Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Nichol wcale nie chce pozować do zdjęć, też wieje i robi swoje (czytaj grzebie w ziemi albo łapie mrówki ) ta fota jest wybrana spośród wielu

    Majorka to czekam na Hanię w kiecy

    Ja też zmykam spać powoli, do jutra dziewczyny, miłej nocki, oby maluszki dały pospać




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      w końcu w łóżku, miałam troche prasowania i sprzątania, jeszcze chwile na necie i spać.U nas jednak nie lało to chyba dobrze
      Krystian i Juleczka śliczne wyszli na zdjęciach
      spadam jeszcze pogrzebać na allegro, dobrej nocki

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej dziewczyny,
        u nas dziś znów będzie gorąco, mały wstał po 5 a teraz znów się bujamy do spania, ja tez bym tak chciala godzine sie bawic godzine spac
        Zdjecia jak zwykle piekne ,nasz mały za to uwielbia pozowac jak mówie mama robi cyk to głowa w moja strone i nawet czasem sie usmiechnie . Wiecie chyba połoze sie z małym bo juz nie daje rady oczy mi sie same kleja
        Majorka 5 na Haneczke
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej laseczki
          dzięki za głosiki

          u nas też gorąco będzie jade dziś do mamy niedługo siora po mnie przyjedzie i do wieczorka tam bede ide sobie buciki kupić do gina nie jade bo nie mam z kim dzieci zostawić mój M nie dostał wolnego a jeszcze wczoraj sie popsztykaliśmy i sie nie odzywam do niego

          lece zrobić włoski bo umyłam i coś zjem do wieczorka
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            ja tylko na chwilkę bo idę Izulkę położyć lulku.Majorka dostałaś piąteczkę za fotkę Hani.
            Potem zajrzę,pa.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              czesc kobietki wrociłam.Nareszcie..! Jejku jak ja tesknilam za tą moją wiochą... to był piewszy i ostatni raz jak ja gdziekolwiek pojechalam bez dzieci...
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hejka, dziewczyny
                Noo, Renatka, jestes!!! Dawaj jakies ploteczki nowe

                Ja dzis troche pozniej, ale dzisiaj wtorek, czyli przedszkole Vincenta na rano, takze dopiero co usiadlam pierwszy raz na tylku
                Dzieciaki polozylam spac, ciekawe czy Vini zasnal, ale jak narazie cicho, nioc nie wali na gorze to dobra prognoza, zaraz pojde sprawdzic czy odlecial... a Maiki mnie normalnie zadziwia, wczoraj nawet nie pisnal przy zasypianiu no i teraz tak samo, baby phone ani razu sie nie wlaczyl

                A ja jestem w 7 niebie, haha, naciagnelam mezusia na ten zestaw do paznokci, no moze nie naciagnelam ale dyskretnie nabakiwalam i codziennie pazury pilowalam haha, zeby czasem nie zapomnial, dodalam jeszcze, ze jego siostra ma podobny ale duuuuzo drozszy, i takie tam chwyty, no i wkoncu sam powiedzial, ze nic sobie nie kupuje, ze on to na silownie wydal troche kasy to jakies felgi do auta, a ja tylko dla dzieci i dla dzieci, ale reka mu troche drzala haha. Czekam na ta przesylke jak na szpilkach i sie zacznie moja przygoda, ale juz sie normalnie doczekac nie moge

                Ide zerknac do Vincenta, bo jakies odglosy ida

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  No i juz ze mna na dole chojrak, ale chociaz troszke polezal

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej oo powsinogi!! gdziescie sie podzialy?

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      no nieeee, monolog normalnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Oho! Wszystkie sie opalają

                        Młody śpi, M gra w kosza, ja sie już wypluskałam i zaraz będe paznokcie przy "M jak Miłość" malować

                        U nas też straszny skwar... Jak deszcz leje i zimno, to wszyscy narzekają, jak upały- też źle... No ale kurka 30 stopni to lekka przesada, a wcieniu nie da sie posiedzieć bo komary w tym roku to mutanty jakieś normalnie, a jeszcze po tych deszczach, to tych mutantów plagi sie naroiły, Masakra

                        Leeeece, bo zaraz serialos sie zacznie, a tutaj widze itak niekogo ni ma


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Nichol ja jestem i też mam zamiar paznokcie malowac na M jak Miłość Jaki kolorek u ciebie? Ja chyba strzelę perłowy.

                          A ja sobie pograłam piłką do siatki z mężusiem, ale super sie wybiegałam, a Julka to miała wielkie oczy jak piłka leciała w górę

                          Grygorku no to cieszę sie razem z Tobą i życzę powodzenia w nowym "fachu".




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Dziewczyny oglądałyście ten serial "Nie-zła mama"??? Jest super, jesli nie widziałyscie to zyczę miłego oglądania,

                            http://niezlamama.edziecko.pl/nie_zl...zostawiac.html




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej jestem i ja , i też oglądam M jak miłość, z tymi komarami to normalnie maskara do mnie to jak pszczoły do miodu lgną i takie wielkie bąble mi sie robią chyba jutro pójde do apteki po jakies witaminy bo długo tak nie wytrzymam, cale szczęscie że do małego tak nie ciągną. Zaraz wkleję wam fotkę z nowym pojazdem mojego syna ale najpierw krótko opiszę , jak powiesiłam pranie to mój mały jak zwykle wszedł do kosza i kazał się pchać ale na trawce sie nie dało więc siostra męzusia zaczęła go w tym koszyku nosic a że Bartosz cięzkawy to długo nie wytrzymała, i wyjąć się z koszyka też nie dał więc przyniosła deskorolkę i zrobiła mu to cudo nooo taką miał radochę że z dwie godziny go w tym woziła aż miała dosyc ale sama mu pokazała
                              Attached Files
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                No i po serialu, paznokcie malnięte- Kasia ja też tym razem wybrałam jasny kolor, już chyba zbrzydły mi ciemne- brązowy czy bordowy...

                                Megi, no genialny pomysł z tym "jeździkiem" I zarąbistą Bartek ma czapke

                                Dziewczyny, a Wy w upały zakładacie maluchom bodziaki czy próbowałyście już zwykłe koszulki?
                                Kusi mnie właśnie ta druga opcja, żeby Kris miał troszke bardziej przewiewnie, ale nie wiem czy same spodenki utrzymają pampka na miejsu boje sie że będzie zjeżdżał albo sie przesuwał...


                                Doooobra, trza sie toczyc do wyrka, bo jutro kolejny dłuuuugi, upalny dzień sie zapowiada


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X