Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej jestem i ja

    Grygorku pazurki super ja już się nowych nie moge doczekać a w sobotkę chyba walnę sobie fryzurke bo się wstępnie umówiłam i będę za*****iscie ruda(chyba)

    u nas cały dzień padało ale jakoś urodzinki siostrzenicy się udały my stare krowy (ja z siorami i kuzynką) śpiewalismy karaoke normalnie po paru drinach wychodziło za*****iaszczo tylko nie mogłam dłużej jak do 10 bo dzieciaczki padały a ja miałam biszkopty do popieczenia i tak teraz siedzę i pieke ale już będę wyjmować i idę lulu bo od rana robota czeka

    Chudalaseczki super jak zawsze

    idę lulu bo padam jutro pokaże wam torcicha dzisiejsze i jutrzejsze
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      helloł dziewczynki

      Magica.. u mnie Ł tez m jakies pretensje ze dzeci nie chcą doniego podchodzić. Filip jak Filip on ma już 5 lat..wiec tata dla niego to jak guru. ale Oskar ma tate głębko.. bo go w sumie nie zna.. nawet jak był w domu t OSkar pokazywał ze jego tata to w telefonie jest.. : on nie rozumie ze dla takiego dziecka liczy sie tylko ten rodzić z którym spędza całe dnie.. Kiedyś było tak ze Filip jak byl mały to na wido Łykasza dostawał takieg ataku Hhisterii ze masakra.. bo jak tata był to tylko krzyczał.. a potem wymaga zeby dziec sam sie z nim bawił
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Witam i ja,

        nocka u nas marna. Mimo,że dałam mu viburcol na noc to się obudził po 12 i już tylko drzemie i mnie szarpie za włosy... Nie chce po prostu spać. Leży z otwartymi oczami i mu się nudzi. Nie wiem dlaczego

        Teraz piję kawkę, któraś z Was też chętna?
        Mateuszek 30.04.2009

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          cześć

          u nas też Polka już od 24 tej ze mną w łóżku

          a my mamy znowu problem z jedzeniem, cholera jedna nie chce jeść !!!
          kręci głową , i nie moge jej do tego pyska włożyć łyżeczki, jak jej dam coś do łapy to trochę zje a reszte drobi i wciera w dywan

          matko a już było tak dobrze a teraz znowu co posiłek to stres i musze cuda robić, żeby zaczęła jeść, tzn bajka obowiązkowo, książeczki i itp

          słuchajcie a jak wygląda dzień waszych dzieci jeśli chodzi o jedzenie??
          bo u nas tak

          - ok 4 rano mleko ok 120 ml
          -7-7 30 śniadanie kaszka ze mlekiem 150 ml (gęsta)
          - ok 10 drugie śniadanie 150 ml kaszy z owocami
          -14 obiad ok 150-200 ml zupy z mięsem
          -16 podwieczorek ostanio 2 danonki
          -ok 18 kolacja 150 ml kaszy na mleku
          - i przed spaniem 120 ml mleka

          po za tym podjada np. plasterek szynki, albo jabłko czy chleb ale ostanio niechętnie

          nie wiem może za dużo wymagam na taką małą posturkę jak Pola
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Witajcie,

            U nas dzisiaj nocka w porządku. Tylko coś ostatnio mamy wcześniej pobudki niż zwykle... no ale cóż.

            Kala co do jedzonka u nas jest tak:

            7:30 - 8:00 śniadanie - kanapki z szynką, bądź z serem plus jakiś jogurcik i herbatka.

            10 - 11 drugie śniadanie - jakiś owoc, przeważnie banan plus biszkopty

            13 - 14 obiad, zupka plus drugie danie ( ziemniaczki, mięsko i jakieś warzywko np gotowana marchewka, kalafior, fasolka)

            16 podwieczorek - danonek

            18 kolacja kanapeczki

            19 - 20 mleko około 180ml

            Częstość i ilość w zależności od humoru
            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hej a co tu tak pusto?

              u nas nocka super wstała na mleko o 6 wiec sobie pospałam ale tylko do 7 bo musiałam torta robić

              u nas Hania też nie chce jeśc rano mleko z kaszka potem kiełbaska bo tylko to uwielbia potem mleko do spanka zupka jakaś za zwyczaj rosołek,ogórkowa pomidorowa czasami ziemniaczki z sosem,kolacja zje kanapeczke no niby nic ale chyba je
              Kalatwoja też troszke je takze nie narzekaj moja też podjada wędliny ale od niedawna ona mięsna pod każdym wzgledem ale kaszki na gęsto nie zje

              dobra spadam obiadek robić bo dopiero torta skończyłam

              wstawie wam
              Attached Files
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                No i też czasami rybkę zje np dorsza bądź pstrąga albo łososia.

                Ja tam do jedzenia nie zmuszam, jak nie chce jeść to nie. Pytałam się też
                pediatry o to że mleka pić nie chce, ale za to w zamian dam jej jogurt naturalny albo coś innego mlekopochodne hi hi i póki co nic jej nie jest i pediatra powiedziała, że ok. W sumie taki wiek, że już z mleka się wyrasta.
                Weronika też kaszki na gęsto nie zje. Za to dodaje jej zamiast bułki tartej do pulpecików czy zupki kaszę manną.

