Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej kobitki

    pamiętacie mnie jeszcze

    już wrócililiśmy, ale jestem padnięta , zdjecia wstawie w weekend i coś tam skrobne jutro , spróbuje też was troszkę poczytać jak sie uda przy tej mojej Polce
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hejka
      Pamietamy, pamietamy,dawaj tu nam szybko troche slonca, bo przynajmniej u mnie niebo brunatne i leje od czasu do czasu, no i czekamy czekamy na relacje
      Nasza pierwsza wczasowiczka
      Ja juz wyjezdzam (nie na wczasy hihi, ale do Polski do mamki) 3-go lipca, mezus nas zawiezie i wroci z powrotem na 3 tygodnie do pracy i pozniej dojedzie do nas to dopiero gdzies pojedziemy, ala nie o tym mysle, no wiec jak wyjade 3-go lipca to wrocimy dopiero gdzies pod konioec sierpnia to juz mnie chyba calkowicie zapomnicie, a z kompem to tam ciezko raczej

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej dziewczynki,
        Grygorku nie zapomnimy Cie na pewno nie martw się
        Kala w końcu wróciłaś jak już odpoczniesz po podróży to Cie troszke pomęczę pytaniami bo w październiku tez gdzieś chcemy za granice jedchac ale moj mezus ma pewne obawy
        A tak ogólnie to moje dziecko mnie od wczoraj zaskakuje bo jak połżyłam go o 20 to sie budzi o 7.30 z jedna przerwa okolo 4 na mleczko jestem wyspana i mam nadzieje ze to dluzej potrwa!!
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          cześć

          megi jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiem, teraz taka mądra jestem
          nie dziwie sie że mąż ma jakieś obawy , bo były momnenty że łatwo nie było ale ogólnie daliśmy jakoś radę, jesteśmy opaleni, wygrzani słonkiem aż za bardzo i mimo wsztstko wypoczęci , chociaż wypoczynek z takim małym dzieckiem nabiera trochę innnego znaczenia
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            no dobra to parę fotek
            przed hotelem , basen itp
            Last edited by kala8; 18-05-2011, 19:36.
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              i część dalsza Pola, ja , Gabi i mój m
              Last edited by kala8; 18-05-2011, 19:36.
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dobry

                Kala, świetne zdjęcia!
                Pozazdrościć takiego urlopu i opalenizny oczywiście

                Ja wysłałam moich chłopó na zakupy i sama dalej wisze nad kompem i pisze te *************one scenariusze tyle roboty, siedzenia, wnerwiania, a itak nikt tego cholerstwa nie czyta.
                No, ale jak mus to mus...


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Kala zdjecia super a pytan to mam setki ale postaram sie ograniczycw ogóle to jeszcze nie wiemy gdzie jechac ja bym chciała egipt ale znajomi odradzaja, a wy dokładnie gdzie byliscie bo bardzo ładnie na zdjeciach te miejsca wygladaja?? A zaczne od pytan o samolot, jak Polka zniosla podróż i ogolnie starty , ladowania, bo slyszalam ze na pokladzie bardzo zimnoi jest???? noo i bilet za darmo do dwoch lat???
                  Nichol dasz rade juz niedlugo wakacje
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    O Matko Kala jakie piękne foty!!!! Chyba musisz nam zdradzić dokładnie gdzie byliście, jaki koszt, bo nabrałam ochoty na jakąś wycieczkę, takie widoki cudne i to z hotelu ............. Zazdoszczę

                    Czekałyśmy na Ciebie wszystkie i teraz podziel się wrażeniami, tak szczegółowo




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      megi i kasiar my byliśmy w Grecji a konkretnie na wyspie Kos i dzieki za pochwałę naszych fotek ))

                      postaram sie dzisiaj wiezorem coś wam opisać więcj jeśli chcecie

                      megi i odpowiem i na pytanie na temat samolotu, no nie jest tak "różowo" z takim dzeckiem jak Polka przetrwać lot, ale szczegóły weczoem jak położe dzieci spać
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        witam
                        Kala, właśnie ostatnio pisałam, że niedługo powinnaś już wrócić zdjęcia super i fajnie że jesteś zadowolona. My też myślimy o wypadzie do Grecji tak gdzieś we wrześniu bo mniejsze upały mniej ludzi i w pracy tak pasuje. więc też mam pytania:
                        * co bralaś do apteczki dla Polki i czy coś szczególnie było ci potrzebne?
                        * jak z jedzeniem dla Poli bo wiem że brałaś słoiczki i mleko ale czy poza tym jadła coś?, bo Kuba dawno słoiczków nie jadł i obawiam się że nie smakowałyby mu ze względu na mdły smak
                        * co brałaś dla Polki a czego żałujesz że nie wziełaś a co okazało się zbędne?
                        * lecieliście na własną rękę czy z biurem podróży?
                        * zwiedzaliście coś czy tylko plaża?
                        * i właśnie samolot, bo podobno dzieci śpią albo patrzą przez okno i podczas startu i lądowania trzeba dać im cos do jedzenia
                        * i jak z bagażami, wiem że to zależy od przewożnika ale jak było u was ile kilogramów na osobę i Polce chyba bagaż nie przysługuje?
                        kurcze nie wiem co jeszcze, jak cos mi przyjdzie do głowy to będę pisać, mam nadzeję że się nie wystraszyłaś tylu pytań?

