Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej.
    Co do pieluszek to my używamy "4",przecieków nie mamy a Iza waży (na wadze domowej) 10,4kg,2 lipca mamy szczepienie-3 kucia będą O rany,jak ja ja utrzymam....?Dowiem się ile waży.Dziewczyna ma apetyt,je więcej od swojej siory.Co do uczulenia to nic nowego oprócz truskawkowego soku to jej nie dałam więc pewnie to od niego.Wczoraj dałam jej wapno w syropie to ją tak po nim pogoniło że nie zdażyła na nocniczek A tak to już nawet nie popuszcza w majteczki,woła "aa",lub "gaziu gaziu" lub klepie się po udzie i biegnie do nocnika A jak zrobi kupkę do nocnika to się napatrzeć na nią nie może,z chęcią by se ją wzięła w rączkę hi hi hi...Na obiadek zrobiłam dzisiaj krupnik,mam jakoś lenia od rana,z chęcia bym sobie poleniuchowała.nocke miałam do d*****.Iza od 2 do 4 nie spała,ma tak czujny sen że szybko się rozbudza,o 2giej Emilka sie zbudziła(mamy elektroniczną nianię i ona zbudziła Izę) no i z nia walczyłam.Mąż poszedł do Emilki i tam se pospał do rana.Majorka co myślisz o gotowym kremie do tortów?Bo niewiem czy mam go kupić czy jakoś samemu zrobić..?Ale zawracam Ci d*****e,co?No cóż,ty tu NAJLEPIEJ się na tym znasz!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej
      ja już też jestem choć młody juz na kompa czeka i czas odlicza

      Hania cała noc dawał brzuszek ją bolał i to już 3 noc i stan podgoraczkowy ciekawe od czego byłam wczoraj u lekarki to nic jej nie jest brzuszek też był ok a w nocy krzyki

      co do pampersów to my 4 mamy i jest ok ja sie do zmiany nie spiesze na razie pasuja one nawet na moją Maje(bo jeszcze na noc nieraz zakładam) pasują im więcej w paczce tym wiecej w kieszeni więc nie zmieniamy bez potrzeby

      dzis dziadek przyjechał i został z dziewczynami a ja poszłam z młodym na zakończenie roku a potem młody poszedł z pania bo zaprosiła ich na lody a ja smykłam z moim sąsiadem do domu zwolnić dziadka

      no i Hania teraz spi a ja mam luzik
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Majorka: ja nie wiem, dlaczego Ty nie chcesz otworzyc tej "torciarni" Torty cudo!
        Grygorku: ja Ci zazdroszcze takiej wagi. Wow! 50 kg! Matko! 52 kg wazylam jak przyjechalam do Niemiec w 98, pozniej zaczelam lykac anty i w ciagu 2 miesiecy przybylo mnie 10 kg, no a pozniej to juz bylo tylko gorzej
        Chuda: ja sie na alergiach nie znam, bo Julia poki co bez takich plamkowych reakcji sie uchowala

        Co do pampkow: Julia wiekowo odbiega od Waszych maluchow, ale pampkowo dotrzymuje im kroku Julia nosi od polowy kwietnia 4+, bo przy 4 miala obtarte nogi od gumek. Kupuje jej tez pielucho-majtki rozmiar 4 pampersa, bo czasami tak wierzga soba na przewijaku, ze nie mam sily sie z nia szarpac, zeby zalozyc jej zwyklego pampersa. A jakie to sa pampersy dla chlopcow? I sa dla dziewczynek tez? U nas takich pampkow nie ma

        Julia ciagle jeszcze spi (zasnela o 11), na 16 mamy ostatni kurs plywania. Nowy kurs zaczyna sie dopiero 16 lipca.

        W koncu weekend! Hurraaaaa! I mamy bombowa pogode! Slonce, slonce, slonce
        Last edited by AMSW; 25-06-2010, 13:32.



