Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    !

    hej kochane
    majorak jestem jestem
    tylko mojej nikoli urodzinki tak dlugo trwaly az 4 dni
    no i troche mialam tych gosci ciezkie noce juz pare dni nie wlaczalam laptopa bo nie mialm kiedy teraz latam na uczelnie i spowrotem z nikola na spacer imprezak urodzinowa i usypiam w nocy stawalam po 15 razy i oczy na zapalki choc jak sobie wypilam to nikola ladnie spala hehe

    nator wspolczuje tych problemow z plucami ja mam astme ciezko czasami jest ale da sie z tym zyc choc nie daj boze zeby twoj niunio ja mial

    wiecie co ja juz zauwazylam to ze ja nie moge normalnie funkcjonowac normalnie sie nie da zawsze ktos musi jakis problem zrobic i caly czas sie cos dzieje kolo mnie a ja juz chce swietego spokoju!!!
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      moja nikola wazy 8200


      znowu mialam sciecie z tesciowa
      dzisiaj przywiozla mi kolezanka dla nikoli sukieneczke (jest sliczna)do chrztu no i tesciowa dzisiaj spotkalam i sie pyta o sukienke czy patrzylam na nikoli i mowie ze juz mam kolezaanka mi pozyczyla a ona do mnie z morda ze jej wnuczka nie bedzie szla w pozyczonej do chrztu, ze szkoduje kase i wogule i jej mowie ze pani jest bogata a mi szkoda na jeden raz wydac 150 zl a ona do mnie ze jak jej zaloze ta pozyczona sukienke to zedrze z niej i ja porwie i ze ona jej kupi jak mi tak szkoda kasy i pujdzie w tej co ona kupi a ja do niej ze napewno nie ze pujdzie do chrztu w tym czy ja bede chciala bo ja jestem matka a ona mi kij do gadania a ona ze nasle szczury zeby mi ja porwaly i zaczelam sie z niej smiac i powiedzialam jej zeby pod dobry adres je tylko wyslala i poszlam sobie oj te ludzie musza byc takie *************niete albo moze to ja taka jestem juz sama nie wiem
      moze sobie to wyolbrzymiam ale sie w********ilam

      bo zaraz bedzie ciagnela z adasia kase a na lozko i fotele kupilam sobie zestaw do nakrycia z puchu za 150 zl a za 2 dni kasy nie bedzie miala i gdzie ona ma rozum!!
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        z jednej strony masz i racje Syrwunia Nikola to twoja córka ale jej wnuczka i może ona nie najlepsza babcia ale chce widocznie dobrze ja bym sie z nią nie kłuciła tylko porozmawiała i jak chce to ty wybierzesz a ona niech kupuje dobrze ze ja z moją teściowa jesteśmy ok i jak tylko coś to moge do niej walić a ona zawsze pomoze

        dobra dziewuszki lecę do wyrka
        powiem wam tylko ze ta moja diablica jak jej się odmówi to robi taki fajny dzióbek i zaczyna płakać fajnie to wyglada tylko muszę ją ujażmić bo se rady z nią potem nie dam
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Majorka moja dzióbka nie robi tylko wrzeszczy i płacze !!! No własnie też się zastanawiam co to będzie za jakiś czas, na razie po prostu nie daję jej tej rzeczy, której nie wolno a ona chce np pilot, butelki z piciem do zabawy itp. Powrzeszczy i przestanie.

          U nas zapowiada się super dzień, słoneczko świeci Będzie duuużo spacerków
          Czy wasze bobaski też śpią więcej po takich intensywnych spacerach?

          Miłego dnia dziewczyny
          Cz




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            cześć

            u nas też słońce świeci od rana

            a ja zaraz lece do naszego mieszkania nia sprzątanie, bo malowaliśmy pokój gabi pod jej nieobecność i przetawiliśmy szafę z gabi pokoju do naszego (taką dużą z przesuwnymi dzrwiami, wiec musiała to zrobić ekipa )

            a jutro chcemy kupić gabi biurko i krzesełko, bo od września idzie do szkoły, i nową szafę, będzie miała niespodziankę jak wróci w sobotę z zakopanego

            a urodziny Polki robimy w niedzielę , bo jej matka chrzestana nie może w sobotę bo będzi po za łodzią, a po za tym moja kuzynka przylatuje z synkiem z włoch i też bedzie dopiero w niedzielę,

            tort juz zamówiłam
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hej hej
              jestem i ja

              u nas też pogoda super słoneczko juz daje i ma być bardzo ciepło a tak apropo to jak ubieracie swoje maluchy na dwór począwszy od body

              no Kala ale Gabi będzie miała super niespodzianke też bym chciała moim mebelki nowe ale na razie nie ma za co więc muszą poczekać

              mój M kupił mi ostatnio nową szprycę do tortów zobaczymy w sobote jak się spisuje powiem wam ze moje cycy robią furore mam na nie najwięcej zamówień

