Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Wszystkiego Najlepszego Kochanemu Kacperkowi

    Aby serduszko Twoje
    gorące było zawsze jak słońce...
    A uśmiech Twój radosny
    przypominał zapach wiosny...
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Dziękuję za życzenia w imieniu Kacperka
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Ja tylko na chwilkę żeby złożyc życzonka dla Kacperka z okazji pierwszych urodzinek !!!
        Spadam,do jutra babeczki

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Wszystkiego najlepszego dla Kacperka
          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            STO LATEK KACPERKU

            Ha ha Majorka pobiłam cię, nie jesteś ostatnia jak zawsze!

            Mam dziś zakręcony dzień i jeszcze siedzę przed kompem chociaż całe towarzystwo śpi smacznie a mi się jakos nie chce, minęła moja godzina "zero".

            Byłam dzisiaj na spacerku z Juleńką chyba z 1,5 godziny, moja mama przed południem też ją zabrała na spacerek no i dziecko mi spało pierwszy raz w ciągu dnia równe 3 godziny Zazwyczaj śpi niecałe dwie. Jutro jeszcze dłużej planuję.

            Dziewczyny poszukuję koszyczka do święcenia dla niuni, wiecie takiego z przyczepionymi jajkami, macie takowy??? Ja nie mogę znaleźć, pytam i pytam i nie ma! Ale zamówiłam w jednym sklepie ciekawe czy dotrze.

            No to chyba na tyle na dzisiaj, pójdę się pewnie położyć, poczytam mojego usypiacza (obecnie Steel Danielle), przeczytam góra 5 kartek i już śpię

            Dobranoc




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              helołlll
              ja na sekunde przed praca

              ehh nie ma to jak uroki bycia pracującą na etat matką, już mnie to pomału wkur... to ciągłe bieganie... dziś lena siedzi z babcią to ją weżmie na specerek

              Wszystkiego najlepszego dla Kacperka :*

              no to lece się suszyć babeczki.

              Miłego dnia :*
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dzień dobry U nas nocka oki,mały zjadł mleczko przed 5 ,wzięłam go do nas i usnął.Dla mamy już nie ma miejsca na kanapie....
                To nic mi nie pozostało jak zrobić sobie kawkę i wyprawić starszego do szkoły.

                A gdzie Majorka się podziała? A,powiedz mi ile dałaś za szczeniaczka uczniaczka?

                Zamawiałyście na urodzinki dzieciaczków takie fajne zestawy party?(kubeczki,talerzyki ,serwetki).Ja znalazłam coś takiego

                http://www.allegro.pl/item966223769_...ow_gratis.html

                Zastanawiam się czy warto?
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Jeszcze raz dziękujemy za życzonka


                  Ankasos tak to już jest,jak się pracuje i jeszcze dom na głowie to wszystko w biegu.Wiem coś o tym.Miłej pracy
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cześć

                    a ja mimo urlopu idę dzisiaj do pracy a właściwie do dwóch, bo ktoś musi zrobić pensje dla pracowników i przelewy też no cóż taki urok pracy w księowości na stanowisku jednooosobowym, urlop nie ulop, zwolnienie nie zwolnienie pewne rzeczy muszą być zrobione

                    jeszcze w jednym przedszkolu wraca mi już w maju dziewczyna którą zastępowałam bo jej sie kończy macierzyński i musze szukać nowego predszkola myślałam że weźmie wychowawczy albo wogóle zrezygnuje z powrotu bo ona ma jeszcze cały etat w innym przedszkolu ale doopa !!!!