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          AMSW u nas za to pogoda do doopy szaro , siąpi i zimno przynajmniej w Łodzi, co to za lato w tym kraju jest

          ja chce takiego ciepła jak w grecji !!!!!

          a co do papmersów to ja mam takie 4 - majtkowe i one mają podział na dziewczynki i chłopców, nie wiem o co dokładnie chodzi, chyba o to że siusi u chłopców leci w inne miejsce niż u dziewczynek ) opakowanie jest różowe i psze girl coś tam
          ale to tylko te majtkowe występują u nas w podziale na płeć, te zwykłe zapinane po bokach są unisex
          kupiłam Poli przed wyjazdem paczkę i zakładam na przemian ze zwykłymi
          Last edited by kala8; 25-06-2010, 14:15.
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            u nas też pada, wieje i zimno ogólnie. Mały się wkurza że nie może sobie na podwórku pobiegać no a ja przecież na deszcz go nie wypuszczę
            a w ogóle to dzien dobr

            położyłam Szymonaspać, mam nadzieję że uśnie i zdrzemnie się chociaż chwilkę. bo stwierdziłam że on jednak musi mieć ze dwie drzemki w ciągu dnia bo jak śpi tylko raz to pod wieczór już jest nieznośny i ciężko z nim wytrzymać.

            my używamy pampków 4+ i póki co są jeszcze dobre,nic się nam nie przelewajak na razie.

            byliśmy dziś z M w OPlsztynie i kupiliśmy płytki na balkon, w sumie to bez rewelacji, ale była promocja więc wzielismy. no i przeciez to tylko balkon a ja nie mam zamiaru płacić za 4 metry płytek tyle co np.za całą kuchnie poza tym chciałam też kupić taką osłonkę wiklinową ale cena w obi mnie
            powaliła! taka mata 60cm wysokości x 5m długości kosztuje 120zł!gdzie na allegro za dwie sztuki ale po 3 m długości zalaciłabym 100zł już z przesyłką.


            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Chuda a co będziesz robiła?
              ja kupuje śmietane kremówke a na 500ml śmietany 2 fixy utrzepuję dodaję cukru pudru i mam pycha krem,te gotowe też dobre nawet te w biedronie moja mama ostatnio je robiła to już od ciebie zależy co dasz ale ci pomogłam

              cukierni nie otworzę bo sama bym nie wyrobiła a do tego kaska moze jak by ktoś chciał ze mną to bym się odważyła ale tu chetnych brak

              jutro jadę do mamy i połażę troszkę po koleżankach bo dziś mam takiego nerwa na swoje dzieci a najbardziej na M bo gdzie nie pójdę to zaraz telefon bo mu dzieci wyja że mamy nie ma masakra
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Grygorku mam pytanko jak kupujesz akryl do paznokci to musisz go utwardzać pod lampom czy sam też wyschnie w miare szybko ten kolorowy akryl bardzo mi się podoba tylko nie chcem zamawiać wszystkiego albo lampy na dwa lub trzy moje robótki ręczne dzis zrobiłam sobie francuski na stopach nawet mi wyszedł w miarę prosto ale chciałabym sobie jakieś pierdołki porobic
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej kobity, ja zajeta jestem od rana, znowu pazury robie w doskokach, wiec teraz jak dzieciaki spia mam nadzieje skonczyc
                  Majorka, ja tylko zel posiadam jak do tej pory a o akrylach nawet nie czytalam i zielonego pojecia nie mam czy lampa nie potrzebna jest na sam koniec??

                  Ide jakies kwiatki wyskrobac na tych pazurach, ale juz jestem niezadowolona bo szpice sobie wymyslilam na szablonie, a ze one najladniej prezentuja sie jak sa nieziemsko dlugie, a przy takich to juz bym chyba musiala gosposie posiadac hahahaha, no wiec te sa dosyc krotkie to i forma ciulowa, gdzyby nie byloby z tym tyle zachodu zerwalabym w pi****ziet, ale poczekam az same odpadna bo to na szablonie sam zel bez tipsa, no zobaczymy ile wytrzyma, moze jutro wstawie fotke


