Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    A przypomniał mi się dowcip z podtekstem

    Jakie zawody mają faceci w odpowiednim wieku?

    Około 20-Kelner-nim doniesie to rozleje.
    Ok.30-drwal-rąbie co popadnie.
    ok,40-wirtuoz-dłużej się stroi niż gra.
    ok.50-meteorolog-z tyłu wiatr,z przodu opad.
    ok.60 -młynarz-bo siedzi na workach i bawi się sznurkiem
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      madzik no jakbyś miała kupić 3 pary po 150 zł to maskara ale czy to jest normalne że buciki dla takich małych dzieci są takie drogie

      ja rozumiem atesty i itp ale ile tam materiału, skórki i czy czegokolwiek potrzeba

      chociaż z drugiej strony fajne buty ze skóry dla siebie widziałam ostanio za 400 zł w Venezi albo w aldo , ale jak ja bym je sobie kupiła to pochodzę parę sezonów a dla Polki na wiosnę już będą za małe
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        dobry zarcik Madzik

        dziewczyny kiepsko bylo...bo po pierwsze prawie caly czas laaaaaaaaaaaaaaaaaalo,po drugie ten caly osrodek "Rusalka" to najlepsze co mial zrobione to strona internetowa... ja pierdziu, tak wszysko upiekszone, przekoloryzowane, z tymi animacjami dla dzieci, wypasiona sala zabaw, no i wszystko po kolei, i domek z lat 70 razem z wyposazeniem i scianami, skonczywszy na zimnym schabowym na stolowce...masakra poprostu, no i wiecie, jak tak wszystko jest na nie, dzieciaki dokazuja na wszystkie mozliwe sposoby, to najlepiej, gdzie ci wtedy moze byc to u siebie w domu...i powiem Wam, ze pomimo niewyspanie, to dzisiaj jestem w raju, i baaaa, niebo blekitne nad domem, takze zapowiada sie piekny dzionek, no ironia mala, ale jeszcze tak sie nigdy nie cieszylam z powrotu z wakacji

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Taka prawda Kala,dziecko pochodzi sezon,i dlatego nie opłaca się kupować drogich rzeczy,chyba ,że zostawisz dla kolejnego dziecka albo stać Cię poprostu.

          Grygorku widzisz jak to jest,pięknie na obrazku a w rzeczywistości szajs.Innym razem może lepiej popytać znajomych,może doradzą jakiś ośrodek w którym byli i dopiero się wybrać.Ale kto przewidział....
          Nie dziwię Ci się,że jesteś szczęśliwa w domu po powrocie...
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
            A przypomniał mi się dowcip z podtekstem

            Jakie zawody mają faceci w odpowiednim wieku?

            Około 20-Kelner-nim doniesie to rozleje.
            Ok.30-drwal-rąbie co popadnie.
            ok,40-wirtuoz-dłużej się stroi niż gra.
            ok.50-meteorolog-z tyłu wiatr,z przodu opad.
            ok.60 -młynarz-bo siedzi na workach i bawi się sznurkiem
            dobre t jest.. już to kiedy słyszalam.
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              No cóż,nikogo nie ma A ja chyba doła łapię,smutno mi jakoś bo wolałabym dzisiaj zostać w domu niż iść do pracy ,tym bardziej ,że mam imieniny......a buuuuu...
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Nooo, dziolchy, skonczylam lekture, haha, alescie naskrobaly przez te 2 tyg., i byly tez pikantne tematy

                Sikornik Kyla (kurcze niewiem czy dobrze napisalam nicka, ale nie piszesz ostatnio , a nie chce mi sie wertowac juz stron do tylu..wybacz, ale to o Ciebie chodzi) - witajcie dziewczyny


                u nas z tym sexem, to zawsze jest wieksza ochota niz mozliwosci, bo taaaakie wielkie plany, a czesto gesto, jak juz sie polozymy do wyrka, skonczy sie na smiechu i idziemy lulu, ale co zrobic jak oczy leca
                Ale kiedys to ohoho, nie mial ze mna zycia, bo to ja przewaznie "meczylam" o male co nieco, no a pozniej po dzieciach , zostala wlasnie ochota i nieraz tak sie wlasnie smakiem obywamy
                Kupilam sobie w tym tygodniu gorset taki do ponczoch no i obowiazkowo ponczochy, noooo i tym sposobem przegonilismy nawet zmeczenie haha, dzisiaj chyba znow go przyodzieje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Madzik milego imieninowego dnia zycze , moze dzisiaj skapnie Ci wieczorny prezencik od mezusia

