Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej laseczki moje kochane

    Kalunia witaj z powrotem,zdjęcia super normalnie bomba a ty laseczka nie z tej ziemi w tym stroju o M nawet nie wspomnę
    ale z tym lotem to rzeczywiście nie za wesoło mieliście,moja raczej jak ja posadze na kolana to lubi tak przesiadywać i grzeczniesiedzi

    ja po imprezce padnieta a co najgorsze to bolą mnie mięśnie brzucha od śmiania się tak nadawali zbereźnicy ale było bosko żarcie super normalnie czego zapragnęłaś czy truskawki z bitą śmietaną czy ananasy nawet arbuzy były mięcha pod różną postacią a wytańczyłam się za cały rok ach szkoda że tak rzadko organizują takie impry do domu wróciliśmy o 3 rano razem z dziećmi bo nie wiedziałam czy sie z tortsami wyrobie i czy pojedziemy ale sie wyrobiłam

    dobra kończę bo już za duzo nastukałam
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      majorka jaka laseczka coś ty chyba nie w stroju kąpielowym

      niestety Polka(czyt ciąża) lekko zdewastowała majo ciało ale co tam jest, moim największym skarbem i kocham ją nad życie więc jej wybaczam
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        daj spokój laska jesteś super wygladasz

        ale ogólnie to jakoś sie dziewczyny rozpisały jak mnie nie było wczoraj

        wierszyki super chyba będe musiała i ja zacząć z Hanią wierszykować
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Kala dzięki wielkie za odpowiedź a co do stroju to nie trzeba mieć figury modelki żeby ładnie wyglądać i potwierdzam że wyglądałaś super i fajnie że Gabi zadowolona, będzie co opowiadać koleżankom, a w szkole nie było problemu żeby ją zabrać tak na sam koniec roku szkolnego? jakos tak mi teraz do głowy przyszło

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez katrienna13 Pokaż wiadomość
            Kala dzięki wielkie za odpowiedź a co do stroju to nie trzeba mieć figury modelki żeby ładnie wyglądać i potwierdzam że wyglądałaś super i fajnie że Gabi zadowolona, będzie co opowiadać koleżankom, a w szkole nie było problemu żeby ją zabrać tak na sam koniec roku szkolnego? jakos tak mi teraz do głowy przyszło
            Gabi teraz jest w zerówce, dopiero od września idzie do szkoły
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kala fajnie ze urlop sie udal, mimo meczacego lotu. Super z Was rodzinka - piekni, usmiechnieci! I tak ma byc Gabi piekna dziewczynka.
              Kala a nie moglas z Pola chodzic po samolocie, przynajmniej jakis czas? U nas to gdybym Julie oddala stewardessom, to bym sie w ogole nia nie musiala zajmowac, tyle ze Julia jeden lot przespala a drugi troche kwekala, ale nie bylo az tak strasznie.
              Kala: zdjecia piekne!

              Katrienna: przy starcie i ladowaniu chodzi o to, zeby dziecko lykalo sline, wtedy mu nie zatyka uszu. Mozna dac smoczek (maluchowi) albo cos do picia. Nie trzeba dziecku dawac jedzenia.
              Last edited by AMSW; 20-06-2010, 11:12.



              Rosne...
              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
              16.11.2009 5620 gr, -
              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
              17.06.2010 9250 gr, -
              06.09.2010 10600 gr, 77cm
              14.12.2010 11600 gr, 81cm
              05.05.2011 11900 gr, 83cm
              20.09.2011 13200 gr, 90cm
              14.01.2012 14300 gr, 93cm
              19.07.2012 15500 gr, 98cm



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                Kala fajnie ze urlop sie udal, mimo meczacego lotu. Super z Was rodzinka - piekni, usmiechnieci! I tak ma byc Gabi piekna dziewczynka.
                Kala a nie moglas z Pola chodzic po samolocie, przynajmniej jakis czas? U nas to gdybym Julie oddala stewardessom, to bym sie w ogole nia nie musiala zajmowac, tyle ze Julia jeden lot przespala a drugi troche kwekala, ale nie bylo az tak strasznie.
                Kala: zdjecia piekne!

