Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Cześć lasencje

    Grygor, ty cholero!

    AMSW, Julka śliczna poprostu! Śłodziutka, urocza... brak słów normalnie

    U nas pogoda też do doopy a jutro jedziemy z dzieciakami na wycieczke do ZOO i chyba guzik z tego będzie, jeśli będzie lało. I tak jak podejżewałam- akurat dziś dodstałam @, więc jutro nie dość że pewnie przemarzne i przemokne, to jeszcze z bólu będe zdychać...


    Uciekam jakie naklejki na paznokcie nakleić coby jutro jako tako wyglądały


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez vini-miki Pokaż wiadomość
      nooo, my z 50 km od granicy mieszkamy, cos okolo bynajmniej
      no a Ł do najbliższego miasta w holandii ( czyt.najblizszego wiekszego miasta ) ma ok 100 km. tak wiec piechotą to z tydzien by zajął taki spacer
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Ha ha ha Nichol a js dziś byłam w zoo z moimi przedszkolakami i nie zlało nas na szczęście i też mam @ i też zdycham W Zamościu byliśmy a wy gdzie jedziecie?

        AMSW powiedz Julci, żeby oddała swojej imienniczce troszke włosków




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          AMSW Julcia boska słodziutka i przecudowna słó mi brak oby jej tylko ta czuprynka została bo moja do roku też miała super a teraz blondacha mi się robi

          zrobiłam dziś dwie krówki z masy krówkowej dla M siostry i powiem wam ze jak tak te ciasta robie to już mam ich dość pod względem jedzenia w stronę tortów to już patrzeć nie mogę

          BISZKOPCIK

          8 jajek
          2 szkl cukru
          2x 3/4 szkl mąki krupczatki
          2x 1/4 mąki ziemniaczanej
          2 łyżeczki proszku do pieczenia
          2 łyżeczki octu

          Białka ubić z cukrem,żółtka wymieszać z proszkiem do pieczenia i octem dodać je do ubitej piany delikatnie miksując na koniec dodać przesianą mąkę,piec w 180 st od 45 do 60 min w zależności od piekarnika

          no to dobrej nocki dziewczynki lecę bo mi sie oczka kleja
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej dziewczyny,
            AMSW no Julcia jest przeurocza a tyle włosków ma noo super wygląda
            Majorka nasz mały jak się urodził to był czarny a przez ostatnie pół roku to się taki blondynek zrobił jak tata
            U nas dzisiaj znów pobudka po 5 i juz mały drzema ja nie wiem jak mam go przestawic zeby później wstawał raz wstaje o 5 raz o 7.30 a zawsze go kładziemy ok 20.
            ide zrobic sobie jakies sniadanko bo mężuś wczoraj pojechał do Niemiec i dzisiaj sami jesteśmy.
            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Cześć

              my juz po śniadanku u nas Hania wstała o 5,30 posiedziała w łóżeczku do po 6 i poszła z tatą do pokoju a ja do 7 kimałam potem niestety musiałam wstać bo siostra M przyjechała po ciasto

              od dzis zbieram kałówki bo koleżanki syn ma gliste ludzką i muszę zbadać czy moje sie nie zaraziły mam nadzieję że nie ale Majka kaszle tak samo jak on i tak samo choruja czesto

              ide lulnać Hanie bo nieznośna się robi
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                czesc

                wrocilam z przedszkola i zakupow malych (ile do wozka weszlo) pije kawke i zaraz z powrotem w droge

                Megi, u nas ten sam "problem" z Vinim, z tym spaniem
                Ile ja sie nakombinowalam, zeby takich cyrkow nie odstawial z tym wstawaniem, do tej pory nie znalazlam zlotego srodka na mego twardziela. On zeby go polozyc 3 godziny pozniej niz zazwyczaj to i tak wstanie ci ok 6, no z lekkim poslizgiem, wczoraj szedl spac o 20 a dzisiaj 6:30 na nogach....taki dzieciak i tyle, chyba poprostu musi wyrosnac z tego, kiedys jeszcze bedzie czerpal przyjemnosc z dosypiania hehe, pewnie jak szkola sie zacznie
                Ja juz nic nie zmieniam, godz. 19 - 20 (w zaleznosci czy spi w dzien) do wyrka i koniec, pod tym wzgledem to kochane dziecko, bo potrafi sobie tak lezec i lezec i spiewac i bajki nieraz jeszcze oglada jak zasnac nie moze, ale nie schodzi z lozka, no chybaze na siku nieraz zawola

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Nie wiem co dzisiaj za dzien ale maly juz drugi raz sie kladzie spac. godzine spi godzine sie bawi.
                  Kala przypomniałomi sie pytanko wy tam mieliscie jakiegos tłumacza czy szło sie dogadac po angielsku??? i co was najbardziej zaskoczyło, chodzi mi na czym sie zawiedliscie??? cos pustki dzisiaj
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Grygorku no my godin zasypiania tez sie trzymamy noo chyba ze gdzies jestesmy ale to max polgodzinny poslizg , tylko ze mały nauczył zasypiac sie z nami tzn my go nauczylismy nieraz jak jestesmy bardzo zmeczeni to my predzej od niego zasypiamy tylko trudno potem wstac.
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej,Majorka dzieki za przepis,moze uda mi sie upiec.
                      AMSW Sliczna Julka,kiedys chlopaki będa sie o nia bili,powiedz dla męża żeby zakupił sobie dobre buty żeby mógł ich odganiać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        dzień dobry
                        megi mówili w pogodzie że jakieś wahania ciśnienia mają być więc może dlatego twój mały taki senny?

