Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dobry No u nas czasami też tak jest ,mój M siedzi sobie przed kompem a dziecko samo się pałęta Nieraz doprowadza mnie to do szału,ryknę na niego to dopiero "zauważy" dziecko.Ale jak jestem w pracy to musi się zajmować,pokąpać,iśc na spacer itp.
    Kaluś może idz sobie sama na zakupki,do koleżanki czy coś a M niech zostanie z Polą? Bo oni chyba niektórzy niedoceniają tego ,że my musimy zrobić wszystko i zająć się dzieckiem .Niech zobaczy jak to jest...

    A ja od wtorku zaczynam szkolenie,do soboty włącznie po 8 godz(8.00-16.00) i od następnego tyg na sklep Ale mam stresa

    Zachciało mi się robić knedli z truskawkami,już są gotowe ,tylko czekam jak moi panowie wrócą z kąpieliska.Do póżniej..
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej matko co z upał...!! leje sie ze mnie.

      co do męzowskich zachowan. już myslalam ze to mi tylko taki egzemplarz sie trafił.Ł jest tatusiem przy ludziach.najczesciej jak jesteśmy u jego rodzic ów.i to jego bycie ojcem ogranicza sie do trzymania dziecia na kolanach gdy dziec już zasypaia bo wtedy jest najgrzeczniejszy.moje np wyjscie do sklepu wyglada tak.ubieram sie, wychodze ledwie wyjde do bramki już telefon ze dziec ryc y , kiedy wróce i gdie j polazlam ze mnie tyle czasu niema.a sam jak wyjdzie po np chleb to 3 godziny potrafi w kolejce stac. Jak już mnie wkurzy to wydre gebe naa niego ze co niego z fcet ze nqwet dzieciakiem sie nie zajmie to wtedy udaje ze sie bawi z małym.Oskar moze chodzic usrany, głodny, brudny, nawet z rozbita głow.Łukasz jak nie usłyszy komendy co ma zrobić to oglada tv albo śpi.i te non stop zrzedzi czemu wiecznie bajki leca w tv.no dziwne jk CBebBies leci to widomo ze bajki.sam jak sie dorwie do pilota to Star treki lub inne kosmiczne wojny oglada. tym fcetom to chyba mózgi do jader poschodzziły, bo jak rozmawiam z siostrą lub kolezankami na ten temat to kazda to samo odpowida.ze rola ojca zaczyna sie i konczy na poczeciu dziecka.
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        a co najfajniejsze ze jak dziec np chce na rece albo kolejnego cukoierka czy batona w sklepie to jasnie pan sie oburza ze ja np rozpieszczam dziecko.wogóle to on mnie czasami do takiej nerwicy doprowadza ze mozg staje.ma takie napady ze mowi mi co gdzie ja mam posadzić w ogródku, gdzie jakie drzewko, ze jakiś tam krzak nie bedzie tam rosl gdzie ja posadzilam tylko ma tam gdzie on chce. noooo debila niema wiecznie w domu , ja sie ogrodem zajmuje a on mi bedzie mowił co dgdzie ja mam sadzic. a zeby go czasem nie porazilo..
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          kasiar właśnie o to chodzi że doszło do sytuacji kiedy Polka wcale nie chce z nim zosatć w pokoju

          i biegnie z rykiem za mną wszędzie

          nie jest tak zawsze ale bardzo często

          owszem jak on sie postara to sie ładnie bawią tzn wygłupiają i mała śmieje sie w głos i piszcze
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Pobódka wstać,koniom wody dać !!! Dzień dobry jestem i ja- po kilku dniach nieobecności sie pojawiam... Już sie tłumaczę,otóż w środę tak na szybkiego postanowiłam że pojadę z dziewczynkami do taty na kilka dni.Emilka wytrzymała aż dwie doby bez swojego Tatuśka i musiałam wracac do domku,przyjechalismy wczoraj.No i wczoraj do Was nie zajrzałam bo piekłam torta dla dziadka i poszłam do niego na imieniny.Wstawię fotkę,troszke krzywy ale jakos tam wyszedł.
            Majorka i co,próbowałaś piec biszkopta "po mojemu"?A co do wiecznego "mamo mamo" to witajcie w klubie,Izunia 1500 razy dziennie wola MAMA.Dzisiaj spała bez pampka i tak juz zostanie bo wogóle w niego nie sika w nocy to po co ma się pocić ta jej pulchna pupciaBuziolasy kochane,pa.
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dobry!

              Jak tam u Was? W okolicach Tarnowa (bo nie wiem jak gdzieindziej) NARESZCZIE sie ochłodziło a wczoraj już myslałam że popadamy jak muszki z tej duchoty

              No to ja też dołączam sie do "klubu mam udręczonych"- kuźwa no, cały dzień tylko "mama" i "mama". Jak Kris mnie nie widzi, bo np. dziadkowie sie nim zajmują, a ja jestem w innym pokoju, to ok. Ale jak tylko śmigne mu przed oczami to zaraz sie zaczyna...

              A co do mężów- u mnie jest totalnie odwrotnie niż u was- Dominik spedza z Krisem każdą wolniutką chwile (jak jest w Polsce oczywiście). Kiedy ja pracowałam i zwolniliśmy niańke, to On przed wyjazdem zwolnił sie z pracy wcześniej i cały miesiąc opiekował sie młodym pod moją nieobecnośc. Jak wracałam z pracy to też- pranko, sprzątanko, pisanko itp. a moje chłopy wychodzily np. na spacer. Pod tym względem nie narzekam- M kąpie, przewija, karmi Krisa i potrafi go tak zabawić jak nikt inny. Ale ideałem nie jest oczywiście, i w innych kwestiach, jak np. męskie obowiązki w domu, to już gorzej. Normalnie paluszkiem trzeba wszystko pokazać i jeszcze wytłumaczyc jak zrobić, bo sam sie nie domysli. I o Małego też sie często kłócimy, bo M moim zdaniem za bardzo sie momentami trzęsie nad nim tyle moich zakręconych wywodów spadam na obiadek
              Last edited by nichol; 18-07-2010, 12:47.


