Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witamy się i my

    u nas ponuro i troszkę padało ale ciepło i duszno

    Chudzieńka mam nadzieje że po tym antybiotyku będzie lepiej choć niby te zastępcze mają te sam skład no ale może coś się polepszy

    Dziś obchodzimy z M 12 rocznicę ślubu i tak sie zastanawiam co by tu na kolacje wymyślić bo ciasto zrobie albo zwykłe z galaretką albo mały torcik
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Witam,

      u nas nocke spędziłąm z matim na kanapie. od 12 nie dał się położyć do łożeczka tylko na rękach cały czas. Więc spaliśmy razem

      Majorka, te majtaski fajne ale ja widziałam Huggies'y specjalne do nauki nocnikowania. Jednorazowe, ale właśnie takie w których dziecku jest mokro. Tylko to jeszcze większy wydatek. Ja gdzieś czytałam, żeby dziecku zakładać zwykłe majteczki i w nich też będzie mokro jaK się zsika.
      I gratulacje z koazji takiego stażu... my to nawet 2 latek jeszcze nie zaliczyliśmy

      Chuda, dobrze,że dzieciaczki lepiej ale znów Ty chora. Strasznie was te choróbska dopadają.
      A jak zrestartujesz komp to powinno być dobrze już z tymi x y z.

      My zaraz się zbieramy, bierzemy koc i idziemy do parku na piknik. Do usłyszenia wieczorem i miłej niedzieli
      Mateuszek 30.04.2009

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
        Hej kochane
        U nas juz ok.Iza dostaje ten sam antybiotyk i nie ma ani jednej krostki.A Emilke to widzialyscie.Renatka no ja teraz rozpoczelam druga butelke i mam teraz ten zamiennik,zobaczymy jak Emilka na niego zareaguje.Dziewczyny cos mi literki sie pomieszaly,jak wciskam Z to mi wychodzi Y,i odwrotnie,nie moge zmiekczac liter,Iza cos mi napstrykala Jak sie znacie to HELP !!!U mnie kolejna zazygana nocka,niewiem co mi zaszkodzilo,pomidorka nie jadlam...3 godziny siedzialam w kibelku i wymiotowalam.Aj ja to sie mam z tym bleeeeMy juz po sniadanku,ide wyrko poscielic.Milej niedzieli,pa.
        wcisnij Ctrl razem z shiftem nie ma za co


        Majorka... nooo 12 lat to kupa czasu... najlepszego..
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Majorka wszystkiego najlepszego!
          My z M znamy się 9 lat a po ślubie jesteśmy prawie 3 więc daleko nam do Was
          My zaraz jedziemy do babci na wieś, także do usłyszenia wieczorkiem
          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dzięki laseczki
            my z M jesteśmy ze sobą 15 lat poznałam go jak miałam 16 i od tamtego czasy tylko na 2 tygodnie sie rozstalismy (nie liczac przymusowych pobytów w szpitalu )

            my dopiero z podwórka upał niesamowity parno ze usiedzieć w chacie nie można

            moja Hania śpiewa juz początek piosenki Teletubisiów
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Majorka wszystkiego naj z okazji rocznicy

              My mamy wrześniu 14 tą, a w sylwestra 20 lat jak się znamy z moim m mam nadzieje że dotrwamy razem ) bo
              coś ostanio trudno nam się dogadać i problemy dnia codziennego coś nas przytłaczają

              magica13 ale ci zazdroszczę tej Turcji ja przez to że byliśmy na urlopie na początku czerwca to mam wrażenie że to było wieki temu, a tu lato trwa i trwa
              Last edited by kala8; 15-08-2010, 17:30.
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                witam
                o kurde, chuda te twoje dziewczynki to napawde biedne są a w ulotce nic nie pisze że w razie reakcji alergicznej odstawić? ja tak robię i idę do lekarza po następne.

                ania no teraz to już całkiem jak nastolatka wyglądasz w tej nowej fryzurce

                majorka- gratuluję stażu my to dopiero 2 lata po ślubie a tak w ogóle to razem jesteśmy 5.

                dziewczynki, mam pytanie. pisałam wam że Mały gorączkował kilka dni w zeszłym tygodniu, i tak myśłałam że to 3dniówka bo nawet go potem troszkę wysypało na pleckach. no ale przeszło. Za to teraz ma biegunkę kupa ze 3 razy dziennie, bardzo rzadka i śmierdząca, i taka jakby zielona (tzn.mama mówiła że zielona, ale jak zielona to już znowu tak nie śmierdzi). no i nie wiem co to może być? odwodnić raczej się nie odwodni bo dużó pije. ale jak zahamować to rozwolnienie? znacie jakies specyfiki na tą dolegliwosc?