                    kuźwa a już sie tam zadomowiłam i dobrze mi sie pracowało i znowu od nowa wiec już mam stres czy coś do maja znajdę, dzisiaj jadę złożyć papiery w dwóch miejscach no zobaczymy
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Cześć babeczki
                      U nas nocka prawie do doopy! Oskar budził sie czesto na łyka wody.idą mu dw ójki na dole i jedynka na górze bo tak sie crapie po tych dziąsłach i wszystko do buzi wkłada ze szok.na dole widać jakieś bialek kreseczki ale niewiem czy to zeby czy resztki klaszki hahahahaha bo nie dał zajrzec do paszczy :/ wczoraj np wstał tylko dwa razy i mialam nadzieje ze mu tak zostanie. On byłby wyspany i ja.ale kicha..dziś ledwie łeb w pionie trzymam i nawet nie poleze bo Ł w pracy ( w koncu!! Od po niedziałku pracuje bo mialam ochote go już pierdzielnąć czymś w czerep taki był upierdliwy czasami ! ) F w domu bo z tym uchem to strach go puscic do przedszkola. no i ja biedna sama z nimi..alee kawusia mnie uratuje..mam nadzieje
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Dzien dobry,i ja dzis z ranca do was zaglądam.Izunia niedawno usnęła - nie planowo bo powinna usnąć dopiero o 10tej ale w nocy mało spała.Usnęła wczoraj o 19:00,zbudziła się o 23 na jakieś półtorej godzinki i wstała o 5:30.Pewnie dzisiaj dwa razy będzie spała.
                        Własnie kończę gotowac zupke - czerwony barszczyk(to dla "dorosłych"),dla Izulki kończe tez juz gotowac,zupkę brokułową a na drugie indyczek z ziemniakami i z marchewką.No cóż,lubię gotować
                        Aj zapomniałam napisac że byłam z Iza u lekarza,to wirusy ja dopadły stad te sranie.Mam dawać LAKCID raz dziennie.No i jest już ok,kupki są juz normalne i po 2 na dzień,takze humor mi wrócił.I się pochwalę Emilka,byłysmy u dentysty i była bardzo dzielna,dała zajrzec sobie w ząbki,posmarować te dwie dziurki czymś tam,oczywiscie wzięła ze sobą maskotkę Krecika i dentystka tez i jemu musiała sprawdzic uzębienie Nastepna wizytę mamy 14.04 tez tylko smarowanie a potem to już borowanko.............
                        Idę w gary,do pózniej.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          No u mnie obiadek juz zrobiony Ide rozwiesic pranko,jak Iza wstanie to odkurzę i zmyje podłogi i "dzien zaliczony".A właśnie co do odkurzacza,czy wasze maluchy boją się odkurzacza???Bo moja Izuńka jak tylko zobaczy że wyciągam odkurzacz to odrazu płacze,łzy jej lecą jak grochy.... a jak go włączę to można se wsadzic stopery w uszy bo tak głośno płacze.Niewiem co tu wymyśleć żeby jej nie stresować.............. Tak mam codziennie

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Oskar Uwielbia odkurzacz najbardziej lubi mi go wyłanczac jak odkurzam a czasami łazi za odkurzaczem bo z tyłu taki ciepłu wiaterek wieje i mu sie podoba jak czyprynke mu rozwiewa
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              czesc kobitki.

                              Chuda, ale mnie nakrecilas z tym, gotowaniem, ze i ja zaraz sie wezme za obiad, chocuiaz przygotuje, ba Miki teraz spi

                              A czy sie pochwalilam juz czy nie, troche juz to trwa, jak Vincent wola za potrzeba juz z tydzien bez wpadek, i mamy juz spacery bezpieluchowe zaliczone i dwa drzewka na miescie poswiecone , nauczyl sie tez do 20 liczyc, ale codziennie to liczenie pilujemy przy mikrofali, odliczamy az kakao bedzie gotowe

                              Renata to u nas jest tez szal na odkurzacz, no nie da mi gadzina odkurzyc, tak lata za nim, zazwyczaj musze Go na czas odkurzania gdzies odtawic, bo przyrasta do odkurzacza, Miki ogolnie nie boi sie glosnych dzwiekow, a wrecz lubi, Vincent dla odmiany, nie cierpial nic glosnego, nic zaskakujacego, nic wybuchowego... ogien i woda doslownie....a na Maika to juz nieraz slow nie mam taki szajbus nie wyzyty, dziewczyny macie problem przy przewijaniu ubieraniu, bo u nas koszmar, no takie bluzgi mi sie cisna za kazdym razem jak mam przebierac Maika, ze wstyd pomyslec, ale nie ulezy spokojnie nawet sekundy, i zadne zabawianie nie pomaga, jego typowa pozycja, to na glowie i stopach wygiety w mostek i albo prosto albo na boki sie kiwa w takiej pozycji. oby to minelo szybko

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Sto lat Kacperku!!! ech troche po czasie, ale sie jeszcze nie orientujesz w dacie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X