Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    a po za tym dzieisiaj nie jestem w pracy tylko z Polą w domu, a ona od rana

    była za*****iście marudna i mnie do szału doprowadza

    momentami , że mam ochotę zmykać z domu
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ladniutkie kurteczki Majorka i jakie rozowe , Ania bluzki super no i jaka cena
      Magda niecierpliwe, niecierpliwe, bo na tym Marktplaats nie ma takich zasad jak np na Allegro, a szkoda, bo ludzie robia co chca, umawiasz sie z babka na powiedzmy 25 euro, wszystko gra, dogadujemy sie dalej, a tu nagle ktos mnie przelicytuje o 1 euro, to ta juz moze sie z "niepisanej" umowy wycofac, no ale to juz od LUDZIA wszystko zalezy, a tu takie zyly, ze szok...gorsze ode mnie

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        czesc dziewczynki,
        u nas od rana szaro i smutno za oknami, aktualnie probuje uspic malego tzn siedze i czekam az sam usnie w łózeczku juz pol godziny to trwa ale zblizamy sie do celu ostatnio bardzo zle sie czuje kreci i sie w głowie ale juz tak na maksa ze czasami boje sie byc z malym w domu sama tak jak wczoraj jak m byl w niemczech
        co do ciuszków naprawde fajne rzeczy żeście pokupowały i za niezłe pieniadze , ja to tylko nowe licytuje bo moj m nie chce kupowac uzywanych choc mu tlumacze ze my po małym tez nieraz cos sprzedajemy i ciuszki sa prawie idealne no ale mojego chlopa w tej kwesti nie przegadam
        Majorka no jak juz dostałas leki to bedzie na pewno lepiej
        A wszystkim chorym dzieciaczkom zycze powrotu do zdrowia, bo moj mały tez cos zaczyna kichac oby sie na kichaniu skonczyło/
        Madzik jesli nie zapłaciłąs za tą aukcje to zadzwon do tej babki i pogadaj bo inaczej to nie wyjasnisz sorawy
        Kala widzisz Polka zdrowa a tak sie martwiłas ona juz taki typ a dzisiaj poczuła ze ma mamusie w domu to Cie wykorzystuje


        No mój książę juz spi nawet nie zauwazyłam jak usnal tak sie rozpisałam, moja stanowczosc w koncu wygrywa i usypia sam
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no wiesz vini-miki mnie też to wkurzyło, że musialam tyle czasu na pieniążki czekać, a babka nic nie napisała nawet, że teraz nie ma czy wpłaci po tygodniu, tylko że nr konta poprosi i do widzenia. a sprzedawałam krzesełko do karmienia, a one takie niezbyt chodliwe są i się cieszylam że za pierwym razem poszło i to za całkiem niezłą sumkę! a potem się stresowałam, że babka nie zapłaci - ale to jak już pisałam piątego dnia po zakupie haha.
          Ania to super, że Filip załapał jak się samodzielnie zasypia. podoba mi się bardzo ten sweterek Zary

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
            madziku z asortymentem to zalezy bo zawsze czesc wychodzi ale sa takie rzeczy ktore sa w stalej sprzedazy, zalezy co to za szafa i jakie drzwi, napisz mi nazwe ale ogolnie jesli nie mialy zadnych przywieszek zmiana asortymentu czy koniec serii ( nie wiem co tam uzywaja) to nie powinno byc pro blemu
            kochana,chodzi mi o tą szafę DOMBAS- nowość za 299,99zł,może nic specjalnego ale niedrogo.Jeszcze podoba mi się ta ELGA ANEBODA ale tam trzeba dokupić osobno półki i kosze(cena 750zł) .Ja potrzebuję taką do przedpokoju,by pomieścić kurtki i buty.Którą doradzasz?
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dziewczynki,widzę,że też poczyniacie zakupy na zime
              Kala,Majorka,Ania fajowe ciuszki i kurteczki.My właśnie czekamy na przesyłkę ciuszków ,w tym kombinezon COCODRILO.

              Kala za ile kupujesz ten kombinezon?Nowy czy używany?

              Megi wysłałam do tej kobity meila z zapytaniem o co loto???


              Idę prasować.
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                madzik kombinezon jest nowy z metkami tylko z kolekcji 2009, ja najwyższą kwotę dałam 100 zł, ale jest dużo osób licytujących więc pewnie mi sie nie uda chyba że będę licytwać dalej ale nie wiem czy to ma sens kupić drożej co myślicie
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                  madzik kombinezon jest nowy z metkami tylko z kolekcji 2009, ja najwyższą kwotę dałam 100 zł, ale jest dużo osób licytujących więc pewnie mi sie nie uda chyba że będę licytwać dalej ale nie wiem czy to ma sens kupić drożej co myślicie
                  Kaluś ja za używany COCODRILO dałam 99zł Opłaca się licytować,ostatnio patrzyłam w sklepie jednoczęściowy MARUITY za 239zł A kurtka 139zł spodnie 89zł do kombinezonu.Ja używam nieraz snajpera jak mi na czymś zalerzy i wiem ,że nikt mnie już nie przelicytuje....
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kala ja za nowy w tamtym roku dalam chyba 160-170zl wiec nie wiem jak bardzo ci sie podoba to licytuj ale ja wiecej niz 130 bym nie dala
                    Madzik Mariquity taki drogi ja tez kupowalam tylko w tamtym roku to dala chyba 180 ale juz odsprzedalam kolezance na wiosne jakos, kurtki to widzialam tak jak piszesz 139 jak ostatnio w porcie byłam
                    Last edited by megi84; 15-09-2010, 10:56.
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Madzik ja kupiłam dla Asi kurtke przejściową z Marquity za 50zł - nową w sklepie.
                      poza tym widziałam kurtki Wójcika za 220zł w zeszłym roku kupowałam za 150! to jest cholera 70zł różnicy!!!! masakra. w tym roku nie kupowałam, bo ta stara jest dobra, a poza tym obrzydliwe w tym roku są kurtki w Wójciku :/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        My mamy taki:

                        http://allegro.pl/kombinezon-coccodr...218831093.html
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          madzik ale ja nie wiem co to snajper
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Podaję Ci link:

                            http://www.snajper.net/


                            Musisz się zalogować,podajesz aukcję,ile jesteś w stanie zapłacić i on za Ciebie strzela 7 sekund przed zakończeniem aukcji,więc nie mają szans inni Cię przebić( no chyba ,że dadzą większą kwotę)
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              Madzik ja kupiłam dla Asi kurtke przejściową z Marquity za 50zł - nową w sklepie.
                              poza tym widziałam kurtki Wójcika za 220zł w zeszłym roku kupowałam za 150! to jest cholera 70zł różnicy!!!! masakra. w tym roku nie kupowałam, bo ta stara jest dobra, a poza tym obrzydliwe w tym roku są kurtki w Wójciku :/
                              Powiem Ci ,że te kombinezony Marquity też za specjalne nie są...W Wójciku nie oglądałam w tym roku,mam dwa z tej firmy z lat poprzednich,jeden jeszcze za duży a drugi przyda się na sanki
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Madzik no za dwuczesciowy to dałas dobra kase bo nowy to srednio 250zl ale jednoczesciowe sa tansze
                                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X