                  dobra ide, bo juz mi sie tak odechcialo tych paznokci, ze jeszcze chwila i zrezygnuje

                  paaaaa, do juterka

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    widzę że tu pustki

                    ja lece do wyreczka bo tam M podgrzewa kołderkę choć nie wiem po co jak tu u nas upały takie ze wytrzymać nie idzie no ale to szczegół

                    jutro może popływam u siory w basenie to się troszku ochłodze naszego w tym roku raczej nie rozkładamy bo ta pogoda taka zmienna że za dużo zachodu z nim

                    dobra pa pa pa buziolaski na dobranoc
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hejka
                      U nas po staremu, dzisiaj pewnie gdzies wybedziemy z domu z dzieciakami, wiec raczej mnie nie bedzie, moze wieczorkiem
                      wstawiam obiecane pazury, pierwsza wersja i mala poprawka z przed chwili

                      Do potem
                      Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:33.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        ooo, teraz widze ze skorki troche zaciapane
                        narka

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          dzień doberek
                          Grygorku piekne pazurki,a co mąż na nie mówi?Chyba fajnie drapią plecki....Majorka we wtorek będę piekła swój pierwszy w życiu tort,jak go nie zp*****lę to wstawię fotkę,ale od razu uprzedzam że najpiekniejszy to on nie bedzie.Wczoraj Izula se pospała w dzień 3 godz 40 minut Ale w nocy ostatnio zle sypia,dzisiaj też ze 2 godziny nie spała.Może te uczulenie ją swędzi?Nie wiecie czy można czymś to smarować?
                          Inka nie wiem czy sie juz ciebie pytałam,gzie ty mieszkasz że byłaś wczoraj w Olsztynie?Bo ja do Olsztyna mam jakies 20 minut drogi samochodem.
                          Jutro rano jadę z dziewczynkami do mamki i wrócę w poniedziałek okolo 18tej więc pewnie odezwę się dopiero we wtorek Idę myc nasze autko bo obiecałam dla mężulka,tzn ja wewnątrz a on resztę...Pa,milej soboty i niedzieli.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            chuda, ja mieszkam wq Nowym Mieście Lubawskim- to jest tak mniej więcej w połowie drogi miedzy Olsztynem właśnie i Toruniem. tzn do Olsztyna mam jakieś 80pare km.

                            kurde dziewczyny, jestem zła na siebie wczoraj znokautowałam Szymona
                            tzn położyłam go spać do łóżeczka i zapomniałam że wyjęlam mu wcześniej szczebelki. no i słysze że coś mi tam skrobie i puka u niego w pokoju więc myśłe sobie że pewnie coś broi. a okazało się że on pod drzwiami stał i jak otwierałam te drzwi to mu paluszka on nogi przytrzasnęłam dziś go boli bo jak wstał to tak troche utykał na tą nóżke. no aż mi się płakać chce ...


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Inka no każdemu się może zdażyć, ja ostatnio spałam z leną i ją zrzuciłam (całe szczęście na kołdrę) z nogi bo ona przez sen uwaliła się na moją noge i tak spała na mojej stopie a mi się śniło że mi piotrek worek z ziemniakami położył na stopie no i ja go zrzuciłam tyle że to był sen a w realu to była lenka na mojej nodze ale ona nawet się nie obudziła a ja się poryczałam no nic jej się nie stalo ale kurdxe nie śpię z nia już!!!


                              a dziś robilam wkońcu pazury i kurde tak to jest tyle co zrobiłam i już zmieniałam i teraz tak patrzę ze znowu bym coś pozmieniała

                              wstawiam fotki pierwszych, potem po zmianie i stopy, trochę nei wyraźne bo telefonem bo kurde baterii nie mam do aparatu



                              pisałam z anią i wpadnie do nas jutro bo cały czas ma dużo pracy itp w sklepie ale obiecała wstawić fotki sklepiku i napisać jak tam jej idzie
                              Attached Files
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                noooo Grygor moje to do Twoich się nie umywają kurde laska tak ty to zrobiłaś, śliczne są moje to takie pospolite
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X