                Jejku... Weronisia kończy dzisiaj 16 miesięcy ale to zleciało... szok !
                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Majorka torty jak zwykle rewelacja! najlepiej podoba mi się ten domek no piękny po prostu jest
                  Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Jamirkamojej to jutro stuknie 16
                    a domek robiłam dzisiaj od8 do 11,15 miał 3 kg

                    ja swojej też nie zmuszam do jedzenia jak zrobi 3 gryzy to zrobi wczoraj zjadła rano mleko(koło 4 )potem kiełbaskę na śniadanko i 4 łyżeczki zupy plus pare paliszków słonych na urodzinach i na noc dostała butelke to całe wczorajsze jedzenia a dzis sporo zjadła u niej jak wiatr zawieje no i więcej w domu zje niż poza domem
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      u mnie OSkar roznie je.. czaami przez cały dzien zje jgurt i np parówke i koniec a czsami odgonic od taleza o nie mozna.. noale zazwyczaj jest tak
                      7-8 siadanie ( czasami dwie parowki, czasami serek a czasami 240 ml kaszki na mleku gestej... )
                      ok 10 owoc lub ciastka... ostatno pączek..
                      13-14 obiad ( jakaś zupka lub drugie.w zaleznosci co mam )
                      16 Kanapka lub jogurt ( duzy jogurt lub 3 male..)
                      19 coś tam je.. np nalesniki czy bułeczka
                      21 kasza na mleku ( 2x 240 ml... )
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        no Renatka to on nieźle wcina moja oprócz danonka albo danio to nic nie chce no jeszcze od biedy ale to tylko raz zjadła monte i nie zasmakowało jej

                        my siedzimy i sie nudzimy ale jakoś nie mam ochoty na spacer kiedyś to co niedziele obowiązkowo był spacerek do lodziarni i z powrotem ale teraz jakoś zaprzestalismy moze to już starość ale jak by mi powiedział leć do koleżanki na drugi koniec miasta to by zaraz pobiegła

                        idę zerknąć do sąsiadki a pod wieczór idę do drugiej bo ona wyjeżdza i muszę wziąć klucze będę doglądać posesji
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Czesc dziewuszki
                          ja tylko na chwilke bo musze sie polozyc bo mały usnal a wrocilam o 4 , mimo ze moja mama od 7 u mnie była to i tak jestem nieprzytomna, było super potem jakies zdjatko wam wkleje ale mam tylko z domu bo na inprezke do dyskoteki apratu nie brałam bo duzyno i ja jetem tylko na kilku bo oczywiscie ja robiłam zdjecia
                          Kala ja takie foteliki ogladalam na zywo w sklepie i jak dla mnie to sa takie male jak na nasze dzieciaki.
                          Majorka tprty super jak zawsze, my wczoraj peniska jadlysmy tez fajny był ale nie to co twoje
                          A co do jedzenia to u nas jest tak
                          4 okolo 18 mleka z kleikiem ryzowym
                          7 znow mleko naturalne albo z kleikiem ok 150-180
                          ok 9-10 kaszka gesta z owocami, paróweczki lub jajecznica zeby co dzien nudno nie było
                          ok 13 obiad zupka lub ziemniaczki z mieskiem zalezy co jest
                          ok 15 dwa danonki te duze potem jakis owoc
                          19 po kapieli mleka 180 z kleikiem
                          w miedzyczasie jakis biszkopcik , słodka bułeczka
                          Teraz po tej chorobie to ma taki apatyt ze tylko am am woła cały czas by cos jadl ale tp dobrze bo czesniej to na noc prawie nie jadl no i pije mnostwo ok 2 litry herbatka owocowa dla dzieci , soczki , kompocik
                          Dobra uciekma do potem
                          Last edited by megi84; 08-08-2010, 16:28.
                          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            witam,jeszcze was nie doczytałam.Zaraz to zrobię tylko napisze kilka słow do Kali.
                            Kala a może jej się nudzi menu..?Bo z tego co napisałaś to Pola cały dzień je kaszę...No i raz obiadek.Ja miałam podobnie z Emilką,też 3 razy dziennie dawałam jej kaszę i też nie chciała jeść.Zastąp jeden posiłek czymś innym,niewiem może jajecznicą,kanapka lub paróweczką.Może o to jej chodzi-powodzenia i daj znać oczywiścieCzytam dalej i jeszcze cosik dopisze.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              A oto menu Izulki:
                              7-8 śniadanko (jajecznica z dwóch jaj albo 2 kanapki albo 2 parówki)- codziennie coś innego.10-11 danio lub dwa duże danonki lub bakuś.14 obiad(zależy co gotuje,wszystko żerna) 16- deserek(kisiel lub budyń lub banan lub galaretka)19-kolacja(przeważnie płatki na mleku cheerios lub nesquik)Między posiłkami oczywiście coś tam jeszcze dziobnie,przeważnie jakies chrupki,lizak czy paluszki.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                chuda ja chętnie bym jej dała na 2 śnaidanie jajecznice czy parówkę, ale ona jajecznicy nie chce a parówka lub kanapka z szynką to weźmie dwa gryzy i zaczyna sie bawić

                                drobi, wyjmuje z buzi, psu daje , wciera w meble lub dywan

                                ********a obiadu tzn zupy -krem wogóle dzisiaj nie zjadła, i nic nie pomagało

                                teraz zjadła ziemniaka z tależyka i dwa danonki malinowe małe , co to kuźwa za jedzenie

                                i rano zjadła trochę szynki , normalnie zjadła tylko śniadanie bo drugie śniadanie to już był problem

                                jutro piepsze nie robie jej zupy, dam jej razem z nami mielone i ziemniaki, zobaczymy ile zje to zje , matko ile mne to stresu kosztuje

                                majorka
                                czyli jak Polka zje 4 gryzy kanapki to mam to uznać za posiłek ?? już nie wiem jak to dziecko karmić

                                te dziewczyny które są od dawana wiedzą że Pola nawet jako 2 mc niemowle robiła problemy z jedzeniem

                                także u nas to już chyba zawsze będzie ztym problem oby nie

                                co sie polepszy to sie znów popieprzy
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X