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dzien dobry !!!
                Dziewczyny gdzie się podziewacie...???
                U mnie dzisiaj noc do d***** Iza od 23 do 4 rano nie spała,kręciła sie ,wołała mama i przełaziła do mojego wyrka.Niewiem o co jej chodziło!!!Teraz oczywiście jeszcze spi... Potem zajrzę do Was-mam nadzieje że się pojawicie!!! Pa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej kochane

                  mam problemy z corcia ostatnio przez 2 dni nic nie zjadla miala rzadkie kupki, i jak duzo wypila to wymiotowala
                  mi sie zdaje ze to jakis wirus bo moj adas mial i prawie wszyscy z rodziny ide z nia zaraz do lekarza
                  martwi mnie to ze ona jest taka chudziutka
                  a wogule to jej siczki nie smierdzialy a teraz tak smierdza faktycznie jest cieplo ale tylko od 2 dni taki brzydki zapach maja

                  i duzo spi moje malenstwo

                  nie wiem co jej dolega
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Syrwunia może to grypa żołądkowa..?Moje dziewczynki ja miały i miałam sie z nimi jak Ty z małą.No i siuśki miały żółte i zapach bardzo intensywny(cos jak pierwszy po nocy).Daj znać co z córeczką.Trzymam kciuki żeby bylo ok,DAWAJ JEJ DUŻO PIĆ ŻEBY SIĘ NIE ODWODNIŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przy chorobie picie ważniejsze od jedzenia.Głowa do góry,napewno będzie ok.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej !!! Gdzie się podziewacie...?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Ja w Tykocinie

                        tak wogole to hellol Ja dzis w agonalnym stanie.czesto mam takie wzdecia, ze zyc sie nie da..i wlasnie dziś owe wzdecie mnie dopadło.brzuch tak mi boli ze masakra.. ani pierdnąć ani siku zrobić bo mam wrazenie ze urodze cos, np nerki. Brzuch mam jak w 4 miesiącu ciąz, chodze zgieta w pol i tak mnie wsystko napierd****a ze łoj i jeszcze bardziej
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej Kwietnióweczki i Marcóweczki,
                          niektóre z Was może mnie pamiętają. Pojawiłam się u Was jak byłam w ciąży. Potem niestety nie bardzo miałam czas i siły, żeby kontynuować korespondencje z Wami Od kilku ładnych miesięcy podczytuje co tam u Was słychać a dopiero teraz, kiedy zrobiło się luźno na forum postanowiłam się odważyć i odezwać.
                          Miałam rodzić w pierwszych dniach maja ale zakończyło się cesarką 30.04.
                          Mati dobrze się chowa.
                          Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego wątku
                          Dobrej nocki i do jutra
                          Mateuszek 30.04.2009

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            cześć

                            witamy magica13 i zapraszamy

                            ja sie mało udzielałm na wątku będąc w ciąży, choć "zapisałam" sie tutaj jako jedna z pierwszych więc niestety nie pamiętam cię magica13 , chyba że miałaś inny nick ??

                            może napiszesz coś więcej o sobie ?
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              uuuu,pustawo dzisiaj...
                              magica witaj ja podczytywałam jak byłam w ciązy a dolączyłam dopiero po porodzie. aha, i witaj w "klubie" dzieciaczków z 30.04 to jest nas już trójka. no i ja też cesarka na dodatek.

                              renatka coż mogę powiedzieć...znam ten ból. i naqwet dziś tak miałąm tzn. z wąłsnej głupoty mnie brzuch nawalał bo wczoraj na noc nażarłam się kebaba no i dziś miałam za swoje

                              a wczoraj była u nas mała imprezka bo Młody imieninki obchodził.
                              dzisiaj byłam na lumpkach i trochę się obkupiłam tzn.bluzka, taka tunika-minisukienka, spódnica i apaszka wgroszki. zapłaciłam kupe kasy bo to dzis swieża dostawa( jakieś 8dych mi wyszło) ale co tam, raz się żyje a zresztą na pocieszenie bo pracy nie dostałam, ale za to ci stażyści-lizusy też nie


                              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Witam nową mamuske opowiedz cos o sobie bo ja to dopiero od " iedawna " tu jestem to i malo o ludziach wiem. a moze dane na nk..? coooo??


                                z brzuchem mym tak samo jak wczraj.nadal boli i wygladam jak w zaawansowanej ciązy. to nic, przejde sie po miescinie to znowu bedą stare babcie mojej mamie gratulowac i zyczyc wnusi buahahahah. na zakonczenie roku u Filipa załozylam taką tunike i leginsy no a ze ona pod biustem sciągana to oczywiscie wszystkie oczy na mnie w szkole.bo skoro tak luzno ubrana bylam to na pewno w ciązy! pare dni pozniej moja mama do mnie ze czemu ja jej nic nie mowie i ona sie od ludzi dowiaduje..? ja pytam co? ona ze jak to co? ze matce o ciązy wstydze sie powiedziec..? no wiecie jak ja wtedy ryknelam smiechem.. nienormalni sa u nas ludzie..
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X