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Madzik wszytskiego naj z okazji imienin)
                    Kala znalazłam artykuł o niejadkach to link ,http://babyonline.pl/maluch_karmieni...ul,6329,0.html
                    My niedawno wróciliśmy z sali zabaw i tak sie wyszalałam z małym ze szok a na koniec nabił sobie wilkiego guza na czółku na dodatek na innym guzie bo sie ganialismy po przeszkodach a teraz usnal ze zmeczenia
                    Ja mam dzisiaj wolny wieczor bo mezus na kawalerski idzie a ja dopiero za tydzien na panienski wiec pewnie bede wieczorkiem.
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez megi84 Pokaż wiadomość
                      Madzik wszytskiego naj z okazji imienin)
                      Kala znalazłam artykuł o niejadkach to link ,http://babyonline.pl/maluch_karmieni...ul,6329,0.html
                      My niedawno wróciliśmy z sali zabaw i tak sie wyszalałam z małym ze szok a na koniec nabił sobie wilkiego guza na czółku na dodatek na innym guzie bo sie ganialismy po przeszkodach a teraz usnal ze zmeczenia
                      Ja mam dzisiaj wolny wieczor bo mezus na kawalerski idzie a ja dopiero za tydzien na panienski wiec pewnie bede wieczorkiem.
                      megi dzięki bardzo mnie ten artykuł pocieszył i niektóre stwierdzenia jak ulał pasują do mojej sytuacji i nawet czytałam je z uśmiechem na ustach

                      wynika z tego że z moją Polą wszytsko ok,
                      - prawie nie choruje (odpukać) dwa razy miała katar, raz jelitówkę,
                      - przybiera na wadze i rośnie (5 cm od maja)
                      - jest energiczna , żywiołowa i zadawolona

                      a ja sie zamartwiam, dzisiaj zjadła np 125 ml mleka, 150 ml kaszy gęstej na mleku, 3/4 parówki , 2 duże danonki, 150 ml kaszy z połówką jabłka bo nic innego na obiad nie chciała i 2 słone precelki a jest godz 15 15
                      więc mam nadzieje że jeszcze coś zje, trochę to wszystko monotonne ale jednek jedzenie

                      kończe już ten temat , postaram sie wyluzować i nie narzekać tak strasznie , a artykuł chyba zapisze w ulubionych żeby sobie co jakiś czas przypominać
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        czesc baby Dostalam @... nosz tak mnie nery bolą ze masakra.. jak stara baba chodze jakaś pogięta../ a jutro la sie bedzie ze mnie jakbym krwotok miala... :/ dodatkowo pogoda nastraja do samobójstwa .; non stop wieje.. prawie non stop chmury.. i deszcz... jak wyjdzie słonce to taaakie ze patrzec nie mozna bo oczy wychodzą z orbit z bólu...
                        humor od dluzszego czasu mam tak z*****any ze szał. zabic moge za nie takie spojrzenie. wszystko mnie drazni. non stop jestem wsciekla... chyba jakis kryzys przechodze..
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ja juz jestem mężusia wyprawiłam, synek śpi a ja..... ja padam jak zwykle i jak zaraz się któraś nie zjawi to uciekam
                          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            witam!
                            za bardzo się do Was nie zaliczam, bo mam córę z września, ale widzę, że pisza tu moje forumowe koleżanki - Sikorka i dwie Anie, więc może mogę się dołączyć?
                            dzisiaj spędzam wieczór samotnie i może znajdzie się ktoś chętny do pogadania?

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              heja


                              Grygorka witaj w końcu, normalnie sie stesknilyśmy a co do wypadu to zawsze stronki są pięknie zrobione ale szczerze to jak dałaś ten link to jak patrzyłam na tą stronę to cholera coś mi nie pasowało ale mówię sobie siedź cicho i nie psuj komuś humoru :/ czasami tak mam ze coś widzę i tylko mi nie pasuje i zazwyczaj mam rację


                              Sikor niegdzie się nie wybieramy(brak kasy) ale w końcu poświęce czas dziecku bo mi cholernie tego brakuje...

                              a kaloszki na allegro kupiłam takie co ich dużo jest kaczorki, krokodylki itp a teraz to w nowym targu na targu

                              ja gumek nie mogę i też zastanawiam sie nad spiralą bo póki co drugiego nie planujemy

                              Renatka powiedz mi jak się objawia choroba Filipa i kiedy zauważyłaś jakieś pierwsze oznaki itp??
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                witam!
                                za bardzo się do Was nie zaliczam, bo mam córę z września, ale widzę, że pisza tu moje forumowe koleżanki - Sikorka i dwie Anie, więc może mogę się dołączyć?
                                dzisiaj spędzam wieczór samotnie i może znajdzie się ktoś chętny do pogadania?
                                no dzień dobry
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X