Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Inka co do " butikow " u nas nowy otworzyli.trzeci! jak na naszą wiochę to i tak duzo no i oczywiscie normalne bylo ze musialam zajrzec.no ale powiem wam ze super ciuchy przyworzą.markowo dobre i nie poniszczone.z zagranicy sciągane( chyba z Holandii ) . Raz oskarowi znalazlam taki sweterek na baranku.szał normalnie.moj brat jak zobaczył to myslalam ze zje dziecia z zazdrosci ze ma takie fajowe szmatki a sobie w tamtym tygodniu też naznajdowalam rzeczy.min. tunikę( a moze to sukienka ? ) kilka fajnych bluzek i wiecie..niemam sie w o ubrac.tyle ciuchow w szafie a ja non stop mam dylemat..co by tu na siebie wlozyc..
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      cześć dziewoje
      Witaj Magica fajnie że jesteś ja cię pamiętam

      Inka ty sobie znajdź u siebie w mieście Yupsa ja mam teraz prawie wszystko -50% i tuniki i bluzki po dyszce nawet japonki po 12zł spodenki krótkie i rybaczki po 20zł wszystko nowe a ceny prawie jak w lumpie także wiesz wpadnij do konkurencji

      U nas się dziś zapowiada znów upał w weekend mój Damian dostał udaru słonecznego i miał gorączkę prawie 39*, rozpalony był niesamowicie całą noc przy nim siedziałam, robiłam mu zimne okłady na całe ciało, jak tylko coś głośniej to zaraz Fifi się budził i koniec końców latałam od jednego łóżka do drugiego ale w niedzielę już lepiej było Damianowi tylko głowa go strasznie bolała, nie wypuszczajcie swoich chłopów bez czapek z domu! ja myślałam że już na pogotowie będę musiała z nim jechać masakra...

      A w ogóle u nas w weekend dziewczyna się utopiła nad jeziorem, poszła ze swoimi synkami na plażę (8 i 5 latek) ktoś zobaczył że dziaci bez opieki długi czas siedzą i się pytają gdzie mama a oni że poszła popływać no i się okazało że się utopiła, podobno chorowała na epilepsję i nie wskazane było jej się kąpać samej... przykro miała tylko 27 lat
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Witajcie,
        dzięki za miłe przywitanie
        Hmmm a co tu napisać o sobie? Siedzimy w domku z Matim a M w pracy. Codziennie chodzimy na spacery 2 razy dziennie. Co prawda raczej po ulicach, byle się w jakimś parku schować ( jesteśmy z Wawy a konkretnie mieszkamy w samym centrum ).Mały już się przyzwyczaił do hałasu. Mateusz rozwija się dobrze, wszędzie się wspina, biega, rozrabia tak jak Wasze dzieciaczki. Wklejam kilka fotek.
        Do usłyszenia później i miłego dzionka
        Attached Files
        Mateuszek 30.04.2009

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Dobry dzień

          Witaj Magika! Ja Ciebie mie pamietam niestety, ale wkreciłam sie na wątek dopiero w lutym 2009, więc może już Cie tutaj nie było
          Jak masz profil na Naszej Klasie to dawaj namiary, wyslemy Ci zaproszenia

          Swoją drogą- już daaaawno mnie tam nie było...

          U nas były 2 dni ciulowej pogody i znów w okolicach beznadziejne powodzie Poza tym były burze i spore wichury, dlatego było ciężko z netem. Nawet z M na skype nie było jak pogadać. Narazie wszystko wróciło do normy i oby tak zostało, bo bez neta to jak bez reki prawie...

          Z Krisem po staremu- nadal "mama, mama" na topie, ale dumna z niego jestem, bo uczy sie coraz trudniejszych słów. Np. pyta "Tata psijedzie?, albo jak pytam gdzie tata jest, to mówi "leci bum bum, placy" (leci samolotem do pracy). No i rozumie wszystko co sie do niego mówi, tylko kurka zakazów nie

          Syrwunia, napisz co tam z "Nikolą!!!


