Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dziekujemy za zyczenia.przekazałam dla Oskara ale on patrzy na mnie jakos tak dziwnie..chyba nie zakumał jeszcze ocb ;D
    100 latek Szymonku :*
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Piękny dzisiaj dzień byl , mały po rannym spacerze jak nigdy spal 3 godziny i teraz też już chrapie cos własnie pusto dzisiaj
      Prezent dla chrzesnicy kupilam fajny aparacik i dodatkowo ubezpieczenie od uszkodzen mechanicznych na 3 lata dokupiłam bo cos czuje że sie przyda
      Dziewczyny jak moge wrzucić tutaj fotki bo jak na razie kombinuje i mi nie wychodzi
      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Szymonek dziękuje za życzenia i oczywiście NAJLEPSZEGO DLA OSKARKABUZIAKI URODZINOWE

        ja dziś tak na chwilkę, bo najpierw miałam robote z mieskiem a teraz gofry piekę zanim Mały spać pójdzie. w tej chwili kąpie się z tatą . to na razie, może jeszcze zajrzę. miłego wieczorku życzę


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Megi ja zazwyczj przez załączniki zdiecia wrzucam na forum ..
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Udało się no ja też tak próbowalam ale zawsze wyskakiwał jakis bład ale przyszedł mój mężuś coś nacisnął i jest. to zdjęcie pewnie widziałyscie na nk ale to było tylko na próbe jutro wstawie wiecej i nowe
            Attached Files
            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej dziewczyny!!!
              coś pustawo ostatnio, my niedawno wstalismy chyba skonczyła sie era wstawania o 5idziemy na śniadanko.
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                czesc dziwuchy u nas wczoraj byla taka piekna pogoda ze na krotki rekaw sie chodziło..a dziś..? pochmurno ;/ w nocy padało.teraz jakos tak ponuro.. ahhh..zeby do południa sie rozpogodzilo..bo z grilla nici albo w garazy ugoszcze gosci
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  czesc dziewczynki

                  Spoznione zyczonka dla Szymonka i Oskarusia :*****
                  Dwa dni mnie nie bylo, myslalam, ze nie wyrobie z czytaniem, a tu w 5 minutek sie obrobilam
                  No i mowilam, ze do Was idzie slonko , u nas juz zalamanie pogody, ale nie bylo az tak zimno, noooo, ale dzieciaki musialy wczoraj w kurtkach smigac.

                  Pamietacie dziewczyny jak kiedys cos marudzilam ale troszeczke tylko, ze Vini tak malo mowi? Wiecie co, ja chcialabym chyba czas cofnac
                  Buzia mu sie nie zamyka teraz, tak szybko przebiera jezorem, ze nie nadazysz za nim, jeeeziu, meczliwe to jest troszke, nawet jak mu wlacze bajke, czy oglada w telewizji, to nawija razem z narratorem albo bohaterami, ciagnie rowno - wtedy, to juz wiekszosc zmyslanki, ale bardzo to realistycznie wyglada haha, rozkrecil sie moj chlopczyk.

                  Niewiem jeszcze , co dzisiaj bedziemy robic, za oknem nieciekawie, ale jakby chociaz nie padalo, to pojedziemy na rowery moze.
                  Maiki wlasnie wlazi na stolik, tzn. lawe taka nizsza, krzeselka dzieciakow stoja przy tej lawie, i on najpierw na to lkrzeselko a pozniej na stolik, hehe, na srodku stoi Vincenta zabawka i chce dosiegnac :} A tak wszystko malpuje po Vincencie, no chociazby zarzucanie nog na stol, ledwo to sie nie przewroci na tym krzesle, a jeszcze nogi do gory pcha :} I zaczyna mi chlopak biegac, puszczam go juz w samych skarpetkach, bo zczailismy ze lepiej mu rownowage zlapac jak sie zachwieje, ratuje sie jak moze chlopak, ale dzisiaj cos za sliskie mu te skarpety ubralam bo nogi sie rozjezdzaja, ide zaraz cos poszukac innego.

                  Niewiem co tu Wam jeszcze naskrobac... ciekawego

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cześć kobitki

                    wczoraj upał i słońce a dzisiaj ciemno i pochmurno

                    zawsze tak jest jak długi weekend to pogoda do duuuupy , co za klimat w tym kraju

                    ja też nie wiem co będziemy robić Piotrek jedzie do pracy, a ja z dziećmi do mamy na obiad chyba, ale o spacerze to raczej możemy pomarzyć, bo wygląda na to że będzie lało
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Cześć Dziewuchy

                      U nas póki co świeci słońce ale coś chłodno jest. Chmurki na niebie są ale deszczu chyba z tego nie będzie. Wczoraj po południu popadało - ledwo 5 minut, ale za to jakie fajne powietrze było bo tak jak u Renatki na krótkim rękawie chodziliśmy a dziś to pewnie trzeba będzie cieplejszą bluzę ubrać.

                      My jak na razie to siedzimy w domku w majowy weekend, może do zoo się wybierzemy albo do oceanarium zobaczymy.
                      Jutro coś mamy do teściów jechać... ale to chyba z przymusu nas zaprosili... ehh...
                      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        helloł baboszki no ja już "tort " zrobilam dzieckom, teraz pije kawusie.salatki czesciowo porobine na wieczor, padlina ( czyt.kiełbasa ) na grilla sie odmraza.Mam nadzieje ze bedzie ladnie a przynajmniej bez deszczu... czemu u nas caly rok lata niema??????????
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dzien dobry.
                          Najlepszego dla wczorajszych jubilatów-Szymonka i dla Oskarka,no i dzisiaj Najlepszego dla Aluni,Bartoszka(13mc) i Filipka(14mc)
                          No kobietki,juz pojutrze idę do szpitala Chyba uschnę z tęsknoty za moimi dziewuszkmi,normalnie co sobie pomyslę o tym rozstaniu to mam łzy w oczach...Jakoś muszę to przetrwać !!!Dzisiejszą nockę Izunia przespała calutką,to był jej debiut Spała od 19:50 do 5:40

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            szpital..bleeee..nielubie tego miejsca.. ;/ ja ide 18 maja z Filipkiem niewiem jak ja przetrwam pare dni tam..ale jakos bede musiala ;/
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej

                              No u nas śliczna pogoda jak na razie, ale podobno ma padać po południu. Jak mój Julek się obudzi to pędzimy na słoneczko łapać witaminkę D

                              Spóźnione życzonka dla Szymonka i Oskarka

                              Współczuję szpitali, jakoś przetrwacie dziewczyny! Będziemy myśleć o Was

                              A Majoreczkę to gdzie wcięło???




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                no i pogoda sie popsuła u nas rano było nawet ciepło choxc bez słoneczka a teraz leje i jak tu grilla zrobić?? z parasolką stac?? nie lubie takiej pogody.Nic nie mozna zaplanowac ;/
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X