                Katrienna: przy starcie i ladowaniu chodzi o to, zeby dziecko lykalo sline, wtedy mu nie zatyka uszu. Mozna dac smoczek (maluchowi) albo cos do picia. Nie trzeba dziecku dawac jedzenia.
                dziękujemy za komplementy
                AMSW ten nasz samolot to nie taki luksusowy jak twój był o czarter , miejsca mało , klasa cała turystyczna, niby mogłam sie jakoś poprzechadzać
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009


                  Kala myślałam, że Gabi to gdzieś 1,2 klasa sorki
                  AMSW właśnie wiem, że to o te uszy chodzi i ciśnienie, my smoczka nie używamy ale właśnie może być picie lub jedzenie a dla starszego guma lub coś do ssania
                  u nas leje od rana i jest beznadziejnie ale lato albo upały 40* albo 15* i deszcz
                  Kala trzeba było zapakować trochę tego słońca do walizek i nam tu przywieźć

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej
                    ale tu dzis pustki po ostatnich nawałach no ale dziśniedziela więc wiadomo sama miałam dziś dużo roboyu bo gości sobie zaprosiłam na kawęcje i upiekłam ciasto z bitą śmietaną i truskawkami no i deserki i tak jakoś do 19 nam zleciało potem dzieci spać i jestem wolna

                    fajnie macie z tymi wylotami ja to po pierwsze nawet bym do samolotu nie wsiadła a kaski też brak więc o wakacjach mogę zapomnieć

                    jeszcze tydzień i wakacje i młody mi połowę mojego czasu na kompie skróci bo jak siadzie to go zgonic nie idzie

                    idę kolacyjke zrobić bo jakaś głodna jestem
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka laseczki

                      Ja pierdziu Kala, raj na ziemi no no nooo no gul mi ciut skoczyl, ze ja tu w tym deszczu sie plawie miast w lazurowej wodzie
                      Super wygladasz serio serio

                      U nas niby od srody ma byc juz bnaaardzo cieplo, ale jak patrze co sie teraz dzieje za oknem to cos mi sie wierzyc nie chce


                      no i jeszcze jedna nowinka..wczoraj robilam paznokcie hehehehehe, nie wytrzymalam haha, ale troche przesadzone teraz znowu , tak jak ostatnio mowilam ze skromne, tak te bym juz dzisiaj poprawiala hehe, ale to wszystko przez zle warunki pracy, bo w dzien robilam z dzieciakami, to co ktorys tam paznokiec oznaki mej zlosci posiada hahaha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        cześć

                        no co wy dziewczynki gdzie się podziewacie?

                        u nas pogoda taka sobie niby słonko wychodzi ale na razie tylko 17 stopni

                        nocka super tylko jak wstałam o 5 to juz zasnać nie mogłam a jak kimłam o 6 to wstałyśmy o 8

                        Hania od 2 dni ma swój wózeczek i cały czas odkad wstanie ciagle lata z nim po mieszkaniu i lalki lula instynkt macieżyński ma od urodzenia

                        Mai zamówiłam lalkę i nie może się doczekać aż przyjdzie
                        http://www.allegro.pl/item1077535354...ku_gratis.html

                        ciekawa jestem co u naszego Madzika czyżby była tak bardzo zakochana w swoim M że o nas już zapomniała ?
                        MADZIK DAJ ZNAĆ CO U CIEBIE!!!!!!!
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Grygorku chciałabym zobaczyć te twoje złośliwe paznokietki ja to juz nie mogę sie doczekać moich nowych
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            zrobilam zdjatka, od taka mala wariacja , teraz bym to inaczej zrobila, ale tak na biezaco "szylam", a to najgorsze co moze byc, jak niewiesz co chcesz zrobic , nastepnym razem bedzie lepiej, nooo i materialu mam malo, musze cos pozamawiac na allegro bo z samym tylko brokatem to to nie robota , aaale jak na drugi raz pazury nie najgorsze ...dorzucam jeszcze szkitki ale to robione kilka dni temu
                            Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:33.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Grygorku pazurki cudne ja tez chcę takie !!!! śliczniutkie i nie gadaj że ci nie wyszły bo są piękne

                              Madzik nie ma neta i kazała wszystkich pozdrowić w sobotkę ma ślub i chrzciny więc odezwie sie już po wszystkim
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej dziewczyny,niewiem co tam pisałyście od piątku,wpadłam się przywitać,zaraz was poczytam to cosik napiszę.Izunia zrobiła duże postępy,woła że chce siusiu,w sobotę 2 razy popuściła,ale od razu przyszła do mnie z płaczem, a tak to dupcia sucha,tzn majteczki.No i z pt na sob i dzisiaj rano pampers po nocy był suchy..........

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X