Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
    a wy tu już o wakacjach za rok
    jeszcze te się nie zaczeły
    majorka ja już myślę o następnych wakacjach bo moje sie już skończyły mimo że szkolne sie jeszcze nie zaczęły

    może wezmę jeszcze z tydzień urlopu w sierpniu ale bede w domu

    Gabi jeszcze jedzie w lipcu z babcią do Jastarni, a w sierpniu z moimi rodzicami do Zakopanego i mamy zamiar pojechać po nią , więc w sierpniu jakiś weekendzik w Zakopcu spedzimy i to na tyle

    mój m jeszcze we wrześniu leci do grecji popływać na łódkach z kolegami , farciarz jeden !!!!
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      No cześć laski!

      Kasia, my byliśmy w Krakowie- czyli jakieś 100 km od nas
      Z reszta Tarnów jest pomiędzy Rzeszowem a Krakowem, jakoś w połowie drogi między Rzeszowem a Krakiem...

      Jakos przeżyłam, ale padam na ryjek normalnie. Chłopaki sie kapią, Kris zje kolacje i chyba położe sie razem z nim bo jutro znów trzeba wstać do pracy

      Kasieńka
      , a napisz mi prosze (jeśli pamiętasz)- Ty na egzaminie na stopień n-la kontraktowego przygotowywałaś komisji jakiś poczęstunek? No i nie wiem też co z kwiatami i dla kogo, jeśli już sie kupuje- dla dyrekcji czy opiekuna czy tu i tu


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hejka laseczki
        ja właśnie popijam herbatkę a zaraz będę zajadać truskawki
        my dziś byliśmy na sali zabaw i Kuba wyszalał się na maxa i dostał lizaka którego zje mama bo Małemu nie dajemy
        Inka fakt jak dziecko je samo to trzeba mieć ogromne zasoby cierpliwości jak kiedyś dałam Kubie zupę do jedzenia samemu(prędko tego nie powtórzę) to nie mogłam na to patrzeć i musiałam wyjść, 1/4 zupy trafiła do buzi a reszta była na Kubie i krzesełku i u nas odwrotnie jak u ciebie ostatnio była pomidorówka a jutro będą gołąbki
        nie wiem czy w piątek nie pojadę do mamy bo dzwoniła żeby przyjechać ale w sumie to nie wiem czy mi się chce bi miałam jechać dopiero za trzy tygodnie i nie wiem
        Kala to faktycznie fajnie ma twój M tylko pozazdrościć

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka

          u mnie wszyscy śpią łącznie z M Maja dopiero przestała kaszleć już nie wiem na co ta alergia a Hania wyszła dosłownie na pół godziny i tak jej z nosa leciało może to na trawe skoszoną bo M kosił zwariuję chyba nawet zyrtek nie pomaga

          Kala ty to masz cierpliwość bo ja swojego to bym na noc nie puściła nigdzie nawet na ryby a co dopiero jak by miał gdzieś z kolegami jechać zaborcza ta moja miłośc ja bez niego to bym chyba uschła z tęsknoty najdłuższe rozstanie to 2 tygodnie jak pojechał na szkolenie a tak to przy nóżce siedzi mimo że nieraz bym go ukatrupiła ze złosci

          ide robić Hani mleczko i lulu jutro znowu pieczenie torcik dla teściowej ale nadal nie wiem co jej zrobić dla M brata robie cycy na imieniny

          dobrej nocy
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            czesc

            Hehehehe, Majorka mamy ze soba duuuuuuuuuuzo wspolnego z ta zaborcza miloscia z tym, ze u mnie juz troche spokojniej, choc jeszcze krew mnie zalewa (tak na moment tylko) jak zobacze, ze lampi sie na jakas lufe, ale, albo rzadko to sie juz zdaza albo ja odpuscilam troche
            juz 11-ty rok nam leci w sumie to ta milosc juz w inny wymiar wchodzi
            ale tak czy siak nie lubie i tyle, za plecami niech zerka ale nie przy mnie, nie jestem taka otwarta zeby prowadzic dyskusje o atrakcyjnosci innych kobit

            a teraz jak pojade z dzieciakami do Polski to nie bedziemy sie widzieli jednak 4 tygodnie, ojjjj niewiem jak to zniose, poki beda atrakcje bedzie dobrze ale duzo mi nie trzeba zeby powkrecac sobie filmy w glowce, chociaz z drugiej strony taki odpoczynek od siebie moze wyjdzie na dobre,
            hehe no i tak wyjdzie na dobre ze jak pojedziemy pozniej razem na wakacje to znowu bedzie mial przerabane ze mna haha
            on za to nie jest wogole zazdrosny, i tym mnie najbardziej wkurza, albo nie jest albo nie pokazuje, na jedno wychodzi

            i tak musialabym tez sama robic, nie zwracac uwagi, ale mnie nosi ja nie moge bo u mnie to chwila moment i foch, ale co ciekawe to jest jedyna "dziedzina", co mnie tak wyprowadza z rownowagi, no moze jeszcze ciutke dzieci czasami, bo taaaak to ja aniol nie czlowiek

