Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Aniasos a to cię zrobili mi sie jeszcze nie trafiło zebym zapłaciła i nie przyszło mam nadzieje ze to mnie nie spotka ale nie darowałabym tym bardziej jak dużo kaski
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no mi pierwszy raz ale to jest dziwna historia i nie wiem o co chodzilo temu komuś bo ja zawsze się upewniam ile ma komentarzy itp i było ok a potem jedni dostali inni nie i całkiem zamotane no ale ja nie popuszczę i poszłam z tym na policję
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        no i dobrze bo robią człowieka w balona i myśla ze to im pójdzie płazem takim to powinni zakazać sprzedawać na allegro

        a ja wczoraj kupiłam 3 kg truskawek i właśnie jem je sobie ze śmietanka

        może dzis kupię jeszcze i sobie zamrożę bo lubie je wrzucać potem do drinków zamiast lodu
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          wstawiam foteczki, lenka na huśtawce, lenki nowy pojazd, lenka w koszulce ktora kupiliśmy w grecji jaK byłam w ciąży i ... same widzicie
          Attached Files
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            dzień dobry
            Mały gada do siebie w łóżeczku, trochę marudzi ale mam nadzieję że uśnie,bo to w sumie jego pora. jak wstanie to wyskoczymy na misto na jakieś zakupy, bo nie wiem co jutro na obiad sklecić.
            kurde, aniasos Lenka to prawie identyko jak Szymon! napatrzec sie nie moge


            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              a co do pielęgniarek to chyba takjak ze wszystkim tzn. wyjatek potwierdza regułę...sąmiłe ale są też jędze totalne. tylko że jak się chciało większe pieniądze to trzeba bylo inny zawód wybrać i tyle. a z drugiej strony ciekawe czy jakby tak jakaś ekspedientka w sklepie była wredna i rzuciła takim textem to ciekawe jakby ta położna zareagowała- duże prawdopodobieństwo że do kierownika by uderzyła. .
              a w ogóle w tym szpitalu to jakoś dziwnie jest- dziecko musi byc karmione TYLKO piersią! tzn oni tam nie podają mleka w butelce ani nawet glukozy. nie ważne że dziecko płacze bo głodne ale ssać nie umie a kobiecie cycki pękają. no dziwna jakaś polityka.

              a co so spania to Szymon tez chodzi około 20tej spać. czasem, ale to naprawde w skrajnych przypadkach po 21ej. i śpi do 7-8.30 zależy jaki ma dzień. i ja podobnie jak Grygorek wychodze z założenia że jak położe o 20 to przynajmniej trochę wieczora mam dla siebie i mogę z M spokojnie pogadać, poczytać itd.


              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Halo to ja
                Moje drogie,wczoraj Izunia ani razu nie nasiusiała w majteczki no i dwa razy "zawołała" że chce "aa" Bawiła się w łóżeczku i w pewnym momencie podeszła do mnie i powiedziała "aa" i stanęła przy nocniku,więc ją szybko rozebrałam i posadziłam i od razu zrobiła siusiu.Za drugim razem ja się jej spytałam czy chce siusiu no i powędrowała do nocnika i też zrobiła.Dzisiaj za to kupka byla w majtkach ale to moja wina...zobaczymy jak nam pójdzie dalej.Ja swoje dwa porody wspominam miło,pielęgniarki były bardzo miłe,miałam bóle krzyżowe i nawet mnie masowały przy skurczach.A przy zszywaniu to bylo naprawdę wesoło ;-)Dzięki za metody wywabiania plam ze smarów,przydadzą się na następne plamy bo po tych moich eksperymentach spodnie nadaja się do wyrzucenia,na d***** zrobiła się dodatkowa jasna plama Stary mnie udusi... Moje panny też o 20:00 już śpią więc mam wieczory tylko dla siebie.Do pózniej,czyli do jutra,pa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej dziewczyny,
                  my własnie wrocilismy od babci , wiecie ja juz nie mam siły myslalam ze chociaz u babci zje obia ale co tam ledwo co sprobowal mielone i plucie a o ziemniakach nie wspomne wczoraj tylko lyzke zupy zjadl, jak tak dalej pojdzie to tylko na mleku i kaszkach bedzie jak niemowle
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    A jeszcze o dziwo ze poszedl spac o 19 (zazwyczaj zasypia 20-21) to wstasl o 7 moze poczul ze tatus wrocił( o 2 w nocy z niemiec przyjechał) a nasz synek przez dziure w łozeczku hop do naszego łózka i tyle mialam z meza
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hejka
                      ja Kubę wcześniej dziś położyłam o 14 bo na 16 idą z tatą na żużel, Kubek uwielbia motory i będzie radocha już kiedyś był to oczu nie mógł oderwać. Nam tak pasuje kłaść go później jest lato i o 21 jest jeszcze jasno więc nie widzę powodu żeby miał z tego nie korzystać.
                      Majorka tort śliczny, a paznokcie mi się bardzo podobają mi właśnie takie skromne się podobają, więc dla mnie super
                      Aniasos Lenka fajowa, śliczny rowerek, też chciałam taki dla Kuby ale mojemu się nie podobają więc ma taki zwykły trzykołowy z rączką i koszyczkiem, my czasami wkladamy Kubą do koca i huśtamy go jak w Hamaku, uwielbia to
                      Inka to fakt dziwny szpital rozumiem promować karmienie naturalne ale jak dziecko nie chce piersi lub nie umie? mi Kuba wogóle cycka nie umiał wziąć do buzi i może ze dwa razy go karmiłam w szpitalu a tak to z butli bo nawet położne nam nie mogły pomóc, więc w tam zapłakałby się chyba z głodu
                      a i bylam dziś na zakupach i kupiłam sobie spódnicę i bluzkę i tunikę i getry i jeszcze tylko jakieś buty pasuje kupić, ale jestem zadowolona

