Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kala wspolczuje.Ja mam tak samo.tzn.OSkar niby w nocy spi, ma 1 pobudkę, czasami dwie, ale za to potrafi wstac o 5 lub wczesniej i nema mowy o spaniu.i caly dzien jeczy, piszczy lub wyje i sie drze.jedynie spokojnie siedzi na rowerze ( tzn na krzesełku na bagażniku. ) No ale jak wieje lub pada to nie jezdzimy i wtedy jest histeria ;/ sama sie sobie dziwie ze ja jeszcze funkcjonuje.ze nic tym dzieciom nie zrobilam.a czasami mnie do takoich nerwow potrafią doprowadzić ze łooo..klne wtedy jak facet.. a nawet gorzej. ;/
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      O, Kala, wyprzedziłaś mnie... A mam coś takiego że jak podczas mojego pisania któraś z Was zatwierdza tekst, to mi sie komp przycina

      Rozumiem Cie doskonale w kwestii handry po nieprzespanych nocach...
      Ja to chodziłam jak burza gradowa normalnie. Najgorsze że to sie odbijało i na Krystianie i na moim mężu, bo bywało że wieczorem byłam już tak w********iona z niewyspania, że poprostu wybuchałam...
      Naszczęście odkąd skończyliśmy całkowicie z cyckowaniem- Kris z nocy na noc spi coraz lepiej mam nadzieje że mu sie nie odmieni..

      Kala, wytrzymaj! Jeśli jest tak, że gorzej być nie może, to musi być tylko lepiej!


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Moze Nichol Masz racje ze Pola teskni za mama i dlatego odreagowuje w nocy, ale ja caly czas jestem z bartkiem a onzachowuje sie podobnie ( nawet z nami spi ) a moze to kolejny skok rozwojowy??? musze poczytac moze gdzies cos na ten temat znajde
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          dziewczynki dziękuje za pociesznie

          jakoś pomogła mi świadomość ,że nie tylko ja mam takie jazdy

          zwłaszcza wypowiedź renatki mnie rozbawiła , no ładny rozbójnik z twojego Oskarka

          nichol no nie wiem sama bo jak ją biorę czasmi do łóżka jak już nic nie pomaga to jakoś wybitnie spokojna też nie jest, a po za tym chcę jednak unikną spania z nami w łóżku
          Last edited by kala8; 28-04-2010, 20:47.
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            nooo rozbujnik i to jaki.tylko ze np moja mama twierdzi ze to zlote i bardzo grzeczne dzieciątko ( no oprocz uciekania na schody ). jak go u niej zostawiam to ani nie placze, ani nie wiszczy, zero jakiejkolwiek histerii, wszystko jest fajne, bez problemu je..a jak tylko usłyszy moj oddech lub poczuje zapach ( nie to zebym miala jakis specyficzny czy zbyt intensyny ) to sie obi taki jak na codzien dla mnie.pamietam ze Filip tez taki mamusiowy był.no i skoro jedno dziecię odchowalam bez zadnego uszczerbku na zdrowiu calej naszej rodziny to mysle ze i oskar ma szanse caly dotrwac do np 5 urodzin
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Reanatka no moja mama mówi tak samo ze przy niej Bartoszek to anioł a jak my przyjezdzamy to diabełek w niego wstepuje
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                madzik wysłałam Ci wiadomość na NK z numerem telefonu moim. ale od razu uprzedzam że odpada mi 8 maja bo akurat do szkoły musze jechać w tą sobotę

                kala no ja nie wiem co Ci poradzić z tym spaniem bo ja takich problemów nie mam al;le może rzeczywiście Polka za tobą teskni i wten sposób daje ci do zrozumienia że potrzebuje Twojej uwagi?
                coś jeszcze miałam napisać i zapomniałam


                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Mati sto latek :*:*:*

                  Kala u nas od jakiegoś czasu tak samo, jak przesypiala nam całe noce tak się budzi rzuca gada przez sen czasem, czasem popłakuje. też nie wiem czemu tak im starsza tym gorzej i wiem coś o tym jak potem rano ledwo na oczy widz e a tu do pracy i 8 godzin przed kompem masakra.

                  my dziś na bilansie bylismy i babka ją tak zważyla bezsensu ze nie wiem ile waży bo lena zeszła z wagi podczas ważenia i ona stwierdziła że 10,5 a ostatnio jak ją ważylam na elektronicznej to bylo 11,5 no ale widać spieszylo jej się a cm ma 83

                  dostała szczepionkę i tylko kweknęla więc zuch dziewczyna następne szczepienie za miesiac a potem pod koniec sierpnia i spokój do 6 roku zycia
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    a, no własnie. te dzieci to chyba jakiś radar mają. Mój bąbel też jak jadę do szkoły i nie ma mnie cały dzień, a jest u jednej albo drugiej babci, to jest po prostu złote dziecko, ładnie się bawi, nie marudzi, czasem tylko ma problemy z zaśnieciem w dzien ( ale to dlatego że najlepiej mu się śpi w jego własnym łóżeczku). ale wystarczy tylko że się pojawię to zaczyna się grymaszenie, marudzenie i ogólnie "popisówka" na miarę możliwości rocznego dziecka.


