Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Megi fajne zdjęcia, a czy wy nie chcieliście fasolki, chyba kiedyś coś sie zastanawiałaś? ja nie pomoge bo nie wiem jak z tabletkami ale najlepiej zrób test i juz.
    AMSW to faktycznie sporo je ale przynajmniej nie musisz kombinować i się martwić.
    Kuba jak był mały (do 5mca) to jadł dużo i sie martwiłam teraz je mało i taż się martwię, szok
    Paulinchen a Alunia to też super je

    właśnie a co z tymi płatkami? dawać dziecku czy nie? bo widze że dajecie, a ja myślałam, że to jeszcze za wcześnie i nie wiem czy to odpowiednie jedzenie dla malucha jakie ewentualnie płatki polecacie? zwykłe, musli, te kuleczki, muszelki lub z kawałkami czekolady z cynamonem, miodem, kurcze tyle tego, może macie jakieś wypróbowane?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Uwaga.. zdiecia z ostatniej chwili!!!! ja zajelam se chwastami w ogrodku a dziec....... buaaahahaha
      Last edited by renatkaa09; 08-05-2011, 21:41.
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej kobity, przylecialam sie pochwalic
        Kupilam sobie dzisiaj pierwsze w zyciu buty do biegania no i juz przetestowane
        masakra, ale jestem z siebie dumna, ze normalnie szok, hahaha, przebieglam gdzies z 1,5 km ale tak zwawo, zaden tam lekki trucht, ciezko bylo przy koncowce, ale juz sie jutra doczekac nie moge, oby tylko zakwasy nie wyszly, bo 2 dni przerwy bede musiala zrobic

        polozylam Vincenta spac i pobieglam, Miki zostal z PAwlem, wrocilam - "obrobilam" drugiego, wykapalam sie, zedszlam na dol i od razu do lodowki hahaha aaale chwycilam miche z surowka z obiadu...wyczyscilam do dna...teraz chyba po lodzika skocze

        ale zadowolona jestem ze hej

        Katrienna Vini nigdy nie ma problemow po kakale, ale tez nie pije tego tak duzo, no i w zaleznosci od tego jak tam jadl ostatnie godziny przed spaniem to nieraz poprostu herbate tylko na dobranoc wciagnie, no ale tak sie przyjelo, ze kakao to dla niego taki okrzyk ze chce juz spac.
        No a Maik to rzeczywiscie, jak wypije na wieczor kakao, to przy pierwszej kupce z rana troche posteka, no i dlatego tak ok 2 razy w tygodniu mu to serwuje, najczesciej to mleko z kleikiem ryzowym waniliowym, albo nieraz tez kupuje takie gotowe kartoniki mleka mod.o smaku biszkopta czy banana, ale to rarytas, bo troche trzebaby bylo wydac zeby tak dziecia odzywiac. No a znowu z rana to ani jeden ani drugi nie przepadaja za kakaem, no juz pisalam, ze dzisiaj sama musialam dopijaac.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          cholera może rzeczywiście za dużo tych kaszek daje Poli

          ale to dlatego że mi sie wydaje że to takie "pożądne" jedzenie i że jak ją tym nakarmie to napewno jest "odżywiona" kurcze już mi chyba na mózg pada z tym jej jedzeniem

          a o nas właśnie wyszli znajomi, zrobiliśmy grilla na szybko choć pogoda taka sobie ale nie padało więc może być

          spadam do łóżka pa pa
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Megi no to mozemy sobie podać rękę bo ja dzis wziełam ostatnią i też okresu nie mam ale zdażało mi się ze dostałam potem mam nadzieje że i teraz tak będzie a nie zapomniałaś wziąć czasami ostatniej rózowej tabletki bo ja zapomniałam i o 3 rano mi się przypomniała może dla tego się przeciąga,ostatnią @ miałam na ostatni dzień tabletek
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              pa dziewczynki do juterka i módlcie sie obym @ dostała
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Czesc dziewczyny

