Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    moja Hania to się nie wyspała bo ja obudzili i teraz taka fochowata chodzi ale chyba ją wcześniej położę i będę miała z głowy

    papużka dzis robi drugi lot a Hania wpada w panike jak tylko zobaczy ze lata jak siedzi w klatce to dziś od rana sie domagała zeby ja wypuścic a teraz siedzi na klatce i ciągle sie nam przygląda wczoraj wylądowała na mojej głowie

    ja obserwuję aukcję dwóch kurtek i dwie takie same chcem im kupić identyczne żeby fajnie wyglądały
    buciki fajowe widziałam z goretexu ale nie jestem przekonana do uzywanych choć wogóle po nich nie widać że używane
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      a co do mężków to ja swojego nie puszczę dalej niż na ryby a już jak by miał z kolegami gdzieś wybyć to bym chyba zabiła jak nie ze mną to wogóle moze i jestem zaborcza ale nie jestem za tym że każdy sobie

      Kala ty to chyba trochę pracocholiczka jesteś co
      moja kumpela też ksiegowa ma swoją firmę ale też pracuje po kilku firmach i tak to nie moge sie z nią umówić na kawe bo nigdy czasu nie ma ona pracuje od 6 rano do 20 lub 22 ale dzieci nie mają
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
        a co do mężków to ja swojego nie puszczę dalej niż na ryby a już jak by miał z kolegami gdzieś wybyć to bym chyba zabiła jak nie ze mną to wogóle moze i jestem zaborcza ale nie jestem za tym że każdy sobie

        Kala ty to chyba trochę pracocholiczka jesteś co
        moja kumpela też ksiegowa ma swoją firmę ale też pracuje po kilku firmach i tak to nie moge sie z nią umówić na kawe bo nigdy czasu nie ma ona pracuje od 6 rano do 20 lub 22 ale dzieci nie mają
        majorka ja pracuję od 9 do 14 tej w praktyce czasami do 15 30 ale tylko jak jest koniec roku i początek czyli bilanse itp. mam takie dyrektorki że mnie nie rozliczają z godzin tylko ze zrobionej pracy , są naprawdę ok

        a co do mężów to sie z tobą nie zgodzę bo to że raz w roku wyjeżdża z kolegami na 10 dni to nie oznacza że każdy sobie

        każdy ma prawo do bycia czasmi samemu i realizowania swoich zainteresowań,po za tym trochę zaufania sie chyba każdemu należy a co ma być to i tak będzie

        a siedzenie tylko razem i na sobie też wierności i wieczneego bycia razem nie zagwarantuje co ma być to będzie, jak ktoś ma kogoś zdradzać albo oszukiwać to i z sąsiadką lub przyjaciółką domu to zrobi
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Kaluś ja nie twierdzę że nie ale ja bez swojego dnia sobie nie wyobrażam a jeśli chodzi o zainteresowania to on co soboty i niedziele na rybkach po nocach siedzi i w tygodniu jak chce to też zasówa wczoraj były zawody i 10 godzin go nie było ale wiem że wróci bo tak bym z tęsknoty uschła on tylko ma swoje rybki i taki domator nigdzie by nie chodził i nie jeździł najlepiej ale że jest ze mną niestety musi tyłek ruszyć od casu do czasu a jak nie to ja wymywam
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
            Kaluś ja nie twierdzę że nie ale ja bez swojego dnia sobie nie wyobrażam a jeśli chodzi o zainteresowania to on co soboty i niedziele na rybkach po nocach siedzi i w tygodniu jak chce to też zasówa wczoraj były zawody i 10 godzin go nie było ale wiem że wróci bo tak bym z tęsknoty uschła on tylko ma swoje rybki i taki domator nigdzie by nie chodził i nie jeździł najlepiej ale że jest ze mną niestety musi tyłek ruszyć od casu do czasu a jak nie to ja wymywam
            no tak mój to zupełnie inny typ on zawsze potrzebował chwili tylko dla siebie
            jak byłam młoda to też tylko z nim chciałam siedzieć ale juz mi przeszło

            chociaż owszem lubię być z nim tylko razem we dwoje ale to sie zdarza tak żadko że szok ostnio ponad rok temu bylismy we dwoje na weekend w krakowie i było super po róznymi wzgledami
            w tym roku mielismy jechać na weekend do Kazimierza ale niestety z pewnych przyczyn nie wyszło
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              to może jak wróci podrzuć dzieci do rodziców i zróbcie sobie swój wieczorek
              ja co prawda nie mam jak podrzucać ale moje idą spać o 20 i jak zasną to jak by ich nie było i możemy sobie wieczorkować choć też rzadko nam sie to zdarza
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                to może jak wróci podrzuć dzieci do rodziców i zróbcie sobie swój wieczorek
                ja co prawda nie mam jak podrzucać ale moje idą spać o 20 i jak zasną to jak by ich nie było i możemy sobie wieczorkować choć też rzadko nam sie to zdarza
                kurcze majorka ale w domu to nie to samo niestety
                człowiek zrąbany po całym dniu i perspektywa pracy na drugi dzień i wogóle jakos nie ten klimat co na wyjeździe luz i myślenie tylko o sobie

