Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej
    my też już jesteśmy
    od dziś M na urlopie wiec ja musze troszkę kompa unikać bo mnie zje ale potem zajmie się robota w domu i da mi spokój na razie wiezie młodego do szkoły

    a ja mam @ i pewnie będzie się ze mnie znowu lało nie wspomnę o bólu

    u nas jak na razie pochmurno ale może się wypogodzi
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no i pustki tutaj

      a ja dostałam prezent z Mamo To Ja i jestem Happy
      był tam 500ml żel do kompieli Bubchen i krem dla niemowlat i butelka NUk duża no i kubek niekapek super na drugi miesiac zobaczę co będzie w prezencie i też sobie zamówię prenumerate

      no a teraz lece do sasiadki na kawke
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        majorka tort super tak jak kazdy

        nikola dziekuje za zyczonka

        kala powiedz mi gdziee kupilas takie fajne butki i jaki rozmiar ja co wejde do sklepu to nigdzie nie ma dla nikoli roziarku butow

        ja zaraz do lekarza po leki i na uczelnie jeszcze musze prace domowe odrobic bo weekend nie mialam czasu
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          kochane moje napisze wam odrazu jak po urodzinkach i jak bylo
          goscie przyszli posiedzieli pogadali i bylo fajnie nikola dostala od babci i cioci wozeczek dla lalek fajny tylko troche za duzy. misie 2 jeden taki grajacy.kwiatka wyginanego, kase, a wczoraj dostala od moich kolezanek i od jej kolezanki takiego slimaka co sie ciagnie a on gra i ma zdejmowana kule. fajna ksiazeczke super jest i album
          ogolnie bylo super
          a po nikoli urodzinach jak ja polozylam spac i goscie poszli to poszlam z moim A na spacer no i kolezanka dzwoni czy idziemy do bohemy jakos babci powiedziala ze posiedzi to poszlismy sie pobawic ze znajomymi no i mama miala kacyka ale w niedziele wypilam piwko i odrazu lepiej hehe juz dawno nie pilam
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            a no i bym zapomniala ostatnio dzwonilam do adasia brata zony i pytalam sie czy bede na urodzinach bo musimy porozmawiac chodzilo mi o chrzciny i mowi ze tak i sie pyta o co chodzi i jej sie zapytalam czy bedzie chciala zostac nikoli chrzestna i miala powiedziec w sobote ale nie przyjechali jak ja mam to odebrac?? teraz sie nie odzywa i nic??
            ale to nie jest najgorsze gorsze jest to ze nie przyjechali a adasia maz dzwoni przed urodzinami i sie pyta czy bedzie wodka a adas powiedzial ze to dziecka urodziny i nie bedzie a on do niego to nara!! i moj adas sie w********il!! ja tez chuj glupi tylko na wodeczce u zalezy!!
            sadze ze sylwia nie przyjechala na urodziny bo wiecie slucha sie meza
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              No dzień dobry,pogoda narazie do kitu,ja nadal zakatarzona,mały już chrypi więc jest nie zaciekawie.Miałam dzisiaj lecieć załatwiać sprawy ale lico się czuję i na dodatek ciągać małego-więc odpuściłam.

              Poszperam na allegro chwilę,póki mały śpi..
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej Dziewczynki.

                Ale naprodukowałyście stronic przez weekend. Ja się zatrułam w sobotę wieczorem i do wczoraj wieczora cierpiałam, wymiotowałam i tak mnie bolał brzuch, że dosłownie aż żyć się nie chciało. Teraz jest już super i odpoczywam po tej eskapadzie.
                kupiłam też Hani basenik i piłeczki ale radocha jest w domu, mówię Wam. Choć piłeczki ciągle trzeba zbierać, bo ulubione zadanie to właśnie rzucanie nimi po domciu.
                No i upiekłam torcik, wprawdzie rewelka to nie jest i daleko mi do Majorki ale się starałam, następny wyjdzie lepiej
                Attached Files
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej

                  a ja mialam dzis myc okna, zdjelam zaslony i firany popralam i zaczelo padac i dupa z mycia tylko wewnatrz przetarlam i sie brzudko zrobilo, cholera dzien wolny chcialam z dzieckiem na spacer wyjsc to odrazu pogoda musiala sie spieprzyc

