Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Syrwunia, mój mały miał jakąś wirusówkę kilka miesięcy temu. Też trudno było siusiu złapać, zwłaszcza,że wymiotował i mało pił. A z drugiej strony u chłopców łatwiej. Doczytałam też, że te woreczki mogą być zakładane na najwyżej 60 min a w takim czasie nie zawsze się im uda siuśnąć Za którymś razem na pewno się uda.

    Megi, no tak ale Mati nie drzemie po śniadaniu tylko raz około godziny po południu

    A ile Wasze dzieci śpią w dzień i w nocy?
    Mateuszek 30.04.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      moja nikola chodzi spac tak kolo godz 21 albo 22 spi do 8 rano czasmi nawet dluzej i w dzien tak z 2 godz czasami krocej a czasami nawet i 3
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Nasz mały chodzi spac ok 20-21 i regularnie wstaje 6-6.30 potem okolo 9 drzemka okolo godzinki no i tak po poludniu ok 13 godzinka nieraz dwie a jak sie nie polozy to tak marudny ze wyrobic nie idzie. No i przesypia cała noc z pobudka ok 1-2 na mleczko
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Syrwunia to dobrze ze z Nikolka to nic złego , my bartka na rotawirusy szczepilismy i od tej pory spokój nawet jak my wszyscy w domu bylismy chorzy to jemu nic nie bylo ale jak miał 6 tygodni to tez to przechodzil 15 kupek na dobe straszne ale był na cycu i na szczescie sie nie odwodnił a juz chcieli nas do szpitala brac no i wtedy sie dowiedziąlm ze go w szpitalu gronkowcem zarazili bo posiew robilismy
          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dzień dobry.
            Ja również witam nową mamusię. No i też poproszę dane na n/k !!!!!!Izucha też mnie ciąga za włosy ale za każdym razem mówie "nie wolno" i sie wtedy do mnie przytula...Żadko na szczęście tak robi.Renatka ty kłamczuszku,nosek Ci sie wydłuży !!!Ty przecież masz CYCKI,widzałam na zdjęciu...Syrwunia ja siuski łapie do nocnika,tylko wcześniej myje go mydłem i wyparzam,gdyby Twoja mała posiedziała to miałabyś problem z głowy.Kiedys Emilce to cipke odparzyłam od tego woreczka,nie trzymałam nawet godziny(bo do godziny może być naklejony) a się narobiło.Magica moja Iza śpi raz dziennie od 10 do 13(+-),o 20tej juz śpi na noc i spi AŻ do 6tej...Megi laska z ciebie,wcale nie widac że rodziłaś.Co tam macie na obiadek?Ja dzisiaj zrobiłam marakon,pierś z kurczaka w sosie,na deserek budyń z bitą śmietaną,mniam!!!Spadam,pa.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Chuda to ja pisałam ze nie mam cycków a ze Renatka chciała mi oddac troche tluszczyku to chcialabym od niej troche ale zamontowala bym go w cyckach
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                Renatka ty kłamczuszku,nosek Ci sie wydłuży !!!Ty przecież masz CYCKI,widzałam na zdjęciu...
                Chuda w taim staniku co a nosze to i np Filip by miał cycki
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Megi nie o dzisiejsze posty mi chodzi,kiedyś tam pisałyśmy o cyckach i Renatka napisala że ma zanik czy jakoś tak a dzis ja patrzę a ONA MA CYC A tak wogóle to TY też masz CYCKI !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    [B][/A gdzie się podziewa Majoreczka.???]

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Chuda a to sorki a cycki to ja mam w kostiumie push push up:P
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        No dziewczyny to super macie ze spaniem dzieciaczków. Mateusz chodzi spać o 20ej i spi tak do około 6, czasem się budzi na smoka. A w dzień to tylko jedna drzemka max 1,5 godziny ale rzadkość.
                        U nas dziś strasznie parno. A teraz mam nadzieję zbiera się na jakiś deszczyk
                        Ja dziś miałam na obiad kopytka, pierś z kury panierowana i kalafior.
                        Mateuszek 30.04.2009

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej dziewuchy co do pania dzieciów.OSkar zasypia ok 21.wstaje k 6-7..roznie to bywa.czasami sie przebudzi na picie w nocy lub na pielgrzymkę do maminego łóżka w dzien spi ... ituuwaga!! raz 3 godz. lub dwa razy po 2... czasami 2,5 :d to sie nazywa sen dziecka rocznego
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            WITAJCIE LASENCJE KOCHANE!!!!

                            ale żeście nastukały

                            Witam także staro nową mamusię i też niestety stwierdze ze cię nie pamiętam ale to nie szkodzi zaraz nadrobię straty i ja też prosze o dane na NK jeśli można

                            wypoczynek cudowny żyć nie umierać dziewczynki grzeczne a Hania coraz więcej mówi
                            zaraz doczytam co tam nastukałyście teraz niestety ide nakarmić moje pociechy a i ten kleszcz co mnie użarł 2 tygodnie temu to się niestety odezwał i mam wielki odczyn na nodze muszę brać antybiotyk i prawie gwarantowana bolerioza no ale to stwierdzimy potem jak zrobie wyniki

                            kończę na dziś może potem kuknę ale nie obiecuje
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              co do spania to Kuba kładzie się o 22 śpi do 9 lezy do 10 a ciągu dnia śpi od 15 do 17- 18 w nocy się nie budzi więc jest ok . a co do ciągłego wołania mama to u nas ostatnio tez tak jest siku tez chodzimy razem i czasami nawet do taty nie chce iść tylko mama
                              i witam nową mamusią i dzieciątko
                              my dziś byliśmy na basenie i było super Kuba sie pociapał więc zadowolony
                              majorka to fajnie że zadowolona z wypadu tylko szkoda że tak ci się porobiło z tym kleszczem
                              wiecia wkurzyłam się dziś bo oczywiście szliśmy na pole i wyciągałam podkoszulek oczywiście wyprasowany bo ja wszystko prasuje pościel reczniki ubrania do spania i po domu inaczej bym nie ubrała więc wyciągam a to prawie nie widać że prasowane bo oczywiście zgięcia w miejscach składania i jak leży jedyn na drugim to tak się ugniotą że szok a znowu prasować przed założeniem nie zawsze jest jak bo dziecko i tak się dziś rozmarzyłam że chciałabym mieć taką garderobę gdzie wszystko bym miala na wieszakach i było by prościutkie i gładziutkie bez zagięć, ale szkoda że to tylko marzenia

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej z rańca
                                Dziewuszki mam pytanie do tych co mają córki:czy wasze niuńki też se grzebia w cipkach..?Moja Iza jak tylko ma zdjęte majteczki to jedną ręką bawi się jakąś tam zabawką a druga smyra se pipkę....... Emilka tak nie robiła więc może któraś z was cos mi napisze na ten temat???Iza tak robi od jakiegoś miesiąca.Może bada swoje ciało...?Sama niewiem.a tak zmienijąc temat to jutro piekę torta,chce spróbować zrobić jakieś autko A dzisiaj na obiadek mam(robię)barszcz ukraiński i naleśniki z twarogiem.Majorka gdybys miała nie daj Boże boleriozę to czy są jakies objawy bólu czegoś czy jak to jest z ta chorobą..?Spadam sprzątać.Pa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X