                    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Wiecie laseczki ja was nie pocieszam ale mój synuś miał histerie do 4 roku zycia i nawet nieraz miał i w 6 ale mu to się zaczęło jak miał 2 lata moja mama twierdziła że to przez to ze ja mu na wszystko pozwalałam ale to tylko jej zdanie bo on miał sporo zakazów i wiedział co moze a czego nie (do tej pory nawet jak słodycze leżą w szafce to nie weźmie bez pytania)ale mi się zdaje że to przez to ze wziełam sobie bobasa do pilnowania i jego odstawiłam na tor boczny a on zeby zwrócić uwagę stał się taki na ogół był bardzo spokojny i grzeczny tylko jak spazm dostawał od czasu do czasu to mnie krew zalewała no a dziewczyny to całkiem inne

                      Kala zwróć uwagę na to czy nie boli ją brzuszek bo moja tak się kręci i wierci piszcząc i mrucząc jak ją pobolewa moze po prostu ma wieczorne wzdęcia nasze maluchy teraz jedza różne rzeczy i nawet mnie dziś pani doktor opieprzyła ze do potraw dodaję sól i pieprz bo nie powinnam i od tego też może boleć brzuszek ja bym nawet nie wiedziała że to akurat to gdyby nie to ze po czasie puszcza bąki i juz jest ok ona potrafi tak kilka razy w nocy robić nawet rzuca nogami zadziera je do góry i wali nimi o łóżko
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej

                        Powiem Wam dziewczyny, że czytam was od dwóch dni i dopiero teraz doczytałam Ale żeście się rozpisały!!!

                        Sto latek dla Mateuszka !

                        Kala nie martw się Julka też kiepsko sypia, parę nocek w naszym łóżku, bo włóżeczku w swoim pokoju nie było mowy, wycie na całgo, na szczęście od dwóch nocek śpi w swoim pokoju

                        Grygorku zazdroszczę słoneczka i opalania, no i torcik super, z pomysłem

                        I nie wiem co jeszcze miałam napisać hmmmm

                        Dobrej nocki




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          no to ja juz uciekam , bo padam z nóg. pewnie jutro mały też wstanie o 5
                          My za tydzień też mamy szczepeinie tylko Bartek tak nienawidzi lekarza w przychodni ze jak go tylko zobaczy w drzwiach to krzyczy wniebogłosy
                          Anka czyli na ospe Lenki nie szczepiłaś, bo ja cały czas myslę ale chyba go nie zaszczepie bo jak ma byc chory jak bedzie starszy to bez sensu, tylko najgorsze jest ze strasza tymi powiklaniami
                          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czyli kobitki nie ja jedna nie sypiam w nocy

                            jak dobrze że można sie pożalić forumowym koleżnkom i dzięki za oddzew na mój problem

                            ja też już spadam bo wiadomo jaka nocka mnie czeka a może Polka mamunie zaskoczy i da pospać oby !!!!

                            pa pa
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Megi jeśli ci zachoruje to najważniejsze jest wygrzać nie wychodzić na dwór nie mówie tu o bóg wie jakim ubieraniu albo trzymaniu w łóżku ale nie wolno jej przewiać ani przeziębić i na pewno nie będzie powikłań powikłania powstają jak się ją przeziębi

                              mój tata szczepił się na grypę i powiem wam ze przeszedł ją gorzej ode mnie a ja sie nie szczepiłam

                              kiedyś szczepili tylko na to co trzeba i było wszystko ok a teraz powymyślali różne szczepionki a dzieci jak chorowały tak chorują
                              ja tam ani Mai ani Hani nie szczepie na żadne dodatkowe i jak na razie tfu tfu jest ok i syna też nie szczepiłam
                              Last edited by Majorka22; 28-04-2010, 22:57.
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                laseczki a macie dostęp do NK bo u mnie białe tło sie wyświetla i nie mogę sie połączyć

                                ja też już lecę dobrej nocki

                                oby wasze dzieci dały wam dziś pospać
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X