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Cześć dziewczynki ,
            ja własnie wrócilam , ale się za wami stęskniłam , zaraz was musze doczytac a pozniej napisze jak było i pare fotek wrzuce , mam nadzieje ze bede miała co czytać
            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Oj nie było mnie tydzieńa Wy tak mało napisałyście,
              Syrwunia jak z Nikolką??
              Co do mężów to u nas jest kak u Nichol mały jak mówi mama to chodzi mu o tate wszedzie z nim chodzi nawet w garazu razem siedza, nawet mezus chce zebym poszła do pracy a on z malym zostanie tylko powiedział ze gotowac nie bedzie nieraz mamy zgrzyty ze on tylko z bartkiem ale co mam poradzic jak on sie go puscici nie chce
              Witam nowa mamusie ja tez namiary na nk poprosze, no reszte wieczorkiem napisze bo mały sie obudził
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                jestem z powrotem tzn jestesmy mały siedzi mi na kolanach wcina bule i olada rajdka
                A wiec wyladowalismy w koncu w jastarni chcielismy domek ale nic wolnego nie było( a pojechalismy w ciemno) wiec wzielismy pokoj na poczatku ulivy prowadzacej na molo( 50zł za osobe ale bylismy zmeczeni szukaniem i dobrze zrobilismy bo jak pozniej poszlismy popytac to ciezko bylo cos znalezc dla5 osób na tydzien
                Mały podróz zniosł swietnie przeszedl moje najsmielsze oczekiwania jak wyjechalismy o 3 w ta i z powrotem to srednio do 7-8 pospal potem mala przerwa i po 9 bylismy juz na miejscu
                Pogode mielesmy bajeczna nad morzem nie czuc takich gtemperatur, ,chociaz moj mezus juz pierwszego dnia sie poparzył a potam cale noce cierpial ja sie troche w sobote na plecach za bardzo piekłam ale na szczescie nic mnie nie boli w miedziele troche popadalo ale ogolnie bylo ok , mimo ze wrocilam bardziej zmeczona niz wyjechalam ale z naszym ciekuskiem nie spodziewalam sie zbytnio odpoczac
                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Mały nie wychodził z wody wkleje wam, fotki ale mam ponad 1000 zdjec i musze jeprzejrzec
                  co tutaj takie pustki????
                  Wiecie co moje dziecko mowi na mnie tata a na mezusia mama a mu sie poprzestawiało
                  Last edited by megi84; 20-07-2010, 13:12.
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    megi no gdzie te fotki ???

                    Gabi z teściową wróciła z jastarni w sobotę i mówiła że mimo pogody jednak dało sie znaleźdź pokój, tylko z cenami różnie
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej

                      Witam nową mamusię, śliczne fotki

                      Pustki jak nigdy, podejrzewam, że Majorce odcięli internet skoro się nie pojawia... I kto będzie zaczynał i kończył dzień na forum?

                      Moja Julcia ma biegunkę (chyba to biegunka) 5 kupek do tej pory... Od wczoraj, poza tym żadnych objawów, kurcze co to ? Ciekawe co Syrwuni lekarz powiedział.

                      Spływam z małą na rowerek, tzn ona na rowerek, ja nóżkami




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        helloł ja wpadlam sie pochwalic dzieciami.. i sobą
                        Last edited by renatkaa09; 08-05-2011, 21:43.
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          i tak sobie pomyslalam ze jeszcze sie pochwale..dzisiejszym synem tak wlasnie wygląda ulubione zajecie Oskarka
                          Last edited by renatkaa09; 08-05-2011, 21:42.
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            i filip
                            Last edited by renatkaa09; 08-05-2011, 21:42.
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dobry Na wstępie witam nową mamusię i mam pytanko:ten sam nick miałaś od początku?


                              Ja dzisiaj byłam pierwszy dzień na szkoleniu,już na samym początku zwątpiłam czy dam radę Tyle tych kodów,one mają wprawę a ja nie umiem tak szybko,no i jeszcze te tranzakcje kartą Kierowniczka chce mnie jutro już na kasę posadzić Nie no,ja jej powiem,że mogę ale niech ktoś siedzi obok i patrzy w razie czego.Do soboty muszę się nauczyć,najlepiej by chcieli,żeby od razu się wszystko kumało.

                              A mały jak mnie wita jak wracam,moje słońce kochane I obiad ze mną jadł a z kolan by nie schodził...
                              Wyszliśmy z nim do apteki,co 5 min drogi jest ale z nim to pół godz zeszło Każdy samochód musiał być wymacany,przeglądał się w wystawach sklepowych itp.ehhhh...
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Ja też często chodzę po "takich:" sklepach,ostatnio kupiłam sobie torebkę(12zł),kostium kąpielowy(12zł) i koszulkę UMBRO dla syna za 8zl.No nieraz to takie super ciuszki się trafią,i przynajmniej wiem,że pół miasta w takich samych nie chodzi(no jak się kupuje na rynku np)
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X