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          a w ogóle to moje chłopaki znowu na żużlu ale pewnie zaraz przyjdą bo ich juz ponad 2 h nie ma, ja posprzątałam całe mieszkanko i padam a plecy to mnie tak bolą że masakra
                          coś nam kurcze Majorka zanikła
                          i fajne te wierszyki co pisałyście, jak coś jeszcze znacie to piszcie, bo ja to nic nie umiem a chętnie się nauczę
                          Grygorku a z tym wierszykiem o biedronce to jak byłam mała to miałam taką książeczke, i bardzo ją lubiłam bo taka fajna rytmiczna bajka i tak miło cos takiego z przed tylu lat sobie przypomnieć
                          a do mamy to też się wybieram w połowie lipca ale to tak na dwa tygodnie coby się wnukiem nacieszyła

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            ********a tyle sie napisałam, odpowiedziałam na wsztskie pytania katarienny wszystko sie skasowało

                            i musze pisać jeszcze raz , ale to już wiczorem jak położe dzieci
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              co do samolotu to u nas był "mały problem " bo Polka to dziecko , które nie usidzi nawet 5 min, więc 2,5 przypięta do mnie swoimi pasami to był "lekki koszmarek" chciała chodzić, wstawać, i sie ruszać , więc był i ry i krzyk, ale jakoś ją zabawwialiśmy i przetrwaliśmy,

                              zresztą ryk i krzyk dzieci w samolocie to normalka więc nie czułam sie wyobcowana

                              start znosiła bardzo dobrze nawet nie zauważyła, przy lądowaniu w grecji płakała bo pilot dosyć ostro schodził i bolały ją uszy , a wczoraj zniżał sie łagodnie i było ok nawet nie był smok potrzebny, więc wszytsko zależy

                              ogólnie jest to trudny wiek na podróż samolotem , bo kilku miesieczne dziecko śpi, dwu latek wiecje kumie więc można negoccjować a tu jest lekki problem, ale Polka nawet w aucie ma problem z usiedzeniem więc też taki typ

                              nie chciałam was zniechęcic , da sie przeżyć taki lot , ale w naszym przypadku było cięzko

                              megi w samolocie rzeczywiście jest raczej chłodno ale bez przesady, nawiewy nad własnymi siedzeniami można wyłączyć

                              Polka leciała za darmo do dwóch lat tak jest, dlatego nie miała swojego miejsca tylko na moich kolanach

                              zresztą za pobyt też sie nie płaci za dziecko do dwóch lat

                              my wyjeżdzaliśmy z biurm podróży tzn z Tui

                              miało byc nie tylko morze i basen ale nie do końca tak wyszło, bo baba w Tui chyba nas nie do końca słuchała , i jak dla mnie było za mało miejsc do łażenia i spacerwania i oglądania


                              cdn bo polka na mnie włazi )))
                              Last edited by kala8; 19-06-2010, 19:02.
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                katrieena co do apteczki to ja mam hopla na tym punkcie i zabrałam prawie wszystko
                                a przydało sie wapno i zyrtec i fenisti żel bo Polkę pogryzły komary

                                katrenna ja miałam słoiczki i kaszki bo Polka nic innego nie je, my mieliśmy opcje all inclusive i naprawdę był wybór , więc jeśli twój synek je normalnie to myśle że nie byłoby by problemu, no i woda oczywiście tylko butelkowana

                                jeśli chodzi o bagaż to u nas było 20 kg na osobę czyli razy 3, bo na Polkę sie nie liczy, no i po 5 kg bagażu podręcznego na osobę

                                a żałuje że nie wzięłam włąsnego łóżeczka turystycznego , bo to co nam dali nie przypadło mi do gustu i Polka spała z nami

                                po za tym było słonecznie, upalnie , zero wiatru, zeru chmur i wypoczęłam mimo całodobowej opieki nad Polką no i jestem opalona - brązowiutka ))

                                Gabi miała raj, non stop basen, animacje, lody itp
                                Last edited by kala8; 19-06-2010, 20:49.
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X