                  Syrwunia no glupie takie myslenie ze jak wodki nie ma to nie impreza i pewnie tylko dlatego ich nie bylo ale tak sobie mysle czy jesli ta zona zostanie chrzestna a tak sie mezulka slucha to zeby tak cale zycie nie bylo ze nie bedzie jej na waznych uroczystosciach bo maz zabroni bo wodki nie ma...
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Yoenne torcik za*****isty, gadaj szybko jak ten lukier zrobilas to moze i ja jednak sprobuje
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Ankasos no jak to, sama mi stronkę z przepisem podsunęłaś

                      http://kuchniadzieci.wordpress.com/2...ort-angielski/

                      wszystko z przepisu. Nie żałować cukru pudru i faktycznie najlepiej barwinki w proszku a nie w płynie. Trochę roboty było ale to dlatego, że pierwszy raz, teraz już wiem co nieco więc pewnie następny będzie łatwiej i szybciej zrobić.
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hejka
                        po długiej nieobecności melduję się i ja. nie miąłam kompa bo M był w szkole cały tydzień i w sumie to dopiero mam dziś chwilkę żeby przysiąść,.Młody śpi( a wogóle to szok dzisiaj- obudził się o 6.30 czyli tak jak M wstaje do pracy,pobuszował godzinkę i jak go zaniosłam do łózeczka to znowu zasnął i ostatecznie wstaliśmy po 9.00!!)

                        u nas pogoda taka se,pochmurno trochę i wieje ale i tak wyjdziemy sobie na spacerek bo Szymon ostatnio cały czas da da chce iść i juz nawet tak strasznie nie protestjue jak go ubieram

                        gratulujemy kolejnych ząbków,serdeczne życzenia z okazji kolejnych miesięcznic no i roczków przede wszystkim


                        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ankasos ja już umyłam okna parę dni temu,tylko nie wiem czy to miało większy sens bo na drugii dzień już padalo ale pieprze to, nie myję już,najwyżej os środka przetre. zreszta u mnie na 3 piętrze to i tak nikt nie ogląda moich okien


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            a u nas ślicznie słonko świeci więc chyba spacerek sie szykuje Hania mi usneła na siedzaco jak myłam podłoge taka była zmeczona

                            Syrwuniajak ci nie odpowie to moze zmień chrzestną bo rzeczywiscie nie za ciekawi oni a pomyśl czy chciałabyś w razie czego żeby oni właśnie zajeli sie twoja Nikolą bo po to sa chrześni ze w razie czego dziecko nie zostanie samo na świecie i najlepiej tak myśleć jak się ich wybiera oni sa po to zeby pomagać a czy ty mozesz na nich liczyć?

                            Yoenne torcik rewelacja może i ja sobie takie cuda zaczne robić wiem ze na allegro można kupić gotowy ale tam kostka wielkości masła kosztuje 11 zł a mniej więcej wiesz ile cię ten lukier wyniósł i ile go zużyłaś na ten tort a i jeszcze jaki był duży ten torcik 28 cm średnicy?
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Widać ze Hanulka świetnie sie bawi w tym basenie a ile kupiłaś piłek bo nie wiem ile wchodzi do takiego baseniku zeby mogła się swobodnie bawić i nie było za mało
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                syrwunia buty Poli kupiłam w Zarze, wzięłam rozmiar 20, chociaż niby powinnam 19. ale Zara ma jakieś małe te rozmiary

                                ale Pola nie umie nawet jednego kroku w tych butach zrobić, jakby ją do podłogi ktoś przykleił

                                a po za tym to dzisiaj masakra, mdli mnie, bolą mnie kości , i cos mnie w brzuchu kręci , a jestem z Polką sama, ani sie położyć ani nawet spokojnie usiąść bo ona ciągle gdzieś lezie oszaleje, ja chce żeby był już wieczór
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X