Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej Kochane

    My dziś po szczepieniu (kolejna dawka Celvapanu) Hania dostała Nurofen, mleko i teraz śpi a ja mam chwilę, żeby się zająć sprawami szkoły i domu.
    Właśnie robię listę co mam do zrobienia na święta i listę zakupów. Ojjjj trochę się tego zebrało ale damy radę Nawet ładna pogoda się zapowiada u nas ale zobaczymy jak będzie bo ta Irlandia to taka zdradliwa. Teraz przeżywamy wycieczkę do ZOO bo jedziemy w święta i mamy jeszcze 3 przyjęcia urodzinowe przed sobą więc atrakcji będzie mnóstwo.
    Obiadek na dziś już mam, tylko Hani rosołek zrobię a może pomidoróweczkę bo ona tak lubi.
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
      Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie...
      Na samym końcu pyszny tort jedzie...
      Zające z miną uśmiechniętą wołają:
      KACPERKU
      "Dziś jest Twoje święto..."
      Jadą do Ciebie życzenia... jadą...
      Attached Files
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej tylko sie przywitam bo dzis zamieszania malowanie pełną parą a Hania jakaś marudząca i śpi mi ciagle a jak nie śpi to marudzi i tak w koło

        kupiłam jej dresiki i kurteczkę wstawiam linki

        http://www.allegro.pl/show_item.php?item=960119486

        http://www.allegro.pl/show_item.php?item=960115583

        http://www.allegro.pl/show_item.php?item=971243019

        jeszcze moze mi sie uda kupić jej dziś buciki bo wczoraj nie miałam siły po tych wszystkich sklepach co obleciałam z Hania na rekach i juz bucików nie kupiłam

        pewnie będe wieczorkiem idę dzis do kumpeli na urodzinki
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Nitkaa na tym uchu nie ma czasami takich grudek bo jak sa na małżowinie to to alergia i dla tego sie tak ciaga moja robi tak samo jak jej wyjdzie i właśnie do krwi
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Grygor u mnie to samo z przebieraniem. Masakra jest, a jeszcze jak przewijam pieluchę to sobie potrafi ją złapać i rzucić, potem trza kupę zmywać z podłogi. Nie usiedzi ani chwili, czapki jeszcze nie zdążą założyć a ta już ściąga
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
              Grygor u mnie to samo z przebieraniem. Masakra jest, a jeszcze jak przewijam pieluchę to sobie potrafi ją złapać i rzucić, potem trza kupę zmywać z podłogi. Nie usiedzi ani chwili, czapki jeszcze nie zdążą założyć a ta już ściąga

              no dokladnie i z ta czapka to jeszcze ryk dochodzi albo pisk i sie krzywi jak stary dziadzio, bestie male, a dla mnie to tym bardziej jest nieogar, bo ja przyzwyczajona do poukladanego Vincenta bylam, a tu taki rogaty sie trafil, no ale znowu Vini teraz rozki wystawia, to moze Maiki kiedys sie aureoli dorobi


              Majorka - piekne te ubranka kupilas, mi to zawsze szkoda kasy ale cudne sa

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Na szczęście Iza nie marudzi przy zmienianiu pieluszki,grzecznie lezy a jak wycieram jej pupcie to się śmieje w głos Ogólnie jest "łatwym w obsłudze dzieckiem",poza tym odkurzaczem nie mam z nia problemów.Nawet i kąpiel juz polubiła.
                Dziewczyny dawałyście juz zupkę zaprawioną śmietaną???Zastanawiam się kiedy Izunia będzie mogła jeść z nami z jednego gara..?JUŻ ZA TYDZIEŃ MA URODZINKI!!!!!!!!!!!W niedzielę jedziemy z mężem zamówić torta

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Cześć dziewczynki .Byłam dzisiaj u pediatry mówiła ze to ciągnięcie się za uszko to faktycznie alergiczne ale w uszach zalega woskowina i dostałam to skierowanie. A nic nie widać tylko ona taką lampką wypatrzyła.
                  Co do odkurzania to Mateusz uwielbia tylko denerwuje mnie bo nie mam jak odkurzać grzebie mi przy tym odkurzaczu. Byliśmy na dworze z 3 godź bo pogoda dziś u nas zaje..a słoneczko świeci pięknie jest.
                  Ale ta pogoda falszywa jest więc cieplo byliśmy ubrani...


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejka Kobietki,

                    widzicie znów obiecałam, że się będę pojawiać...i kilka dni uciekło nawet nie wiem kiedy.
                    A Kacpero teraz zaczął już latać nam na całego i jestem przeszcęśliwa

                    Choć ze złych wieści, to wczoraj calusi dzień spędziłam z nim na badaniach w szpitalu, miał rtg płuc i wymazy z krwi, oka, nosa, gardła. Na pewno jest alergikiem, a do tego płuca nie rozprężają się zupełnie. Podobno z wiekiem może się wszystko zmienić, ale puki co jest na inhalacjach i ma dożylnie podawane leki. Na szczęście siedze z nim w domu, bo w szpitalu to bym chyba na głowę dostała!