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dziewczyny, ja sie wcale nie chcem chwalic ale my tu dzisiaj Majorke miec bedziemy, paszcza mnie sie tak cieszy, ze nie moge, ja to chyba jakis jaskiniowiec z poprzedniego wcielenia, bo na dworzu mi najlepiej jak cieplo

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej hej

                Ha ha Grygorku moja siora cały czas mnie namawia na to bym przyjechała do mamy na pare dni i ja mam tylko 20 km ale jak sobie pomyśle ze mam tam spać i zostawic w domu M to już nie chcę jechać a po drugie to jakośnie lubie tam siedzieć pojade ale zaraz gdzieś lece po koleżankach a tam ani łóżeczka i musiałabym Hanie kłaść ze mną a i z Maja też także jade na dzień a na noc do domu choćbym musiała tak jeździć przez 3 dni

                dziś sie wyspałam słonko pięknie świeci cieplutko więc i mi humorek dopisuje
                muszę tylko pranie poprasować i biszkopty upiec i mam wolne
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  ja też uwielbiam słonko i moze bardzo grzać ja i tak je lubię i też sie cieszę że ciepełko idzie
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej ja tylko na chwilke bo usypiam małego, potem cos naskrobe
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      majorka, grygor ja też nie lubię jak piotrek zerka na inne kobity, ale jakoś rzadko to robi albo ja nie zauważam

                      my jesteśmy ze sobą 19 lat w tym 14 po ślubie i powiem wam że miłość bardzo ewaluuje i zmienia swoją formę ja na początku to byłam szaleńczo zazdrosna i po za nim świata nie widziałam , najlepiej żeby ciągle razem być,

                      ale teraz wygląda to inaczej, bo uważam że każdy ma prawo do jakiejś własnej przestrzeni i realizowania swoich zainteresowań, a ponieważ jak dotąd (odpukać) mój m nie zawiódł mojego zaufania to nie robię specjalnych problemów
                      po za tym piotrek dużo pracuje i chyba mnie do tej swojej nieobecności przyzwyczaił
                      a jak wyjeżdża to pewnie , że za nim tęsknie
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        no ja ze swoim już 15 lat ale mi to do końca zostanie moja mama i siora takie same wariatki jak ja

                        mój M przyjechał na kawke w czasie pracy ale już poleciał dalej hi hi

                        Hania śpi a ja sie nudzę wcale mi się nie chce piec tych biszkoptów
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej babeczki.Wczoraj mój luby był z Emilką u lekarza,bidulka jest uczulona na ugryzienia owadów,po ugryzieniu ma tylko małą plamkę ale po dobie robi się ogromna czerwona opuchnięta plama.No i ma takich plamek 7 Wczesniej lekarz przepisał "Laticort" ale wogóle nie pomaga,wczoraj dał inną maść -"Elocom" i po dwóch smarowaniach już widać poprawę.
                          Ja z moim mężem jestem 7 lat i 7mc i do dzisiaj jestem w nim po uszy zakochanaIdę poprasować pieluchy moich panien-to ich przytulanki do spania.A na obiad mam dzisiaj fasolową a na drugie pierogi z owocami.Pa.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            No hej

                            Nichol
                            przykro mi ale ja ci nie pomogę, my jesteśmy zatrudnione na umowę o pracę i nie mamy Karty Nauczyciela, a co za tym idzie awansu nie możemy robić

                            Wiem, że to bez sensu, bo jeśli kiedys pójdę pracować do szkoły to będę stażystą a tyle lat pracy za mną.... No ale trudno.

                            Ja z moim małżem znam się 10 lat, po ślubie dopiero dwa

                            Jucia śpi, jeszcze jej nie widziałam jak wróciłam z pracy... już tęsknię bardzo...

                            A podobno niedobra (zęby) więc za chwilę da mi popalić




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              my wróciliśmy z podwórka i zaraz Hania lulu u nas raczej kurczak bo rosołek to jakoś za mało

                              teraz oglądamy teletubisie bo bez nich Hania spać nie pójdzie jak już lecą i zacznie ogladać
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                                No hej

                                Nichol
                                przykro mi ale ja ci nie pomogę, my jesteśmy zatrudnione na umowę o pracę i nie mamy Karty Nauczyciela, a co za tym idzie awansu nie możemy robić

                                Wiem, że to bez sensu, bo jeśli kiedys pójdę pracować do szkoły to będę stażystą a tyle lat pracy za mną.... No ale trudno.



                                A podobno niedobra (zęby) więc za chwilę da mi popalić
                                kasiar to rzeczywiście niekorzystnie z tą umową o prcaę,
                                jednak karta nauczyciela daje dużo większe przywileje i korzyści nauczycielom

                                a podwyżki pensji zasadniczej i wszelkich dodatków co roku masz tak jak nauczyciele zatrudnieni na karcie ?? czy też cię to nie obowiązuje ??
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X