Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    magica też mam piwko więc łaczę sie
    a oto porównanie, lenka jako aniołek i jej mina jak mama nie chciala dać aparatu
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      http://allegro.pl/item1176330113_4b_..._f_spania.html

      http://allegro.pl/item1170482711_fot...rt_gratis.html

      Dziewuchy, doradźcie! Który wybrać?
      Ramatti- ten drugi ma za*****istą renome podobno ale jest do 18 kg, a ten Carecero wygląda jeszcze solidniej, jego zagłówek można podnieść jak młody podrośnie no ta wersja jest do 25 kg, a jest jeszcze jedna- do 36
      Kurna no, ciężki wybór


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Ale Lenka wyrosła nie moge!
        Coraz sliczniejsza jest!!!


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Lena rzeczywiście superek aniołek/diabełek hehehhhehe
          Mateuszek 30.04.2009

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Nichol, mi się podoba bardziej ten pierwszy. Regulacja zagłówka jest naprawdę fajna
            Mateuszek 30.04.2009

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Heja dziewczynki

              Dołączam do pożeraczy z moim ulubionym serkiem waniliowym z Biedronki. Kupiłam za waszą radą płatki i jutro na śniadanko zaserwuję Julce z mleczkiem.

              Nichol nie doradzę ci, bo się nie znam, ale my byliśmy w sklepie "przymierzyć" Julię do fotelika i powiem Ci, że ja nie kupiłabym teraz na allegro. W tych upatrzonych Julka dziwnie wyglądała... Ale z tych co podałaś tak na wygląd te drugie, kolorek czerwony

              I mam pytanko - czy wasze bobaski śpią na poduszkach czy bez???




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                czesc

                Pije kawke wlasnie, posiedze jeszcze chwile i do "roboty", musze dzisiaj nas wszystkich spakowac, zrobic liste jakichs zakupow i jeszcze po nie isc, nie wspomne, ze glowa jeszcze mokra, i poprasowac ubrania trzeba, bo inaczej to sie nie opyla ukladanie do walizek (takie wymemlane)

                ooo, Miki mi tu przysedl stekac pod nosem hehe, no i ja tez musze przerwe techniczna zrobic
                Last edited by vini-miki; 13-08-2010, 07:30.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Katarzynar Miki ma poduszke (w sumie to to nie jest poduszka tylko kolderka zlozona na pol, co idealnie od szczebelek do szczebek pasuje), ale, ze on taki ruchliwy przy zasypianiu ostatnio, to czesto ma na niej nogi, jak juz zasnie

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej laseczki

                    Grygorku zrobiłam wyniki i okazało się ze mam niedoczynność tarczycy a poziom hormonu mam dość wysoki i teraz muszę do endokrynologa jechać chyba do Zielonej G on zrobi mi USG i jak wyjda gózki będą robić biopsje no ale mam nadzieje że nie wyjda to tylko leki mi przepisza

                    Nichol mi się za bardzo nie podobają ten pierwszy jest strasznie szeroki a drugi z takiego dziwnego materiału wygląda troszkę jak szmatka i w dodatku stylonowa ale jak miałabym wybierać miedzy nimi wolę pierwszy

                    Lenka jest śliczna w tym namiocie z tą czuprynką przypomina Hanie nawet mój syn je pomylił a minki cudowne świetnie wygląda jak się złości

                    dziewczynki widzieliście co zrobił Komorowski naszym dzieciom

                    http://finanse.wp.pl/kat,58434,title...wiadomosc.html
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Vincent oszalal dzisiaj ze szczescia, jest mokry jak szczurek a to za sprawa wczorajszego zakupu
                      Sprezentowalismy dzieciakom taka trampoline http://allegro.pl/item1184217278_tra..._cena_hit.html , kurde szczena mi opadla jak ta cene teraz zobaczylam na allegro, tu zaplacilismy prawie 40 euro, cholera, jak bylby to planowany zakup, a nie byl (bo szlismy po Toy story 2 i kowboja) to bym z allegro zamowila, tym bardziej, ze jedziemy teraz do Polski przeciez, eeech, tak to jest jak sie czlowiek napali na cos i nie poczeka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kasieńko my mamy taką bardzo płaską ale Hania tak jak Maik śpi ze zmiętoloną kołdrą i rożkiem no i poduszkę też tarmosi ona musi mieć wszystko między nogami a od paru dni przywłaszczyła sobie taka myszę i bez niej nie chce spać
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dzięki Grygorku za aukcję ja taką chcem i zamówię dla moich a powiedz mi Maik też sobie daje w niej rade nie skaczą na siebie i nie obijają się
                          Last edited by Majorka22; 13-08-2010, 08:03.
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Czesc Kochane,
                            ja znów tylko na chwilke ale jestem
                            co do fotelika to my mamy espiro optima odkad maly skonczyl 4 mc bo nasz pierwszy byl beznadziejny a on jest e przedziale 0-25 na razie nie narzekamy Nichol a mi sie podoba ten pierwszy ale najlepiej idz z Krisem do sklepu i go poprzymierzaj a jak ci sie cos spodoba to sobie taniej na alegro zamówisz
                            Nasz mały usypia z poduszka ale w nocy w lozeczku spi nie na poduszkach tylko z drugiej strony lózeczka na kołderkce z dupka do góry
                            Ja juz mam zrobione pazurki zaraz wam fote wklejea zaraz jeszcze jade mezusiowi koszule kupoic bo znim to zawsze na ostatna chwile a on musi sobie sam wybrac
                            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              No nic fotka bedzie pozniej bo komp mi sie zacina ale jeszcez Wam napisze ze wczoraj przywiezli do domu dzidziusia mojej kuzynki kiedys wam pisalam ze w marcu urodzila blizniaki w 6 mc ciazy i jeden zmarl ten wiekszy a teraz tego malutkiego wazy juz ponad 3 kg przywiezli do domu wszyscy szczesliwi jak nie wiem co ale podziwiam moja kuzynke bo naprawde jest silna i sie nie zalamala po smierci Eryka tylko zyla dla Oskarka
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                helloł dziewuchy Grygor..za*****ista trampolina. tez chcielismy z Ł dziecko kupic ale my myslmy o takiej " dorosłej.. a powiedz mi ta o jak napompowalaś? bo chyba nie sama ustami jest dołączona jakaś pompka? czy trzeba swoją jakąś miec.?
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X