Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej mamki
    U nas juz lepiej z choroba choc Izunia bierze antybiotyk bo miała złe wyniki moczu,katar i kaszel maja ale to juz "końcówka".
    A ja sobie wczoraj ubzdurałam że od dzisiaj odzwyczajam Izunię od pampersów,od rana nosi majteczki,narazie 3:0 dla Izy ale to normalne że początki są trudne Po tygodniu powinna zacząć kumać
    Aniu paznokietki cudne,te zdjęcie co wstawiłaś na n/k TEŻ.Normalnie podobasz mi sięAnkasos no to Lenka to niezła kobietka skoro waży 13kg,moja Emilka waży 14kg a ma prawie 3 latka...A ciekawe gdzie sie podziewa nasza NOWA mamusia???Wstawie kilka fotek,na n/k są ale może nie widziałście.
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Dziewczyny jak mogę obejrzec wszystkie swoje zdjęcia,mam ich 19(pokazuje sie ilość w prawym górnym rogu tu gdzie jest napisane ile mam postów itd) a wyswietlają mi się tylko 8..??? Kombinuję ale nic mi nie wychodzi
      Last edited by chudagleba; 12-06-2010, 10:55.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
        Dziewczyny jak mogę obejrzec wszystkie swoje zdjęcia,mam ich 19(pokazuje sie ilość w prawym górnym rogu tu gdzie jest napisane ile mam postów itd) a wyswietlają mi się tylko 8..??? Kombinuję ale nic mi nie wychodzi
        licznik zdjec pokazuje aktualna ilosc zdjec zaraz po ich dodaniu a zdjecia faktycznie sa widoczne troche pozniej (u mnie to trwalo nawet i jeden dzien).
        Jutro napewno beda juz widoczne - troche cierpliwosci



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          AMSW ale ja już długo nie moge ich obejrzec,teraz napisałam bo stwierdzilam że juz nie mam pomyslów jak do nich dotrzeć...

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            A oto moje serduszka
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Witajcie kobitki
              Nie miała neta i nie miałam jak z wani się kontaktować,ale to juz się zmieniło.
              Musze nadrobić miesięczne zaległości
              mam pytanie jakie macie spacerówki???




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                paulinchen ja mam baby design espiro 3 magic

                a oto moja modeleczka i przymiarka nowego kostiumu:
                Last edited by ankasos25; 12-06-2010, 17:16.
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  http://www.youtube.com/watch?v=fIUSIjBNMcQ

                  tany tany
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej dziewczyny

                    ma moze ktoras z was numer do nichol albo katarzynar??

                    potrzebna jest mi ich pomoc.

                    to moje numer gg 5532581
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
                      Witajcie kobitki

                      mam pytanie jakie macie spacerówki???
                      ja mam Coneco Traffic
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej laseczki ja tylko dobranoc powiem bo idę lulku upiekłam właśnie biszkopty i mam dość

                        zdjęcia super powstawiałyście

                        Aniasos ona na tamtym zdjęciu chyba tylko tak wyglądała bo podniosła raczki do góry bo tu w stroju już nie taka chudzina

                        ja się umówiłam na paznokietki na wtorek teraz szukam pomysłu jakie i robie tylko żelem na swoje

                        dziś zabiegana byłam bo i tort i do mamy tam po ryneczku ale nic sobie nie kupiłam potem fryc przyszedł i podciełam troszku no i do domku a teraz idę lulku więc pa aniołeczki moje

                        jutro wstawie torcik na NK choć to ten sam Hello Kitty co już robiłam ale co tam

                        Grygorku cudnie wyszłaś na NK po prostu bosko
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          witam
                          u nas dalej upały, ale rano poszliśmy na małe zakupy i kupiłam sobie spodenki i japonki
                          Chuda Kuba już drugi tydzień w samych majteczkach goni o pampers do spania albo na spacer ale jeden dzień jest dobrze - tzn sam woła że chce kupke lub siku a na drugi dzień robi w majty albo woła dopiero jak troszke popuści kurcze troche mam już dość ale inaczej się nie nauczy, więc nie mam wyjścia.
                          A w ogóle to właśnie miałam pisać do ciebie bo na zdjęciach kiedyś widziałam że dziewczynki razem siedziały na nocniczkach i myślałam że juz macie naukę za sobą i chciałam jakąś radę a to dopiero też zaczynacie. Ja Kube już kilka mcy sadzam i raz coś zrobił a raz nie ale od 2 tyg ostro się uczymy ale już mam dość, masz jakiś sposób?
                          dzieciątka śliczne, nie ma nic słodszego niż dzieci
                          u nas od 2 godz dość mocno pada, drzewa połamane na ulicach leżą i kable też na ulicach więc straż jeździ co chwile.
                          no nic idę spać, dobraj nocy dziewczyny i dzieciaki

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czesc dziewczyny

                            Nie wytrzymalam i zrobilam wczoraj paznokcie u nog , jak tak dalej pojdzie to za kilka dni bede pilowala, zeby znowu cos robic, no nie moge sie opanowac normalnie

                            Maiki tak wyje teraz non stop, chyba czas na drzemke, bo dzis przed 6 powstawali

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Czesc dziewczynki,
                              u nas dzisiaj znów ladnie choc mam nadzieje ze nie bedzie upału bo wczoraj wieczorem troszke popadlo i teraz tak fajnie jest
                              Wczoraj bylismy troche na festynie mezus kupil synusiowi banki mydlane z pistoletem noo mial taki ubaw jak sie ganial z dziecmitylko zdjec nie poraobilam bo aparatu zapomniałam, mial tez wieczorem grac Bajm ale juz nie doczekalismy chociaz padalo bardzo i nie wiem czy ktos w ogóle poszedł.
                              Zdjecia dzieciaków cudne jak patrze na dziewczynki to chcialabym córeczke miec jeszcze

                              My mamy wózeczek Chico multiway i nie narzekam chociaz mały nie chce juz jezdzic w wózku woli spacerowac za nim tzn go prowadzac

                              A co dzisiaj na obiad gotujecie, bo ja wczoraj na zakupach nie wiem jakim cudem zapomnialam o miesie a w zamrazarce pusto i tylko jarzynówke mozemy ugotowac mężus bedzie smutny jak wróci z giełdy bo u niego to obowiazkowo w niedziele miesko, ale on tez wczoraj zapomnial
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Aniasos - Lenka mnie rozwala z tym tancem , jak dluuuuugo sie wygina i te ruchy hehe, no widze normalnie roznice teraz jak tancza chlopcy a jak dziewczynki... moj to tak raczej dupcia tylko rusza i troche noga tupie, aaa no i kreci sie w kolko jeszcze, ale Lenka jest swietna, i na tych zdjeciach, no jakie pozy nie moge, mala dama ....masakra jak to juz od najmlodszych lat widac roznice miedzy chlopcem a dziewczynka....ja to w sumie myslalam, ze to troche pozniej sie roznicuje, a tymi zdjeciami mnie powalilas, no typowe dziewczynskie pozycje przy tym wiatraku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X