                        my też wróciliśmy z zakupów, byłam na targu u nas, kupiłam ziemniaków i trochę truskawek i bedę mrozić. truskawki oczywiście na mieście też trochę zakupów wpadło i dobrze że akurat moja mama przyjechala bo tak bym miała problem wtaszczyć zakupy i Małego naraz.

                        wiecie co, mam taką jakąś przy*****aną sąsiadkę że aż przykro normalnie. młoda kobitka, parę lat ode mnie starsza a taka jakaś dziwna,normalnie można by ją było ze schodów zwalić a i tak by się nie odezwała tylko gały wywala na ciebie i tyle. mi to głupio jest bo nie przyzwyczajona jestem żeby sie tak bez słowa mijac ale też sie nie odzywam. na siłe sie jej kłaniać nie będe tym bardziej że jak jej mówiłam dzien dobry to też z łaską odpowiadałą.


                        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez megi84 Pokaż wiadomość
                          Nie wiem co dzisiaj za dzien ale maly juz drugi raz sie kladzie spac. godzine spi godzine sie bawi.
                          Kala przypomniałomi sie pytanko wy tam mieliscie jakiegos tłumacza czy szło sie dogadac po angielsku??? i co was najbardziej zaskoczyło, chodzi mi na czym sie zawiedliscie??? cos pustki dzisiaj
                          megi tłumacza nie było tylko rezydentka miała dyżury 3 razy w tygodniu no i był do niej podany numer telefony w razie jakichś problemów

                          ale dogadywaliśmy sie po angielsku bez problemu w różnych sprawach, po za tym grecy są bardzo mili i otwarci i wykazują dużą chęć porozumienia

                          a zawiodłam sie trochę na samej wyspie ,ale to wina kobit z biura podróży , że chyba nie dokładnie słuchały o co mi chodzi,

                          ja poprostu oczekiwałam czegoś więcej niż plaża, basen i hotel,
                          chciałam żeby były jakieś fajne , urokliwe miejsca do łażenia np miasteczko , promenada itp
                          a na Kos było tego mało, ale to nic na przyszłość będę zwracać bardziej na to uwagę przy wykupieniu wycieczki

                          myślę że dla nas z Polką w takim wieku lepszym kierunkiem niż grecka wyspa byłaby Majorka, wyspy kanaryjskie, Chorwacja, lepsza infrastruktura, fajne miasteczka , ale to mam nadzieje za rok
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            a wy tu już o wakacjach za rok
                            jeszcze te się nie zaczeły

                            u nas pogoda nawet ładna ciepło i słonko tylko wiatr wieje taki zimnawy

                            my wróciliśmy od sąsiadki i Hania zaraz spaju idzie ja też niec nie robie ze wstawaniem też ida albo o 19 albo o 20 a wstają od 5,30 do 8 różnie bywa u mnie to akurat chyba wina tego że nie mam rolety w sypialni w oknie dachowym bo jak ona zobaczy że już jasno to od razu wstaje więc po prostu chyba kupię rolete i będziemy spali dłużej

                            co robicie na obiadek bo ja jeszcze w planach moze coś mi podsuniecie
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Kala dzięki za odp, no ja tez bym nie chciała tylko hotelu i basenu ale po twoich doswiadczeniach zwróce na to uwage.
                              Majorka my mamy pomidorówke na obiad wieki nie robiłam bo mezus nie lubi a ze go nie ma to sobie z synkiem pojedlismy tzn mały trzy czwarte wypluł ale to normalne
                              A wczesniej nie udało mu sie usnac ale za to przed chwila jak sie położyl to w minute juz spał i mam nadzieje ze z dwie godziny pospi bo juz nie mam do niego siły
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                u mnie też dziś pomidorówka
                                przyszła pora na zupę bo ostatnie dwa dni gołąbki jedliśmy bo mi trochę dużo wyszło jak an raz.
                                a wiecie co, jakiś czas temu pokazałam Małemu jak się samodzielnie je widelcem i teraz skubany juz nie chce żebym ja mu dawała tylko on chce sam i koniec! no, ewentualnie przy mojej pomycy niewielkiej przy nadziewaniu jedzonka na widły. nie powiem, ta jego samodzielność cieszy mnie ale też duuuużo cierpliowści na to trzeba. mojej.


                                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X