi, śliczne foty! A Twój panicz widze będzie przystojny jak tata słodki jest!

                            Madzik, chyba wchodzimy faktycznie w ten okres "buntu dwulatka", bo u nas ostatnio też podobne akcje odchodzą. Dopiero sie zacznie teraz...


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dobry Nichol masz rację,chyba wchodzimy w etap 2-latków,oj będzie się działo..... Nie dosyć,że wszystko na przekór to jeszcze "ja sam"! Kacperos mi dzisiaj histerię urządził bo koniecznie chciał wejść na parapet,każdy mój zakaz kończy się jego wielkim "łeeeeeee"

                              Kaluś doczekałaś się meila?

                              Meggi ślicznie wyglądałaś!Po tych weselichach to formę na Sylwestra będzisz miała

                              Grygoranna no,to ja się domyślam co masz w domu,jak Twój mały też lubi być na "wysokościach",oczy dookoła głowy.A co do sportu,no cóż,ja kiedyś bardzo lubiłam pływać ale teraz to już nie te lata i brak czasu niestety...
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Cześć

                                Dziewczyny fotki jak zwykle śliczne, a nasi forumkowi chłopcy to prawdziwi przystojniacy

                                No a Megi laska na całego

                                Nichol współczuję dojazdów na studia, ja na moje miałam 100 km, więc coś wiem o tym, czasami dłużej jechałam niż siedziałam na uczelni, no ale nie ma wyjścia. Dasz radę!

                                Majoreczko super, że się lepiej czujesz!

                                A mnie moja córeczka wczoraj nieźle urządziła, dostałam z główki koło oka i teraz mam mega guza i sińca pod całym okiem ! Wyglądam okropnie i zaraz muszę iść na poszukiwanie korektora i jak nigdy zrobić sobie makijaż do pracy, bo się dzieci pani przestraszą haha

                                Miłego dzionka




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X