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        to znowu ja, no Katrienna to zakupy udane, ja ostatnio tez poszlam na zakupy ale skonczylo sie na ganianiu za nim po sklepie
                        wiecie jak wchodziłam tu wczesniej to was czytałam i teraz patrze a mi co drugi post chyba wyskakiwał no ale teraz to juz wszytsko doczytałam i tak patrze ze mamy @ w podobnym czasie jak mieszkałam z mama i siostra tez tak było ale wtedy to w domu nikt sie do nas nie odzywal bo jak wszystkie trzy naraz sie rzuciłysmy to smiesznie było
                        Majorka paznokcie super ja sobie zawsze takie pólokragłe robie bo jak maiłam kwadratowe to o wszystko zaczepialam taka jestem roztrzepana
                        ja z allegro na razie wszytsko dostaje, nawet jak dostałam uszkodzona ksiazke to tak szybko kurier przyjechał i oderbrał i nowa w pare dno dostałam.
                        Nooo Chuda graulujemy taki szybkich postepów, my na razie na nocnik w pampersie siadamy ale przynajmniej juz nie wyje i nie ucieka od niego
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          A co do pielegniarek to u nas tez nie było tak zle, ta co ze mna rodziła akurat była na urlopie jak ja z małym lezałam a leżałam prawie tydzien to super babka praiwe codziennie do mnie dzwoniła, a na oddziale tez nie było zle po trzech nocach to w ogóle do mnie nie zagladały bo jedna stwierdziła ze dobrze mi idzie too nie beda mi przeszkadzac i tak mały cały czas był ze mna
                          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Grygor już wiem co czułaś jak czekałaś na przesyłkę hehe teraz ja tak czekam...a powiedz mi Ty robiłaś na tipsie czy na szablonie?? i jaką masz lampę?? zwykłą 9v czy tunelową 36v???
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              jeszcze zapomniałam wam napisać, że moi rodzice maja dziś 25 rocznicę ślubu, kurcze to daje do myslenia ale tata w niemczech więc imprezka dopiero jak wróci
                              a moi faceci poszli na ten żużel i normalnie wzruszyłam sie bo zawsze razem gdzieś chodzimy albo tylko ja z Kubą a tu taki pierwszy męski wypad.
                              W tym czasie posprzątałam i teraz chwila na kompie jeszcze prasowanie ale to juz na wieczor chyba.
                              Megi ja sama z Kuba to tez bym nic nie kupiła bo ani jak przymierzyć ani nawet spokojnie coś wybrać ale bylismy w trójkę to jakos poszło choć Kuba i tak co chwile mama i mama, kurcze chyba mnie kocha to dziecko moje
                              a jeśli chodzi o nocnik to Kuba dalej ładnie woła i dziś jak założyłam mu pieluszke o 11 to jak się obudzil o 16 pielucha prawie sucha tylko chyba jedno siku było a myślałam że tam juz przelewać się będzie bo tyle pije, a zaraz po wstaniu na nocnik wołał i tak dużo nasikał

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                No heja

                                Widze że tipsy na tapecie Ja nigdy nie miałam i jakoś mnie nie ciągnie, włosów z resztą też nie farbuje- nie narzekam na swój kolor a też nie chce sie potem męczyć z odrostami. Jakaś taka "naturalna jestem"

                                Zazdroszcze Wam tych siuśków do nocnika. Też bym chciała przestawić już młodego na nocnik, bo te pieluchy...
                                Aaaaale, poczekam do urlopu, bo teraz młody z tatą siedzi, a on jest za miętki i leniwy, i guzik by z tego było...

                                a też @ jakoś na dniach dostane, bo już mnie skręca i wnerwia mnie wszystko, bez kija nie podchodź normalnie...

                                Co do zakupów- uwielbiam kupić cokolwiek sobie albo małemu, nawet jak nie trzeba, tak tylko dla poprawienia humoru ostatnio dałam sie wyciągnąć siostrze do "lumpka" i obkupiałm nas wszystkich w porządne jak nowe ciuchy za jedyne 3 dychy...

                                nie wiem co jeszcze napisać... dawno mnie nie było bo kmp mi szwankował z nowu, z neta mnie wywalało, fotek nie mogłam oglądać, ale czytałam na bieżąco, tylko co z tego jak już nic nie pamiętam....


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X