                a ja w domu to padam o 22 giej już
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no ładnie ja to o 22 bym nie zasnęła mimo że zmęczona jestem jakoś przyzwyczaiłam sie iść po 23 i wcześniej ni hu hu
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Cześć babeczki,no jestem i ja Jak mowa o wypadach z M to my byliśmyw sobotę tylko sami w IKEA i PORCIE Łódż ,tak połazić i zobaczyć te szafy(podobała mi się jedna ale kupimy chyba dopiero za miesiąć) ,zjedliśmy tam obiadek ,nie było co chwilę:mama,tata itp...Fajnie tak czasami mieć siebie tylko dla siebie.(Kaluś powiem Ci szczerze,że tam w Porcie idzie się zgubić normalnie,już 100 razy wolę Manufakturę).Wczoraj za to już z dziećmi pojechaliśmy właśnie do Manufy,kupiliśmy sobie butki i zleciało popołudnie całe.
                    A dzisiaj u lekarza byłam z dwoma łobuzami,bo kaszel i katar mają,ja zresztą też usmarkana do pasa Dostałam 8 dni na opiekę dla nich,ja się do lekarza nie załapałam ,bo tyle ludzi było... No cóż ,zostają domowe sposoby ....
                    Zaraz wezmę aspirynkę,i do łóżeczka.Do rana .PApapapa
                    Last edited by madzik291; 13-09-2010, 20:36.
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      no to chyba już wszędzie te katary bo gdzie nie spojrzę to choroby a moja Hania dzis zaczęła kichać i cały dzień przeleciał na kichaniu a wieczorem z nosa leciało tylko u niej to chyba uczulenie na grzyby bo teraz super pylą a wczoraj mieliśmy spacerek i już koniec wiosną też tak miałam a Maja znowu z gardłem no i chyba też się rozłożą
                      ja znowu mam ból brzucha jak na @ tylko razem z krzyżem i nie wiem co to bo @ dopiero się skończył chyba że to znowu te nery napiepszają chyba znowu sobie wyniki zrobie,dziś mi mężek odwbrał te na tarczyce i nie sa takie złe jak ostatnio no ale jutro jadę to mi zrobia USG i wtedy będe pewna co i jak
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Heja babeczki!

                        Wieczory tylko we dwoje... hmmm
                        Ja też myśle o jakimś wypadzie na weekend, jak M wróci...
                        Jak zaczne jeździć do szkoły to może Kris przyzwyczai sie do wieczorów i zasypiania bez mamy, i będzie nam wszystkim łatwiej

                        A co do studiów... i pracy... i zacnej dyrekcji mojej
                        Dostałam dziś pisemną odpowiedź na moje wnioski Pani dyrektor chyba dostała niezłą z*****ke za to, co wyprawia, od organów wyższej instancji, do których zwracałam sie z prośbą o rozwiązanie tego zenującego konfliktu
                        mam umowe na stałe, pełny etat, tyle że bez nadliczbówek, ale to jest pikuś w porównaniu z tym, co chciała mi pipa odebrać. Tak czy siak- pracuje normalnie od pon. do czw., a w piątki- po 2 godziny. Dzięki temu, wtedy kiedy będe mieć zjazdy spokojnie po pracy będe mogła pędzić do szkoły, bez kombinowania.
                        A dyrka oczywiście odwróciła kota ogonem, że niby ona sie niechcący pomyliła, a ja niewłaściwie postapiłam robiąc z tego afere. Mam ją w poważaniu!

                        Moje przeziębienie odpuściło, za to Krystianek sie zaraził i od wczoraj męczy sie z katarem. Zapowiada sie ciężka noc, bo już widze że ma problemy ze swobodnym oddychaniem. Zaczyna sie zezon choróbskowania...


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Witamy się z rana,u nas kataru ciąg dalszy i widzę,że nie tylko u nas....
                          Wystawiłam kilka rzeczy na allegro(min ubranko do chrztu),zobaczymy,może się uda sprzedać.

                          Nichol to sprawa już rozwiązana na Twoją korzyść Super,o swoje trzeba walczyć!

                          Idę sprzątać,jakby co,to jestem.
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hejka,

                            u nas wczoraj było ładnie a a dziś już nie tak fajnie.
                            Strasznie choróbska szaleją. Mati niestety też kicha. Oprócz tego wczoraj był tak nieznośny, że po prostu wyszłam z siebie i stanęłam obok - wielokrotnie!
                            CCały dzień łe i łe. Ma trzy gule nadal i tylko jeden wyrżnięty trzonowy Na 13 zapisałam się do naszego pediatry. Zapytam o skierowanie na morfologię i mocz może, żeby być pewnym, że te jego szaleństwa to na pewno zęby. Tak mi koleząnka poradziła, ale sama nie wiem.
                            Czy Wy jeszcze podajecie wit. D3? Mi się skończyła niedawno i nie wiem, czy kupować.
                            Nichol, gratuluje sukcesu!

                            Dużo, dużo zdrówka dla Was wszystkich!

                            Miłego dzionka
                            Mateuszek 30.04.2009

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              czesc dziewczynki
                              a u nas za to dzisiaj słoneczko , juz dwa pranka powiesiłam
                              Mi jakoś kichanie przechodzi a mały dostaje codziennie rano wapno i witamine c i jakos narazie go katarzysko omija.
                              Co dow itaminy d3 to nam pediatra kazał tylko do roku podawac i powiedział ze latem reszte zrobi słonce
                              Nichol no gratuluję ty to masz przebicie ja bede kiedys uczyła w szkole to tylko do Ciebie bede sie zgłaszała z trudnymi problemami
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                A co tutaj takie pustki , czyzbym tylko ja siedziała w domu
                                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X