Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    w tym roku z Wójcika podobają mi się tylko rajstopy i jedna bluza kangurka.
    kiedys były fajniejsze tam rzeczy. jeszcze mam getry, dresik, bluzy i wszystko po roku nadal dobre haha

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Mnie też się wydaje,że dużo nie dałam....
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Madzik no cena dobra.
        w piatek przy okazji zakupów byłam w Coccodrillo i kurtka przejściowa dla Asi kosztowała 150zł!!! a niech spadają. wzięłam tę z Marquity, nawet bardziej bedzie do Emu pasowała, bo jest taka ciemno fioletowa.
        i tak te dzieci mają za dużo ubrań ja teraz chowałam poprane ubranka do szafy, to wyszło, że mam jeszcze nowe nienoszone bez metki i nawet takie z metką.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          madzik już sie zalogowałam na tym snajperze i podałam aukcje tylko nie wiem czy mnie nie przebiją , no trudno , zobaczymy może sie uda a ja nie to poszukam czegoś innego

          dzięki
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
            madzik już sie zalogowałam na tym snajperze i podałam aukcje tylko nie wiem czy mnie nie przebiją , no trudno , zobaczymy może sie uda a ja nie to poszukam czegoś innego

            dzięki
            Nie ma za co Zawsze możesz cenę zmienić (jedynie 3 min przed końcem już nie).Ja np.daję 120zł-przypuśćmy cena jest 80zł,ktoś np da 99,90 to ja wygram ale płacę tylko 99,91żl.Rozumiesz?
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              A kiedy się kończy aukcja? No i trzymam kciuki
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                A mój M ma jutro urodziny a ja prezenciocha nie mam dla niego
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                  A kiedy się kończy aukcja? No i trzymam kciuki
                  dzisiaj o 22 giej koniec aukcji
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                    A mój M ma jutro urodziny a ja prezenciocha nie mam dla niego
                    ja swojemu zazwyczaj cos do ubrania kupuję

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      No ja też tak myślałam,jutro chyba wyskoczę coś kupić.

                      A powiedz mi za ile sprzedałaś krzesełko do karmienia,bo ja też chcę wystawić a nie wiem za ile i jak je wysłać?
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        cześć dziewczyny
                        pogoda u nas masakryczna leje, wieje i zimno. normalnie tragedia. a z Małym to juz powoli kota dostaję, jak tylko wstał to chodzi i kwęka i jęczy i popłakuje...no chyba wyjdę z siebie ja wiem że to pogoda tak go nastraja, drugi dzien w domu będziemy siedzieć to co się dziecku dziwić. ale przecież nie wyjde z nim na deszcz i wiatr.

                        mnie też zresztą pogoda dobija, jakieś takie lekko depresyjne stany się wkradają...no nic, trza będzie przwyknąć, w końcu jesień idzie...

                        co do ubranek-ja głównie spodni szukam, bo te co mam to albo już za małe albo znowu za duże. nie mam nic na teraz. tzn. jedną parę, kupiłam ostatnio w h&m, chyba takie jakich saikornik szukała.
                        kurtkę mamy z poprzedniego sezonu, Mały jeszcze się mieści więc nie kupuję drugiej. poza tym mam jeszcze kamizelke, bluzy dość grube tak więc myśłe że na jesien damy rade. O zimie wolę nie myśłec, jak tak was czytam to ceny mnie normalnie powalają! tym bardziej jak pomyśłe że jeszcz sobie muszę jakiś płaszcz kupić, kozaki, M też w jakieś zimowe buty musi się zaopatrzyć...masakra!
                        co do drożyzny jeszcze to ostatnio w polo mnie zatkało. Kupowałam w czwartek masło i płaciłam 2.70zł. a w poniedziałek, za to samo masło 3.99zł! 1/3 ceny w tak krótkim czasie!


                        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ja miałam krzesłko Coneco, to nie Fisher Price czy Chicco więc chodliwe nie jest. sprzedałam za prawie 170zł, więc chyba nieźle. zapakowałam w worek na śmieci Jana Niezbędnego - taki czarny, super mocny o pojemności 180l
                          wysłałam GLS'em kosztowało mnie to 35zł + cena jednego worka cała rolka worków 15zł kosztowała.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                            cześć dziewczyny
                            pogoda u nas masakryczna leje, wieje i zimno. normalnie tragedia. a z Małym to juz powoli kota dostaję, jak tylko wstał to chodzi i kwęka i jęczy i popłakuje...no chyba wyjdę z siebie
                            u mnie to samo, więc wystawiłam Asi całe skrzynie z zabawkami, cała podłoga pokoju jest w zabawkach a podoga mała nie jest, bo ma ok. 36m^2 no dobra, powierzchnia do zabawy, to jakieś 25-30^2, bo jeszcze meble trzeba odjąć. teraz siedzi i ogląda co tam przez te dwa lata zgromadziła, a w tle leca bajki i jakoś czas leci

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              ja miałam krzesłko Coneco, to nie Fisher Price czy Chicco więc chodliwe nie jest. sprzedałam za prawie 170zł, więc chyba nieźle. zapakowałam w worek na śmieci Jana Niezbędnego - taki czarny, super mocny o pojemności 180l
                              wysłałam GLS'em kosztowało mnie to 35zł + cena jednego worka cała rolka worków 15zł kosztowała.
                              My mamy firmy MEGGI cz jakoś tak,nie wiem za ile wystawić (może 50zł?).A jak załatwia się tego kuriera?
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                ja mam siedzibę GLS'a 10 minut jazdy samochodem od domu, zaraz dalej mam DHL'a, ale z DHL'em zawsze sa problemy, więc u nich niczego nie załatwiam
                                pojechałam zatem do nich z zapakowanym krzesełkiem, dali mi kartkę na adres - samoprzylepną - więc już nie musisz mieć wlasnej naklejki, zmierzyli czy sie wymiary tej zwykłej paczki zgadzają i zabrali
                                tu masz wymiary i wage: http://www.gls-poland.com/pl/prod_na...ss_parcel.php3 - za takie paczki biora właśnie 35zł.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X