                Pije kawke

                Nogi nie bola, bedzie powtorka mojego "maratonu" , chociaz jak jakis czas temu biegalam po pokoju to dopiero na 3 dzien zaczely bolec, to zobacze jutro, ale i tak pobiegne dzisiaj ( tylko musze polozyc obydwu chlopcow spac, bo do Pawla sie raczej nie odezwe dzisiaj, wczoraj na dobranoc stwierdzil, ze jestem tepa, nooo to dzisiaj zrobie tak jak nigdy wczesniej nie robilam, czyli poprostu nic, zje sobie wyimaginowany pyszny obiadek i pogada do sciany...obym wytrzymala w postanowieniu)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Czesc dziewczyny,
                  Majorka ja @ dostałam w nocy wiec jest ok a zadnej nie zapomnialam bo mi codziennie rano sie przypominacz w telefonie włacza, wiec pewnie ty tez dostaniesz.
                  Katrienna no myslelismy o 2 dziecko tzn ja myslalam ale teraz chce isc do pracy zebysmy mogli wziac kredyt i kupic cos swojego bo w jednym pokoju z dwojka dzieci to za fajnie bysmy nie mieli, ale juz po nerwach
                  Grygorku obys wytrzymala w swoim postanowieniu i miłego biegania, ja kiedys nalogowo codziennie biegałam a teraz to po 200 metrach bym padla bo mam takie zawroty głowy ze sie sama sobie dziwie, musze chyba badania zrobic, co najlepsze lekarz jak mnie zobaczył jak bylismy z małym to sie zaapytał czy anemii nie mam i skierowanie na morfologie mi dał.
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Megi ja dostałam z samego rana i też mam przypominacz o 20 wieczorem ale nieraz jestem zajeta i przypomni mi sie godzine później a czasem i pare godzin no ale do 12 godzin można zapomnieć

                    Grygorku obyś wytrzymala ja tam zawsze wytrzymuje i jak mnie wkurzy to po obiadku ma albo po kolacyjce nieraz trzeba im pokazać gdzie raki zimuja
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej Dziewczyny,

                      u nas noce marne. Mati często sie budzi a ranki są pod znakiem krzyku non stop. Już mi głowa pęka. A pobudka jest o 6ej. Ma 2 bulwy po bu stronach an dziąsłach. Z jedzeniem też marnie. Mam nadzieję, że to już niedługo.

                      Grygorku, trzymam kciuki. Ja chyba też tak muszę zacząć postępować a ja się obrażam tylko ' krótkoterminowo'.

                      Miłego dzionka i do później
                      Mateuszek 30.04.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        witam ponownie,

                        co do płatków, to też kupiłam Matiemu, skoro wasze skarby tak je lubią
                        Kupiłam Ciniminis z cynamonem. I zobaczymy czy podejdą.
                        Lecę gotować obiadek - dziś spagetti z sosem z rokpola mmmnnniiiaaaammm
                        Mateuszek 30.04.2009

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej kochane!!![LEFT]
                          Moje jedzą płatki "corn flaces" albo "cheerios" albo "nesquik".Czasem mieszam dwa rodzaje dla urozmaicenia,ale to dla Emilki(niejadka),Iza woli cheerios.
                          megi i Majorka no to chyba odetchnełyście i jak nigdy ucieszyłyscie się z @ ..?
                          Dziewczyny nadal dajecie mleko modyfikowane czy już "normalne"???Ja dzisiaj rano dałam Izuni normalne i nic jej nie było.Za to po zupie na śmietanie ZAWSZE ma srakę.......
                          Kala miałam takie same myślenie jak Ty,tzn że kasza jest syta i po niej Emilka będzie najedzona."Ale weź tak sama jedz 3 razy dziennie kaszę,też by Ci się znudzilo"...- tak sobie pomyślałam(do dwóch lat Emilke karmiłam 3 razy dziennie kaszą...).Ize inaczej karmie i nie mam z nia problemów,więc teraz po czasie widze gdzie popełniłam błąd...
                          AMSW no w końcu się odezwałaś,napisz jak tam twoja niunia,widzę że ma prawie 11mc,myśli powoli o chodzeniu..?

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Aniu ta gazeta i druga wypowiedź to Twoja!!!Widzisz..??? Niewyraźne zdjęcie ale nie mogłam jakoś pstryknąć żeby było ok
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              haha nic nie widzę ale i tak się cieszę
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Aniu kup koniecznie gazetkę,będziesz miala na pamiątkę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X