Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Inka zgadza się przez 3 miesiące urosła 6cm a przybrała niecały kilogram także schudła

    U nas dzisiaj wietrznie, jak słonko zajdzie to chłodno a jak wyjdzie zza chmur to nie idzie wytrzymać....
    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kala u nas więcej włosów z tyłu niż z przodu także na zdjęciu tego nie widać ;P
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
        Kala u nas więcej włosów z tyłu niż z przodu także na zdjęciu tego nie widać ;P
        u nas też z tyłu loki a z przodu zakola i trzy włoski na czole
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Witam witam i o zdrówko pytam
          Moje niunie dzsiaj na wieczór i jutro rano dostaną antybiotyk i w końcu KONIEC!!A ten chrześniak mojego M to ma zapalenie skóryAle on to ma tego bardzo dużo i to z ropą,emilka tylko na pupie miała 5 takich,a na rekach i stopach tylko krostki.Buźka juz prawie cacy,apetyt wrócił,ciągle coś obie chcą jeśćJutro Emilcia kończy 3 latka !!!Oto moje psotniki
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Kochane właśnie dostałam meila że we wrześniowej gazetce "mamy radzą mamom" będzie opublikowana moja wypowiedź... Ale się cieszę!!! Komu autograf...? Hihihi :-)

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Czesc dziewczynki ,
              mały ma znow gorączke ledwo co przyjechałam od mamy a on taki ciepły a na termometrze prawie 39 dałam mu ibum i w 5 minut usnał mam nadzieje ze sie znów czegos nie złapał tylko ze to zeby.
              Chuda to suoer ze dziewczynkom lepiej no i poprosze o autograf a na jaki temat ten artykul to kupie gazetke
              Weronisia słodka awłoski sie dziewczyny nie martwie dziewczynkom pozniej rosna a zza to mezczyznom wczesniej wypadaja
              cos jeszcez mialam naisac ale nie pamietam
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Chuda gratulacje! i ciesze się że z dziewuszkami już lepiej, oby już nie chorowały

                Megi ja tam ilością włosków się nie martwię, urosną jak będą chciały
                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  czesc dziewki

                  Matko co za dzien..;/ wszystko mnie boli...nawet paznokcie i włosy.:/ wstalam przed 5.. dodatkow po nieprzespanej nocy bo OSkar temp. wczoraj dostał na wieczór t ja dla wszystkiego spalam lekkim snem ze nawet sapniecie dziecia mnie na nogi stawiało.. a dziś poł dnia w B-stoku..po wyprawke dla Filipa no i łeb mi tak boli ze go zaraz wyrwe...
                  Po Oskara Temp slad nie ma.. dobrze bo już sie balam e jakiegoś udaru słoneznego dostał..wczoraj mieliśmy ok 45 stopni.. a było tak duszno ze masakra.. no a dziś po południu Filip biegunki jakiesjs dostał.. do 16zjadł jedno jajko smażone i pączka.potem jeszcze wszamał dwa hamburgery.( ze kotlety takie ) no i poszedł spac o 19... :/ jak mi pobudke zrobi o 4 rano to chyba go zamkne w szafce.;/... n a w łikend mamy dni modu u nas na wsi a ja mam w planach nie wrocic o wlasnych silach do domu..( mam nadzieje ze tato przypowadzi mnie...chociaż pod bramke.. ) cala sztachoteka bedzie 20 metrów od mego domu.. to nawet jak upije sie w ogródku to prawie jak w parku. no tylko czy moje plany sie ziszczą???
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej

                    Weroniścia śliczniutka i powiem wam ze to chyba taki okres bo moja też taki pulpecik była a teraz do góry wystrzelila i taka chuda jakaś

                    Chudzieńka dziewczynki jak zwykle bombowe aż mój M oglądał jak one do siebie podobne fajnie że im lepiej no i AUTOGRAF PROSZĘ

                    A JA MAM NOWY PIEKARNIK POD ZABUDOWE tak długo na niego czekałam piecze super dziś juz próbowałam i expresowo no jeszcze jak bym dostała swój wymarzony robot kuchenny byłabym szczęśliwa

                    ide wszamać kolacyjkę z M dziś gotowane jajeczka i twarożek z pomidorem i natką pycha
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej baboszki ja już nie śpię choć zaraz chyba walnę się na kanapę póki Hania grzecznie siedzi w kojcu

                      dzis chyba do mamy pojede poszwedam się po koleżankach
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hejka
                        U mnie nocka taka sobie,Iza troszkę się kręciła.No ale pospałyśmy do 7:40(jak nigdy)Megi to jest "sposoby i rady na dobry sen'.Napisałam kilka słów i mnie wyróżnili.Na stronie głównej znajdz temat "zostań autorka miesięcznika MRM" i tam mnie znadziesz.Potem do Was zajrzę,jak Izuch mi usnie.Pa.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Cześć ,ja już od rana u fryzjera byłam,no ,(wkońcu wyglądam jak człowiek)
                          i na poczcie bo butki moje przysłali.Zajrzałam do mojego ulubionego sklepu i kupiłam sobie jeansowe rybaczki i fajną ażurkową bluzeczkę,za całe 20 zł.
                          Resztę dnia przesiedzimy chyba w domu bo chłodno na dworze dzisiaj...Chyba zgłupieję z tą moją trójeczką...
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            a I KUPIŁAM DWA KWIATY W DONICZKACH:BANANOWCA I CALATHEA.Ma któraś z Was takie? Poszperam w necie,może znajdę coś na ich temat..
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Madzik wiem coś o siedzeniu z trójeczką ja dziś kota dostaję zawsze ide do sasiadki albo z nimi albo z jedną a dziś siedze u sasiadki remont to tam dzieci nie potrzeba a w domu normalnie zwariować idziealbo rycza albo krzyczą,dobrze ze Hania śpi już 3 godzinę to troszke luzu ale ja za to sie źle czuje znowu chyba ta tarczyca coś hormony miesza
                              jestem osłabiona śpiąca i nerwowa nic mi sie nie chce powinnam ogórki stawiać a tu leń
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Witka!

                                Majorka, ja też sie coś do kitu czuje Chyba nie odespałam jeszcze tego zwariowanego poniedziałku w Kielcach. |A dziś w nocy jeszcze Kris obudził sie koło 1 szalał dobrą godzine. Wstaliśmy dzis o 9 i teraz gamoń śmiga żywy i wesoły, i w poważaniu ma popołudniową drzemke, a ja taaaak bym sie kimnęła


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X