              no dobra lece sprzątać bo u Majki sajgon i znowu zabawki do wora pójdą bo nie chce sprzątać
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Syrunia u nas podobnie było z wdziankiem na chrzest Oskara. Mialam po Filipie.Idealnie pasował.Od\baj byłi chrzczeni w lipcu.Filip miał 3 miesiące i Oskar też.Ale teściowa sie oburzyła ze jak to tak jeden po drugim bedzie miał garniturek do chrztu.to jej mówie ze po jaki wał chrzestna ma kase wydawać na pierdoły..już lepiej niech da te 100 zł czy ile w prezencie i zawsze coś bedzie mozna młodemu kupić.ale ona sie uparła i sama kupiła bo chrzestna Oskara ( męża siostra ) jeszcze sie uczy i nie posiada swojej gotówy. no i teraz leża dwa gajerki w domu i czekaja az je mole zeżrą A co do twojej teściowej to moze faktycznie idz z nią i sama wybierz a jak chce placić to wybierz jedną z droższych..no koro jej wnuczka w byle czym nie moze isc do chrztu...no to nie pójdzie
                JA na szczescie ze swoją tesciową problemow n iemam.Tesc nadrabia za nią. tzn..jest nawet spoko tylko sie obraza niewiadomo za co.Z nim sie nie pokłucisz bo coś do niego mowisz a on wychodzi zafochany!No ale tak o spoko jest.teraz trzeba bedzie sie pousmiechac do nich i przypomniec co nam obiecali.Otóż mam dostac działke z domem po mojej babci. stoi stary dom babci i jest budynek gospodarczy.i mamy tam remontować albo dom albo przerabiac owy chlew na dom.Czekam tylko na decyzje o lotnisku. No i teśc zapowiedział ze dolązy sie nam finansowo bo skoro nie mieliśmy wesela a całe Łukasza rodzenstwo miało ( i to takie na ok 150 osób ), i że moj tato bedzie nam to budował no to oni też muszą coś od siebie dać no i na wielkanoc najprawdopodobniej bedzie wiadomo co z lotniskiem ( modle sie aby go Tu nie było ) i jesli już to w lipcu bede włascicielką pokaźnej dzialeczki na totalnej wsi! zero sąsiadów! co mnie najbardziej cieszy.polem do mojej siostry jest poł km. cisza, spokój, las niedaleko, do tykocina 7 km.. ahhh już sie rozmarzyłam.Juz nawet zaplanowalam gdzie ja jakie kwiatuszki posadze i jak podworko urządzę
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Ja ubieram Dziecia mego w bodu lub koszulkę, rajstopy, skarpety, jakakś bluzeczka lub cieplejsza bluza ( zalezy od siły wiatru ), spodenki ( pierwsze z szafi ), kurteczka wiosenna i lekka czapeczka ale nie na tyle lekka zeby sąsiadki zawału nie dostały ze dziecko gołe woże w marcu.a mniej wiecej wygląda to tak czasami są inne spodenki lub granatowa kurteczka
                  Last edited by renatkaa09; 08-05-2011, 21:44.
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dzień dobry,normalnie od samego rana mam humorek bo za oknem piekna pogoda
                    Majorka pisalam meile z ta redakcja "mamo to ja",w koncu uwieżyli że nic do mnie od nich nie doszło i dzisaj mi napisali że w ramach przeprosin wyslą mi prezent zastępczy(kosmetyki dla dziecka,kubek niekapek i coś tam jeszcze)-pewnie dostane to co ty.
                    Ja Izunię ubieram tak :
                    *body na długi rękaw
                    *bluzeczka
                    *rajstopki + skarpetki
                    *spodenki
                    kombinezonik(jest cienki,bez ocieplacza w środku)
                    *czapka,szalik,rękawiczki
                    *buty
                    Zresztą wstawię fotkę to sobie podziwiajcie
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Wstawię jeszcze kilka fotek,wczoraj zaszalałam i ciągle robiłam zdjęcia
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        no bo ja swojej ubieram body bluze z polarku ale taką zakładaną przez głowe na to welurkowa bluze dresową i kamizelke mam nadzieje ze nie marznie ale dzis to chyba wyjdzie ubrana cieniej bo cieplutko się zrobiło zaraz idzie spać a potem na podwóreczko wyjdziemy
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Majorka ja Emilkę inaczej ubieram niż Izunię,Emilka ciągle w biegu to i nie marznie a mała to raczej mniej aktywna więc lepiej żeby miala cieplo.U mnie jest juz wiosennie ale powietrze jeszcze chłodne zwłaszcza w cieniu.Ja jestem zmarzlak i łapy miałam zimne...........

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Chudagratuluję prezenciku
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej.

                              Ja padam na twarz, dziś noc koszmarna była. Hania się budziła i alarm w domu nam oszalał. Non stop się włączał jakby ktoś po domu chodził. Wszyscy z Hanką na czele jesteśmy wykończeni, a ona może po tej szczepionce się tak wierciła i nie mogła zasnąć.
                              Hania waży 9800g czyli prawie tyle co Twoja Hania Majorka.
                              Syrwunia niezły dialog ta Twoja teściowa z Tobą prowadzi. Może faktycznie by chciała żeby Nikolka poszła w nowej sukni ale można to jakoś subtelniej dać do zrozumienia. Jak tak czytam to stwierdzam, że moja teściowa to anioł, choć pewnie 3 tyś km nas dzielących też robią swoje.
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej dziewczyny
                                korzystam z okazji bo Fifi zasnął a ja wysprzątałam już kuchnię żeby teściowa się nie wkurzyła u nas noce w dalszym ciągu kiepskie okazało się że małemu wychodzą 3 zęby na raz także całkiem sporo musi go boleć już pomijając to że ślini się jak pies jakiś... na spacerki wychodzimy już bez wózka tylko za rączkę wczoraj byliśmy sobie nad jeziorem i mały przeszedł dobry kilometr na nóżkach a ja... no cóż nie mam czasu wiecznie, Damian jeździ do pracy teście też a ja zajmuje się domem, zmywam, gotuję i sprzątam na okrągło no i jeszcze w między czasie ratuję przycięte paluszki mojego Filipa i tak w kółko...

                                Zaległe ale szczere buziulki dla Kacperka :*
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X