                    A z ciekawostek... jest nowa akcja Vichy Normaderm na stronie http://akcjanormaderm.pl/ można wygrać kosmetyki i tp. Jak ktoś jest zainteresowany to pobuszujcie sobie po stronce. Tam znajduje się jakiś ukryty link, w który trzeba wejść i się zalogować, żeby brać udział w konkursie. dane eksperta, który podał tą strone mozecie wpisac Natalia Sadowska

                    Musże Was poczytać, ale widze ze byki sadze, bo mały mnie molestuje...
                    popatrze wieczorem
                    buziol
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      majorka ja też chce kupić Poli ten drugi dresik, jest śliczny i taki cieńszy na wiosnę, tylo u nas w sklepie H&M jest chyba troche tańszy niż na allegro

                      nator a dlaczego Kacperek ma takie problemy z tymi płuckami , czy to jest wrodzona sprawa ?? alergia czy jakaś nie daj bóg zapowiedź astmy ?? co to jest ???
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        oooo u nas z przebierani4em to różnie jest.Czasami da sie rozebrac i jak poczuje ze ma goły tyłek ( niewazne jak bardzo obsrany ) to chyc na nogi i pedem przed siebie. a rechot na cały dom A czasami grzecznie leży i czeka aż go wykremuje i załozę czystą pieluszkę z ubieraniem teraz o dziewo jest w miare spoko..noo moze tylko jak zakladam czapke to troche sie krzywi.AA i buty! no masakra.sciąga je nawe t na spacerze! Ale i Filipowi one wiecznie przeszkadzały.Pamietam jak po kazdym spacerze robiłam te same trasy w poszukiwaniu np tenisówka hahahaha
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Witajcie.
                          U nas wirus rota na całego niunia ledwo zipie mam nadzieje,że obejdzie się bez szpitala grrr....a tak w ogóle to mam pytanie ile ważą wasze pociechy? Bo Ala 8800g




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Jestem i ja
                            My byliśmy dzisiaj dwa razy na spacerku bo pogoda dopisywała ale na wieczór mały zaczął marudzić ,obudził się z temperaturą No i pewnie trzeba będzie iść z nim do lekarza,zobaczymy jak minie nocka.
                            Z przebieraniem to u nas też cyrki odchodzą,czasami czymś się zabawi i grzecznie leży a nieraz tak się kręci,że na stojąco zakładam mu pieluchę
                            Za czapką też nie przepada,dobrze ,że są wiązane to nie zdejmuje.

                            Majorka bardzo ładne te dresiki dla Hani kupiłaś,zresztą te ubranka dla dziewczynek są taaaakie słodkie

                            Paulinchen mój Kacperos ważył ostatnio 11.900 Ale to jest chłop

                            Dzisiaj rozmawiałam ze znajomą i zrobi ładnego torta na urodzinki,tylko muszę kupić dekoracje,jakie tam chcę i na następny piątek będzie gotowy.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              A gdzie się podziała Nichol???

                              Natorku kiedy wrzucisz fotorelację z urodzinek Kacperka?
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Już jestem,urodzinki moga być ale w depreche mi kumpela wpada a w dodatku ona chorowała na nerwice z depresja i teraz widzę nawrót tylko za bardzo nie wiem jak jej pomóc

                                Kaluś ja też pod nosem mam H&M i tam chyba ok 14 euro bo to w Niemczech ale jakoś nie chce mi się tam biegać więc zamówiłam a miałam jechać tam 15 kwietnia z koleżanka

                                Natorku dużo zdrówka dla Kacperoska ale pokaż nam jak on teraz wygląda i dużo zdrówka niech szybo nam zdrowieje
                                a i mam nadzieje że będziesz częściej zaglądać

                                no i brakuje mi tu Nichol i Syrwuni co tam z nimi się dzieje?

                                Paulinchen moja ostatnio ważyła 9600 ale ty się nie martw bo ta waga teraz to różna a jak dziecko ma być drobne to i waga bedzie nie duza tak jak Nikolka ona też chyba tyle waży moja Maja ma 4 lata i waży 15 kg niby jak na swój wiek to mało ale znowu jak do jej wzrostu to sie wszystko wyrównuje także zdrowiejcie nam szybko i się nie martw ona jak wyzdrowieje to nadrobi przy takiej chorobie to za duzo nie poważy

                                moja przy przbieraniu leży grzecznie tylko czapki nie lubi
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X