                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  kala my też niedawno mieliśmy mały kryzysik z M ale jakoś nam minęło. wyjaśniliśy sobie troszku to i owo i na razie jest nieźle i nawet "te sprawy" nam się układają


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                    witam
                    o kurde, chuda te twoje dziewczynki to napawde biedne są a w ulotce nic nie pisze że w razie reakcji alergicznej odstawić? ja tak robię i idę do lekarza po następne.

                    ania no teraz to już całkiem jak nastolatka wyglądasz w tej nowej fryzurce

                    majorka- gratuluję stażu my to dopiero 2 lata po ślubie a tak w ogóle to razem jesteśmy 5.

                    dziewczynki, mam pytanie. pisałam wam że Mały gorączkował kilka dni w zeszłym tygodniu, i tak myśłałam że to 3dniówka bo nawet go potem troszkę wysypało na pleckach. no ale przeszło. Za to teraz ma biegunkę kupa ze 3 razy dziennie, bardzo rzadka i śmierdząca, i taka jakby zielona (tzn.mama mówiła że zielona, ale jak zielona to już znowu tak nie śmierdzi). no i nie wiem co to może być? odwodnić raczej się nie odwodni bo dużó pije. ale jak zahamować to rozwolnienie? znacie jakies specyfiki na tą dolegliwosc?
                    na biegunke ja dzieci karmie gorzka czekoladą, gotowana marchewka , jagodami.. tzn dzemem..i to musz przemycać w jogurcie bo Filip raz powiedział Oskrowi ze to wyglada jak kupa i młody nie rusza..;/ i zawsze jak zaczynaja wyotować i iec biegunke to im orsalit do picia daje..
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      renatka a ten orsalit to w aptece mozna normalnie dostać? tzn bez recepty? i jak podajesz? według ulotki czy konsultowałaś z kimś?


                      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                        renatka a ten orsalit to w aptece mozna normalnie dostać? tzn bez recepty? i jak podajesz? według ulotki czy konsultowałaś z kimś?
                        orsalit jest bez recepty, poprostu rozrabiasz 1 saszetkę w szklance wody i podajesz do picia, tylko to jest ochydneee

                        inka ale 3 rzadkie kupy dziennie to nie jest biegunka do 8 może być na dobę, tak mówi moja pediatra, może podaj mu jakieś probiotyki np enterol jest super na biegunkę, albo lakcid, dicoflor30
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Cześć dziewczynki ,tydzień mnie nie było tutaj,nawet nie miałam chwilki by tu zajrzeć Mój M pracował na nocki,więc w dzień spał,ja zajmowałam się dzieciaczkami,robiłam obiadek i na 14 pędziłam do pracy.Wszystko w biegu praktycznie.... Miałam tylko jeden dzień wolny to musiałam sprawy pozałatwiać,odebrać książki do szkoły(zapłaciłam 379zł).

                          Mały ciągle coś broi i wszystko wrzuca do kibelka Dzisiaj wyjmowałam klucze od mieszkania.....Jedno spsoci,zdążę posprzątać i zaraz drugie wyciąga,i tak wkółko.
                          Ten tydz. będziemy częściej się widywać z M i do as też będę wpadać.
                          Idę zaraz pod prysznic i do łóżeczka bo cały tydzień chłopa w nocy nie było

                          Papapapa
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Majorka wielkie gratki za tak długie pożycie małżeńskie My dopiero ....50 dni po ślubie.Ale też zleciało.....

                            A co tam u Syrwuni bo doczytać chyba nie dam rady wszystkiego.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              a no widzisz kala to ja niezorientowana jestem...ale w sumie pierwszy raz nam się taka sytuacja zdarzyła więc tak naprawde nie wiem kiedy powinna się zacząć martwić. czyli juz tak zapopiegawczo pytam was jak jutro się nic nie zmieni to przejdę się do apteki po te środki które mi podałaś.
                              w każdym razie dzięki dziewczyny za odpowiedź


                              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hejka,

                                Inka, ja jak Mati ma biegunkę ( czytałam, że powyżej stolców na dobę ) to podaję mu 1/2 saszetki smecta ( pediatra zalecił ) oraz orsalit. Tak jak Renatka pisała bez recepty. AAle jest też smak bananowy, więc może lepszy. I jestem zdecydowanie za prebiotykiem. Mati po enterolu haftował jeszcze bardziej i nam podszedł Lacidofil i Dicoflor. Moja alergolog kazała nam brać cały czas Lacidofil na florę dobrą po 1/2 ampułki 2 razy dziennie.

                                Lecę pranie powiesić i jeszcze zajżę
                                Mateuszek 30.04.2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X